Módne novinky v dizajne spální v roku 2018

Je ľahké vytvoriť krásnu spálňu, hlavnou vecou je ukázať svoju predstavivosť a zaujímať sa o dizajnové novinky Je ľahké vytvoriť krásnu spálňu, hlavnou vecou je ukázať predstavivosť a zaujímať sa o novinky v oblasti dizajnu. Všetci ľudia sú rôzni a ich vkus je tiež odlišný, ale v jednej veci sme si všetci podobní: spálňa je miestom na oddych. , čo znamená, že by malo mať svoju tichú a neuveriteľne útulnú atmosféru. čo vám umožní nielen dostatočne spať, ale aj načerpať silu a energiu, aby ste všetky nové úspechy mali na dosah. Vlastnosti vytvárania takejto atmosféry, berúc do úvahy módne trendy roku 2018 – nižšie.

Návrh spálne 2018

Rozvoj modernej architektúry a dizajnu umožňuje aktualizovať dizajn spálne v súlade s hlavnými módnymi trendmi. Takže hlavný dizajn nálezy do spálne v roku 2018 boli:

  • Plánovanie interiéru v kontrastných čiernobielych alebo sivých tónoch;
  • Použitie multifunkčného nábytku v interiéri ako jadro konštrukčného riešenia;
  • Odmietnutie podrobných dekorácií a nepotrebného vybavenia – snaha o minimalizmus;
  • Zahrnutie do konštrukčného riešenia textúrovanej povrchovej úpravy.

Najpopulárnejšie sú minimalistické spálne. Najpopulárnejšie sú minimalistické spálne.

Na fotografii je vždy všetko krásne, ale dopadne to tak krásne aj v skutočnosti? Pri zdobení spálne a opravách vezmite do úvahy plochu miestnosti, technické vlastnosti a pevnosť podlahy a podláh.. 

Interiér spálne 2018

Vrcholom roku 2018 je vytvorenie podkrovia v spálni: bez ohľadu na to, ako útulná alebo dokonca luxusná je vaša spálňa, jedna zo stien zostáva neporušená, napríklad len omietnutá alebo dokonca tehlová. Takáto zmes trendov znateľne osvieži každý interiér miestnosti a zvýši ju na vrchol módneho trendu..

Interiér spální v roku 2018 sa vyznačuje výraznou túžbou po:

  • Minimalizmus;
  • Šetrnosť k životnému prostrediu;
  • Využívanie prvkov etnických štýlov.

Moderný dizajn spálne by mal zahŕňať iba prírodné a udržateľné materiály. Moderný dizajn spálne by mal zahŕňať iba prírodné a udržateľné materiály.

Pamätajte si: podkrovie je nemožné bez priestoru! Preto sa nemilosrdne zbavte priečok alebo nepotrebného nábytku, vizuálne by mala byť miestnosť plná svetla a vzduchu. Z príslušenstva sú prijateľné veľké obrazy v pastelových farbách, najlepšie v štýle impresionizmu, interiérové ​​položky z ekologického textilu a veľké obyčajné koberce s dlhou hromadou. Priestor musí byť doslova nasýtený svetlom, preto je potrebný viacúrovňový systém osvetlenia. Niekomu sa to bude zdať neekonomické, ale moderné osvetľovacie systémy zahŕňajú použitie LED žiaroviek, takže takýto svetelný systém nezasiahne vašu peňaženku..

Spálňa, ktorá bude vybavená podľa týchto zásad, bude skutočne plniť svoju hlavnú funkciu: rekreáciu síl a zdravý spánok.. 

Ekologickosť dizajnových riešení je v roku 2018 novinkou. Dizajnéri preto navrhujú použiť drevo pri návrhu spálne: drevený nábytok, drevený obklad stien, drevené okná. Okrem toho je vhodné do interiéru spálne harmonicky zapadnúť rastliny (najmä sukulenty) a nenáročné drevené interiérové ​​podlahové vázy..

Interiérový dizajn spálne 2018 trendy

Jadrom riešení interiéru spální v roku 2018 je priestor. Keď sa však zbavíte umelo vytvorených výklenkov a priečok, musíte pamätať na ergonomické a racionálne úložné systémy. Anathema sa venuje aj viacúrovňovým zaveseným stropom, pretože vizuálne (a niekedy celkom realisticky) znižujú vzdušnosť priestoru. Napriek boju o každý centimeter voľného priestoru sú trendom k dokončovaniu soklové lišty, ktoré majú najpôsobivejšie rozmery – až 20 centimetrov (mimochodom, môžu byť vyrezávané a kučeravé).

Hlavným rozdielom medzi modernými spálňami je dostupnosť voľného miesta a minimum vecí. Hlavným rozdielom medzi modernými spálňami je dostupnosť voľného miesta a minimum vecí.

Zložité dekoratívne prvky, pozlátenie a nadmerná objemnosť stropného osvetlenia sa už stali nemoderným gýčom. Pamätajte si: aristokratické obmedzenie a škandinávsky minimalizmus sú hlavné trendy v interiéri spálne v roku 2018.

Dôležitá je aj štruktúra materiálov. Farebná schéma povrchovej úpravy by mala byť pastelová a svetlá (položky nábytku a dekorácie dodávajú kontrast), tapety sa používajú s jemnou jednoduchou textúrou, to isté platí pre farbu. Záclony sú nahradené lietajúcimi závesmi alebo roletami, spálňa by mala byť vyzdobená v rovnakom štýle so zvyškom miestnosti.

Krásne spálne 2018

Aby bolo možné nájsť najlepšie dizajnové riešenia na vytvorenie krásnej spálne, je potrebné dosiahnuť harmonickú kombináciu farieb stien, podlahy a stropu..

V súčasnosti však neexistujú žiadne špeciálne novinky týkajúce sa pohlavia. Môže to byť laminát, parkety a dokonca aj špeciálne dokončovacie dlaždice pre interiér, hlavnou vecou je pokúsiť sa dodržať farebnú schému spálne..

Steny poskytujú dizajnérom zelené svetlo, aby mohli improvizovať. Jediná vec – nepreťažujte spálňu tmavými farbami, hustými tapetami, farbami stien – ružovou, bielou, krémovou, pistáciovou … Nezabudnite na ultramódny loft! Dekorácia jednej zo stien ozdobnými lícovými tehlami bude teda veľmi originálna v kombinácii s dizajnom zostávajúcej miestnosti so svetlou textilnou tapetou (takmer ako kožená motorkárska bunda so šifónovými šatami – odvážna, ale svieža!).

Aby ste vytvorili krásnu spálňu, nemali by ste preťažovať miestnosť a steny dekorom. Aby ste vytvorili krásnu spálňu, nemali by ste preťažovať miestnosť a steny dekorom.

Strop dáva dizajnérom úplnú slobodu výberu. Okrem nenápadného bieleho alebo krémového stropu teraz môžete nainštalovať aj látkový alebo zrkadlový strop. A v skutočnosti a v ďalšej verzii bude zaujímavým krokom LED osvetlenie po obvode. Ak je však spálňa malá, nemali by ste inštalovať zrkadlový strop, bolo by lepšie ozdobiť strop krémovej farby elegantným štukom.

Pri zariaďovaní spálne vezmite do úvahy, že tu budete tráviť veľa času, a nie len tráviť, ale odpočívať a naberať silu, preto sa za módou neženite, starajte sa o svoje zdravie a pohodlie.

Módna spálňa 2018 

Skutoční dizajnéri vedia: móda je v detailoch; v prípade dizajnu spální v tomto roku sa osobitná pozornosť venuje farebnej schéme miestnosti a detailom. Čiernobiela škála interiéru spálne je samozrejme na vrchole. Na vytvorenie elegantného, ​​módneho interiéru spálne naplneného vzduchom a svetlom je biela najlepšia farba..

Ale spálňa, vyrobená v čiernobielych alebo sivých tónoch, sa môže ukázať ako bezvýrazná, je potrebné pridať „chuť“ a dodajú ju interiérové ​​vázy, prehozy alebo koberce jasných farieb. Jednou z najmódnejších farieb používaných pri navrhovaní spální v roku 2018 bola teda Marsala. Hnedé, skutočne sýte farby, dekoračné prvky v spálni dodajú elegantnému interiéru aristokraciu a eleganciu. Pridajte do takéhoto interiéru kované medené svietniky a vaša spálňa sa stane skutočným umeleckým dielom.!

Krásne kvety v originálnych vázach pomôžu pridať jas do čiernobielej spálne. Krásne kvety v originálnych vázach pomôžu pridať jas do čiernobielej spálne.

Mramorová textúra a mramorová farba sa v roku 2018 stali trendovou výzdobou interiéru spálne.

Pri zdobení spálne si teda môžete vyrobiť dekoratívny krb z umelého mramoru, ktorý dodá vašej spálni nielen luxus, ale tiež obohatí interiér o romantizmus. Nezabudnite: minimalizmus má svoje miesto aj pre romantiku.!

Nábytok do spálne 2018

Spálňu bez postele si nemožno predstaviť, moderná ponuka rôznych miest na spanie dokáže znervózniť aj toho najrovnostnejšie zameraného kupujúceho. Drevené, kovové, dokonca aj mramorové postele, závesné postele, zaoblené, trojuholníkové … Tu nie je možné vymenovať všetko. Pri výbere postele sa preto riaďte vlastnými chuťovými preferenciami a našimi malými radami. Ak je vaša spálňa vyzdobená v čiernobielych farbách, potom bude jej štylistickým jadrom svetlá posteľ, tvar môže byť ľubovoľný: od okrúhleho po klasický, čo je najdôležitejšie, dávajte pozor na farby prikrývok, prehozov a vankúšov, aby nie je v rozpore s hlavným konceptom.

 Ďalším trendom módneho nábytku sú bezrámové postele, ktoré vám umožnia vytvoriť autentický orientálny priestor, takmer kráľovstvo spánku. Nezabudnite však, že takáto posteľ je vhodná iba pre mladých ľudí, ktorí nemajú problémy s chrbticou alebo kĺbmi; starší ľudia by si mali vyberať rámové postele s ortopedickými matracmi. Kovová posteľ s hlavou z tepaného železa pravdepodobne nikdy nevyjde z trendu. Dokonale sa zmestí do minimalizmu módnej spálne aktuálneho roku 2018 a dodá mu hravosť, iba kovanú časť je lepšie pokryť zlatou alebo bronzovou farbou. Trendovým ťahom je závesná posteľ, takéto postele sú vyrobené zo stavebných paliet, ale pri takom odvážnom rozhodnutí si musíte byť istí, že vaše stropy sú dostatočne pevné a budete sa chcieť počas spánku neustále hojdať? Ak je odpoveď áno, potom je takáto posteľ vašou voľbou, najmä ak je štýlom spálne podkrovie.

Vynikajúcou možnosťou pre spálňu by bola bezrámová posteľ s neobvyklým dizajnom. Vynikajúcou možnosťou pre spálňu by bola bezrámová posteľ s neobvyklým dizajnom.

Pri aktualizácii interiéru spálne ho nepreťažujte zbytočným nábytkom; hlavnými položkami by mala byť posteľ, nočné stolíky a úložné systémy. Moderný dizajn je však bohatý na možnosti vytvorenia módnej a funkčnej spálne, na to pri zariaďovaní spálne myslite.. 

Nočné stolíky by mali byť organickým pokračovaním štýlu a v žiadnom prípade ho nepreťažujte zbytočnou ťažkopádnosťou alebo dokonca nevhodnosťou. Môžete sa zdržiavať na bežných klasických nočných stolíkoch a inštalovať na ne útulné stojacie lampy, takýto krok sa zmestí do akéhokoľvek, aj najmódnejšieho interiéru. Ak hľadáte odvážne riešenia, potom si môžete vybrať originálne stolné stojacie lampy alebo stolové stojany z tepaného železa. Napriek pôsobivej veľkosti sa tieto kusy nábytku stanú akýmsi interiérovým nálezom v spálni..

Úložné systémy sú dôležitým prvkom interiéru spálne; skrinky so skrytým kovaním sú teraz obzvlášť obľúbené (na povrchu nie sú žiadne úchytky). Skladovacie systémy sú spravidla vyrábané v pastelových, krémových farbách. Odvážnejším riešením je šatník s dverami z matného alebo tónovaného skla. Takéto skrinky sa zvyčajne vykonávajú s čiernym alebo gaštanovým rámom..

Ktoré spálne sú v móde

Takže hlavným módnym trendom pri zariaďovaní spálne v roku 2018 je priestor. Teraz, keď sa zbavíte nepotrebných priečok, môžete skombinovať šatňu a spálňu.

Modernú a štýlovú spálňu si môžete vytvoriť sami Modernú a štýlovú spálňu si môžete vytvoriť sami

Spálňa, v ktorej šatňa nie je ani oddelená od spálne, je tento rok v móde. Vizuálne to rozširuje priestor a dodáva miestnosti určitý bohémsky nádych. Uistite sa, že vodítka a vešiaky v šatni zodpovedajú štýlu so všeobecným riešením dizajnu, na stabilnú nohu v spálni môžete umiestniť aj veľké oválne zrkadlo, táto štýlová nuansa dodá vašej spálni len sviežosť a vy nemusia zaťažovať vzhľad miestnosti umiestnením zrkadiel na steny.

Najhorúcejším trendom v zariadení spální v roku 2018 je koncept spojenia vane a spálne..

Kúpeľňu môžete od spálne oddeliť elegantnou priehľadnou sklenenou priečkou alebo priestor nemôžete oddeliť vôbec. Nesmieme však zabúdať, že takáto možnosť je možná iba s dostatočnou plochou priestorov a technickými možnosťami vytvorenia takého jediného priestoru..

Krásny dizajn spálne (video)

Ak zhrnieme všetky vyššie uvedené, môžeme dospieť k záveru, že módna spálňa v roku 2018 nie je len miestnosť na spanie, je to plnohodnotná rekreačná oblasť plná svetla, vzduchu a voľného priestoru, ale pri výbere jedného alebo druhého štýlu sa pokúste adekvátne posúdte, či sa hodí do vašej miestnosti, ale v prvom rade počúvajte svoje srdce, ono vám s istotou povie, či je to alebo ono dizajnové riešenie pre vás dobré.

Štýlové spálne (foto)