מטבח בר קיימא מעץ מלא: קלאסיקה לבחירה

מטבח מעץ מלא נראה מסוגנן ואצילי מטבח מעץ מלא נראה מסוגנן ואצילי מטבח הוא לא חדר שהעיצוב שלו לא ממש משנה. אפילו בכלובי אחסון, הבעלים המודרניים שואפים להיות מקוריים, לסדר בצורה מושלמת הכל במקומו. והמטבח הוא אובייקט אסטרטגי, שבו רהיטים צריכים להיות באיכות טובה, רצוי עשויים מחומר טבעי, ואותו עיצוב, הייתי רוצה שזה לא יירד..

אתה בהחלט יכול להסתמך על מטבח מעץ מלא בהקשר זה. ואפילו המטבח החיצוני הצנוע ביותר עשוי אשור, אורן או אלון, במיוחד כזה שיוצר בעבודת יד, יהווה קישוט פנים.

מטבח מוצק טבעי

זוהי הדוגמה הברורה ביותר לקלאסיקה אלגנטית שלא תצא מהאופנה במשך זמן רב. ואם עדיין יש לך ספק אם מטבח ממערך כזה יכול להפוך לקישוט של הדירה שלך, פשוט עיין ברשימת היתרונות הברורים של העיצוב..

למטבח מעץ מלא יש את היתרונות הבאים:

 • ריהוט מודרני אינו חושש מקיצוניות טמפרטורה, התקפות לחות או עובש – הוא עובר עיבוד מצוין עם הספגה מיוחדת וחיטוי;
 • קל לטפל בו – מטלית לחה מספיקה, ומדי פעם – תמיסת סבון;
 • בחללים גדולים וקטנים כאחד, מטבח מעץ מלא יכול להשתלב בקלות בהרמוניה בפנים;
 • כלפי חוץ, ריהוט כזה נראה אצילי, אלגנטי ועיצוב מודרני מאפשר לו להישאר מסוגנן..

מטבח פונקציונלי עשוי עץ אלון מלא יימשך זמן רב מאוד מטבח פונקציונלי עשוי עץ אלון מלא יימשך זמן רב מאוד

אתה יכול לקנות מוכן, למשל, מטבחי פינות המבוססים על עץ מלא, אתה יכול גם לבנות מבנה מדהים במו ידיך..

ריהוט מטבח מעץ מלא

כדאי לשקול בנפרד כיצד בדיוק המערך ישמש למטבח, ואיזה סוג עץ מתאים להעדפותיך.

איזה מערך לבחור למטבח:

 • מטבח ליבנה מלא. בצורתם הטהורה, מטבחים כאלה פחות נפוצים, אך היצרנים מסתמכים על מטבחים משולבים עשויים ליבנה מוצקה, בהם משתמשים גם בחומרים אחרים. כלפי חוץ, האוזניות הללו מתגלות כמקוריות למדי, אך גם האיכות היא מעבר לכל ספק..
 • מטבחים מעץ אשור מלא. מדוע היצרן אוהב מטבחי אשור, כיוון שגזע זה קל לגוון. כלומר, אם יש לך העדפות צבע קפדניות, בחר ריהוט אשור, והמאסטר יוכל לספק את רצונך. והביקורות על מטבחי אשור מעולות.
 • מטבחי אורן מלא. חזק, אצילי, עמיד. ההבדל החשוב ביותר בין מטבחים כאלה הוא תבנית עץ מיוחדת, במטבח כזה אף עולה על עיצובים עשויים אשור וכמה מינים אצילים..
 • מטבחי אפר מוצקים. אפר הוא גזע קליל ורענן, אם יורשה לי לומר. אז אם אתה רוצה להכניס יותר שמש למטבח שלך, בחר עץ אפר.
 • מטבחי דובדבן מוצקים. הגוון של העץ הזה יפה כשלעצמו, מספק את עצמו, ולכן אין להעמיס עיצוב של מטבח כזה..

מטבח עץ אפר יהיה אופציה מצוינת לחדר קטן. מטבח עץ אפר יהיה אופציה מצוינת לחדר קטן. ליבנה מוצקה רכה וגמישה מאוד בעיבוד ליבנה מוצקה רכה וגמישה מאוד בעיבוד

על ידי רכישת מטבח, שהמערך שלו בעל ערך וגם מעובד היטב, אתה משקיע ברווח – מטבח עשוי אשור, אורן, דובדבן ומינים אחרים יחזיק מעמד זמן רב מאוד..

כיצד להכין פרויקט עיצוב מטבח

אתה יכול להשתמש בשירותים מקוונים, שבסופו של דבר יתנו לך פרויקט עיצוב מוגמר. אך רבות מהתוכניות הללו דורשות השקעות כספיות, לכן אל תתפלאו אם השירות יבקש מכם להתגמל מעט..

אם אתה לא באמת רוצה להשתמש בטכנולוגיות אינטרנט, ניתן לבצע את הפרויקט כולו ביד. אבל אי אפשר להסתדר בלי ידע מסוים. ראשית, עליך לבצע את המדידות המדויקות ביותר האפשריות. שנית, זכור את היסודות של קנה המידה מתוך קורס הציור בבית הספר. לבסוף, תצטרך להסתכל על יותר מפרויקט אחד, דוגמאות שלו ייתן הבנה כללית של אופן המודל של פרויקט עיצובי..

ישנם מעצבים מקוונים רבים, וביניהם יש כאלה בהם אתה יוצר פרויקט עיצובי בחינם. זה לא אומר שהתוכנית גרועה, פשוט אי אפשר ליצור איתה פרויקט של מחבר-הם משתמשים בפריטי ריהוט מוכנים מקטלוגים של יצרנים ידועים. אבל גם פרויקט עיצוב כזה יכול להפוך לבסיס טוב..

מטבח ליבנה מלא (וידאו)

מטבחי עץ מלא מהיצרן: על מי לסמוך

על פי ההרגל הישן לפקפק באיכות המוצרים של יצרן מקומי, מישהו אפילו לא יכול לשקול את הרהיטים המיוצרים על ידי רוסיה. אבל ריהוט איטלקי ויבואנים גלובליים אחרים לעתים קרובות פשוט מוכרים לך את המותג. רוסיה משתמשת לא פעם באותה טכנולוגיה כמו האיטלקים.

גם מטבחים בלארוסיים, סטנדרטיים ופינתיים, מבוקשים מאוד, מעצבים יכולים להציג פרויקט שהוא גם כלפי חוץ לא נחות מעמיתיו המערביים..

אז ערכות מטבח המסומנות “רוסיה” או ייעוד אחר של המדינה בה היא יוצרה בהחלט אינן נחותות מהמותגים העולמיים בהיבטים רבים, אך איפשהו הן עוקפות אותן. כמובן, מותגים מקומיים חייבים להיות בעלי מוניטין טוב, אנא שימו לב לכך.

ייצור מטבח מעץ מלא: מה באופנה עכשיו

כן, וגם קלאסיקות יכולות להיות אופנתיות, או שהן יכולות להיות נחותות מסגנונות אחרים במראה. ייצור מטבחי עץ מלא כיום חייב לעקוב אחר הטרנדים העכשוויים.

באופנה עכשיו:

 • מטבחים בסגנון כפרי – נעים, נוח, שמראהו סנטימנטלי למדי, אך מתוק בפשטותו;
 • מטבחים מודרניים עם צורות וקווים פשוטים, פונקציונליות מודגשת ותפאורה מינימלית;
 • מטבחים בשילוב חומרים טבעיים – שילוב של אבן, עץ ומתכת, בנייה די יקרה, אך המראה מרשים.

מטבחי פינות היו פופולריים מזה זמן רב מטבחי פינות היו פופולריים מזה זמן רב

מטבחי הפינות מבוקשים שוב מכיוון שחסכון במקום עולה לידי ביטוי.

מטבח DIY מעץ מלא

זהו תהליך די מסובך – להכין מטבח מעץ במו ידיכם. אתה לא יכול להסתדר בלי קצת ניסיון, אבל התהליך פשוט על ידי העובדה שאתה יכול לרכוש חלקים מוכנים. כלומר, אתה בעצמך תצייר ציור, אך אינך צריך לחתוך את החומר – אתה נותן את הנתונים למומחים, והם מספקים לך חלקים מוכנים שאתה רק צריך להרכיב..

הרכבה במקרה זה קלה לביצוע, מחברים באיכות גבוהה וכלי טוב יעזרו לך לעשות הכל במהירות ובאמינות..

אם אתה רוכש חזיתות למטבח, אתה עדיין צריך לעבד אותן במו ידיך..

כל עץ דורש עיבוד מתאים כל עץ דורש עיבוד מתאים

עיבוד חזיתות המטבח, שהמסה שלו טבעית:

 • חזיתות מטופלות בכתם עץ;
 • הכל צריך להתייבש היטב;
 • טוחנים את כל אי סדרים בנייר זכוכית;
 • לטפל בו מחדש עם כתם, לתת לו להתייבש;
 • עיבוד משני עם נייר זכוכית;
 • לכה עץ אחרונה.

ריהוט עשה זאת בעצמך מאותו אשור, דובדבן או אורן אינו נחות בשום אופן מריהוט המפעל. יתר על כן, אפשרויות הגמר הולכות ומתרבות – במו ידיכם תוכלו לקשט רהיטים כך שאף אחד לא ימצא משהו דומה בחנות..

נוח להכין מטבחי פינה במו ידיך – הם קטנים, מעט חומר ילך אליהם. אתה עובד עם מעצב מקוון, מזמין חיתוך של חלקים ממומחים, ואז פשוט מרכיב מטבחי פינות.

חזיתות מטבח עשה זאת בעצמך מעץ מלא (וידאו)

אשור מלא, אורן או עץ אחר הוא, כמו בעבר, חומר מצוין לייצור רהיטים. ואם אתה מעריך את עמידותם של דברים, את אצילות המראה שלהם, אז מטבח מעץ הוא בהחלט רעיון טוב..

מטבחים מעץ מלא בפנים (גלריית תמונות)