מטבחונים מעשיים למשרד: ניואנסים חשובים לבחירה

מטבחונים מעשיים במשרד חוסכים לעובדים את ארוחת הצהריים מיני מטבחים מעשיים למשרד חוסכים לעובדים זמן ארוחת צהריים מעסיק טוב חוסך בכל מה שאינו תנאי מוקדם לפריון העובדים שלו, אך אינו חוסך כסף על הדברים החשובים באמת. וזהו שמירה על טמפרטורת האוויר הנדרשת במשרד, בקרת לחות, תאורה איכותית. תנאי עבודה נוחים מאפשרים לעובדים לא להסיח את הדעת מחוסר נוחות, מה שמשפיע גם על תוצאה טובה.

כדי למנוע מהעובדים לבזבז זמן ללכת לבית קפה, או לאכול את הכריכים שלהם ממש במקום העבודה, נעשה שימוש במטבחון.

מטבח מיני הוא אי גסטרונומי קטן שבו אתה יכול לא רק לאחסן את הכלים האישיים שלך, לחמם אוכל, אלא אפילו לבשל משהו פשוט.

מטבחון משרדי: למה זה טוב

אם משתמשים בו נכון, מטבח כזה יכול להיות פונקציונלי, נעים ומרווח בו זמנית..

רשימת היתרונות של מטבח כזה יכולה להיות ארוכה מאוד:

 • תופס מעט מקום. ממש כמה מטרים רבועים, אפילו במשרד קטן, כמו שאומרים, לא יעשו את מזג האוויר. בערך אותו סכום יתפוס שולחן או ארון, שבו העובדים בדרך כלל שומרים את הספלים שלהם וכו ‘. כלומר, מטבחון קטן כל כך ומקרר יספיקו כך שהעובדים יוכלו לאכול ארוחת צהריים ממש בשירות, בזמן שהיה סדר במשרד..
 • פשטות חיצונית. כמובן, ישנם דגמים של מיני מטבחים גדושים בפרטי תפאורה (יתר על כן, עיצוב מורכב). אבל המטבח המשרדי בהחלט לא צריך את זה – המשימה שלו היא עדיין קלות השימוש, היכולת להשיג במהירות את מה שאתה צריך. כן, וטיפשי במקום כה קפדני כמו משרד, ייראה מעין מטבח מורכב.
 • חוסך כסף וזמן. אוכל, אם הוא אמור להתבשל במטבח, נרכש בדרך כלל על ידי החברה עצמה. אולי, סכום ההוצאה נקבע איכשהו, או שיש כמה ניכויים מהקרן, כך או אחרת, העובדים לא צריכים להשקיע זמן ארוחת צהריים בניסיון להגיע לבית הקפה ולסעוד שם. לכל הפחות, להכין קפה, להכין כריכים וסלט פשוט, אפשר לחמם אוכל במטבחון תוך פרק זמן קצר..
 • רוח תאגידית. איפה בלי זה! המטבח הוא עדיין מרכיב של בית, נוחות וחום בבית. הנוכחות של מטבח מיני כזה מאפשרת לעובדים להירגע בזמן הנכון, להרגיש שמורים על עצמם ולהתאחד על אותה כוס קפה..

חלק מהחברות נאלצו לרכוש מטבחים כאלה בשל העובדה שהפסקת הצהריים משום מה הופחתה לחצי שעה, בהתאמה, העובדים פשוט לא הספיקו ללכת לקייטרינג ציבורי..

מטבחון משרדי יכול להיות פונקציונלי, נעים ומרווח מטבחון משרדי יכול להיות פונקציונלי, נעים ומרווח

מטבחון במשרד: דרישות בסיסיות

בבחירת מטבח, אל תקנו לעיצוב מיוחד, מחיר נוח ובמיוחד מספר “פעמונים ושריקות” טכנולוגיות שונות..

אך מהן הדרישות לבחירת מטבח חשובות באמת:

 • מבחינה חיצונית, המטבחון צריך להיראות קומפקטי, פשוט, בעוד שיהיה מספיק מקום לאחסון;
 • העיצוב הפשוט של המטבח יאפשר לו להיראות מרווח יותר, כלומר הוא נראה קצת יותר כלפי חוץ ממה שהוא באמת;
 • צבע הריהוט, הגימור לא צריך להיות נוצץ – זה מעצבן, במיוחד בסביבת עבודה;
 • לא אמורות להיות נישות ומדפים לתכשיטים וקישוטים – אחרי הכל, המטבח נמצא במשרד, ולא בדירה שלכם;
 • אף על פי כן, מקומות הציוד צריכים להיות נוחים רק כדי שהציוד יהפוך לחופשי ולא ימנע את פעולתו;
 • ידידותיות לסביבה של חומרים היא תנאי מוקדם, דאג לבריאות העובדים שלך;
 • ראו כיצד הדלתות נפתחות, המגירות נפתחות החוצה – אם כל זה מפריע לקיום הנורמלי באזור המטבח, הדגם הזה לא מתאים לכם.

העיצוב הפשוט של המטבחון למשרד יגרום לו להיראות מרווח יותר. העיצוב הפשוט של המטבחון למשרד יגרום לו להיראות מרווח יותר.

יש עוד שלושה כללים להתמקד בהם.

בעת בחירת מטבח מיני, שימו לב:

 • לנוכחות כיור. נראה שזה מובן מאליו, אבל לא, הרבה דגמים נמכרים בלעדיו. ואנשים לפעמים צריכים לרוץ לחדר אחר כדי לשטוף את אותה כוס..
 • למכסה מנוע חזק. וזה בהחלט הכרחי מאולץ – אין זה מקובל שאנשים עובדים יוסחו מריחות וניחוחות קולינריים זרים.
 • להקל על הטיפול. אם, כדי לנקות את המטבח, אתה צריך להסתובב עם סמרטוט ואבקה במשך חצי שעה, אפשרות זו אינה שלך. הטיפול צריך להיות פשוט, מהיר, מבלי לבזבז זמן וקניית מוצרים מיוחדים..

אין צורך בהרבה כלים, כלים וציוד, כמובן. אבל המיני-מטבח חייב להכיל: מיקרוגל, מקרר, קומקום, מכונת קפה. אם ההנחה היא שבמטבח כזה העובדים יכולים לבשל ארוחות פשוטות, להשיג טוסטר, מכונת כריכים, או יותר טוב – תנור איטי..

מיקרוגל, מקרר, קומקום, מכונת קפה - תכונות חובה של מטבח מיני למשרד מיקרוגל, מקרר, קומקום, מכונת קפה – תכונות חובה של מטבח מיני למשרד

מיני מטבחים להזמנה במשרד: מה יש לקחת בחשבון בעת ​​עיצוב

אם תחליט להזמין מטבח כזה, הלקוח צריך לדעת חלק מסוים מהמידע.

גורמים המשפיעים על תכונות העיצוב של המטבח:

 • שעות העבודה. אם לא מדובר בשמונה שעות, אלא באורך רב יותר, כדאי לקחת מטבח נוח וגדול יותר..
 • מספר העובדים. נלקח בחשבון מספר העובדים הקבועים.
 • הצורך בשירות לאורחים, מטיילים עסקיים, אולי – לקוחות. זה קורה כי הן מזנונים והן ארוחות צהריים מבורכות מתוכננות במקום העבודה, ואז המטבח חייב לעמוד ביעדים אלה.
 • מחיר אוזניות. כלומר, ראשית אתה מחשב מה כל הציוד הדרוש יעלה, וכבר, על סמך החישובים האלה, אתה מחליט מה אתה יכול להוציא על מיני מטבח.
 • החדר בו יהיה המטבח. אם זהו מטבח נפרד, יש לאן “לשוטט”, אם זה סוג של חדר משולב, תצטרך לבצע ייעוד מוסמך.

ניואנסים של הבחירה ניתן לרשום במשך זמן רב. כדאי לערוך סקירה של ביקורות על מיני מטבחים ועל משאלותיהם של אנשים אמיתיים שלא היו עצלנים מדי לכתוב את התרשמותם מהתפקוד של מיני מטבח כזה..

לפני ביצוע הזמנה עבור מטבח מיני למשרד, עליך לקחת בחשבון את כל הגורמים המשפיעים על תכונות העיצוב שלו. לפני ביצוע הזמנה עבור מטבח מיני למשרד, עליך לקחת בחשבון את כל הגורמים המשפיעים על תכונות העיצוב שלו.

ביקורות ומשאלות

באופן כללי, יש הרבה ביקורות חיוביות – 90 אחוזים מכל. נכון, דברים רבים היו צריכים להתאים כבר במהלך פעולת המטבח..

דברים שכדאי לזכור בעת ציוד מטבחון:

 • ציוד בגודל גדול אינו אינדיקטור לפירעון של חברה, אלא אינדיקטור לקוצר ראייה. ובכן, או קוצר הרוח של עובדים בודדים. אם יש כיריים, מספיקים רק שני מבערים. אם יש כיור, בהחלט אין צורך ביותר מקערה אחת. המקרר גם אינו נחוץ בגידול האדם, ותנור המיקרוגל צריך להיות קומפקטי.
 • חוזק וחלקות של חזיתות ומשטחים. כך שהעובדים לא ידבקו לשום דבר ולא יגרמו נזק למטבח הקטן בחלל הצפוף.
 • הגוון בגימור יהיה יומרני. אנו יכולים לומר כי המיני-מטבח צריך להיות לא בולט יותר מאיזה אלגנטי, בהיר, המדגיש את מעמדה של החברה (האחרון בהחלט אינו המשימה של המטבח הזה).

אגב, בערך אותם מקררים. הניסיון מראה שככל שהמקרר גדול יותר הוא מתרוקן מהר יותר. זהו רגע פסיכולוגי גרידא, כך שאסור לך לפתות את העובדים שלך ולתת להם בחירה מיוחדת. זה מסיח את הדעת מהעבודה וגורם לך לחשוב אם ארוחת הצהריים מגיעה בקרוב, ומה אתה יכול לבחור שם היום..

הפרקטיות של המטבח המיני למשרד מאושרת מהמשוב החיובי של העובדים. הפרקטיות של המטבח המיני למשרד מאושרת מהמשוב החיובי של העובדים.

עיצוב מיני מטבחים

כמובן שיש לקחת בחשבון את המאפיינים המקוריים של המשרד. באשר לאופנה, מטבחי עיצוב עתידניים פופולריים בימינו. ועיצוב זה מרשים לא רק במראהו, אלא גם בייצורו. ניתן למקם מספר מגירות, מוסיפות מאחורי דלת אחת קטנה, וישנן גם מערכות מעקות שונות.

לדמיון היצרן אין גבולות – כמה מיני מטבחים אפילו מצוידים במערכת אלקטרונית המאפשרת גידול ירקות במטבח כל השנה. העיצוב כולל מסנני מים (גם אלמנט טוב לטיפול בעובדים שלך), ואפילו מיני בר.

אל תחשוב שרק דגמים מיובאים ייראו מודרניים במשרד. מבחינת ארגונומיה ויכולת ייצור, יצרנים מקומיים עשו צעד גדול קדימה, אין להתעלם מהם..

כמה מטבחים במשרד הם סימן לזמנים, היו אומרים כמה אנליסטים. זוהי השקעה טובה של כספים, היא אינדיקטור לדאגה לעובדים שלך, היא נוחה, פשוטה ומודרנית..

שנאי מטבח משרדי (וידאו)

מטבחונים מעשיים למשרד (גלריית תמונות)