שעוני decoupage במטבח: מנסה אופציות יוצאות דופן

פירוק שעונים הוא פשוט ומרגש להפתיע! שעוני decoupage זה פשוט ומרגש להפתיע! שעוני מטבח הם דבר חשוב בכל מטבח. הודות לשעון, עקרות הבית יכולות לעקוב למשל אחר הזמן לבישול מנה מסוימת. ודבר כזה כבר נהיה דבר שבשגרה, כך שמעטים האנשים שמים לב במיוחד למראה שלו. עם זאת, לא הכל כל כך פשוט! אחרי הכל, שעון יכול להפוך לאביזר הזה במטבח שלך שידגיש את האינדיבידואליות שלך, במיוחד אם הוא עשוי במו ידיך..

ישנן טכניקות ייצור וקישוט רבות, אבל אני רוצה להתמקד בדיוק כמו למשל decoupage של שעונים במטבח.

שעוני מטבח, סוגים עיקריים

כל אחד יכול ליצור משהו במו ידיו. זה יכול להיות מגוון של מלאכת יד ומזכרות. אך כאשר גם מלאכה כזו יכולה להועיל, המאסטר מרגיש שבע רצון. וזה לא משנה איזו אמנות לעשות – רקמה, גילוף בעץ, סריגה או משהו אחר. חשוב שהתוצאה תהיה דבר מקורי שיהפוך לגולת הכותרת של ממש בפנים של כל חדר.

אפילו שעונים פשוטים לכאורה יכולים להיות מסוגננים. אפילו שעונים פשוטים לכאורה יכולים להיות מסוגננים. אתה יכול לקנות שעון מסכו אתה יכול לקנות שעון מסכו”ם, או שאתה יכול לנסות להכין אותו בעצמך

כשזה מגיע למטבח, תמיד זוכרים אווירה נעימה, התכנסויות ליד שולחן האוכל ופשוט אווירה חמימה. אך על מנת ליצור סביבה כזו, עליך להתאמץ רבות, כולל יצירתיות משלך, למשל, להכין שעון קיר במו ידיך..

שעוני קיר יכולים להיות שונים בסוג המנגנון:

 1. מנגנון אלקטרוני;
 2. מֵכָנִי;
 3. מנגנון שבתוכו בנוי טיימר;

במטבח, אתה יכול להשתמש בכל שעון, בהתאם לסגנון, אבל הפופולרי ביותר הוא השעון עם עיצוב המטבח. במטבח, אתה יכול להשתמש בכל שעון, בהתאם לסגנון, אבל הפופולרי ביותר הוא השעון עם עיצוב המטבח. שעון כזה למטבח אינו מושך תשומת לב רבה, אך הוא יהיה פרט מצוין שנותן מקוריות לפנים. שעון כזה למטבח לא מושך תשומת לב רבה, אבל זה יהיה פרט מצוין שנותן מקוריות לפנים.

לפי סוג החומר שממנו עשוי שעון המטבח, הם יכולים להיות:

 1. עץ;
 2. פלסטי;
 3. זכוכית;
 4. בַּרזֶל;

לא משנה איזה סוג של שעון מטבח יותקן במטבח שלכם, העיצוב שלהם צריך להיות מקורי ואפילו ייחודי על מנת להדגיש את האינדיבידואליות שלכם..

Decoupage בעיצוב של שעון מטבח

פירוק של שעון על קרש חיתוך הוא אחת האפשרויות הנוחות והפשוטות ביותר, כי עץ הוא חומר נוח מאוד לעבודה. פירוק של שעון על קרש חיתוך הוא אחת האפשרויות הנוחות והפשוטות ביותר, כיוון שעץ הוא חומר נוח מאוד לעבודה. לשעוני מטבח יכולים להיות מגוון רחב של עיצובים. השען יכול להראות את כל הדמיון שלו ולעשות את השעונים הכי יוצאי דופן. אבל, אתה חייב להודות, לעשות זאת בעצמך, מפגין אומנות גבוהה ברקמות, הוא הרבה יותר נעים מאשר רכישת מוצר מוגמר..

לאחרונה, השיטה הפופולרית ביותר לקישוט שעונים למטבח, יצירת עיצוב ייחודי, היא שימוש בטכניקת דקופאז ‘. הודות לטכניקת עבודת יד זו, ניתן ליצור עיצוב ייחודי של שעונים העשויים מכל חומר. זה יכול להיות שעוני עץ, פלסטיק או זכוכית. לא הטיימר המותקן בתנועה וגם המנגנון האלקטרוני של השעון לא יפריעו ליישום טכניקה זו..

מאסטר שיוצר יצירות אמנות אמיתיות באמצעות טכניקת הדקואפג ‘יכול לחיות בכל אדם, אתה רק צריך להראות את הרצון שלך. טכניקה זו כרוכה במריחת יישום על פני השטח ולאחר מכן בציפויו בלכה. הייחודיות של דקופאז ‘היא שאתה יכול להשתמש בכל נושא, ליצור אפליקציות ולקשט איתן את עיצוב השעון במטבח. ואם אתה מסתכל על כיתת אמן אחת לפחות על טכניקת הדקופאז ‘, תוכל ליצור עיצוב יוצא דופן במטבח שלך על ידי התקנת שעון משלך..

שעוני decoupage מתוך מחבת

פירוק של שעון במחבת הוא פתרון יוצא דופן - הוא מעורר את התיאבון ומושך תשומת לב פירוק של שעון במחבת הוא פתרון יוצא דופן – הוא מעורר את התיאבון ומושך תשומת לב העיצוב של כל חדר תלוי בנוכחות אלמנטים יוצאי דופן בו. המטבח הוא חלל בו תוכלו להשתמש באביזרים יוצאי דופן רבים, כגון שעון עץ או שעון יוצא דופן ממחבת..

על מנת לעצב שעון מתוך מחבת, אתה צריך את המחבת הרגילה ביותר.. על מנת לבצע decoupage במחבת כזו, המאסטר, כלומר בעל המטבח, יכול להשתמש בחומרים הבאים:

 1. נייר דבק;
 2. צבע אקרילי לבן;
 3. מקדחה ומסמרים;
 4. מפיות;
 5. חוּט;
 6. שעוני יד;
 7. אבני חן;
 8. לכה אקרילית;

לפני תחילת העבודה, המאסטר צריך לעטוף את הידית ואת קצוות התבנית בעזרת סרט מסקינג מיוחד, ולצבוע על כל הרקע בצבע אקרילי לבן. יתר על כן, במרכז התבנית אתה צריך לעשות חור בעזרת מקדחה או מסמר רגיל.

כל כיתת אמן המלמדת decoupage מדגישה כי משתמשים במפיות בשיטה זו. לכן, כאשר מפרקים שעון במחבת, יש לבחור תבנית מתאימה על מפית, שתדגיש את עיצוב המטבח ותביא נופך יוצא דופן לחדר. לאחר בחירת התבנית, יש להדביק את המפית למחבת.

שלבי עבודה על מחבת דקופאז ‘

לאחר הדבקת המפית, היא מכוסה בלכה אקרילית מיוחדת. לאחר מכן מסירים את סרט ההדבקה ומדביקים תחרה מיוחדת.

בעת שימוש בתחרה, חשוב שהיא תישא עמה ניגודיות, ותצל על הטון הכללי של שעונים עתידיים..

להלן תהליך התקנת מנגנון השעון עצמו. אתה יכול לקנות מנגנון כזה בכל סדנת שעונים. שם, השען יכול להראות לך כיתת אמן כיצד להתקין אותו. מנגנון כזה יכול להכיל טיימר, הוא יכול להיות עם או בלי יד שנייה, הידיים עצמן יכולות להיות בעלות צורות וגדלים שונים. בחר מנגנון בהתאם לגודל התבנית ובאיזה עיצוב יהיה עליה.

שעון במחבת כבר נמכר במגוון צבעים, אך הכנתם במו ידיכם תהיה הרבה יותר נעימה. שעון במחבת כבר נמכר במגוון צבעים, אך הכנתם במו ידיכם תהיה הרבה יותר נעימה. אם פנים המטבח שלך אינו מודרני או הייטק, אז השעון המצויר ייראה המתאים ביותר אם פנים המטבח שלך אינו מודרני או הייטק, אז השעון המצויר ייראה המתאים ביותר

לאחר שהבעיה במנגנון נפתרה, הגיע הזמן להדביק את המספרים. אבני חן מודבקות במקום מספרים נראות יפות, אבל כאן הכל נקבע על ידי דמיונו של אדם ועיצוב החדר.

מתחילים רבים מפחדים להתחיל לעשות decoupage מחשש להרוס מפיות או חומר אחר. אבל טכניקה זו היא די פשוטה, בנוסף, אתה יכול לצפות במדריכים רבים או בכיתת אמן שנערכה, ולאחר מכן תוכל להתחיל בבטחה שעוני decoupage במו ידיך..

Decoupage על בסיס עץ

בהתאם לאיזה סגנון בעל החדר מקפיד, נבחר גם אביזרים. כך, למשל, אם עיצוב המטבח הוא בסגנון הייטק, אז יהיה ראוי לפרק שעונים מזכוכית. בשעון כזה, אגב, יהיה אלמנט כה חשוב כמו טיימר, שיעזור למארחת לעקוב אחר השעה..

אבל אנשים רבים מעדיפים סגנונות אחרים בפנים שיתאימו לשעוני עץ. חומר כזה נחשב ידידותי לסביבה ויש אביזרים רבים עשויים עץ למטבח. לכן, לכל בעל יש הזדמנות להציג את המעמד האמיתי ולעשות יצירת אמנות אמיתית מפריט המטבח הרגיל ביותר, כגון שעון עץ..

עץ טבעי בדרך כלל עושה את הפנים עץ טבעי בדרך כלל עושה את הפנים "חם יותר" ואפילו אלמנט דקורטיבי כה קטן כמו שעון יכול לתרום לנוחות המטבח היתרון במינימליזם הוא שהוא משתלב היטב עם מטבחים מכל סגנון, בין אם זה כפרי או מודרני. היתרון במינימליזם הוא שהוא משתלב היטב עם מטבחים מכל סגנון, בין אם זה כפרי או מודרני.

הדרך הקלה ביותר להכין שעון עץ עם טיימר בטכניקת הדקואפג ‘היא שימוש בחומרים כגון:

 • גלשן;
 • כּוֹהֶל;
 • מִברֶשֶׁת;
 • דבק PVA;
 • לַכָּה;
 • מפיות;
 • צבע אקרילי;
 • קוֹבֶץ;
 • מספריים;
 • סְפוֹג;

השלבים העיקריים של שעוני עץ decoupage למטבח

פירוק של שעון מטבח, כמובן, הוא עיסוק של אנשים יצירתיים, כי זה דורש דמיון ושאיפה למקוריות. דקואז של שעון מטבח הוא כמובן עיסוק לאנשים יצירתיים, מכיוון שהוא דורש דמיון ושאיפה למקוריות. אם אינך יודע כיצד לבצע פעולה כזו או אחרת, תוך ניתוק של שעון, תוכל לצפות באמן. מעמד. אך אל תפחדו לשלוט בטכניקת הדקואפ, מכיוון שכל החומרים בהם משתמשים הם קלים לשימוש..

על מנת לבצע decoupage של שעון עץ, עליך:

 1. הסר את המנגנון ואת הטיימר, אם קיים.
 2. לאחר מכן, יש לטפל בבסיס השעון באלכוהול בכדי להסיר אותו ולמרוח צבע לבן באמצעות ספוג. התחל למרוח צבע מהצדדים, לנוע לכיוון המרכז.
 3. מכסים בצבע, מניחים לייבוש לזמן מה, לפחות 12 שעות.
 4. לאחר מכן, עליך למרוח על המשטח תבנית חתוכה ממפית. במקרה זה, עדיף להשתמש בקובץ על ידי הפצת תבנית עליו ולהרטיב אותו בדבק..
 5. יחד עם הקובץ, מפית מוחלת על בסיס עץ, ואז היא מוסרת.
 6. לאחר שהדבק התייבש לחלוטין, המשטח לכה..
 7. לאחר שבסיס העץ של השעון מוכן, יש צורך להתקין מחדש את מנגנון השעון ולא לשכוח את הטיימר..

אם אינך יכול להתקין את המנגנון, עליך לבקש מהשען להראות לך כיתת אמן. זה אולי לא בחינם, אבל זה יחסוך לך הרבה זמן..

דקופאז ‘שעון מטבח עשה זאת בעצמך (וידאו)

סוגי הדקופאז ‘מגוונים מאוד וניתנים ליישום על משטחים שונים. לכן, אם אתה רוצה לשנות את שעון המטבח, המהווה חלק בלתי נפרד מהחלק הפנימי של המטבח שלך, השתמש בכיתה אמן של מעצבי המאסטרים של העסק הזה, קח את כל התועלת לעצמך וצור יצירות מופת אמיתיות במטבח שלך.!