טפטים חדשים בחדר השינה: צילום ועיצוב של 2018

בשנת 2018 הטפט, כחיפוי הקיר הראשי, תופס שוב תאוצה. טפטים, כחיפוי הקיר הראשי, תופסים שוב תאוצה בשנת 2018 הטפטים המודרניים הם יותר מחיפויי הקיר. אילו רעיונות פשוט אינם מגולמים במציאות, יוצרים אפקטים ויזואליים מסוימים, מעצבים את אווירת החדר, יוצרים עיצוב המתאים לזמן. אופנת פנים מודרנית נאמנה מאוד. למעשה, היא לא יכולה לסבול רק דבר אחד – טעם רע. כל השאר, כל הסגנונות והטרנדים יתקבלו בברכה. אין דבר כזה שאם אתה, כקונספט עיצובי, תיקח את כל קסמיו של סגנון ההיי-טק, יואשמו שאתה מיושן. כן, אותו הייטק כבר לא נמצא על שלב הפופולריות, אבל היום הוא הזמן לא לסגנונות, אלא לסגנונות משכנעים. באופן יחסי, אם אתה רטרוגרד, אתה חייב להיות משכנע בעמדה שלך, ואפילו החומרים המודרניים והאופנתיים ביותר יעזרו לך להוכיח את הנכונות שבחרת..

כמה אופנתי להדביק טפטים בחדר השינה

שיטת ההדבקה, כאשר קיר ניגודי אחד בולט, לא הפכה אתמול. יתר על כן, כל זה אינו אלא דעה קדומה כי אין מקום לצבע כהה עמוק בחדר קטן..

אפילו חדר שינה זעיר יכול לקנות טפט מוזהב מרשים - אך צריך להדביק איתו רק קיר אחד. אפילו חדר שינה זעיר יכול לקנות טפט מוזהב מרשים – אך צריך להדביק איתו רק קיר אחד.

שיטות הדבקה פופולריות 2018:

 • נוֹשְׂאִי. לדוגמה, אתה אוהב ורדים ורוצה ליצור גן ורדים אמיתי בחדר השינה שלך. אבל רק לקנות סוג אחד של טפטים ולהדביק הכל בדיוק קצת משעמם. לאנשים הנועזים במיוחד, ישנה אפשרות כזו: לכסות שני קירות צרים מנוגדים בטפט בהדפס אחד, אך בגוונים שונים. זה יהיה אותו סוג של טפטים, אבל הצבעים שונים – קיר אחד, למשל, אפור עם ורדים ורודים, הוורוד השני עם ורדים אפורים. ואת שני הקירות האחרים ניתן להדביק לסירוגין עם פסים ורודים או אפורים. דינמי מאוד, מקורי, מסוגנן.
 • צבעים צמודים + סטנסיל. העיצוב של חדר כזה הוא גם מודרני מאוד. לדוגמה, קיר אחד סגול והשני ורוד בהיר. אתה מורח סטנסיל על קיר לילך, וצבע מעליו עם טפט נוזלי בצבע ורוד בהיר, על קיר בהיר הסטנסיל ייצבע בהתאם לטפט נוזלי לילך.
 • מדביקים רק קיר אחד. לדוגמה, יהיה טיח דקורטיבי על שלושה קירות בחדר השינה, והקיר המרכזי יודבק בצבע חשוב בפנים זה, יתר על כן, לא ניתן להדביק את הקיר לחלוטין ולהשאיר מעין מסגרת עשויה טיח..

סגנון המינימליזם רלוונטי היום יותר מתמיד: הוא מאפשר ליצור עיצוב מקורי, סופר חסכוני או פנים יוקרתיות סגנון המינימליזם רלוונטי היום יותר מתמיד: הוא מאפשר ליצור עיצוב מקורי, סופר חסכוני או פנים יוקרתיות

אתה יכול להמציא רעיונות מעניינים בעצמך, לפעמים הם נולדים אפילו בתהליך העבודה.

טפט בחדר השינה: טרנדים אופנתיים 2018 (וידאו)

רעיונות מודרניים: טפטים בחדר השינה 2018

ובשנת 2017, ובשנת 2018, אופנה באה לידי ביטוי, לא לצבע, אלא לאחדות סטייל. כלומר, עליך לעקוב אחר סגנון מסוים בפנים, ועל בסיס זה, לתכנן את עיצוב החדר..

עם איזה טפט ישולב סגנון כזה או אחר? ישנם טרנדים מסוימים שיעברו מהשנה לשנה הבאה, ותוכל להאזין להם..

טפט אופנתי לחדר השינה 2017-2018

בעת בחירת הגרסה שלך לעיצוב הקיר, הקשיב למגמות אופנה ולאפשרויות שהרעיונות שלהם הוכיחו את ערכן לאורך זמן.

כבר כמה שנים שהטרנד הוא אופציית גימור הכוללת קיר מבטא. אחד מקירות חדר השינה (בדרך כלל בראש המיטה) מעוטר בטפט הדומה בסגנונו ובצבעו לפנים הכללי, אך עם הדפס שונה בתכלית. כבר כמה שנים שהטרנד הוא אופציית גימור הכוללת קיר מבטא. אחד מקירות חדר השינה (בדרך כלל בראש המיטה) מעוטר בטפט הדומה בסגנונו ובצבעו לפנים הכללי, אך עם הדפס שונה בתכלית.

רעיונות לטפטים לחדר השינה 2017-2018:

 • מניעים וצבעים טבעיים. טבעיות, עושר ועומק של צבע טבעי הם בעד. ערכות הצבעים חום, לבן וירוק מובילות – טפט כזה צריך להיות מודבק על מקום אינטימי כל כך כמו חדר שינה. הם יוצרים אווירה של רגיעה, טבעיות, חוסר מהירות..
 • סגנון עתיק. עיצוב זה היה פופולרי במשך זמן רב, ובשנה הבאה רעיונות אלה ינצלו לא פחות. פנים וינטג ‘הוא האצולה של חדר השינה, אריסטוקרטיה, תשומת לב לפרטים הקטנים, ועם כל זה, פנים כאלה אופנתיים דווקא בשל בילוי אווירת הרטרו..
 • מוטיבים פרחוניים וצמחים. במובן זה ניתן לקחת את הרעיון העיצובי של פרובנס כבסיס. רעיונות פרחוניים יהיו מבוקשים בשנה הבאה כמאזן נגדי לעיצוב עירוני, הדינמיקה של חדרי התושבים במטרופולין. מוטיבים פרחוניים או עיצובים פרחוניים יוצרים אווירה אידיאלית להירגעות..
 • צבעים מנוגדים. עיצוב המשתמש בצבעים מנוגדים מסייע לגוון את החדר או לאזן חלקים ממנו. האזור הכהה מעל המיטה מסתגל לשינה בריאה, צבעים מנוגדים בהירים אינם מאפשרים לחדר השינה להפוך לארון כהה..

אפשרות מעניינת לא פחות לחדר השינה היא טפט משולב.

טפטים בחדר השינה בשילוב

אפשר לשחק עם הטפט – במובן זה שניתן לעצב את עיצוב הטפט לבד. לדוגמה, שלב אותם. התוצאה מעניינת ומקורית..

מגנירי טפטים לחדר השינה נותרו רלוונטיים בשנת 2016. גם אם החדר כולל קטעים קטנים, אינך צריך מחיצות ומסכים, המבטאים ימוקמו בדיוק על ידי הטפט, או ליתר דיוק, על ידי השילוב המוסמך שלהם. מגנירי טפטים לחדר השינה נותרו רלוונטיים בשנת 2016. גם אם החדר כולל קטעים קטנים, אינך צריך מחיצות ומסכים, המבטאים ימוקמו בדיוק על ידי הטפט, או ליתר דיוק, על ידי השילוב המוסמך שלהם.

שילוב טפטים מאפשר לך:

 • שילוב. במקרה זה משתמשים בפסים אנכיים. לדוגמה, מעל המיטה עשויה להיות רצועת טפט אנכית השווה לרוחבה למיטה. העיצוב של רצועה זו צריך להיות בהיר יותר מהעיצוב של שאר הטפטים..
 • שילוב אופקי או שילוב ברוחב. שני שלישים מהקיר מכוסים בסוג טפט אחד, ושליש בשני. אך אין צורך לבצע את רצועת ההפרדה בין סוגי הטפטים, שכן ההפרדה עשויה להתברר כחדשה מדי.
 • “אפקט פס”. פס אופקי מודבק יכול לדלל את המראה העיקרי של הטפט. הם נראים נהדר כאלמנט של תפאורה, וממוקמים על קיר חופשי, אין טעם להמשיך אותו בכל החדר.

אבל אלה לא כולם רעיונות הדבקה של טפטים מודרניים..

טפט אופנתי בחדר השינה (וידאו)

טפטים בחדר השינה בסגנון מודרני

ישנם עוד כמה רעיונות המוסיפים מקוריות לחלל הפנים של החדר..

אפשרויות עיצוב טפטים:

 • ניתן לדלל ציפוי מונוכרומטי בתוספות מיוחדות, מדובר בדפוסים מרובעים, אליפסים או מלבניים. הם נבחרים במיוחד ומשולבים עם חיפוי הקיר הראשי. עקרון הדקופאז ‘יכול לפעול כאן – כאשר על הרקע יוצרים קומפוזיציה אמנותית מסוימת.
 • אתה יכול גם להכין תוספות מובלטות, למשל, מקיר גבס או דיקט. הם יכולים להיות קמורים ולהיפך, ליצור נישות קטנות. ואת הנישות האלה, בתורן, ניתן לקשט עם אותו אגרטל קטן, תמונה ממוסגרת, נרות וכו ‘..

כשזה מגיע לצבע, צבעים טבעיים וצמחים עמוקים לא יוצאים מהאופנה. אם אתה באמת אוהב בהירות, נסה לעמעם אותה בחדר השינה. ירוק עמוק, חום רגוע וכחול רך עוזרים להירגע בצורה מושלמת. בכל הנוגע לצבע, צבעים טבעיים וצמחים עמוקים אינם יוצאים מהאופנה. אם אתה באמת אוהב בהירות, נסה לעמעם אותה בחדר השינה. ירוק עמוק, חום רגוע וכחול רך עוזרים להירגע בצורה מושלמת.

טפט בפנים חדר השינה: קולקציה חדשה 2017-2018

יצרנים שונים מוציאים קולקציות טפטים חדשות מדי שנה, המכתיבות אחר כך אופנה. נסה לבחור טפט לחדר השינה שבדרך זו או אחרת מגיבים ל”משואות “פנים אופנתיות..

חמישה רעיונות לחדר שינה אופנתי:

 • ערבוב סגנונות. אקלקטיות יכולה להיעשות או בפיקוחו של מעצב, או על ידי לימוד קפדני של הנושא. היתוך בחדר השינה יהיה רלוונטי בעונה החדשה, ובעזרת טפטים של סגנונות שונים תוכלו להשיג מטרה זו..
 • ידידותיות לסביבה. לטפטים טבעיים יש כל כך הרבה יתרונות שהפיתוי לרכוש אותם גדול. והכי חשוב, הם בטוחים לחלוטין לבריאותך, ומאפשרים לך להתקיים בסביבה הטבעית ביותר האפשרית..
 • טפט. והאופנה הזו חוזרת שוב. באשר לציורים, שתי אפשרויות פופולריות במיוחד – פרחים גדולים ונופים יפים של ערי לילה, מקומות מפורסמים על פני הגלובוס..
 • מִעוּטָנוּת. אם לטפט יש מספיק בהירות ודינמיקה, אל תגזימו בבחירת הטקסטיל ועיצוב אחר בחדר השינה..
 • היופי שבפתרונות פשוטים. גם אם אתה משלב סוגי טפטים, עשה זאת בקלות – ללא צורות, דפוסים, תבליטים יומרניים. חדר השינה הוא לא מקום שבו זה הגיוני להיות כל כך מתוחכם.

פנים נייטרלי זקוק למבטא כלשהו. לוח דקורטיבי הבולט מהפלטה הכללית יכול להיות פתרון מצוין. פנים נייטרלי זקוק למבטא כלשהו. לוח דקורטיבי הבולט מהפלטה הכללית יכול להיות פתרון מצוין.

אתה צריך לבחור ציפוי דקורטיבי איכותי, כי חדר השינה הוא מקום לשניים או אחד, מה שאומר שלא תצטרך טיפול מיוחד לציפוי. לכן לא יהיה צורך להדביק מחדש את הציפוי החדש בקרוב, מה שאומר שבאמת תוכלו להשקיע במראה טפט איכותי ואופנתי..

טפט בפועל לחדר השינה בשנת 2018 (וידאו)

הטפט הנכון בחדר השינה יוצר את האווירה הנוחה מאוד שתעזור לכם להירגע, להרגיש מוגנים, לישון מספיק ואפילו להיפטר מנדודי שינה וכאבי ראש תכופים..

תהיה בחירה טובה!

טפטים בחדר השינה: עיצוב 2018 (תמונה)