מטבח בצבע פיסטוק: שילוב נכון

מטבח הפיסטוק נבדל על ידי מצב רוח רגוע וצבעים עדינים מטבח הפיסטוק נבדל על ידי מצב רוח רגוע וצבעים עדינים.המטבח, ככלל, אינו גדול במיוחד. אך יחד עם זאת, הוא אמור לשחק תפקיד של מקום להכנת אוכל, חדר אוכל ואפילו מקום לקבלת אורחים. מהמפתח שבו נפתרת עיצובו, זה תלוי במידה רבה אם נעים להיות בו. צבע הפתרון בסגנון הפנים יכול לפצות על החסרונות של החדר ולהפוך אותו ליוצא דופן. מהם היתרונות של צבע פיסטוק בהקשר זה?

כוחו של הפיסטוק

היתרון במטבח הפיסטוק הוא שניתן לשלב אותו בהצלחה כמעט בכל צבע וגוון: ממרקמי עץ ועד קירות כתומים. היתרון במטבח הפיסטוק הוא שניתן לשלב אותו בהצלחה כמעט בכל צבע וגוון: ממרקמי עץ ועד קירות כתומים. המטבח הקלאסי בצבע פיסטוק שומר על אריסטוקרטיה המטבח הקלאסי בצבע פיסטוק שומר על אריסטוקרטיה ניתן לשלב פיסטוק עם עץ כהה. ידיות ואביזרי דלת כרום נועדו לדלל את הפנים. ניתן לשלב פיסטוק עם עץ כהה. ידיות ואביזרי דלת כרום נועדו לדלל את הפנים.

צבע הפיסטוק בפנים המטבח נתפס כרענן, נותן מרץ ואנרגיה. ויחד עם זאת, צבע זה רגוע – הוא אינו מרגש את מערכת העצבים, אינו מעייף או מדכא. הוא אינו מעורר תיאבון, אך הוא גם לא מדכא אותו – צבע זה אידיאלי למטבח!

יתרון נוסף לטובת בחירת צבע פיסטוק הוא שהוא לא טריוויאלי, כל עוד הוא משמש לעתים נדירות ומאפשר לך ליצור פתרונות מגוונים ובלתי שגרתיים באמת. זאת בשל צליל הצבע האצילי, שהופך את הפנים למכובד, מאופק ומעודן..

צבע הפיסטוק מתאזן על קו דק בין גוונים בהירים וחיוורים, מה שהופך אותו להרמוני כל כך..

לאיזה פנים מתאים פיסטוק

הרצון לקבל מטבח שטוף שמש לא תמיד מתגשם – לעתים קרובות צדי החדר הולכים לצדדים המוארים של הבית לעתים רחוקות. במקרה זה, ניתן להפוך את החדר לשמח יותר, בהיר, שטוף שמש באמצעות צבעי עיצוב מסוימים. והפיסטוק כאן הוא האהוב הגמור.

באופן דומה, צבע זה אידיאלי ליצירת מטבחים בסגנונות שונים:

  • קלַאסִי;
  • מדינה;
  • פרובנס;
  • יַפָּנִית;
  • מִעוּטָנוּת.

צבע פיסטוק יכול להיות בעל מגוון רחב של גוונים, המאזן בין ירוק לבז ' צבע פיסטוק יכול להיות בעל מגוון רחב של גוונים, המאזן בין ירוק לבז ‘ במטבח קטן, צבע זה יהיה העדיף ביותר. במטבח קטן, צבע זה יהיה העדיף ביותר.

בעת יצירת סגנונות מטבחים שונים, ניתן להשתמש בצבע פיסטוק כצבע הדומיננטי העיקרי, וכמבטא או השלמה..

חָשׁוּב: בעת יצירת פנים, עליך לעצור בזמן ולא להעמיס אותו בגווני פיסטוק. דבר אחד נעשה בצבע הזה – קירות, וילונות או אוזניות. שפע הפיסטוקים הופך את הפנים לחודרני.

שילובי צבעים בפנים

פיסטוק מושלם לסגנונות מטבח מודרניים פיסטוק מושלם לסגנונות מטבח מודרניים

פיסטוק הולך טוב עם הרבה פרחים. שילוב הצבעים מאפשר לך ליצור מגוון פתרונות ולשנות פנים ללא הכר:

  • פיסטוק וירוק בהיר: השילוב המושלם לחללים גדולים. האפשרות הטובה ביותר תהיה שילוב של קירות פיסטוק ואוזניות ירוקות בהירות.

חשוב: במקביל לפיסטוק וירוק בהיר, הגיוני להוסיף מבטא לבן – כווילונות על החלונות ומפות על השולחן. זה יהפוך את הפנים לרענן ובהיר יותר..

  • צבע פיסטוק ועץ חם: שילוב נהדר ליצירת פנים בסגנון כפרי. יוצר תחושת חמימות, מרחב וקרבה לטבע. קירות המטבח בצבע פיסטוק מונחים בצורה מושלמת על ידי ריהוט עץ טבעי. אפרסק וכתום יכולים לשמש כמבטא צבע נוסף..
  • פיסטוק ופנינה: פנינה וכל הגוונים האפורים מרככים פיסטוק ומדגישים את עומקו. שילוב זה נדיר בשל היחס הזהיר לאפור בפנים. בינתיים, ריהוט פיסטוק על רקע פתרונות קיר פנינה אפורה יוצר אווירה של נוחות מיוחדת במטבח..
  • פיסטוק ולבן: שילוב צבעים קלאסי. המטבח בפתרון כזה תמיד נראה מכובד, רענן ואלגנטי. אתה יכול בבטחה להשתמש בגווני קינמון כמבטאי צבע..
  • פיסטוק ושחור: נראה יותר מפזר. יחד עם זאת, שילוב כזה של צבעים לא מתעייף, וזו איכות יקרה לפנים..

חָשׁוּב: קירות פיסטוק וסינר שחור נראים נהדר בשילוב עם סט שחור ולבן.

משלב פיסטוק מושלם עם בז ‘.

קירות בצבע פיסטוק יהפכו את פנים המטבח לרגיע וחם יותר. קירות בצבע פיסטוק יהפכו את פנים המטבח לרגיע וחם יותר. הגוון של מטבח הפיסטוק תלוי בתאורה - אם לזוהר המנורות יש גוון צהוב, אז הפיסטוק יהיה רווי יותר, אם לבן, אז קרוב יותר לירוק בהיר גוון מטבח הפיסטוק תלוי בתאורה – אם לזוהר המנורות יש גוון צהוב, אז הפיסטוק יהיה רווי יותר, אם לבן, אז קרוב יותר לירוק בהיר

סיכום

אם אתה רוצה ליצור פנים אופנתי ויוצא דופן, שים לב לצבע הפיסטוק. ולמרות שככלל, צבע כזה בצורתו הטהורה נמצא לעתים רחוקות בחנויות, השאלה כיצד להשיג צבע פיסטוק נפתרת בקלות. מספיק לרכוש צבע לבן, צבעים צהובים וירוקים ותוכלו להשיג את הגוון הרצוי.

מטבח בצבע פיסטוק (תמונה פנימית)