עיצוב מטבח בסגנון לופט: כאשר הפשטות מתאימה לפנים

סגנון לופט - רוח רחוב במטבח שלך סגנון לופט – רוח רחוב במטבח שלך הלופט הוא שילוב של ישן וחדש. אם אנחנו מדברים על המוזרות של הפנים, אז זה שילוב של לבנים עם זכוכית, טיח עם מתכת, רצפת קרש עם טכנולוגיה אולטרה מודרנית. ואם אתה מיישם עיצוב מטבח בסגנון לופט בצורה הכי טובה שאפשר, אז זה יכול להשתרש בדירה רגילה, לא גדולה במיוחד, אבל עם תוכנית פתוחה.

מי מעדיף סגנון לופט

מטבח בסגנון לופט פופולרי ביותר בקרב משפחות צעירות מטבח בסגנון לופט פופולרי ביותר בקרב משפחות צעירות בריקים הם אחד המאפיינים הבסיסיים של מטבח לופט בריקים הם אחד המאפיינים הבסיסיים של מטבח לופט לכל אדם יש את הזכות לבחור בעצמו מה הוא הכי אוהב. לכל אחד יש העדפות משלו, וכל אחד יכול להיות חסיד של סגנון מסוים.. אם אנחנו מדברים על סגנון הלופט, אפשר לייחס אותו לאנשים כאלה:

  1. אנשים חסכוניים, מכיוון שסגנון זה מרמז על מינימום עלויות. ככל שיודגש הסגנון טוב יותר, כך הגימור ייראה כלפי חוץ פשוט יותר. אין צורך להתקין כאן רהיטים יקרים, וכל הרהיטים שכבר היו בבית יכולים להתאים באופן מושלם לסגנון זה;
  2. לבעלי דירות, פריסתן נחשבת לפתוחה, היכן שיש תקרות, שגובהן אינו פחות משלושה מטרים, חלונות מהרצפה עד התקרה, ואין מחיצות;
  3. בוהמנים. אמנים, מעצבים, אדריכלים, שחקנים וכן הלאה הם שמעדיפים את הסגנון הזה, כי בפנים כאלה נוח לארגן תערוכות ומסיבות שונות;
  4. אנשים צעירים, את סגנון החיים שלו סגנון זה משקף במלואו. בסגנון זה מדגישים נציגי הנוער את דחייתם מהבנאליות והחוכמה המקובלת;

יישום המאפיינים של סגנון הלופט בפנים המטבח, חשוב לגלם את כל הפנטזיות הבהירות ביותר שלך, לקשט את החדר בקלות ובפשטות..

תכונות של גימורי לופט

רוח העירוניות בכל דבר - מדובר במטבח בסגנון לופט רוח העירוניות בכל דבר – מדובר במטבח בסגנון לופט אם אתה מתכנן להשתמש בעץ, הקפד לחספס אותו אם אתה מתכנן להשתמש בעץ, הקפד לחספס אותו הפשטות יכולה להיות גם יפה ואפילו הפכה לסגנון נפרד. הפשטות יכולה להיות גם יפה ואפילו הפכה לסגנון נפרד.

המאפיין העיקרי של סגנון הלופט בפנים המטבח, בין אם המטבח הזה גדול או קטן, הוא שגימור אינו דורש עלויות מזומנות מרשימות.. אבל אם אתה באמת מקפיד על סגנון זה, אז:

  • התקרה של מטבח בסגנון לופט צריכה להיות לבנה מסנוורת. תכונה זו יוצרת אשליה של תחושת אור ומרווח;
  • קירות צריכים להיות לבנים חשופות או בטון חלק. אם אין דרך לחשוף את הקירות בדירה, כדאי לחקות את הבנייה;
  • כל המשטחים האחרים יכולים להיות מצופים בתחליב לבן או במקרה זה להשתמש בטיח גס..

תוך הקפדה על סגנון הלופט בפנים המטבח, חשוב לזכור כי בעיטור המטבח לא ניתן לשים לב לפרטים הקטנים. העניין הוא שככל שהקירות פשוטים יותר, כך הסגנון עצמו יתבטא טוב יותר..

  • הרצפה, אם היא עשויה מעץ, היא הטובה ביותר למחזור ולכסות בלכה שקופה. יש לצבוע לוחות סיפון במקרה זה כך שיתאימו לקירות על מנת להתמזג;
  • ניתן ליצור מחיצות מקוביות זכוכית. אתה יכול להפוך קיר אחד בהיר יותר על רקע פנים לבנים, ובכך הוא יבודד אזור מסוים;

ריהוט בסגנון לופט

ריהוט מטבח בסגנון לופט מיוצר בהתאם לאידיאולוגיה של הסגנון ומשלים אותו בצורה מושלמת ריהוט מטבח בסגנון לופט מיוצר בהתאם לאידיאולוגיה של הסגנון ומשלים אותו באופן מושלם הכלל העיקרי של שימוש ברהיטים בפנים של מטבח בסגנון לופט הוא הרמוניה מההפך. ריהוט יכול להיות כל דבר, עם זאת, העדפה ניתנת לנציגים נדירים שעדיין שירתו סבתות. זה יכול להיות מדפים שונים, שולחנות, אם אמבטיה נעשית בסגנון זה, אז זה יכול להיות אמבטיה על הרגליים שלה, וכן הלאה..

חללי פנים של מטבחים המיוצרים בסגנון זה עשויים להכיל שולחן הגשה ממתכת על גלגלים. כסאות עתיקים, מרופדים בעור, יתאימו באופן מושלם לחלל כזה. אבל, למרות נוכחותם של רהיטים עתיקים, טלוויזיית פלזמה מודרנית עם אלכסון גדול תתאים באופן מושלם לחלל כזה..

אם אתה מכין מטבח בסגנון לופט, הוא יכול להכיל גם צלחת פלדה גדושה וגם מקרר רטרו בפנים שלו. זה יכול להיות גם סינר מטבח עשוי נירוסטה ומטבח עשוי בצורת אי.

אביזרי מטבח בסגנון לופט

כיור נירוסטה, ברז עתיק וסינר מרופד לבנים - שילוב מדהים כיור נירוסטה, ברז עתיק וסינר מרופד לבנים – שילוב מדהים

כשזה מגיע לסידור מטבח בסגנון לופט, הראש שלך יכול להסתובב, האביזרים יכולים להיות כל כך מגוונים. על מנת להדגיש את מקוריות המטבח בסגנון לופט, ניתן להשתמש באביזרים לא סטנדרטיים כמו שלטי דרכים, כרזות עם פרסומות וכדומה..

אם אתם אוהבים ריהוט קלאסי יותר - אין בעיה! אפילו היא תתאים בהצלחה לפנים אם אתם אוהבים ריהוט קלאסי יותר – אין בעיה! אפילו היא תשתלב בהצלחה בפנים מטבח בסגנון לופט זה ממוקם במנהטן ומשדר את כל קנוני הכיוון בדיוק מירבי. מטבח בסגנון לופט זה ממוקם במנהטן ומשדר את כל קנוני הכיוון בדיוק מירבי.

אם בעל הבית מחליט לקשט את המטבח בציורים, תוך הקפדה על סגנון הלופט, אז כדאי לדבוק בהפשטה. זה בכלל לא משנה אם זה הפשטה מודרנית או תמונה מוקפת במסגרת ישנה. לעתים קרובות, בעלי דירות כאלה בסגנונות דומים פשוט מעדיפים להציב ציורים על הרצפה, במקום לתלות אותם על הקיר..

במקרים כאלה, עדיף לסגור את חלון המטבח בתריסים אופקיים או להשתמש בתריסי גלילה. אבל לעתים קרובות אתה יכול למצוא מטבחים בסגנון לופט, שחלונותיהם נשארים פתוחים..

כשאתה מצייד את מטבח ביתך בסגנון לופט, חשוב להקדיש תשומת לב מירבית לדמיון שלך, כאן תחום הפעילות נפתח בפניה לרווחה. אתם מוזמנים לקחת יוזמה ולשלב את זה שלכאורה אינו תואם. ורק אז המטבח שלכם יהפוך להתגלמות האמיתית ביותר של סגנון הלופט..

עיצוב מטבח בסגנון לופט (צילום פנים)