Elegantné talianske fasády do kuchyne z masívu

Talianske fasády z masívu sú považované za veľmi luxusné a vysoko kvalitné. Talianske fasády z masívu sú považované za veľmi luxusné a vysoko kvalitné. Fasáda vždy bola a zostáva tvárou kuchyne. Toto je druh oblečenia, s ktorým vás privíta, ak použijete príslovie na interiér a nábytok. Ak niekto z tohto úsudku vyždímal maximum, sú to práve talianske značky nábytku, ktoré nepotrebujú reklamu. Ide o značky prémiovej triedy a skromnejších výrobcov, ktorí sa však náhodou nedostanú na vrchol predaja..

Talianske fasády do kuchyne: odrody

Taliani, podobne ako domáci výrobcovia, vyrábajú tri typy kuchynských fasád: drevené, plastové a MDF. K nim je pridané sklo a kov, ktoré sa dnes aktívne používajú pri výrobe kuchynských súprav. High-tech štýl predstavil módu, ktorá sa dnes rozpustila v iných štýloch a interiérových variáciách..

Zvláštnosťou talianskych fasád z masívu je, že sú perfektne kombinované s prakticky akýmkoľvek interiérovým štýlom, jedná sa o klasický výkon alebo interpretáciu svetla na tému súčasných trendov..

Talianske kuchynské fasády sa vyznačujú rôznymi modelmi a farbami. Talianske kuchynské fasády sa vyznačujú rôznymi modelmi a farbami.

Talianski výrobcovia najčastejšie používajú pole:

 • Dub;
 • Lipy;
 • Popol;
 • Čerešne;
 • Gaštan
 • Matica.

V nábytkárskom priemysle sa tieto druhy dreva považujú za vysokokvalitné, oceňujú sa predovšetkým jedinečné drevené ozdoby a samozrejme farba. A Taliani sa naučili hrať s týmito prírodnými, prírodnými prednosťami masívu ako nikto iný.

Ceny za taliansky nábytok sú samozrejme dostupné, ale to možno považovať za výnosnú investíciu – drahé náhlavné súpravy vydržia veľmi dlho..

Odrody talianskych kuchynských fasád (video)

Elitné kuchyne Talianska: značky

Nie nadarmo sú fasády talianskych výrobcov považované za model vo svojom žánri, ale vo všeobecnosti sa za štandard považuje kuchynská súprava vyrobená v Taliansku. A to všetko preto, že sa Taliani naučili rovnováhe, zistili, že zlatá stredná cesta medzi nemennou dokonalosťou klasiky a noviniek predstavuje technologický prelom. Naučili sa kombinovať výrobky z masívneho dreva s mramorom, žulou, nehrdzavejúcou oceľou, ktoré sú potrebné na ozdobu pracovnej plochy. A táto kombinácia vyzerá prirodzene.

Znalci všetkého krásneho - architektúry, umenia, módy a štýlu, tvorcovia známych majstrovských diel a kulinárskych tradícií, Taliani povýšili na kult a výrobu nábytku Znalci všetkého krásneho – architektúry, umenia, módy a štýlu, tvorcovia známych majstrovských diel a kulinárskych tradícií, Taliani povýšili na kult a výrobu nábytku

Talianski výrobcovia navyše berú do úvahy také dôležité body, ako sú moderné osvetlenie, vysokokvalitné kovanie, ergonomické systémy vnútorného plnenia kuchynského nábytku..

Ak sa nemôžete rozhodnúť, tento zoznam vám pomôže:

 • Klasické prevedenie – výrobcovia neuchovávajú tradície, ale stláčajú bezchybný štýl a vkus a trvajú na solidnosti a tradícii. Castello, Bamax, Arka, Busatto, Francesco Molon sa môžu pochváliť takou tradičnou kuchyňou z masívu.
 • Moderné možnosti. Nejde len o nový typ fasád, ale o iný pohľad na používanie rovnakého poľa, je to využitie jednoduchých povrchových línií, hra svetla a priestoru, prirodzenosť foriem, ktoré vytvárajú ilúziu novej reality. . V takej kuchyni sa zdá, že sa sťahujete do iného priestoru, spájate sa s novým životným štýlom, iným vnímaním svojho obydlia. Mierne futuristické, ale zároveň mäkké, teplé a útulné kuchyne od spoločností Composit, Aster, Biefbi, Pedini sú vizuálnym stelesnením sna o neobmedzenosti, slobode a priestore..

Talianskemu štýlu sa nedá odolať: elegancia a sofistikovanosť sa snúbi s rozbúreným oceánom vášne, maximalizmu a jasného temperamentu Talianskemu štýlu sa nedá odolať: elegancia a sofistikovanosť sa snúbi s rozbúreným oceánom vášne, maximalizmu a jasného temperamentu

Talianski výrobcovia, ako trefne zdôrazňujú rôzni návrhári, nevytvárajú nové interiéry, ale vytvárajú nové svety. Ľudia, obklopení takýmto nábytkom, sa začínajú vnímať odlišne, vidia, že dokonalosť môže byť v malých veciach, cítia, ako tesne je prepojená vysoká funkčnosť a estetika projektu..

Pedini, ktorý vynašiel modulárne kuchynské systémy

Pedini je jednou z najlepších tovární na nábytok v Taliansku. Dnes je táto značka známa každému, kto skúma možnosti moderného nábytku do kuchyne, dizajn, ktorý sa dokonale hodí do dnešnej doby..

Kuchyňa Pedini je:

 • Elegantný, premyslený dizajn;
 • Primeranosť každého riadku;
 • Presný dôraz na detaily;
 • Hladkosť čiar;
 • Vyhýbanie sa rohom;
 • Zaoblenie foriem;
 • Koncept mestského minimalizmu.

Elitné kuchyne Pedini - dokonalá kombinácia štýlu a ergonómie Elitné kuchyne Pedini – dokonalá kombinácia štýlu a ergonómie

Je pozoruhodné, že tieto kuchynské moduly sú presne moduly, nie náhlavné súpravy. Jedná sa o systém, ktorého úlohy sa neobmedzujú iba na varenie, ale sú v byte niečím viac – tu úloha obývačky a dokonca aj pracovného priestoru pripadá na rovnakú kuchyňu. Všetko je v ňom vynikajúce a premyslené – fasády, pracovné povrchy, osvetlenie a každý z úložných systémov..

Nové kolekcie značky kladú do popredia ergonómiu. Domáce spotrebiče, rôzne police a priehradky sú skryté za nástennými panelmi, ktoré sa otvárajú alebo otvárajú, ako aj vo vstavaných šatníkoch. „Vnútornosti“ takéhoto modulárneho systému sú premyslené do najmenších detailov, vďaka čomu sa kuchyňa stáva nielen priestrannou, ale aj veľmi pohodlnou na používanie..

Ďalším „trikom“ talianskych kuchýň je dvojnásobné zaťaženie jedného prvku. Napríklad úložný systém sa môže stať sedadlom alebo ostrovom, transformácia nábytku je jedným z bodov moderných talianskych kuchýň. A to platí v prvom rade pre Pediniho..

Ruské kuchyne s talianskymi fasádami: alternatíva

Alternatívou k takému drahému nábytku môžu byť kuchynské moduly domácej výroby, ktoré používajú talianske fasády z masívu. Väčšinou sa vyrábajú na objednávku. Ich zvláštnosťou je, že dokonale zachovávajú teplo, nepotrebujú žiadne vylepšenie ani dodatočný dizajn. Obvykle je takáto fasáda jednoducho pokrytá bezfarebným lakom..

Talianska kuchyňa je kombináciou originálneho štýlu, praktickosti a vynikajúceho výkonu Talianska kuchyňa je kombináciou originálneho štýlu, praktickosti a vynikajúceho výkonu

Cena za fasádu však bude dosť veľká, pretože zahŕňa aj dopravu do Ruska. Preto môžete nájsť továrne na nábytok, ktoré zostavujú kuchynské súpravy z talianskych komponentov..

Skontrolujte povesť výrobcu, požadujte certifikát kvality, nepreplácajte iba predponou „taliančina“, ktorá nemusí zodpovedať pravde.

Elitné talianske fasády pre kuchyňu z masívu (video)

Obrovský počet potenciálnych kupujúcich mal voči talianskym kuchyniam servilný postoj – je pochopiteľné, že sa jedná o nábytok najvyššej triedy. Drahá cena sa vypláca vďaka dokonalosti dizajnu, ergonómii a zabezpečeniu kvality.

Talianske fasády do kuchyne z masívu (foto)