מטבח בסגנון כפרי מודרני: ניואנסים ופתרונות

מטבח כפרי הוא ממלכת העץ והעתיקות מטבח בסגנון כפרי הוא ממלכת העץ והעתיקות כשאתה חוזר הביתה אחרי יום קשה בעבודה, אתה באמת רוצה לצלול לאווירת הנוחות, החום והשלווה. שאפו ריח של לחמניות טריות, וזכרו את הילדות בילו בכפר עם סבתא האהובה שלכם.

סידור המטבח בסגנון “כפרי” יכול לסייע לנו בכך..

תכונות מטבח בסגנון כפרי

מדינה היא מודרניות במעטפת ישנה מדינה היא מודרניות במעטפת ישנה

סגנון זה מובחן בשימוש בחומרים טבעיים, משחזר את האווירה של בית כפרי, מעניק תחושת קרבה לטבע, שקט ושלווה..

NSמאפיינים אופייניים של סגנון כפרי:

 • אחדות המרחב בסגנון. לעתים קרובות מאוד, כאשר משתמשים בסגנון הכפרי בעיצוב המטבח, אם הוא משולב עם המסדרון, הוא גם הופך להמשך טבעי של העיצוב. ואכן, בבתי הכפר, המטבח, הסלון וחדר האוכל מתקיימים לעתים קרובות בדו -קיום..
 • אם אתה הבעלים של דירת סטודיו קטנה, אז כמו שאומרים, כל הקלפים בידיים שלך ותוכל לעצב בבטחה קישוט בסגנון כפרי לא רק לאזור המטבח, אלא גם לדירה כולה. אחדות הצבע, הרהיטים והחומרים בהם נעשה שימוש רק תשחזר את האווירה הייחודית מאוד של בית בכפר.
 • רצפות מטבח. תכונות של ייעוד. יש להקדיש תשומת לב מיוחדת לעיצוב הרצפה במטבח. כאשר מעצבים מטבח בסגנון כפרי, כדאי לחשוב על הבטיחות והנוחות של ניקוי “אזור המטבח העובד”. בדרך כלל הוא ממוקם באזור הלוח. לעתים קרובות מאוד כיסוי הרצפה באזור זה מונח באריחים. אבל יש לנו מטבח “כפרי”, ולכן יש להעדיף אריחים בעלי אפקט יישון, דוגמאות וקישוטים ישנים, חיקוי סדקים ושפשופים..
 • עיצוב קיר. טפטים, חומרים. ביצוע עיצוב הקיר, אם נרצה שיתאימו באופן אורגני לפנים, ראוי לתשומת לב מיוחדת. צבע רגיל הוא הכרחי כאן. השימוש בחיתוכים של אבן מלאכותית נמצא בשימוש, טפט טקסטיל עם קישוטים פרחוניים או טפט ויניל לציור ומרקם לטקסטיל יהוו פתרון עיצובי טוב..

גוונים כחולים הופכים את הפנים לרוגע ובהיר גוונים כחולים הופכים את הפנים לרוגע ובהיר אם תרצה, תוכל לארגן מרתף יין ממש במטבח אם תרצה, תוכל לארגן מרתף יין ממש במטבח

“מדינה” יכולה להיות שונה: אנגלית, צרפתית, גרמנית או אקלקטית, המערבבת אלמנטים עיצוביים ממדינות שונות.

 • צָרְפָתִית המדינה מובחנת בנוכחות צבעים בהירים בפנים. טקסטיל בהיר פרחוני וריהוט אורן הם המרכיבים העיקריים הטמונים בצרפת.
 • גֶרמָנִיָת המדינה היא פדטיות מעודנת. חומרת הצורות והאלמנטים המזויפים. הנוכחות של אבן בעיצוב ומדפים תלויים רבים.
 • שוודית מדינה. קירות מאט רגילים מסורתיים, לקוניזם בכל דבר, אפשר אפילו לומר מינימליזם מאופק.

סגנונות אלה ולא רק לאחרונה היו די פופולריים, ושילבו בהצלחה את קצב החיים המודרני ואת נוחות הפנים..

צבעים

אנו יכולים לומר בבטחה כי הבחירה של ערכת צבעים, כאשר מעצבים מטבח בסגנון כפרי, קשורה קשר בל יינתק לבחירה של פתרון אתני. אז, בגרסה הצרפתית, צבעי פסטל, בהיר וכחול בדרך כלל שוררים. בפתרון האנגלי הקלאסי, כל גווני הגוונים החומים יהיו נוכחים – מאור ועד כהה עמוק.

שולחן חיתוך מעץ בעיבוד מינימלי - פתרון נועז ויוצא דופן ביותר שולחן חיתוך מעץ בעיבוד מינימלי – פתרון נועז ויוצא דופן ביותר

באופן כללי, מערך צבעים לכל סגנון ניתן לפרק, לנוחות, למספר רכיבים. זהו צבע הריהוט, צבע הקירות, בין אם זה טפט או צבע, צבע הרצפה וצבע הציוד והאביזרים..

שפע של אלמנטים עתיקים הוא מאפיין בולט של הכפר במטבח שפע של אלמנטים עתיקים הוא מאפיין בולט של הכפר במטבח

גם הקומבינטוריות של כל האלמנטים הללו חשובה למדי, כמו גם ההבנה שצבעים ב”ארץ “לא צריכים להיות בהירים וקליטים מדי. לדוגמה, אם קירות, טקסטיל ורהיטים משחקים בצבעים עשירים מאוד, אז יש לשחק אביזרים וחפצי בית קטנים בצבעים רכים יותר. או להיפך, בחדר עם גווני פסטל, כדאי לתת עדיפות לעיצוב בהיר יותר..

ערכת הצבעים היא בעלת חשיבות רבה וכאן כדאי להתחיל הן מהתחושות הפנימיות שלך והן מהחוקים הקטנים שעדיין קיימים בעיצוב הסגנון הכפרי. בדרך כלל, ניתנת עדיפות לצבעים שיעבירו בצורה המדויקת ביותר את אותו סגנון כפרי בלתי נשכח, צבעים שמזכירים טבע, בית כפרי. אלה הם צבעי העץ, עלווה של סתיו, תכלת או צבעי תכלת..

תאורה למטבח כפרי

אך לבחירת מערכת התאורה, בעת שימוש בעיצוב בסגנון כפרי במטבח, יש דקויות משלה. בבית כפרי, נברשות מטושטשות, “הנורות של איליץ ‘” או מנורות שולחן לא יראו מתאימות.

הייחודיות של הסגנון היא שילוב של סוגים שונים של תאורה הייחודיות של הסגנון היא שילוב של סוגים שונים של תאורה

תכונות תאורה למטבח כפרי:

 • תאורת קורות עץ. אחת השיטות לתאורה שנבחרה כהלכה היא שימוש בקורות תקרה מעץ, אם כי לא המסיביות ביותר, והתאורה האנכית שלהן. לפתרון זה יתרונות רבים. ראשית, אנו מקבלים אלמנט דקורטיבי מעניין, מחיה את התקרה, הופך חלל ריק ומשעמם למשהו מעניין יותר. תאורה אנכית מרככת את התאורה ומסתירה את האלמנטים הפיזיים של התאורה מן העין. שנית, ניתן להשתמש בקורות תקרה באופן פונקציונאלי, ולחבר אליהם אלמנטים דקורטיביים, ולשלב אותם עם מערכות אחסון תקרות קטנות.
 • תאורה נקודתית אזורי עבודה. כמו כן, ניתן להשתמש בתאורה נקודתית של משטחי שולחן כאשר מנורות הלוגן מוסתרות בחלקים העליונים של אלמנטים מבניים. זו יכולה להיות תאורה של אזור העבודה ליד הכיריים, או תאורה של דלפק הבר, משטחי.
 • תאורה מקומית. מנורות רצפה ומנורות שולחן קטנות עם אהילים טקסטיל מורכבים יתאימו גם הן לתפיסת עיצוב הפנים הכוללת. העיקר הוא לנסות להימנע מצבעים קרים וחומרים “חייזרים”, כגון פלסטיק, מתכת, פולימרים מודרניים, הנמצאים לעתים רחוקות באזורים כפריים..

ריהוט ומכשירי חשמל ביתיים

ריהוט מטבח בסגנון כפרי הוא אוצר של וריאציות עם הווריאציה התקציבית הגדולה ביותר. בדרך כלל אדם שבוחר בסגנון ה”ארץ “מרגיש מראש את עצם האווירה שצריכה להתפתח לאחר סיום הפרויקט.

סגנון עץ וסגנון כפרי הם שני דברים בלתי ניתנים להפרדה סגנון עץ וסגנון כפרי הם שני דברים בלתי ניתנים להפרדה

מה מתאים למוזיקת ​​קאנטרי:

 • ריהוט עתיק. זה יכול להיות ריהוט עתיק שנלקח מבית משפחה בכפר, שנבנה כעת מחדש. אתה יכול להזמין ריהוט מעץ מלא או לקנות משהו בשוק הפשפשים.
 • ריהוט חדש בסגנון כפרי מאופק. אין זה אומר שרהיטים חייבים להיות ישנים או מיושנים באופן מלאכותי. אפילו ריהוט חדש, הכפוף לעומס הסמנטי הכללי, העשוי מחומרים טבעיים, והכי חשוב, קל לשימוש, ימצא את יישומו הראוי בתוכנית ערוכה היטב לשיפוץ המטבח..
 • שידות וקופסאות, כחלק ממערכת אחסון נוחה. חלק מהחלל מלא לעתים קרובות בשידות ותיבות עתיקות, מעניינות מבחינת עיצוב ופונקציונליות בו זמנית. ניתן להשתמש בהם למטרה המיועדת שלהם: לאחסון כלי מטבח, ערכות סטים ושירותים קטנים הנמצאים בשימוש לעיתים רחוקות – למשל לחגיגות חגיגיות..
 • ניתן להוסיף מדפים לפריטים קטנים אלמנטים מברזל יצוק וינטאג ‘, מה שיעניק להם מראה יוצא דופן, אך יחד עם זאת, ביתי ונעים.

יש להקדיש תשומת לב מיוחדת לדבר החשוב ביותר במטבח, שבלעדיו הוא פשוט מפסיק להיות מטבח – מדובר במכשירי חשמל ביתיים קטנים וקטנים..

ככלל, גב המושב נצרים, לעתים רחוקות יותר - עץ ככלל, גב המושב נצרים, לעתים רחוקות יותר – עץ  ריהוט מחוספס יתאים באופן מושלם למטבח כפרי! ריהוט מחוספס יתאים באופן מושלם למטבח כפרי!

אנו זוכרים שכדי ליצור פנים כפריות קלאסיות, יש להימנע ככל האפשר מחומרים מודרניים. צלחות פלסטיק לבנות ומקררים משעממים סטנדרטיים כלל לא יתאימו לקונספט העיצובי הכולל.

 • תנורים בסגנון כפרי. אם אנו בוחרים לוח, ראשית, כדאי לשים לב לצבע. חשוב שהוא ישולב עם ערכת הצבעים הכוללת, ישלים בהצלחה את החלל שיצרנו, ולא יבלוט כישות נפרדת. הרשתות על המבערים, אם מדובר בכיריים גז, יכולות להתבצע בסגנון מוצרים מזויפים. אם הכיריים אמורות להיות חשמליות, כדאי לחלק אותה לכיריים ולתנור. ניתנת עדיפות למודל שיזכיר את העת העתיקה. פתרונות כאלה נמצאים בקווים של יצרנים רבים..
 • מקרר בסגנון כפרי. אם אתה חושב על המקרר, יש גם מספר מספיק של דגמים בשוק שניתן לייחס אותם בבטחה לסגנון ה”כפרי “. דלתות “מנופחות”, צבעי פסטל, אלה הסימנים שמעידים בדיוק בדגם את שייכותו לרוח הכללית של “מדינה”.

פרטים

מכשירי חשמל ביתיים קטנים, למרבה הפלא, שייכים גם לפרטי המטבח. ואתה יכול ליישם בבטחה את כל אותם הכללים כמו בבחירת מכשירי חשמל ביתיים בסיסיים: אנו נמנעים מפלסטיק לבן בכנות, בוחרים קומקומים, מכונות קפה, טוסטרים ודברים רבים אחרים הדרושים במטבח מודרני, בהנחיית עקרונות ההרמוניה של צבע ו פונקציונליות.

כעיצוב על הקירות, אתה יכול לתלות ציורים קטנים יומרות שנעשו בטכניקת צבעי מים, תצלומים בשחור לבן במסגרות פשוטות.

שפע העיצוב בפנים כאלה הוא חובה שפע העיצוב בפנים כאלה הוא חובה חלונות מלאכותיים - יוצאי דופן ובלתי נשכחים חלונות מלאכותיים – יוצאי דופן ובלתי נשכחים

גם ייראה מצוין:

 • צלחות קרמיקה קטנות ויפות עם דוגמאות שונות;
 • בצלים קשורים;
 • סלסלות פירות קטנות;
 • מגבות עתיקות.

טיסה לפנטזיה מוגבלת רק על ידי הפנטזיה עצמה.

אל תשכח את סגנון המנות - הרגיל לא יעבוד למדינה אל תשכח את סגנון המנות – הרגיל לא יעבוד למדינה

אם המקום מאפשר, יש להתקין אח, אפילו מספיק “אח פסאודו – חיקוי” חשמלי פשוט, מה שמשמח את העין ויוצר אשליה של בית.

אז, אנו יכולים לומר בבטחה כי מטבח בסגנון כפרי הוא יופי טבעי, קרוב ככל האפשר לטבע..

פנים מטבח בסגנון כפרי (צילום עיצוב)