עיצוב מטבח DIY: רעיונות העיצוב הטובים ביותר

כדי ליצור מראה חדש למטבח שלכם, אין צורך כלל לנקוט באמצעים קיצוניים בצורה של שיפוץ גדול. אינך צריך לבצע שיפוץ גדול כדי לעצב מחדש את המטבח שלך. מספיק להוסיף כמה נגיעות חדשות לחלק הפנימי של הבית שלך, כך שעיצוב המטבח במו ידיך יוצר מצב רוח חדש לגמרי בחדר. עיטור מודרני מציע להשתמש בכמה טריקים קטנים שיעזרו לך להפוך את עיצוב החדר בקלות, יפה ובזול..

קירות נותנים את הטון למטבח

מטבח מסוגנן מניח את הרקע הנכון לקירות. לכן, יש צורך להתחיל לקשט את הפנים בעיצוב קירות הבית..

קירות מטבח מעוצבים להפליא יהוו רקע טוב לריהוט פנים. קירות מטבח מעוצבים להפליא יהוו רקע טוב לריהוט פנים.

הניואנסים הדקורטיביים הנפוצים והקלים ביותר לעקוב אחר קירות המטבח:

 • שינוי צבע,
 • קישוט,
 • שימוש במדבקות נושא,
 • צִיוּר.

אין צורך לצבוע מחדש את הקירות או להדביק מחדש את הטפט. כמה אלמנטים דקורטיביים מביאים מימד חדש לעיצוב הישן. אלה יכולות להיות מדבקות בנושא המתארות כלי מטבח, כלים, ירקות ופירות..

קירות רגילים בצבעים שונים יעזרו לאזור את פנים החדר. על מנת לחלק את החלל באופן ויזואלי לאזור עבודה ולאזור צריכת מזון, ניתן לקשט את השטח הנדרש באמצעות שבלונה ליישום קישוט. התבנית שתיצור תספק עיצוב ייחודי ותגרום לבני הבית להסתכל למטבח לעתים קרובות יותר. קל לעשות זאת בעצמך.

מדפים רגילים עם כלי מטבח יפים יכולים להיות מעין תפאורה לקיר. מדפים רגילים עם כלי מטבח יפים יכולים להיות מעין תפאורה לקיר. אלמנטים דקורטיביים על הקירות והתקרה יכולים לשנות באופן קיצוני את מראה המטבח אלמנטים דקורטיביים על הקירות והתקרה יכולים לשנות באופן קיצוני את מראה המטבח

לזה:

 1. הכינו נייר גרף, פיסת קרטון, עיפרון ומספריים.
 2. בחר תבנית והעבר אותה לקנה מידה על נייר גרף.
 3. גזרו את השבלונה והצמידו אותה לקיר, אם היא באותו גודל כמו השטח שאתם צריכים.
 4. אם ההתאמה הלכה טוב, העתיקו את המתאר על קרטון.
 5. גזרו שבלונה מקרטון והתחילו לקשט את הקיר בצבע.

אם נקשט את אזור האכילה בציור, זה נותן הזדמנויות רבות להרחיב באופן ויזואלי את חלל הבית שלך..

הפנים יסייע להגדיל ויזואלית את שטח המטבח, שאחד מקירותיו מעוטר בציור בקנה מידה גדול עם אפקט פרספקטיבה – יער אורנים, חוף הים, רחוב איטלקי נעים..

רקע מוצק הוא טוב מכיוון שהוא מאפשר לבצע שינויים בפנים הבית ללא מאמץ משמעותי. אפילו העיצוב המאופק ביותר בצורת פנל למטבח או צלחת דקורטיבית על הקיר ירענן את החדר. ואם תרצה, ניתן להחליף אותם בקלות בתצלום או ציור. אפשרות זו מתאימה הן על משטחים רגילים והן על טפטים עם דפוס..

עיצוב קיר למטבח (סרטון)

שינוי מראה הרהיטים

פנים הבית כולל ריהוט מתאים במיקום נכון. לעתים קרובות במטבחים שלנו, אלמנטים של מערכות ריהוט שונות מתקיימות בד בבד, ולכן העיצוב לא נראה הוליסטי..

כדי ליצור הרמוניה בחדר, השתמשו בדקורים שיעזרו למצוא את אחדות העיצוב למטבח.:

 • צביעת רהיטים מחדש,
 • החלפת חזיתות בהתאמה לשולחן ולכסאות,
 • הזדקנות מלאכותית,
 • משטחי decoupage,
 • עיטור ארונות ושולחנות עם פסיפסים.

כיסאות וארונות, המטופלים באותו צבע, הופכים את האלמנטים של אוזניות מפוזרות לשלמות אחת.

ריהוט מטבח, המיוצר במגוון צבעים אחד, הופך את הפנים לשלם ולשלם יותר ריהוט מטבח, המיוצר במגוון צבעים אחד, הופך את הפנים לשלם ולשלם יותר צביעת ריהוט למטבח יכולה לכלול קישוט עתיק צביעת ריהוט למטבח יכולה לכלול קישוט עתיק רעיון מקורי הוא עיטור החורף של מכשירי מטבח באותו סגנון. רעיון מקורי הוא עיטור החורף של מכשירי מטבח באותו סגנון.

על מנת שהרעיון שלך יוכתר בהצלחה, כדאי שתדע זאת:

 1. שיטה זו טובה לרהיטי עץ..
 2. לפני העבודה העיקרית יש להסיר את שכבת הצבע הישן וללטוש את המשטחים.
 3. תיקון במידת הצורך.
 4. רק לאחר עבודות ההכנה הללו, הם מתחילים לצייר.
 5. כדי להגן על הרהיטים מפני לחות גבוהה במטבח, רצוי לכסות אותם בכמה שכבות לכה..

ארונות סגורים היטב תופסים מקום במטבחים שכבר קטנים. מדפים פתוחים או החלפת חזיתות בדלתות בזכוכית שקופה יעזרו לתקן את המצב. אלה יוצרים רושם של חדר גדול יותר..

אם פנים הבית עשוי בסגנון כפרי, והקירות מרופדים בעץ, וילונות צ’ינץ תוצרת בית מושלמים לעיצוב זה במקום לדלתות ארונות. הם מעוטרים באפליקציה, רקמה, סלסולים וסימורים נתפרים..

כיצד לעדכן רהיטים ישנים (וידאו)

קישוט פינת אוכל

אתה יכול לתת מראה שונה לגמרי לשולחן ולכיסאות או לשרפרפים מבלי לצבוע מחדש את הרהיטים בצורה דרסטית. מפה יפה תעזור להסתיר את פגמי השולחן. אתה יכול לתפור כיסויי כיסאות או כריות צואה שיתאימו לזה..

שכמיות כאלה מבצעות לא רק דקורטיביות, אלא גם פונקציה שימושית של הגנה מפני לכלוך. מסכים, קל יותר לשטוף את הכיסוי מאשר לפרק ולנקות את כל הכיסא.

עדיף לבחור בד סינטטי לקישוט כריות או תפירת כיסויים. סיבים טבעיים סופגים בקלות כתמי שומן ומזון, וקשה יותר לשטוף אותם מלכלוך. והסינתטיים קלים יותר לטיפול, מתייבשים מהר יותר לאחר הכביסה ועולים פחות..

טקסטיל בפנים

עיצוב הטקסטיל יהפוך את המטבח שלכם להרבה יותר נוח עיצוב הטקסטיל יהפוך את המטבח שלכם להרבה יותר נוח

לאחרונה, זה הפך להיות אופנתי להתקין תריסים על חלונות. עם זאת, עדיין זה בפועל לקשט את הפנים עם טול, וילונות, וילונות:

 • טול קל משקל שקוף יוצר תחושה של מרווח, מלא באוויר ואור החדר;
 • בדים כבדים לווילונות משמשים לקישוט מטבח או סטודיו מרווח לחלל ייעודי;
 • באזורים קטנים, וילונות יפניים יהיו בחירה טובה.

מגבות הן הכרחיות בכל מטבח. אם רוכשים בסט, הכינו שני כדורי בדים או סינר. ואז הם כבר לא יהוו אלמנט אקראי של תפאורה, אלא חלק מהרכב יחיד..

אם רקמה היא בין תחביבי המארחת, לא יהיה קשה לקשט את פינות המפה מבד לבן רגיל בדוגמה פשוטה. מקשטים אותו דבר, אך בקנה מידה קטן יותר, מפיות תוצרת בית, וחבורת האוכל תראה מראה שלם וחגיגי..

אנו מקשטים מטבח לבן (וידאו)

קצת מאמץ – והמטבח שלכם יהפוך למקום בו לא רק נוח להכין אוכל, אלא גם נחמד להתכנס בשולחן אחד כדי לדון בענייני משפחה על כוס תה. צריך רק להסתכל מסביב לחדר, להעריך את נקודות החוזק והחולשה של הפנים שלך ולהתחיל לשפר את העיצוב. כפי שאתה יכול לראות, אפילו הדברים הפשוטים ביותר יכולים לשנות את החדר באופן משמעותי..

רעיונות מקוריים לקישוט המטבח במו ידיכם (תמונה)