שקעים על סינר המטבח: אנו ממקמים אותו נכון

לפני התקנת השקעים, עליך לשקול את מיקומם. לפני התקנת שקעים, עליך לחשוב על מיקומם. מבחינת מספר הציוד החשמלי, מטבחים מודרניים עולים באופן משמעותי על עמיתיהם המבוגרים. כיום קשה לדמיין מטבח ללא מכסה המנוע או מיקרוגל, כמו גם מכשירים חשמליים זמניים רבים הדורשים שקעי חשמל במקומות נגישים..

שקעים על הסינר של אזור העבודה של המטבח

כאשר מטבח משופץ, נדיר למדי כי פרוייקט חיווט חשמלי נערך. עלויות אירועים כאלה נחשבות ריקות ומיותרות, אך כדי לא להפריע לגימור ולא למהר בין הקירות לפני התקנת התנור או הכיריים, יש לחשוב היטב על מיקום השקעים. אתה יכול להסתדר לבד ללא הפרויקט על ידי ציור ציור מפורט או סקיצה.

גם אם טרם נרכש כל הציוד, כדאי לשקול את המיקום של אותם מכשירים, שרכישתם מתוכננת רק..

את השקעים שעל הסינר יש למקם במקומות נוחים ונגישים. את השקעים על הסינר יש למקם במקומות נוחים ונגישים בקלות. לאחר סיום הסינר קשה יותר להתקין את השקעים מאשר במהלך שיפוץ המטבח לאחר סיום הסינר קשה יותר להתקין את השקעים מאשר במהלך שיפוץ המטבח

לפני שאתה חושב על מיקום שקעים, עליך להחליט על מספרם, תלוי במספר מכשירי החשמל הזמינים או אלה המתוכננים לרכוש בעתיד..

כמה שקעים אתה צריך

הבעיה במספר נקודות החשמל הנדרשות היא פשוטה למדי בפתרונה. אתה יודע בערך אילו מכשירים יוצבו באזור העבודה של המטבח שלך. לכמות זו אנו מוסיפים מספר שקעי עזר, והבעיה נפתרת. הבעיה האמיתית טמונה בדברים הבאים: כמה שקעים אפשר לחבר לקו אחד, ואילו מכשירים חשמליים דורשים חוט נפרד?

מספר קבוצות השקע תלוי ישירות בכוח ובמיקום של ציוד חשמלי.

אנו מחשבים את העוצמה

על מנת לקבוע את החתך ומספר הכבלים, כמו גם את מספר קבוצות השקע, יש לחשב את העוצמה של כל מכשיר חשמלי..

בדרך כלל, תפעול המטבח כולל את הציוד החשמלי הבא:

 • מדיח כלים;
 • בַּרדָס;
 • תנור אפיה;
 • מיקרוגל;
 • מכונת כביסה (במקרים מסוימים);
 • מְקָרֵר;
 • טֵלֶוִיזִיָה;
 • אופה לחם;
 • מולטי קוקר וכו ‘..

רוב המטבחים המודרניים משתמשים גם בכיריים במקום בתנור גז..

כדי להאיר את אזור העבודה והמדפים בארונות, עדיף להוציא מתג נפרד כדי להאיר את אזור העבודה והמדפים בארונות, עדיף להוציא מתג נפרד

בעת חישוב הספק של החיווט, יש להתמקד בסכום צריכת החשמל המרבית של האנרגיה של כל המכשירים החשמליים, בתנאי שכולם עובדים בו זמנית.

אם יש לך ספק, תוכל תמיד להתייעץ עם מומחה מוסמך.

במהלך שיפוץ המטבח יש לחשוב על המיקום של כל שקע חשמל על מנת להציל את עצמך מבעיות בעתיד. במהלך שיפוץ המטבח יש לחשוב על המיקום של כל שקע חשמל על מנת להציל את עצמך מבעיות בעתיד.בהתבסס על כללי המתקנים החשמליים, ציוד חשמלי כגון:

 1. מְכוֹנַת כְּבִיסָה;
 2. כיריים;
 3. מדיח כלים;
 4. מְקָרֵר.

כמו כן, יש צורך בקו נפרד לשקעי אזור העבודה, שאליו מחובר מיקרוגל, קומקום חשמלי, אולי טלוויזיה וכלי מטבח לשימוש זמני (מיקסר, בלנדר, מולטי -בישול וכו ‘)..

אם הספק של התנור החשמלי עולה על 5 קילוואט, יש להניח גם קו נפרד למקום ההתקנה..

מיקום נכון של שקעים

השקעים על הסינר יכולים להיראות מסוגננים ואטרקטיביים מאוד אם אתה מתייחס לעיצוב שלהם ברצינות. השקעים על הסינר יכולים להיראות מסוגננים ואטרקטיביים מאוד אם אתה מתייחס לעיצוב שלהם ברצינות. פריסת השקעים במטבח (לחצו להגדלה) פריסת השקעים במטבח (לחצו להגדלה)

גובה שקעי החשמל נקבע על פי מיקום הריהוט וציוד המטבח:

 • שקעים מעל אזור העבודה. גובה השקעים לכלי חשמל קטנים צריך להיות כ 100 – 150 מ”מ מעל משטח העבודה או 110 – 115 ס”מ מרמת הרצפה..

כשאתה חושב על מיקום השקעים על הסינר של אזור העבודה במטבח, אתה לא צריך להסתמך לגמרי על מוסכמות, עליך בהחלט לקבוע חזותית באיזה גובה יהיה לך נוח להשתמש בהם.

 • שקעים למכשירי חשמל מובנים. גובה השקעים למכשירי חשמל שיובנו במערכת המטבח (כיריים, מדיח כלים, תנור, מכונת כביסה) קטן מאוד. שקעים אלה ממוקמים בקצה המכשיר, 100 מ”מ ממפלס הרצפה לקצה העליון של שקע החשמל. סידור זה נובע מגובהו של המסד של הרהיטים המודרניים..

אין לתכנן את מיקום השקעים מאחורי המודולים של ערכת המטבח, מכיוון שהריהוט נלחץ קרוב לקיר.

 • שקעים למנורות ומנדפים. אם מסיבה כלשהי לא ניתן להתקין מתגים נפרדים לתאורה, גובה השקעים עבורה צריך להיות 2000 מ”מ מעל מפלס הרצפה או 1100 מ”מ מעל משטח השולחן. מכסה המנוע למכסה המנוע ממוקם באותו גובה.

קצת על ההתקנה

כך שבמהלך פעולת המטבח אין חירום, יש צורך לחשב את כוח החיווט מראש. כך שבמהלך פעולת המטבח אין מצבי חירום, יש לחשב את כוח החיווט מראש. מיקום השקעים על סינר המטבח תלוי ישירות במיקום של מכשירי חשמל מיקום השקעים על סינר המטבח תלוי ישירות במיקום של מכשירי חשמל

יש לחשוב מראש על מיקום וגובה השקעים. לאחר סיום התיקון, עבודת ההתקנה בעייתית הרבה יותר מאשר במהלך התהליך שלה..

על מנת למקם נכון את השקעים על הסינר של אזור העבודה של המטבח ועל הקירות האחרים שלו, יש צורך לבצע סימון מקדים, על סמך ציור או סקיצה שצוירו קודם לכן, שם גובה מיקומם. מסומן. לאחר מכן, על פי הסימונים, חריצים וחורים נעשים בקירות, ושקעי שקעים מותקנים. לאחר הנחת החוטים עם שימוש חובה בצינורות גלי, אתה יכול להרכיב את השקעים. לפני שלבסוף “מסתירים” את חיווט החשמל בקיר, יש לבדוק את השקעים.

לאחר שכל השקעים במקום, אתה יכול להתחיל לרפד את הסינר.

שיפוץ מטבח איכותי תלוי לא כל כך בקירות שטוחים, רצפה ותקרה שטוחים, אלא בשקעים הממוקמים כראוי על הסינר, נוחים לשימוש. אנו מאחלים לך בהצלחה בשיפוץ!