טפטים יפים עם פרחים: 10 טיפים לבחירה

טפטים עם פרחים הוא החומר הנפוץ ביותר לקישוט שטחי מגורים. טפטים עם פרחים – החומר הנפוץ ביותר לקישוט חדרי מגורים אלמנט כזה של תפאורה כמו טפט עם פרחים פופולרי במיוחד בגלל הרבגוניות שלו. טפטים אלה נראים נהדר בכל בית ומשלימים בהרמוניה כל פנים. הטריק היחיד הוא שאתה צריך להיות מסוגל לבחור את הנכונים, כי לא כל תבנית משנה חדר. בחירת הטפט לקירות היא מדע פשוט, ניתן ללמוד אותו תוך עשר דקות בלבד..

טפט עם פרחים בפנים: גולת הכותרת מסוגננת

טפטים פרחוניים הופכים למבטא בהיר בפנים, אם הם לא נראים נוצצים. זה נשמע סותר, אבל זה כן. כדי להפוך את החדר לנעים ומסוגנן, חשוב לא לחצות את קו ההדר. למעצבים יש כלל: “ככל שהטפט יוקרתי יותר, הריהוט פשוט יותר, כמו גם פריטים אחרים בפנים – ולהיפך.” בעת רכישת טפטים פרחוניים, יש להנחות את הכלל הזה. זכור כי הטנדם הטוב ביותר עבורם הוא ריהוט רגיל..

בסגנון האנגלי והפרובנס, ניתן לשלב את ההדפס הפרחוני עם עוד כמה אלמנטים פנימיים מפוארים.

טפטים פרחוניים מביאים אלמנט נשי לפנים - החדר איתם הופך נעים ורך טפטים פרחוניים מביאים אלמנט נשי לפנים – החדר איתם הופך נעים ורך

לא פחות חשוב הכלל כי הצבע הנלווה של קנבס פרחוני נבחר על פי גוון התמונה, ולא על פי גוון הרקע. לכיסוי לבן בשושנים אדומות ניתן לבחור טפט אדום. עם זאת, טפטים בז ‘או שמנת מושלמים לכל בד, הם אוניברסליים..

בין הדפוסים הנלווים שלצידם הטפט הפרחוני לקירות ייראה הכי טוב אפשר למצוא את ההדפס המפוספס והצ’ק. דוגמאות פרחוניות מתאפיינות בחלקות ועיגול, המאוזנות בהזמנה קפדנית מבחינה גיאומטרית. אפשרות זו מתאימה במיוחד לחדר בו שורר העיקרון הגברי. אז הטפט הפרחוני לא ייראה נשי, אלא ישמור על נוחות וסגנון..

טפט פרחוני: בחירת התבנית הנכונה

כדי למקם כראוי מבטאים פנימיים, עליך לבחור דפוס או דפוס מסוים. זה צריך להתאים את הסגנון ואת הנושא של החדר. נראה שזה יכול להיות קל יותר מטפט עם פרחים, אבל זה לא. אפילו פרחים יכולים להיות שונים לחלוטין, מה שישפיע על תפיסתם בפנים. קודם כל, חשוב לבחור את הגודל שלהם..

טפטים אופנתיים במגמה (וידאו)

טפט עם פרחים גדולים: היכן להגיש מועמדות

טפטים לקירות עם פרחים גדולים מקטינים ויזואלית את החדר, כך שהוא אינו מתאים לחללים קטנים. הם גם מפעילים לחץ על הנפש, אם בנוסף לציור גדול, יש עוד הרבה אלמנטים גדולים בבית..

נהוג ליצור ניגודיות בפנים על ידי שילוב טפטים בפרח גדול עם חיפויי קיר אחרים..

טפט לקירות עם פרחים גדולים נראה הכי טוב בחדרים מרווחים עם מינימום ריהוט. טפט לקירות עם פרחים גדולים נראה הכי טוב בחדרים מרווחים עם מינימום ריהוט.

צבע התמונה תלוי בסגנון, כמו גם בכמות השטח הפנוי. ככל שזה יותר, וככל שיותר מודרני, כך הרעיון של המעצב מקורי יותר, כך הפרחים יכולים להיות בהירים יותר. עבור חדרים בינוניים הקרובים לקלאסיקה ולסגנונות ישנים, גוונים מושתקים של דפוסים מתאימים.

טפטים בפרח קטן לקירות: אופן השימוש

בחדר קטן, רק טפט עם פרחים קטנים נראה מתאים. בעזרתם, אתה יכול לעשות מבטא בפנים, להגדיל את החלל באופן ויזואלי, לתת “שמחה” לחדר. בחדרים קטנים מאוד, עדיף להשתמש בטפטים אלה רק למשטח אחד או שניים, לא לכל הקירות. הם נראים הכי טוב לצד גימורים בצבע פסטל..

טפטים בפרח קטן יכולים להרחיב ויזואלית את חלל החדר טפטים בפרח קטן יכולים להרחיב ויזואלית את חלל החדר

גרסאות עם פרחים קטנים נפוצות יותר בסגנונות קלאסיים ועתיקים. עם זאת, אתה יכול לקשט איתם חדר מודרני, המעניק עדיפות לתמונות בהירות..

משמעויות וסגנון הצבעים

הנגיעה האחרונה היא לבחור את הדוגמא עצמה, פרחים המשקפים בצורה הטובה ביותר את הרעיון של המעצב בפנים, תוך הדגשת היתרונות.

כדי למקם כראוי מבטאים פנימיים, עליך לבחור דפוס או דפוס מסוים. כדי למקם כראוי מבטאים פנימיים, עליך לבחור דפוס או דפוס מסוים.

בין מגוון הפרחים, אנו בדרך כלל בוחרים את הצמחים האהובים עלינו. תוכלו לקרוא תחילה על משמעות הפרח האהוב עליכם ותכונותיו בעיצוב, או להיפך – ראשית לבחור פרח על פי משמעותו. רצף הפעולות תלוי רק ברצון שלך.

טפט עם פרגים לקירות

מבטאים אדומים יעזרו להפיח חיים, תשוקה ואהבה לחדר. טפט ארגמן נראה מרשים במיוחד על רקע לבן ו / או שחור. הפרחים הנפוצים ביותר במקרה זה הם ורדים ופרגים..

טפטים צבעוניים עם פרגים מושכים תשומת לב מיוחדת ומעוררים אנשים יצירתיים ליצירות מופת חדשות טפטים צבעוניים עם פרגים מושכים תשומת לב מיוחדת ומעוררים אנשים יצירתיים ליצירות מופת חדשות

במיתולוגיה פרח זה מגלם דם, שינה ואפילו חיבור עם המתים. אבל עיצוב מודרני הוא בלתי נתפס ללא כיסויי פרג..

ורדים: טפטים על הקיר

כמעט כולם אוהבים ורדים. פרחים אלה קשורים ליופי, רוך, תשוקה, תמימות, אהבה וידידות (תלוי בצבע). תמיד נעים להסתכל על הקיר עם צמח כל כך מדהים..

ורדים ורודים מושלמים לכל חדר שנוצר בסגנון עדין. ורדים ארגמן ולבן ידגישו מניעים קלאסיים, המתאימים למטבחים ולחדרי שינה. ורדים בצבעים לא סטנדרטיים ישלימו באופן מושלם חדר יצירתי עם פתרונות מקוריים.

ורדים משתלבים בצורה מושלמת בכל סגנון ואין להם תחליף כאלמנט בהיר בפנים ורדים משתלבים בצורה מושלמת בכל סגנון ואין להם תחליף כאלמנט בהיר בפנים

עם זאת, ורדים גדולים מדי יש לבחור בקפידה. הם יכולים לקשט חלק מהחדר, כמה קירות, אבל לא את כולם.

טפט “אדמוניות” על הקיר

טפט עם אדמוניות על הקיר הוא הטוב ביותר עבור חדר שינה או סלון. הם משמשים לעתים קרובות לקישוט חדר בסגנון מזרחי. הם מייצגים טוהר ויופי..

כדי להגדיל את החדר באופן חזותי, כדאי לבחור טפט עם דמות של אדמוניות כדי להגדיל את החדר באופן חזותי, כדאי לבחור טפט עם דמות של אדמוניות "קַר" רקע כללי

בחדרים קטנים, טפטים עם מיקרו אדמוניות או עלי הכותרת שלהם על רקע מונוכרומטי בהיר נראים מרהיבים.

צמחים אחרים

בנוסף לאמור לעיל, ישנם הרבה יותר צבעים שניתן למצוא על טפטים לקירות..

חינניות יהיו הפתרון הטוב ביותר לחדר, חדר שינה או מטבח של ילד. הם יחיהו את הסביבה ויעניקו לה אווירה יוצאת דופן ונעימה. חינניות יהיו הפתרון הטוב ביותר לחדר, חדר שינה או מטבח של ילד. הם יחיהו את הסביבה ויעניקו לה אווירה יוצאת דופן ונעימה.

כלומר:

  • אירוסים סגולים יעניקו לחדר סוג של מסתורין וירגיעו את עיניכם לאחר יום קשה. אבל הטפט לא צריך להיות עם אירוסים גדולים, כדי לא להחשיך את החלל;
  • פרחים כחולים יביאו רעננות ומגע מודרני לעיצוב. במיוחד אם הם צבעונים או פעמונים. ניתן לשלב אותם עם לוח מכל צבע וגוון;
  • טפטים בהירים עם פרחים צהובים גדולים יכניסו חיובי ואושר לבית, כמו שאומרים מעריצי הפנג שואי;
  • גרברות כתומות או טפט מוזהב עם פרחים לבנים מדברות על יוקרה וחגיגיות;
  • פרחים לבנים על גוון עשיר הם פרט חשוב בפנים. חבצלות יאזנו את החלל, יכניסו לתוכו קצת רוך ובו בזמן יהפכו לפתק בהיר;
  • טפט בהיר עם סחלב או לוטוס יקשט את חדר האמבטיה והסלון, וידגיש את האלגנטיות שלהם;
  • פרחי הבר מדברים על נוחות ופשטות. זוהי הבחירה הטובה ביותר לחדר סטנדרטי וללא סלסולים..

זרי פרחים: טפטים

זרי תקריב עם פרחים שונים הם פתרון מצוין לחדר גדול בעיצוב יוצא דופן.

אם אתה רוצה לשלב כמה צבעים בהירים, עדיף לבחור טפט עם זרי פרחים. אם אתה רוצה לשלב כמה צבעים בהירים, עדיף לבחור טפט עם זרי פרחים.

על מנת לחוות באופן מלא את כל היופי והקסם של כל פרח, נוצרו טפטים תלת מימדיים. עם זאת, טפט בצבעי מים גם עושה עבודה מצוינת במשימה זו. התענוג הזה אינו זול, אך נראה מדהים..

טפטים פרחוניים נמצאים בשימוש יותר ויותר על ידי מעצבים. הם לא רק קישוט לקירות, אלא גם יוצרים אווירה מסוימת. במיוחד כאשר משלימים אותם מניעים טבעיים אחרים: פרפרים, ציפורים, פירות וכו ‘. התמונה הכוללת נראית הוליסטית וטבעית, מכה את הדמיון ונעימה את העין.

כיצד לבחור טפט לחדר (וידאו)

בחר את הטפט הנכון עם פרחים, כי הם קובעים את האווירה בבית..

טפט עם פרחים (תמונה)