מטבח בסגנון רוסי: החייאת מסורות עממיות בביתך

מטבח בסגנון רוסי הוא הגאווה של רוסי אמיתי! מטבח בסגנון רוסי הוא הגאווה של רוסי אמיתי! כיום, בין שפע פתרונות העיצוב, מעטים האנשים שמים לב לסגנון הרוסי. רבים רודפים אחר חידושים באופנה בקרב התענוגות האירופיים והמערביים, ושוכחים לחלוטין את התרבות הילידית שלהם, הטבועה גנטית וקרובה הרבה יותר לליבו של הסלאב. פנים המטבח בסגנון הרוסי הקלאסי אידיאלי למי שאוהב נוחות בבית, נוחות, פשטות, יופי טבעי וכמובן אל תזניחו מסורות עממיות.

הפרויקט “המטבח הרוסי” נבדל משאר חללי הפנים על ידי שפע החומרים הטבעיים, הן בעיצוב כללי והן בפרטים דקורטיביים..

תכונות של הסגנון הרוסי

אם תחליטו להכין מטבח ללא כיריים, תוכלו לנסות לעצב את האי או אלמנטים אחרים של המטבח כמותו אם תחליטו להכין מטבח ללא כיריים, תוכלו לנסות לעצב את האי או אלמנטים אחרים של המטבח כמותו

הסגנון הרוסי שזור בחוזקה בסגנון הכפרי, כי הנקודות העיקריות בהן חופפות לחלוטין:

 1. ציור דקורטיבי של אלמנטים עיצוביים;
 2. חומרים טבעיים בעיטור המקום;
 3. ריהוט אופייני (שידות עתיקות, מזנונים מעץ, ספסלים ארוכים, ארונות ושולחנות מעוטרים בקישוטים מצוירים).
 4. שפע אביזרים (וילונות תחרה, מפיות ומגבות רקומות, כלי עץ דקורטיביים, נצרים ומוצרי באסט);
 5. תנור רוסי.

כאשר מתוכנן “מטבח רוסי”, בחירת חומרי הגמר, הרהיטים והאביזרים ממלאת תפקיד חשוב בעיצובו. במטבח מרווח תוכלו להציב בבטחה תנור רוסי, לקשט אותו באריחים צבועים ביד או לקשט אותו במו ידיכם. ניתן להתקין אח דקורטיבי במטבח קטן.

תכונות החדר

חזיתות מטבח בסגנון רוסי הן יצירת אמנות של ממש! חזיתות מטבח בסגנון רוסי הן יצירת אמנות של ממש!

הפרויקט לשחזור העיצוב של “המטבח הרוסי” יתבסס ללא ספק על האזור, הצורה והמאפיינים של המקום. לזמינות התקשורת וכל המערכות ההנדסיות הדרושות.

בחדר שבו הוקם “המטבח הרוסי”, אזורו ממלא תפקיד חשוב..

תכונות של סידור מטבח קטן בסגנון רוסי:

 • אם שטח המטבח קטן, יש להגביל את כמות הרהיטים והאביזרים כך שלא תהיה אפקט עומס..
 • במקום כיריים או אח רוסית, עדיף להשתמש בכיריים או בכיריים גז. עם בחירה נכונה של מכסה המנוע לתנור וחומר לסינר, אתה יכול לעשות חיקוי של התנור.
 • סגנון רוסי במטבח של שטח קטן יעזור ליצור גימורים ואביזרים מקוטעים.
 • יש להתייחס בזהירות לציור דקורטיבי של קירות ואלמנטים דקורטיביים, שכן במטבח קטן כמות מוגזמת של תפאורה כזו לא תהיה הולמת..
 • בנוסף לנעימות, “המטבח הרוסי” (כמו אחרים) צריך להיות נוח ופונקציונאלי ככל האפשר, ולכן מומלץ לרכוש טכניקה מובנית..

המרכיב הבסיסי של הסגנון הרוסי במטבח הוא קירות עץ. המרכיב הבסיסי של הסגנון הרוסי במטבח הוא קירות עץ. הסגנון הרוסי כולל לא רק מטבחים עם חזיתות חתוכות בעבודת יד, אלא גם ריהוט מעובד גס. הסגנון הרוסי כולל לא רק מטבחים עם חזיתות חתוכות בעבודת יד, אלא גם ריהוט מעובד גס.

“מטבח רוסי” מרווח:

 • השטח הגדול מספק יותר אפשרויות עיצוב. אתה יכול למקם אח או תנור רוסי במטבח מרווח ללא אובדן משמעותי של שטח שמיש..
 • אם לחדר שבו הוקם “המטבח הרוסי” יש שטח גדול, לא ניתן לחסוך בשפע של תפאורה ואביזרים..
 • מטבח מרווח בסגנון רוסי מסורתי מאפשר לך להשתמש בכל מה שאתה צריך כדי לצייד אותו כדי ליצור מחדש את הנושא המתאים.

“המטבח הרוסי” המודרני במקום הכיריים הקלאסיות, כאלמנט של תפאורה, עשוי להכיל מבני ריהוט פונקציונליים יותר עשויים לוח גבס..

המטבח בבית פרטי, בו נמצא תנור החימום, ייצור דימוי טבעי יותר של “מטבח רוסי” בעת שימוש בכיריים רוסיות. אם אזור המטבח בדירתך מאפשר לך להתקין כיריים או אח, תוכל להרכיב אלמנט דקורטיבי זה מקיר גבס ולקשט ידנית בעיטור צבוע.

סיום “המטבח הרוסי”

בעזרת חומרי גימור מודרניים, די קשה להעביר את כל הטעם, האנרגיה ומצב הרוח שיש ל”מטבח הרוסי “, אך די אפשרי לקרב את הסגנון ככל האפשר בעזרת חומרים דומים..

למטבח בסגנון רוסי, גווני דבש וצבעים טבעיים מתאימים יותר. כדי ליצור ניגודיות, עדיף להשתמש בגוונים של חום, חלבי. כדי לתת פרט מסוים מבטא, אתה יכול להשתמש באדום וצהוב..

קירות ותקרה

ציור במטבח הוא אחד הטרנדים הרבים בסגנון הרוסי. ציור במטבח הוא אחד הטרנדים הרבים בסגנון הרוסי.תא עץ הוא הבסיס לעיצוב מטבח בסגנון רוסי, אך אל תתמקד בעץ אחד בלבד:

 • כיום, אין צורך להשלים את הקירות במלואם מתוך בולי עץ, ניתן לקצץ רק שברי קירות ותקרה באמצעות בטנה או בלוק בית..
 • ניתן לסיים קירות ותקרות בעזרת סיד רגיל בתוספת אלמנטים דקורטיביים כגון קשיות או שבבים..

השימוש בקורות עץ על תקרה לבנה יהווה אופציה מנצחת למטבח בכל גודל..

 • גימור בצורה של טיח מרקם יהיה די מתאים ב”מטבח הרוסי “.
 • לקישוט מבנים דקורטיביים, קירות או סינר, ניתן להשתמש באריחי אריח או חרסינה המחקים חימר טבעי. על ידי הנחת אלמנטים עם שיפועים ואי סדרים, אתה יכול להשיג את האפקט הרצוי.

קוֹמָה

“המטבח הרוסי” הקלאסי תמיד כולל רצפת עץ. אך בשל המעשיות הנמוכה של עץ טבעי, ניתן להחליף חומר זה באריחי קרמיקה או כלי חרסינה מחרסינה בחיקוי מרקם של מוט. לעתים קרובות עיצוב המטבח מרמז על ייעוד הנחות, כך שניתן להשתמש ברבד לרצפת פינת האוכל ופרקט לאזור הבילוי. אם בחירתך התיישבה על לוח ריצוף קלאסי, על מנת לשמר את המראה הטבעי המקורי שלו, עדיף להשתמש בטיפול חיטוי ולא בחומרי צבע ולכה..

דלתות וחלונות

חלונות ודלתות, לפי הסגנון הרוסי, חייבים להיות עשויים מעץ חלונות ודלתות, לפי הסגנון הרוסי, חייבים להיות עשויים מעץ

למבני מתכת-פלסטיק או אלומיניום אין מקום ב”מטבח הרוסי “. עיצוב המטבח בכוח הרוסי מקבל רק חומרים טבעיים, לכן עדיף לשים את מבני החלון והדלת בעץ, עם אלמנטים דקורטיביים מגולפים (תריסים, פלטות). אם מסיבה כלשהי זה לא אפשרי, עדיף להתקין מבני חלון ודלת למינציה עשויים אלומיניום או מתכת-פלסטיק, וחזור על מבנה העץ הטבעי..

ניתן לקבל חלון מתכת-פלסטיק ישן במרקם הנדרש על ידי ניקויו בעזרת מנקה PVC ומריחת שכבה של צבע מיוחד או לכה רגילה בצורה מסוימת באמצעות ספוג גומי מוקצף..

ריהוט ואביזרים

לעיצוב המטבח בסגנון רוסי, אין צורך בריהוט ישן. אתה יכול לבחור עיצוב מתאים בין הקטלוגים החדשים, אך יש לעשות זאת בזהירות רבה, שכן בנוסף לעיצוב, ריהוט המטבח צריך להיות נוח ופונקציונאלי. באופן אידיאלי, כל הרהיטים צריכים להיות עשויים מעץ מלא, אך בהיעדר הזדמנות תוכלו להשתמש באפשרויות תקציב. הכלל העיקרי בבחירת הריהוט למטבח בסגנון הרוסי הוא היעדר ברק מלאכותי, צבעים לא טבעיים עזים וחומרים לא טבעיים.

פריטי תפאורה בצורת בצל תלוי עדיין רלוונטיים בזמננו - במרבית המטבחים הרוסים הם יישארו לאורך זמן. פריטי תפאורה בצורת בצל תלוי עדיין רלוונטיים בזמננו – במרבית המטבחים הרוסים הם יישארו לאורך זמן.

“המטבח הרוסי” אוהב עיצוב טבעי. כדי לקשט מטבח בסגנון רוסי מושלמים:

 • כלי אוכל מעץ צבוע, שיכול לשמש לא רק כקישוט, אלא גם למטרה המיועדת שלו;
 • צרורות מייבשים, שום או בצל;
 • מפות תחרה, מפיות, וילונות פשתן;
 • סלי נצרים או מוצרים אחרים;
 • מֵיחָם;
 • שטיחים סרוגים עגולים;
 • פרסות ומוצרי קש.

מסקנות

זו משימה אפשרית למדי לשחזר את הסגנון הרוסי הקלאסי במטבח הבית שלך. העיקר לא להגזים עם אלמנטים דקורטיביים ולא להפוך מטבח מסוגנן לחדר חסר טעם..

פנים מטבח בסגנון רוסי (צילום עיצוב)