מטבח בסגנון אנגלי – טבעיות ופשטות

המטבח האנגלי מובחן בשפע של גימורים בהירים ויקרים. המטבח האנגלי מובחן בשפע של גימורים בהירים ויקרים. כאשר מעצבים את פנים החדר, כל אדם מונחה על ידי העדפותיו ורצונותיו שלו. עיצוב מטבחים בסגנון אנגלי הוא אחת הדרכים הפופולריות ביותר לקשט חדר מטבח. קרא על סוד ההצלחה במאמר שלנו..

מאפיינים של סגנון המטבח האנגלי

עיצוב זה נקרא גם סגנון הניגודים. במבט ראשון, המטבח האנגלי הוא מקום מסורתי. אבל אם תסתכל מקרוב תבחין שהטכנולוגיה המודרנית מוסתרת כאן, יש מספר עצום של מדפים בארונות. תפאורה צנועה לכאורה, אך בעצם מרחב פונקציונאלי.

השימוש בגוונים עדינים הוא אחד הכללים העיקריים של המטבח האנגלי. השימוש בגוונים עדינים הוא אחד הכללים העיקריים של המטבח האנגלי.

התנאי העיקרי לסגנון האנגלי הוא טבעיות. מטבח עשוי בסגנון זה הוא דוגמה חיה לשמרנות. במטבח כזה משוחזר חלקיק קטן של ההיסטוריה, בו לא תראו צבעים בהירים, צורות אקסטרווגנטיות חדות. טבעיות החדר מתבטאת בחומרים טבעיים – לעתים קרובות משתמשים במוצרים מעץ טבעי, אלמנטים מאבן, קרמיקה, חרסינה וכסף..

המטבח האנגלי משלב מספר היבטים בעלי תכונות הסגנון הבאות:

 • נוכחות סימטריה באלמנטים. קווים וצורות ברורים ותמציתיים.
 • מחסור באלמנטים עיצוביים בהירים ועשירים.
 • מספר רב של אלמנטים מעץ טבעי.
 • הפנים צריך להיות משלים על ידי אלמנטים מתכת ואבן.
 • מחסור בחומרים סינתטיים זולים.
 • פרחים, צמחייה, כלובים ופסים משמשים כדוגמאות על טפטים וטקסטיל..
 • הטקסטיל צריך להיות יוקרתי ויקר.

סוגי מטבחים באנגלית

אנגלית כפרית היא אחת הבודדות שיש לה הילה כפרית באמת, אך נשארת קפדנית אנגלית כפרית היא אחת הבודדות שיש לה הילה כפרית באמת, אך נשארת קפדנית המטבח בסגנון אנגלי קלאסי כולל שפע של עצים בהירים ועתיקות המטבח בסגנון אנגלי קלאסי כולל שפע של עצים בהירים ועתיקות

הפנים האנגלי מחולק לשני סוגים:

 • קלַאסִי;
 • מדינה.

הקלאסיקה האנגלית מובחנת בצורות מעודנות, קפדניות ופשוטות. בתורו, המטבח הכפרי נבדל על ידי נוחות הביתה והנעימות. אך יחד עם זאת, מבחינת האיתנות, המטבח הכפרי אינו נחות מהקלאסיקה האנגלית.

תכונות פריסת המטבח האנגלי

מטבח בסגנון אנגלי יכול להיות בעל פריסה מסורתית כאחד. ויוצא דופן, למשל, סטודיו למטבח מטבח בסגנון אנגלי יכול להיות בעל פריסה מסורתית כאחד. ויוצא דופן, למשל, סטודיו למטבח המטבח האנגלי מבוסס על הסגנון הקלאסי, ולכן השימוש בו במטבח קטן יהיה מוצלח. המטבח האנגלי מבוסס על הסגנון הקלאסי, ולכן השימוש בו במטבח קטן יהיה מוצלח.

פנים המטבח האנגלי מסודר על פי העיקרון של הקצאת אזורים פונקציונאליים. ככלל, שולחן עגול או סגלגל גדול מותקן במרכז החדר, שיכול לשמש בו זמנית כפינת עבודה ואוכל. אם השולחן ישמש לבישול, מותקן מעליו מדף לאחסון כלי מטבח או תבלינים. סט קיר למטבח מותקן לאורך קיר אחד, בו מותקנים התנור והכיריים. לרוב, במטבח בסגנון זה, מותקן תנור עם מספר מבערים גדול, מכיוון שאחד מוקצה במיוחד לקומקום. כולם יודעים שהבריטים מבלים הרבה זמן בשתיית תה..

אין ספק שהמטבח האנגלי דורש הרבה מקום ומרחב. אם גודל המטבח אינו מאפשר לך לשחזר את הסגנון האנגלי בחדר, תוכל לפנות לתכנון חופשי. עם זאת, הבריטים אינם משתמשים בטכניקה זו בבתיהם..

ריהוט במטבח אנגלי

הריהוט של המטבח האנגלי הוא עץ ממינים יקרים וטקסטיל איכותי. הריהוט של המטבח האנגלי הוא עץ ממינים יקרים וטקסטיל איכותי.

בעת יצירת פנים למטבח, עליך להקדיש תשומת לב מיוחדת לרהיטים.. עליה להיות בעלת התכונות הבאות הטבועות בסגנון האנגלי:

 1. ריהוט צריך להיות מוצק, אמין וידידותי;
 2. כל הרהיטים חייבים להיות עשויים מעץ מלא;
 3. משטחים משמשים מאבן טבעית או מלאכותית;
 4. אביזרים מיוחדים – מגולפים, עשויים “עתיקים”, יצוקים;
 5. כרכובים בדרך כלל מגולפים;
 6. ערכת צבעים – גוונים רגועים, רכים וטבעיים;
 7. בייצור רהיטים, המבנה הטבעי של המערך נשמר;
 8. לתת עדיפות לכיורי מטבח מקרמיקה או לכיורי אבן מלאכותיים.

מכשירי חשמל ביתיים במטבח האנגלי

התנור הופך לעתים קרובות לנקודת הציר לסימטריה של המטבח בסגנון אנגלי. התנור הופך לעתים קרובות לנקודת הציר לסימטריה של המטבח בסגנון אנגלי. יש לגשת לאחריות הבחירה במכשירי חשמל ביתיים למטבח האנגלי - לא כל אחד מתאים כאן יש לגשת לאחריות הבחירה במכשירי חשמל ביתיים למטבח האנגלי – לא כל אחד מתאים כאן

בעת התקנת מכשירי חשמל ביתיים במטבח בסגנון אנגלי, פעל לפי כלל אחד – יש להסתיר היטב את המכשירים המודרניים. מכשירי חשמל ביתיים גדולים (מקרר, מדיח כלים, תנור וכו ‘) מוסתרים מאחורי חזיתות ריהוט המטבח. גם מכשירי חשמל ביתיים קטנים (מסחטת מיקסר, בלנדר, מולטי -קוקר וכו ‘) לא צריכים להיות גלויים, הם צריכים להיות מוסתרים בארונות. רק הטכניקה שעשויה “עתיקה” או בסגנון וינטאג ‘יכולה להישאר באופק. לא מקובל להשתמש בכיריים מסורתיים קטנים בפנים כאלה; במקום זאת, יש להתקין תנור מיוחד גדול. הוא לא רק ימלא את תפקידו העיקרי ויקשט את הפנים, אלא גם יוכל לחמם את המטבח בכפור קשה..

אלמנטים דקורטיביים חשובים

אחד האלמנטים האופייניים לעיצוב המטבח בסגנון אנגלי הוא הזהבה. אחד האלמנטים האופייניים לעיצוב המטבח בסגנון אנגלי הוא הזהבה.על מנת שהפנים של המטבח האנגלי יהיה מושלם ומלא, יש לקחת בחשבון את הניואנסים הבאים:

 • הוילון צריך להיות מורכב משני קנבס של בדים בהירים וצפופים;
 • את הוילון יש לקשט במברשות ולמברקין;
 • גופי התאורה חייבים להיות מקריסטל או להיות מעוטרים בתליוני קריסטל;
 • הניחו כלי חרסינה, כלי פליז, פרחים טריים, סלי גפנים, עבודות יד על המדפים.

כל האלמנטים הדקורטיביים הללו יביאו נעימות ונוחות לפנים..

דוגמה לעיצוב הפנים של מטבח אנגלי

ככלל, אזור הסינר במטבח האנגלי מתמזג עם קיר בעל גוון צבע זהה. ככלל, אזור הסינר במטבח האנגלי מתמזג עם קיר בעל גוון צבע זהה.

כדי להבין כיצד לשלב את כל האלמנטים זה עם זה, כדאי לשקול אפשרויות גימור אפשריות:

 • קירות. קישוט הקיר במטבח האנגלי שונה בתכלית מסגנונות אחרים. במקרה זה, הקירות דומים יותר לקירות הסלון, מכיוון שרובם מודבקים בטפט, שהוא חיקוי של בד. האפשרות לסיים עם לוחות עץ אפשרית גם כן. ורק האזור באזור משטח העבודה יכול להיות רעפים או פסיפס. מוצרי קרמיקה יכולים להיות מונוכרומטיים או עם דפוס לא פולשני..
 • קוֹמָה. ככלל, הרצפה עשויה עץ, ריצוף עץ או אריחי קרמיקה. כל חומר שנבחר, יש להניח אותו בתבנית גיאומטרית. ניתן להניח שטיח על רצפת המטבח.
 • תִקרָה. לא צריך לחשוב הרבה איזו תקרה להכין במטבח האנגלי. משטח מטויח צבוע בגוון בהיר הוא אידיאלי. ניתן להתקין קורות עץ טבעי על התקרה כאלמנט דקורטיבי.

סיכום

המטבח בסגנון אנגלי אידיאלי למי שמעריך נוחות, נעימות ורבגוניות מודרנית. פנים כזה רווי הערות של אריסטוקרטיה ושמרנות. יוקרה טהורה חבויה בקווים פשוטים וברורים..

עיצוב מטבחים בסגנון אנגלי (צילום פנים)