מגוון דוגמאות למטבח: כיצד לבצע את הבחירה הנכונה

מגוון עצום של דוגמאות למטבח הולך וגדל מדי יום מגוון עצום של דוגמאות למטבח הולך וגדל מדי יום לעתים קרובות אומרים שהמטבח הוא ממלכה נשית, אך עיקר השפים במסעדות המפורסמות בעולם הם גברים. לכן רכישת סט מטבח צריכה להיות מתואמת במשפחה ולהיות נוחה הן למארחת והן לבעל הבית..

קניית מטבח היא עניין עדין

כשאתה משוטט במרכזי התערוכות ובחנויות, אתה רואה מטבח יפה ומוכן, לעתים קרובות אתה חושב להזמין פאר כזה לבית שלך. אך בעת החישוב מתברר כי עלות ההזמנה גבוהה בהרבה מהתקציב שנקבע לרכישה. מה לעשות במקרה זה? האפשרות הנפוצה והתקציבית ביותר היא רכישת מטבח לדוגמא הניצב בקומת המכירה..

במקרה זה, עליך למדוד נכון את גודל המטבח שלך, לצייר ציור מפורט של סידור הרהיטים ולצעוד באומץ במסדרונות התערוכה והתערוכה..

כשקונים מטבח, כל עקרת בית חולמת להיות יפה, מודרנית ופרקטית. כשקונים מטבח, כל עקרת בית חולמת להיות יפה, מודרנית ופרקטית.

לעתים קרובות מאוד, דוגמאות לתערוכה נמכרות בהנחה גדולה, עקב שינוי בחשיפה או הגעת דוגמאות מטבח חדשות. אתה רק צריך לעקוב אחר כל הפעולות בחנות או, לאחר שפגשת את המוכר או היועץ, להזהיר אותו מפני הרצון לקנות דגימה מסוימת בזמן המכירה. עבור רוב נציגי המכירות, התשלום הוא אחוז מהמכירה והיועץ יתעניין במכירה הקרובה ביותר של דוגמאות מטבח ישנות.

מדוע נוח לקנות דגימות מוכנות? לאחר הלידה ההתקנה לא תיקח הרבה זמן, מכיוון שכל הפריטים יגיעו מורכבים. כמעט מיד תוכלו להתחיל להכין את המנות האהובות עליכם במטבח החדש שלכם..

מטבח לדוגמא (סרטון)

כיצד לבחור את מדגם המטבח הנכון ומה שאתה צריך לדעת בעת רכישתו

כדי לבחור ולרכוש דגימת מטבח מוכנה מהתערוכה, עליך לקחת בחשבון את כל הגדלים של המטבח שלך. כדאי גם לשקול מראש את כל האפשרויות האפשריות למיקום ארונות וכנים מוכנים. כדאי לשקול את גודל הפריטים הללו..

האוזנייה שאתה אוהב חייבת להיכנס לגמרי לחדר שלך, ולשם כך כדאי לבצע כמה צעדים:

  • צייר תוכנית של המטבח בקנה מידה מדויק;
  • צייר תוכנית לקירות המטבח;
  • מדדו או בקשו מיועץ לגבי המידות המדויקות של כל פריט;
  • צייר את כל האובייקטים בתוכנית שלך;
  • התאימו את מכשירי החשמל הביתיים הנמצאים כעת במטבח.

הדבר העיקרי שיש לזכור בעת רכישת מטבח הוא שהוא חייב להתאים לגודל החדר שלך. הדבר העיקרי שיש לזכור בעת רכישת מטבח הוא שהוא חייב להתאים לגודל החדר שלך.

עם סיום כל ההכנות, עליך להמתין למכירת מטבחים מוכנים במספרה שנבחרה. בעת הרכישה, עליך לבדוק היטב את כל הפריטים ולבדוק אם קיימים פגמים. חברות רבות המייצרות מטבחים מוכרות אביזרים נוספים.

אם המטבח מתאים בצורה מושלמת, אך צבע החזיתות אינו מתאים או שהאבזור הגלוי הפך לבלתי שמיש מבדיקה מתמדת של המבקרים, כדאי להסכים על רכישת חלקים חדשים..

גם אם החזיתות יוחלפו לחלוטין, אז במכירה בתוספת האלמנטים הדרושים, המטבח יעלה פחות מהזמנת פרויקט בודד..

ראוי לומר שרוב הדגימות המוכנות מיוצרות על פי גדלים סטנדרטיים לסוגים שונים של מטבחים..

מכירת ערכות מטבח ממפעלים מפורסמים

לרוב, מפעל הרהיטים “מריה” מארגן מכירות בסלונים שלו. מה הסיבה להנחות ענק כאלה, שבזמנים טובים מגיעים ל -70%?

מעצבי מפעל הרהיטים הזה עובדים עם סוגים חדשים של סטים למטבח, מפתחים פרויקטים חדשים ומביאים אותם לחיים. אבל כל הדגמים שהופיעו זה עתה חייבים להיות מוצגים איפשהו ולהציג את התכונות הפונקציונליות העדכניות ביותר. במקרה זה, האוסף הישן נכלל במכירה כוללת כדי לפנות שטח קמעונאי לפריטים חדשים..

לעתים קרובות מאוד יצרנים גדולים ומוכרים של ערכות מטבח מארגנות מכירות לעתים קרובות מאוד יצרנים גדולים ומוכרים של ערכות מטבח מארגנות מכירות

גם אם ערכת המטבח לא ממש תואמת את הפרמטרים של המטבח, אז כדאי לקנות, ולקרוא למאסטר לא יקר להתאים את הרהיטים שנרכשו לפרמטרים של החדר הקיים.

המטבחים של המפעל בלארוסי זוב מארגנים מכירות של דגמי התערוכה שלהם. מטבחים אלה הם באיכות טובה ועיצוב מעניין..

רכישת כל אופציה לתערוכה תהיה רכישה שימושית, פרקטית ובעיקר תקציב. כל מארחת תשמח לקבל מטבח של יצרן מוכר במחיר כל כך נמוך..

דגם מטבח DIY: יתרון גדול בעיצוב פנים

גברים רבים אוהבים ליצור משהו בעצמם, מדוע שלא להפנות את כישוריהם לעסק שימושי במקרה זה. נכון לעכשיו, רכישת החלקים הדרושים לסט מטבח היא כה פשוטה ובמחיר סביר, כי רק צריך לשכנע את בעל הבית לקחת על עצמו את העבודה הזו..

כדי להכין מטבח בעצמך, עליך להכין תוכנית מלאה של חדר המטבח, לחשב את האפשרויות האפשריות להתקנת רהיטים ולרכוש את החלקים, החזיתות והאבזור הדרושים..

כדי ליצור את דגם המטבח הרצוי במו ידיך, עליך להראות מעט מדמיונך כדי ליצור את דגם המטבח הרצוי במו ידיך, עליך להראות מעט מדמיונך

אם יש כלי בבית, גבר יהפוך למעצב ולמבצע של סט מטבח. לרוב החזיתות יש מידות מוגדרות בהחלט, כך שיהיה קל לחשב את כל האפשרויות האפשריות.

מטבח כזה יהפוך לגולת הכותרת של הבית, והבעלים יכול להתגאות בילד המדהים שלו..

זמן קניית מטבח

מתי כדאי לקנות או להזמין סט מטבח? כמובן שאחרי התיקון של המקום עצמו, כי אם תקנו ותתקינו הכל מראש, ייקח זמן להסיר ולפרק את המטבח שכבר מותקן..

קל לעשות זאת אם כל הרהיטים נפרדים, אך במטבחים המודרניים יש פריטים שמחזיקים את משטח העבודה וגם את הארונות התלויים. תצטרך להתעסק רבות בפירוק האלמנטים הללו ועדיין לא ידוע כיצד הוא יעמוד לאחור.

רכישת מטבח היא עסק רציני ואחראי מאוד הדורש גישה מוקפדת. רכישת מטבח היא עסק רציני ואחראי מאוד הדורש גישה מוקפדת.

מטבחים רבים מצוידים בגופי תאורה מלמעלה וכל זה יצטרך לנתק ולפרק..

לכן, הרגע הנוח ביותר להחלפת יחידת המטבח הוא הזמן שאחרי התיקון. בבחירת מטבח כדאי לחשוב על השיש והסינר שלרוב מלוכלכים. חברות ידועות רבות מוכרות מטבחים עם סינר, ותמיד ניתן להחליף את משטח העבודה במשטח מוצלח יותר..

כדאי לקחת בחשבון כי החומר של הסינר ומשטח העבודה נמכר במדי ריצה. כשמכינים מטבח במו ידיכם, עדיף לקנות את אורך החומר הנדרש, ולחתוך את כל השיש וחלקים של הסינר בבית.

מוצרים קשורים

כאשר ריהוט המטבח משתנה לחלוטין, אתה רוצה שיפוץ מלא של הפנים. בשלב זה, יהיה עליך להחליף את הנברשת הישנה המעצבנת ואת הווילונות. התאם את כל הפריטים כך שיתאימו למטבח החדש, שפר את העיצוב והפונקציונליות של מוצרים קשורים.

ככלל, מוצרים קשורים למטבח נרכשים לאחר התקנתו. ככלל, מוצרים קשורים למטבח נרכשים לאחר התקנתו.

בפנים הטרי, הנוח והפונקציונאלי של המטבח, נעים יותר לבישול, נוח לאכילה ופשוט לשבת בערב עם ספל תה..

מוצרים קשורים למטבח (וידאו)

כל גבר יכול להיות בטוח שאם יכין לבדו ערכת מטבח לאהובתו, אז מנות טעימות חדשות יבקרו בבטן. נשים אוהבות ויודעות לבשל, ​​רק בשביל זה הן צריכות ליצור תנאים נוחים במטבח.

דוגמאות של מטבחים (צילום)