אפשרויות לעיצוב חדר סטודיו בשילוב מטבח

מטבח סטודיו הוא אפשרות הפריסה הנפוצה ביותר לדירות דירת סטודיו למטבח-הפריסה הנפוצה ביותר של דירות דירות סטודיו הן מאפיין ייחודי של העדפות מערביות, אנשים בודדים, זוגות צעירים גרים שם לעתים קרובות, נוח לשכור חלל מגורים כזה. אך משפחות עם ילדים כמעט ולא מסכימות להצעה כזו, אך חדר סטודיו בשילוב עם מטבח נמצא יותר ויותר במערך הדירות..

יתרונות חדר סטודיו המשולב עם מטבח

למשפחות צעירות עם ילדים קטנים, עיצוב זה נוח מאוד. הדירה לא צריכה לכלול אזורים שבהם התינוק יכול לפגוע בעצמו, להכות, להיפגע. אך לעתים קרובות הדבר אינו מציאותי, וקשה לדמיין כיצד ילד יכול להיות שובב. לכן, חדר (למשל, סלון גדול) בשילוב עם מטבח הוא אופציה מצוינת למשפחות כאלה. בזמן שאמא מבשלת, היא רואה את כל מה שהילד עושה.

מטבח משולב - אידיאלי למשפחות עם ילדים קטנים מטבח משולב – אידיאלי למשפחות עם ילדים קטנים

זה גם נוח מבחינת תקשורת משפחתית. אפילו פסיכולוגים אומרים שהתרוצצות בחדרים בערב אינה מועילה במיוחד לחוזק הקשרים המשפחתיים..

וגם חדר סטודיו, המשולב עם חלל מטבח, מאפשר לך:

 • חסוך במכשירי חשמל ביתיים. אתה לא צריך שתי טלוויזיות, אחת בחדר, אחת במטבח. ומבחינת חיסכון באנרגיה, זה מועיל.
 • שמור על עיצוב עקבי. זה תמיד נהדר כשהחדר עשוי באותו סגנון, כאשר הכל בפנים בהרמוניה אחד עם השני. קל יותר לעשות זאת בחללים משולבים..
 • תהיה לך ההזדמנות להיות במרכז הפעולה. כדי שזה לא יסתדר שבזמן שאמא מבשלת, האורחים נהנים. הכל יחד, בתהליך אחד ובמרחב אחד – זה נוח.

אתה יכול גם להוסיף את הרגע שמדובר בפריסה כזו במגמה. ועבור רבים, זהו הטיעון המרכזי, ובפועל מאוד מעניין לנסות הצעה אופנתית..

עיצוב מטבחים – אולפנים (וידאו)

אזור מטבח ואולפן

בדירה עם סידור כזה של חדרים, אתה צריך לחשוב בבהירות על נושא הייעוד. איך לא לשלב חדרים, איזה רעיון עיצובי לא להאכיל, אתה צריך להפריד בין אזור פונקציונלי לשני.

בחדר הסטודיו ניתן לבצע ייעוד כדלקמן:

 • דלפק בר. האפשרות הפופולרית ביותר. המתלה צריך להיות עיצוב גדול ומעניין למדי, ויחד עם זאת, בשילוב מושלם עם ריהוט הפנים והמטבח, והחדר..
 • רְהִיטִים. זו יכולה להיות יחידת מדפים, מה לא, שידות סימטריות וכו ‘..
 • מחיצת זכוכית. זה נראה אלגנטי, אדונים מודרניים יבחרו את העיצוב לפי טעמכם, אך בעוד שהילדים קטנים, אין להשתמש ברעיון זה..
 • דוכן. תקבל שטח ברמה שווה של חדר סטודיו.
 • עיצובים שונים של רצפות. צבע, מרקם, חומרים – הכל יכול להיות מעורב.
 • קישוט קיר שונה. פרויקטים כאלה מרמזים על משחק ניגודיות ופרחים סמוכים, מוטיבים דומים על הקירות..

לעתים קרובות משתמשים בעמודים ובקשתות גבס, אך במקרה זה צריך להיות הרבה מקום בדירה, אחרת מבנים כאלה ייראו פומפויים מדי.

השילוב של חיפויי הרצפה תורם באופן מושלם לבנייה הנכונה של הנחות. השילוב של חיפויי הרצפה תורם באופן מושלם לבנייה הנכונה של הנחות. בעזרת משחק האור וסוגי תאורה שונים ניתן לקבוע את האזורים הבהירים של החדרים המשולבים. בעזרת משחק האור וסוגי תאורה שונים ניתן לקבוע את האזורים הבהירים של החדרים המשולבים. ניתן להשתמש בקשת גבס לחדרי ייעוד רק בחדר מרווח מאוד ניתן להשתמש בקשת גבס לחדרי ייעוד רק בחדר מרווח מאוד

ניואנסים צבעוניים בפנים המטבח המשולב וחדר הסטודיו

ישנם כמה כללים, בידיעה אילו, בעת בחירת צבע לקישוט חלל, ניתן להימנע מטעויות.. יש לקחת בחשבון את ייחודיות הצבעים, במיוחד את הדברים הבאים:

 • גוונים קרים וחמים צריכים להיות באיזון. אי אפשר לעשות הכל באותו קנה מידה, מרחב שטוף שמש מדי לפעמים לא נותן הזדמנות להירגע, והדכאונים האפלים.
 • צבע ורוד. בניגוד לכל הסטריאוטיפים, זהו אינו צבע בובת הברבי, אלא טון עליז, חם ונעים. אם לא נוגעים בגוונים הנוצצים, הצבע הוורוד אפילו מומלץ לאנשים רבים: הבראה, בודדה, מועדת לדיכאון..
 • צבע אדום. מגביר את התיאבון, ולכן מבטאים אדומים במטבח מתאימים. אבל אסור לצבוע את קירות הסטודיו באדום, התזה פנימית תספיק – למשל כורסת עור אדומה או שטיח אדום וכו ‘…

מומלץ לדלל את הצבע הצהוב של הרהיטים במטבח משולב עם גוונים של צבעים אחרים של לוח הצבעים. מומלץ לדלל את הצבע הצהוב של הרהיטים במטבח משולב עם גוונים של צבעים אחרים של לוח הצבעים. מטבח - סטודיו עם ריהוט אדום תורם לעלייה בתיאבון במהלך הארוחות מטבח – סטודיו עם ריהוט אדום תורם לעלייה בתיאבון במהלך הארוחות מטבח משולב בגוונים ירוקים - חלל עם אווירה מרגיעה ומאוזנת מטבח משולב בגוונים ירוקים – חלל עם אווירה מרגיעה ומאוזנת

 • צבע ירוק. טוב למטבח – הוא מרגיע, מתאזן, והוא אינו נטול עליזות. בחדר הצבע הירוק צריך להיות מעט בהיר יותר, אם כי רבים מעדיפים קליטה של ​​קיר מנוגד.
 • כָּחוֹל. פתרון תכוף הוא לחדר המשולב עם מטבח. העיצוב המבוסס על קנה המידה הכחול-כחול עם וריאציות בצורת טורקיז, אקוומרין, אפור בהיר רלוונטי מאוד.
 • צהוב. שטוף שמש, פעיל, ולרבים, למרבה הצער, היפראקטיבי. לא כל פרויקטי העיצוב טובים בסולו של צהוב. אבל צהוב, מדולל בלבן, בהחלט טוב.

גווני שחור ולבן פופולריים מאוד, אך בדירה גדולה הם לא צריכים לתפוס הרבה מקום אם המשפחה שלך גדולה. ילדים ישתעממו בסביבה כה קפדנית, וההתפתחות האסתטית שלהם עשויה ללכת במסלול הלא נכון..

פנים המטבחים המשולבים (וידאו)

העיצוב בדירה, שהפריסה שלה מרמזת על סטודיו, אינו מסובך כפי שזה נראה. ושילוב של חדר גדול עם המטבח הופך לפתרון מצוין, המאפשר למשפחה להיות מאוחדת יותר, קרובה יותר. צבע פנים שנבחר בצורה נכונה, ייעוד טוב, סגנון חלל אחיד יעזרו לחדר להיות, אם לא אידיאלי, אז קרוב לזה.

עיצוב מטבח סטודיו (תמונה)