כיצד להכין תקרה תלויה עם מסגרת פרופיל

כיום, תקרה תלויה היא די פופולרית ומבוקשת, מכיוון שהיא אמינה ועמידה כיום תקרה תלויה היא די פופולרית ומבוקשת, מכיוון שהיא אמינה ועמידה. להתקנת תקרה תלויה משתמשים באלמנטים ארוכים מיוחדים – פרופילי מתכת. בשל ציפוי האבקה של פרופיל האלומיניום, הוא הופך להיות עמיד בפני לחות והשפעות שליליות אחרות של גורמים חיצוניים.

מגוון פרופילים לתקרות שקריות

פרופיל – סרט פלדה. הוא דק מאוד, בעובי של כ -0.6 מ”מ. אורך האלמנט יכול להיות שונה (מ 300 עד 400 ס”מ). על מנת שיהיה קשיח מבוצע גלי מיוחד לאורך על קירותיו.

ישנם 3 סוגי פרופילים:

 • זוויתי;
 • מוֹבִיל;
 • רוחבי.

לפני שתמשיך בהתקנת אריחי תקרה, עליך להתקין תחילה את הפרופילים. לפני שתמשיך בהתקנת אריחי תקרה, עליך להתקין תחילה את הפרופילים.

הפרופיל התומך נחוץ כדי לתמוך במבנה התומך. הסט השלם כולל מנעול מיוחד, הדרוש לחיבור חזק של 2 אלמנטים (חופפים). לכל פרופיל תמיכה יש חריצים לפרופילים צולבים.

אפשרויות פינה נחוצות לסידור מפרקי פינות חיצוניים על מנת להגן עליהם מפני כל לחץ מכני. צריכת פרופילי הפינה נקבעת לפי היקף החדר שבו מותקן מבנה המתלים.

חָשׁוּב! בכל סרטון הם מתחילים להתקין אריחי תקרה רק לאחר פעולות ההתקנה, תהליכי גימור רטובים מסתיימים.

הפרופילים הרוחביים מוחדרים לחריצים ונדחפים פנימה עד שהם עוצרים. יש גם מנעולים בקצותיהם. דרכם ניתנת מידה נוספת של יציבות, חוזק המסגרת כולה.

יתרונות תקרה תלויה על מסגרת מתכת

מסגרת התקרה נוצרת לרוב באמצעות פרופילי מתכת. זאת בשל האפשרות להתקנתם בכל חדר. חומר זה אינו מפחד מרמות לחות גבוהות. פלדה מגולוונת מספקת הגנה מפני ההשפעות השליליות של כימיקלים, חומצה, אש ומים.

בעת התקנת תקרה תלויה, רבים מעדיפים לבחור מסגרת העשויה מפרופילי מתכת, מכיוון שניתן לחבר אותה בקלות הן לתקרות הבטון והן לתקרות העץ. בעת התקנת תקרה תלויה, רבים מעדיפים לבחור מסגרת העשויה מפרופילי מתכת, מכיוון שניתן לחבר אותה בקלות הן לתקרות הבטון והן לתקרות העץ.

 עם מסגרת מתכת, עבודת ההתקנה קלה הרבה יותר. היתרון באלמנט כזה:

 • גמישות טובה;
 • האפשרות לחיתוך;
 • לובש כל צורה מתאימה.

חָשׁוּב! מסגרות לתקרות מרובות ותקומות מעוקלות נוצרות מפרופיל המתכת. זה מעניק לעיצוב צורה בלעדית.

מסגרת תקרה מזויפת מעץ או מתכת

בעת התקנת המבנה, חשוב שהתקרה המושעה תשרת לאורך זמן. עדיף להרכיב אותו לא על לוחות עץ, אלא על פרופילי מתכת. עם זאת, לאלמנטים האחרונים יש חסרון אחד בהשוואה לגושי עץ. העלות שלהם גבוהה משמעותית.

בעת בחירת מסגרת לתקרה שלך, עליך לקחת בחשבון את איכותה ועמידותה. בעת בחירת מסגרת לתקרה שלך, עליך לקחת בחשבון את איכותה ועמידותה.

 תקרת העץ מחרטה בפרמטרים אחרים נחותה מזה המתכתי. האפשרות השנייה יכולה לשרת לאורך זמן. בזכות יתרונות כאלה:

 • עוצמת העבודה;
 • התנגדות ללבוש;
 • דרגת חוזק מרבית.

כולם, עם הכלים הדרושים, יכולים להרכיב מבנה תלוי. על מנת שהתוצאה תהיה חיובית ותענג את הבעלים לאורך זמן, עליך לעקוב אחר רצף כל העבודה.

חָשׁוּב! סימון והידוק מבוצעים בדרכים שונות, זה תלוי בפרמטרים רבים.

 תכונה של תקרה מזויפת ממוסגרת עץ

גרסת העץ של המסגרת היא יתרון מכיוון שעץ הוא חומר נוח. לכן העבודה איתו קלה. עלות הסורגים נמוכה. יתרון נוסף הוא שניתן להשלים את כל התהליך תוך זמן קצר..

החיסרון של מוצר עץ הוא חוסר היציבות של החומר ללחות. אין צורך להשתמש בחומר זה במבנים עם רמות לחות גבוהות..

מסגרת עץ היא אפשרות פשוטה ותקציבית יותר להתקנת תקרת לוח גבס מסגרת עץ היא אפשרות פשוטה ותקציבית יותר להתקנת תקרת לוח גבס

במגע עם מים החומר מתעוות, מתנפח. בגלל זה, סדקים ופגמים שונים מופיעים בציפוי שהושלם. כדי להיפטר מבעיה כזו, המאסטר משתמש ברכיבי עץ שהוספגו בקומפוזיציה מיוחדת..

קריטריוני בחירה למרכיבי עץ:

 1. העדיפו חומרים מיובשים היטב.
 2. תכולת הלחות של החומר צריכה להיות בערך 13%.
 3. הגודל של כל מוט לקבלת בסיס מסגרת צריך להיות 4 על 4 מ”מ.

חָשׁוּב! באמצעות קורות עץ, לא ניתן יהיה להרכיב מבנים עקומים, שהם פופולריים מאוד בפנים החדרים המודרניים. אבל פרופילי מתכת מעוקלים יהיו מתאימים..

מתכוננים לרצי תקרה מזויפים

אם תעקוב אחר ההמלצות בזהירות, תוכל להרכיב כל תקרה תלויה במו ידיך. התחל בסימון. לשם כך, מצא את הנקודה הנמוכה ביותר על פני השטח. הוא נקבע חזותית או מדויקת באמצעות מכשירי מדידה. חשוב לברר מהו גובהו של החלל המצטבר. לאחר מכן, נוצר סימון לאורך ההיקף.

אתה יכול להרכיב את התקרה המושעה בעצמך, העיקר לקרוא בעיון את ההמלצות להתקנתה אתה יכול להרכיב את התקרה המושעה בעצמך, העיקר לקרוא בעיון את ההמלצות להתקנתה

תוכנית תיקון שלב אחר שלב מורכבת מהנקודות הבאות:

 1. בחר את הכיוון אליו יונחו הפרופילים העיקריים.
 2. הפער בין הפרופילים האישיים נבחר כך שהוא יהיה 4-5 ס”מ.
 3. קווים מקבילים מוחלים על משטח התקרה, הדרושים להתקנת המדריכים. המרחק שבו ממוקמים המתלים הקרובים ביותר מהקירות לא יעלה על 8 ס”מ.
 4. חבר את הפרופילים העיקריים לבסיס. יש צורך לבצע סימנים מיוחדים להתקנתם..
 5. סמן משטח לקביעת רכיבי בנייה.

חָשׁוּב! לאחר ביצוע מניפולציות אלה, ניתן להשיג משטח תקרה מרופד עם קווים משוערים. העבודה לאחר מכן תלויה בעיצוב שנבחר.

התקנת המסילות לתקרה המזויפת

פרופילי תקרה מותקנים מסביב להיקף. לחיזוק משתמשים בברגים הקשה עצמית או בציפורניים. הבחירה חייבת להיעשות על בסיס סוג בסיס הקיר. מחברים מבוצעים במרווחים של 5 ס”מ.

כדי להגן על המבנה מפני עיוות, יש להדביק קלטת לכל האלמנטים, המשמשת כחותם. הוא מודבק לצד שיהיה במגע עם הקיר. על ידי ביצוע מניפולציה זו, ניתן יהיה לבצע בידוד רעש טוב בחדר..

על מנת לתקן את המסגרת בצורה מאובטחת לתקרה, עליך להשתמש בברגים הקשה עצמית באיכות גבוהה. על מנת לתקן את המסגרת בצורה מאובטחת לתקרה, עליך להשתמש בברגים הקשה עצמית באיכות גבוהה.

לאחר מכן, ההתקנה של פרופילי המדריך מתבצעת:

 1. חותכים פרופילים לאורך עם מספריים.
 2. הדבק בכל קיר.
 3. התפשטו באופן שווה על התקרה.

הפרופילים מחוברים זה לזה באמצעות ברגים הקשה עצמית למתכת. אחרי שאתה מצליח להתמודד עם כל הפרטים ולהדק אותם, אתה מקבל מסגרת תקרה, מוכנה לעבודות הגמר הבאות.

חָשׁוּב! בשל גודלם הקטן, הברגים נקראו בשם: “פרעוש” או “באגים”. אורכם כ- 1 ס”מ..

כיצד להצמיד את קולבי הפרופיל לתקרה בצורה נכונה

לפני תחילת העבודה, עליך לדעת כיצד לחבר כראוי את מתלי הגבס. עבור תקרות תלויות, המתלים מותקנים בפתחים פנימיים. לאחר מכן, יש למשוך כל מהדק כלפי מטה. אם יישא עליהם עומס משמעותי, משיכה לא תתרחש..

תקרת גבס תלויה תאפשר לכם ליישר את משטח התקרה ולהסתיר את חסרונותיה העיקריים תקרת גבס תלויה תאפשר לכם ליישר את משטח התקרה ולהסתיר את חסרונותיה העיקריים

כמה בעלי מלאכה מעדיפים להצמיד קולבים לחורים חיצוניים. במקרה זה, עליך למשוך למטה במאמץ על כל “אוזן”. אם יש עיוות עם המתלים, זה לא יגרום נזק..

חָשׁוּב! העיקר שיש מטוס סופי מתחת לאלמנטים נושאי העומס..

התקנת תקרה שקרית (וידאו)

בהתחשב בעצות אלה, כל מאסטר יבין באיזה פרופיל הוא צריך לבחור לעיצוב. אם תעקוב אחר הטיפים שניתנו, עשה הכל נכון, לא יתעוררו בעיות במהלך תהליך התיקון..

עיצוב תקרה שקרית בפנים (דוגמאות צילום)