מטבחי פינות לא יקרים: בחירה נכונה

אפילו ריהוט קומפקטי במחלקת תיירים יכול להיות אינדיבידואלי, ולמנוע סטריאוטיפים חיצוניים אפילו ריהוט קומפקטי במחלקת תיירים יכול להיות אינדיבידואלי, למעט סטריאוטיפים חיצוניים. מטבחים בדיור כזה הם קטנים ומאפשרים לכם למקם כמות קטנה של הריהוט הדרוש ביותר. חללים קטנים אינם משמעו ריהוט קטן, רק כל חלקי האוזניות מותאמים זה לזה בזהירות..

איך נראים מטבחי פינות במחלקת תיירים לא יקרים

כמובן, אין טעם לקנות רהיטי מעצבים בחדר קטן שאין לו שווי שוק גדול..

פירושו מיקום מטבח פינתי:

 • כיור פינתי לאחד או שניים מכיורי נירוסטה;
 • סידור רהיטים דו -שכבתי – בחלק התחתון יש ארונות וארונות, בחלק העליון – ארונות תלויים להנחת כלים קלים וחומרים לאחסון לטווח ארוך;
 • בדרך כלל יש כיריים ליד הכיור;
 • ארון פינתי ויחידת איפור עם דלת משופעת ליותר שטח פנים ושימוש יעיל יותר בפינה.

בסידור כזה, הקומפקטיות והפונקציונאליות הם יתרון ללא ספק. כל הרהיטים ומכשירי המטבח נגישים ממקום אחד בסידור כזה, הקומפקטיות והפונקציונאליות הם יתרון ללא ספק. כל הרהיטים ומכשירי המטבח נגישים ממקום אחד

שלא כמו ערכות מטבח מעוצבות בעלות של מיליון רובל, מטבחים במחלקת תיירים עשויים מחומרים לא יקרים – סיבית, MDF או פלסטיק. מסגרת חיצונית – נייר או סרט פולימר המחקים את פני השטח של חומר יקר. חומרה זולה משמשת לדלתות או לדשי הזזה.

יחד עם זאת, האוזניות המוכנות נראות מסודרות ומעוצבות למדי. אתה יכול גם לייצר ריהוט מטבח פינתי בהתאמה אישית, ובמקרה כזה יתאים יותר לגודל הקטן ולתצורה של המקום שלך ויתאים לצרכיך..

מטבח פינתי מסוגנן במחלקת תיירים (וידאו)

איפה קונים מטבחים פיניים מוכנים לא יקרים

מטבחים במחלקת תיירים מיוצרים בכל אזורי הארץ, בכל עיר גדולה. כדי ליצור אותם, אותן תוכניות טכנולוגיות משמשות, כך שניתן לרכוש אותן בכל חנויות רהיטים או שווקי בגדים עם ביתן מתאים..

לפני רכישת מטבח, עליך למדוד היטב את החדר..

הפונקציונליות וקלות השימוש של מטבח במחלקת תיירים תלויים באביזרי המודולים הפונקציונליות וקלות השימוש של מטבח במחלקת תיירים תלויים באביזרי המודולים

בעת רכישת אוזניות כאלה, עליך לשים לב למספר נקודות:

 • בדוק היטב את הידוק החומרה. צירים או ידיות באיכות ירודה יפגעו במהירות בדלתות ובמדפים.
 • צפה באוזניות המורכבות, שים לב להתאמה של כל הפריטים.
 • בדוק את שלמות חלקי החילוף
 • בדוק עד כמה הנייר או הקלטת מודבקים בקצוות הצדדים, כי כאשר ייכנסו מים הם יתחילו להתנפח, להתנפח ולהתעטש.

ככלל, המיקום של המטבח הפינתי הוא בצורת L, כאשר הקיר הארוך הוא כ -2 מ ‘, והקצר הוא 1.2-1.5 מ’ כפי שמראה הניסיון, פריטי האוזניות צריכים להיות מהודקים בעזרת קשרים, חורים לקדוח. מבפנים דרך הקירות הסמוכים. עדיף לא לחבר משטחים לכל פריט של ארונות וארונות משולבים, אלא להזמין משטח עבודה משותף לכל השורה, כך שלא יכנסו לחות וחלקיקי מוצר לפערים..

כיצד לבחור מטבח: ייעוץ מומחה (וידאו)

כיצד להתקין ולמקם אוזניות למטבח קטן במחלקת תיירים

בדרך כלל, עם רכישת אוזניות כאלה, שירותי משלוח והרכבה מוצעים באופן מיידי..

אם אתה רוצה להרכיב מטבח במחלקת תיירים במו ידיך, עליך לזכור כמה נקודות עקרוניות שיש לשים לב אליהן..

רק לאחר התקנת המודולים התחתונים ברמה, ניתן להדק את הארונות העליונים רק לאחר התקנת המודולים התחתונים ברמה, ניתן להדק את הארונות העליונים

כללי הרכבת רהיטים:

 • במקום ההשעיה של השכבה העליונה, עליך לתפור לוח אופקי שאליו יוצמדו הדיבלים והברגים שאליהם תיתלה את הארונות..
 • בעת תליית ארונות, יש להימנע מעיוותים, מה שיוביל לכך שלא ניתן יהיה לתלות את הדלתות בצורה נכונה ולהתאים אותן, הדלתות יהפכו במהירות ללא שימוש.
 • לפני סידור רהיטים, יש ליישר את הרצפה בצורה מושלמת, להניח מגהץ בטון ולהניח עליה דיקט בעובי 1.5-3 ס”מ..
 • רצוי לא להניח את הכיריים בסביבה הקרובה של הכיור. מעל הפנל, חובה לתלות את פעמון אוורור הפליטה, שכן ממילא לא ניתן לתלות את הארון במקום זה.
 • יש לספק מקורות תאורה נוספים מעל הכיור הפינתי, מכיוון שהאור מהחלון ומהנברשת יסתום במידה רבה על ידי הדמות והארונות שלך..

התקנת מטבח פינתי מ- A עד Z (וידאו)

ערכות מטבח פינתיות זולות מורכבות מכמה מאותו סוג, העשויות מחומרים תקציביים. רהיטים מוכנים ושלמים של מחלקת תיירים נמכרים בכל חנויות הרהיטים, וככלל, יש מבחר גדול של אפשרויות שונות. יחד עם זאת, הם יכולים להיראות יפה ומתאימים, ולבצע את כל הפונקציות הדרושות. הכיור במטבחים כאלה הוא בדרך כלל זוויתי, וכיריים קטנות דורשות אוורור פליטה חובה. כמה פריטי מטבח אפשר אפילו להכין בעצמך, ואפשר גם להתקין ערכת מטבח ולהקים מערכת ביוב במו ידיך..

עיצוב מטבחי פינות זולים (צילום)