להחליט איזה מטבח עדיף: פלסטיק או MDF

ריהוט MDF למטבח, עם חזיתות עץ או פלסטיק, בעל ביצועים טובים ומראה אטרקטיבי ריהוט MDF למטבח, עם חזיתות עץ או פלסטיק, בעל ביצועים טובים ומראה אטרקטיבי ריהוט מודרני עשוי MDF זכה לפופולריות רבה בחיינו. המוניטין הטוב שלה הובטח על ידי מאפייני הביצועים הגבוהים שלה, המראה האטרקטיבי והמחיר המשתלם. היום תחליט בעצמך אילו רהיטי MDF לבחור: עם חזיתות מעץ או מפלסטיק.

מה עדיף למטבח – אמייל MDF או פלסטיק

אם אנחנו מדברים על המטבח, אז כל עקרת בית רוצה לראות ב”משרד “שלה את כל התנאים ליצירת יצירות מופת קולינריות. כמובן שניתן להזמין ריהוט למטבח עשוי עץ טבעי יקר ומוצק, או לבחור מטבח נוח ופרקטי עשוי MDF עם ציפוי אמייל, פלסטיק או סרט..

ריהוט MDF בגימור אמייל

מטבחי אמייל MDF פופולריים בזכות העיצוב הטרי והבהיר והסגנון המודרני שלהם. החזית שלהם לפעמים נראית בלתי צפויה ומקורית, הן מבחינת הצבעים והן הפתרונות: בדגם אחד יש צבעים משולבים ואפילו אפקט של זיקית, אם-פנינה ומעבר צבעים הדרגתי, אולי רק גימור מבריק או מט. זוהר. טכנולוגיית צביעת אמייל מאפשרת ליישם את כל הרעיונות: בניגוד לשיטות צביעה אחרות, פני השטח של מטבח MDF עם אמייל מכוסה בצבע רכב בכמה שלבים. כמו מכונית, חומר MDF דרוך, ולאחר מכן מורחים שכבות צבע. לאחר ייבוש מלא, המשטח נפתח בלכה ומלוטש לברק ייחודי. מאפיין ייחודי של מטבחי MDF הוא היכולת לדגמן את צורות החזית המדהימות ביותר: מעוגלות, קמורות וקעורות, גליות, המשדרות אינדיבידואליות בכל סגנון.

ריהוט מטבח מסוג MDF פופולרי בזכות עיצובו הבולט והסגנון המודרני. ריהוט מטבח מסוג MDF פופולרי בזכות עיצובו הבולט והסגנון המודרני.

חזית עשויה MDF, מכוסה ברדיד PVC

אופציה תקציבית לקישוט מטבח עשוי MDF היא צלחת מכוסה בסרט PFC. טכנולוגיית הייצור של לוחות MDF עם PVC היא פשוטה: הלוח למינציה תחת מכבש ואקום על בסיס דבק. החזית מתקבלת במרקמים וצבעים רב משתנים: מט ומבריק, חיקויים מעץ ואבן, פשוטים. מגוון הצבעים מאפשר לך לבחור מטבחים עם נייר כסף לעיצוב המתוחכם ביותר של פנים קלאסי או מודרני.

חזית עשויה MDF, מכוסה בסרט PVC - אופציה תקציבית לעיצוב מטבח חזית עשויה MDF, מכוסה בסרט PVC – אופציה תקציבית לעיצוב מטבח

מטבח MDF עם פלסטיק

מטבח MDF מכוסה פלסטיק הוא טרנד חדש בתחום הפנים. פלסטיק יקר יותר מ- MDF עם אמייל או סרט PVC, מכיוון שהוא משלב את כל המאפיינים הטובים ביותר של אמייל וסרט. חזית למטבח מפלסטיק מיוצרת על ידי הטלת פלסטיק על לוח MDF תוך שימוש בלחץ גבוה וטמפרטורות גבוהות, עם שולי פרופיל אלומיניום או קצה PVC. פלסטיק המודבק ל- MDF הוא חומר עמיד ואמין מאוד עם חיי שירות ארוכים.

ניתוק הפלסטיק מהבסיס הוא בלתי אפשרי ביסודו, שכן הודות לטכנולוגיה של ייצור החזית, החומר כמעט “נדבק” אל פני הלוח.

הפלסטיק עמיד בפני דהייה, טמפרטורה ומתח מכני. החסרונות של פלסטיק דומים לאלה של אמייל MDF, אם כי במידה פחותה. כמו כן נשמרות טביעות אצבע על משטח הפלסטיק המבריק. כתמים בולטים במיוחד בתאורה מלאכותית. ניתן לקשט את חזית הפלסטיק באבן טבעית, עץ, מתכת, ניתן ליישם עליה כל דפוס.

הפלסטיק המשמש למטבח MDF עמיד בפני דהייה, טמפרטורה ומתח מכני הפלסטיק המשמש למטבח MDF עמיד בפני דהייה, טמפרטורה ומתח מכני

חומר למטבח: פלסטיק, סרט או אמייל MDF

שם הקיצור MDF מייצג שבר עדין. החומר מתקבל על ידי חיתוך עץ. בייצורו אין להשתמש בשרפי אפוקסי ופנול, הסיבים מודבקים יחד עם ליגנין המשתחרר מהעץ בעת חימום. לכן, הקלסר העיקרי אינו סינתטי, אלא טבעי. זה מאפשר לנו להעריך MDF כחומר ידידותי לסביבה..

מטבחי MDF פופולריים מאוד בשל המחיר הזול והמראה המסוגנן שלהם. מטבחי MDF פופולריים מאוד בשל המחיר הזול והמראה המסוגנן שלהם.

MDF עמיד מאוד ועמיד בפני לחות, פטריות ומיקרואורגניזמים, דבר החשוב במיוחד בייצור רהיטי מטבח. על פי המאפיינים שלה, MDF עדיף בהרבה על סיבית..

לוחות MDF משמשים כבסיס; אמייל, סרט ופלסטיק משמשים כדי להעניק להם מראה דקורטיבי.

מטבחים עשויים MDF עם ציפוי אמייל הם יומרות וידידותיים לסביבה: לאמייל המשמש לציור יש תעודות המאשרות את אמינותו. בנוסף, מטבח MDF הצבוע אינו מאבד מצבעו וצורתו המקוריים, שכן חומר הציפוי צפוף בהרבה ופחות קפריזי מעץ טבעי. לחות וריח במטבח הם האויבים הראשונים של כל רהיט, אך MDF עם אמייל עמיד בהחלט להשפעתם, שכן ציפוי הלכה העמיד אינו מתייבש ומגן באופן אמין על הכיריים מפני סביבה אגרסיבית – טמפרטורה גבוהה, אדים ומים..

בהשוואה לאמייל, הסרט עמיד יותר לתרכובות ניקוי, כך שניתן לשטוף אותו בבטחה בעזרת ספוגים שוחקים, מבלי לחשוש מפגיעה במשטח.

הסרט אינו חושש מהשפעות ונזקים מכניים אחרים, על שולחן כזה ניתן לשים בבטחה קומקום מהתנור, להפיל את המחבת, לגעת בו בטעות עם חפץ חד – הציפוי לא יסבול. בנוסף, חזית המטבח העשויה מסרט MDF עמידה בפני שחיקה: לאורך זמן הציפוי אינו מאבד את מרקמו וצבעו, אם אינו נחשף לחשיפה מתמדת לאור השמש הפעיל.

לחזית, שבה חומר הציפוי הוא סרט, יש חסרון משלו – כאשר הוא מחומם באוויר או בקיטור, הסרט יכול להתקלף. זה קורה לעתים קרובות על ארונות שמתחתיהם מותקן תנור, קומקום חשמלי או כיריים. בהתחשב בתכונה זו, אתה יכול להפעיל מטבח עם ציפוי סרט לאורך זמן..

חזית המטבח, המוגמרת ב MDF עם פלסטיק, לעולם לא תתפוגג או תתעוות. החומר עמיד בפני לחץ מכני: על שולחן פלסטיק אתה יכול לחתוך ירקות ללא לוח, להשאיר סירים חמים – המראה שלו לא יושפע. יתרון נוסף יהיה המראה של פנים MDF: הברק ללא דופי מושך את העין ונראה יתרון בכל מטבח.

איזה מטבח עדיף לבחור – אמייל MDF, סרט או פלסטיק

יצרנית המטבחים מ- MDF מזהירה כי הטיפול בריהוט זה דורש זהירות, אינו מאפשר שימוש בחומצות וחומרים שוחקים. מינוס אחד לא נעים – טביעות אצבע שנותרו על הרהיט במגע. במפעל פנים המטבח MDF צבוע בלבן, מה שלא כולם אוהבים. הגורם המכריע שאינו בעד ריהוט זה עשוי להיות הנטייה של אמייל לנזק מכני: כלים שנפלו או סכין שנזרקה בשוגג על השיש עלולים להשאיר שבבים ושריטות על המשטח המבריק היפה. העלות הגבוהה של מטבח MDF עם אמייל מפצה על המראה היפה והיכולת לבחור צבע לכל עיצוב מטבח.

MDF עם סרט PVC הוא חיקוי טוב של עץ וחומרים אחרים לרהיטים יקרים, ומבחינת פרקטיות ומחירים נוחים, מטבח כזה טוב בהרבה מובנים מעץ מובחרת.

ובכל זאת, אם התקציב מספק הזדמנות לבחור בין שלושה סוגים של ציפויי MDF, כדאי לעצור ליד הפלסטיק – חומר זה אסף את כל היתרונות של ציפויים אחרים. מבחינת חוזק, הוא מושווה עם זכוכית מחוסמת או סגסוגת אלומיניום, המשמשת גם לקישוט החזית. רק המחיר של מטבח כזה יכול להיחשב כחסרון משמעותי. אגב, השאלה איזה מטבח עדיף – עשוי מפלסטיק או MDF לא נשמעת נכונה, עדיף להתעניין באיזה ציפוי לבחור חזית למטבח עשוי MDF, כך שהפנים יישארו בתוליים עבור הרבה זמן.

בחירת חזית למטבח (וידאו)

מטבחים עשויים פלסטיק ו- mdf (גלריית תמונות)