עיצוב מטבח מחדש – זול ויפה

השיפוץ הוא מהיר ונוח העיצוב מחדש מהיר ונוח למטבח, בהיותו חלק בלתי נפרד מהבית, תמיד היה בעל חשיבות רבה בחיי אדם. זה המקום שבו כל המשפחה מתכנסת בערב. היכן, על שולחן ערוך להפליא, הם מדברים על היום שחלף, מלא במגוון רחב של רשמים, חולקים ניסיון חיים שלא יסולא בפז. להתייעץ או פשוט להתמכר לזיכרונות נוסטלגיים.

תיקון שלא יהרוס הוא חלומו של כל בעל. וכך יוצא שלעתים קרובות, לאחר תיקון ארוך ויקר, כמעט ולא נשאר כסף לשינוי המטבח. אני צריך לחפש אפשרות תקציבית.

המטבח הוא לא רק תהליך הבישול, האתניות של קבוצת כלים מסוימת, אלא, קודם כל, הוא המקום של האח..

אך אל תשכחו כי המטבח הוא, קודם כל, חדר הרגיש יותר להזדקנות טבעית, לזיהום מאחרים, לא משנה כמה ננסה לשמור על ניקיון ומסודר. הידרדרות טבעית של ריצוף, תקרות, דלתות וחלונות היא הנורמה ב”מחזור החיים של תיקון אחד “.

אז שוב, כשהסתכלנו סביב החלק הזה של הבית בו אנו באמת מבלים את רוב זמננו, אנו מגיעים למסקנה שצריך לשנות משהו. סדר מחדש רהיטים איפשהו, עדכן משהו איפשהו, הוסף משטחי עבודה ופשוט שנה את הפנים.

כל זה יכול להיקרא בבטחה תיקון קוסמטי של המטבח..

מהו תיקון קוסמטי

שיפוץ, למשל, יהווה פתרון מצוין אם מתוכנן שיפוץ גדול בעתיד הקרוב. שיפוץ, למשל, יהווה פתרון מצוין אם מתוכנן שיפוץ גדול בעתיד הקרוב.

תיקון קוסמטי בדרך כלל נקרא תיקון שאינו משפיע על תקשורת חשובה בחדר, ואינו משנה את תצורתו, ברוסיה – תקני BTI נקראים לעקוב אחר זה.

עבודות מותרות ולעתים קרובות מבוצעות בעת ביצוע שיפוץ המטבח:

 • בידוד והרמה של הרצפה, התקנת מערכת חימום הרצפה.
 • הרמה של הרצפה במגהץ חלק, שינוי כיסוי הרצפה.
 • כמו כן, לעתים קרובות הנחות “מגוזרות” לאזורי העבודה והרגילים. אזור העבודה הממוקם ליד הצלחת נתון לבלאי הגדול ביותר. לעתים קרובות הוא סיים עם אריחי קרמיקה או לוחות גרניט..
 • עדכון תקרה. צביעה ושינוי תצורה.

לעתים קרובות, תקרה רגילה מוחלפת בתקרה תלויה, ותאורה אחורית היקפית מובנית בתוכה. זה הופך את אור התקורה לרך יותר ומקל על מתיחת העיניים..

 • פילוס וצביעת הקירות. אחד המרכיבים החשובים ביותר של תיקונים קוסמטיים במטבח הוא שיפוץ קירות..
 • אתה יכול פשוט לצייר את הקירות, להדביק טפטים מרקמים לציור, לקשט אותם באבן או בעץ מלאכותי או טבעי.

קישוט סינר באריחים מלבניים הוא פתרון יפה ומעשי קישוט סינר באריחים מלבניים הוא פתרון יפה ומעשי

עבודות הקשורות לשיפוץ:

 1. שינוי תצורת החיווט החשמלי.
 2. שינוי והעברת המבנים העיקריים של אינסטלציה וחימום.
 3. שינוי מערכת אספקת גז.

אתה יכול לראות דוגמה לתיקונים קוסמטיים בסרטון זה:

יתרונות וחסרונות של תיקונים קוסמטיים

יתרונות של תיקונים קוסמטיים

 • היתרון העיקרי של תיקון כזה הוא היכולת לעשות זאת בעצמך. היתרון העיקרי של תיקון כזה הוא היכולת לעשות זאת בעצמך.

  את היתרונות של תיקונים קוסמטיים ניתן לייחס בבטחה למחיר הנמוך יחסית.

 • אפילו שנעשה, לא בכוחות עצמנו, אלא בעזרת מעצב מוזמן, תיקונים קוסמטיים לרוב אינם דורשים השקעות משמעותיות..
 • תמורת עלות נמוכה יחסית, אנו מעדכנים לחלוטין את המראה הפנימי של החדר, מוסיפים או מסירים מתצורתו את הפרטים שהיינו צריכים, או להיפך, מעכבים..
 • כמובן שהיכולת לבצע תיקונים בעצמך, מבלי למשוך מומחים נוספים, היא גם יתרון עצום..
 • פרק זמן קטן להשלמת העבודה מפחית את כמות אי הנוחות הכרוכה בתהליך התיקון הישיר.

חסרונות של תיקונים קוסמטיים

את החסרונות של תיקונים קוסמטיים אפשר לייחס רק לעובדה שאנחנו מוגבלים בשינוי פרטי העיצוב הבסיסיים של החדר. חוסר האפשרות להעביר צינור לא נוח, להוסיף כמה שקעים נוספים, הכרחיים כל כך בפינה הנגדית מהשקע הראשי. הוספה או הסרה של חלק מפריע לקיר – ניואנס זה חשוב מאוד בעיצוב חדר סטודיו, בו המטבח ואזור המגורים משולבים לעתים קרובות לחדר אחד.

עיצוב מחדש של התחלה: תכנון

תכנון נכון של קוסמטיקה לא רק יהפוך אותו למהיר ונכון יותר, אלא גם לא יפגע בתקציב. תכנון נכון של קוסמטיקה לא רק יהפוך אותו למהיר ונכון יותר, אלא גם לא יפגע בתקציב.

לפני תחילת העבודה, עליך להחליט על תקציב. כפי שכולם יודעים, ללא החישוב הנכון של התקציב, הכסף יתחיל “לעוף” במהירות האור, ובמקום להביא הנאה מהתהליך והתוצאה הסופית שלו, הוא יכול להשפיע לרעה על מצב הרוח.

כפי שאמרנו לעיל, בעת ביצוע תיקונים קוסמטיים למטבח, ניתן לסמוך על צוות בונים מקצועי ולהזמין מעצב פנים מקצועי..

אבל אתה יכול לעשות הכל במו ידיך..

בדרך כלל, תחילה עליך להכין תוכנית שתקבע כמה יעלה תיקון DIY. לא קשה לתכנן תוכנית כזו, היא בדרך כלל כוללת:

 • הִתפָּרְקוּת. טפטים ישנים, צבע וריצוף מוסרים.
 • התקנת חלונות.
 • תִקרָה. ציור או שימוש במבנים מורכבים, או יותר טוב – טפטים.
 • קירות. אם הטפט עמיד בפני לחות, אך לרוב משתמשים באריחים או בצבע.
 • חיווט ביוב, אספקת מים. אם המטבח כולל מדיח כלים ומכונת כביסה, לא ניתן לעקוף שלב זה..
 • החלפת רדיאטורים לחימום.
 • רַצָפוּת. תוכנית התקציב מניחה לינוליאום – וזו אופציה טובה.
 • החלפת דלתות כניסה. לפעמים, במהלך התיקונים, הם נטושים לחלוטין, ומעטרים את פתח הכניסה.
 • התקנת רהיטים.

ניתן להוסיף כמה שלבים לתכנית זו, אחרים יכולים למחוק, אך תוכל לקחת את האפשרות הזו כעמוד השדרה.

בכל מקרה, בין אם אתה משתמש בשירותיו של מעצב מקצועי, או מחליט לבצע את כל העבודה מ- “a” עד “z”, יש חשיבות רבה לחזון ברור של התוצאה הסופית. המשמעות היא שעליך להחליט על עיצוב המטבח העתידי מייד..

עיצוב מחדש בסגנון ארט נובו הוא אחת האפשרויות הקלות ביותר, שכן הסגנון מבוסס על קפדנות ומינימליזם. עיצוב מחדש בסגנון ארט נובו הוא אחת האפשרויות הקלות ביותר, שכן הסגנון מבוסס על קפדנות ומינימליזם. פנים מטבח קלאסי הוא אופציה רב תכליתית שתפנה לרוב האורחים פנים מטבח קלאסי הוא אופציה רב תכליתית שתפנה לרוב האורחים למטבח בסגנון כפרי בגרסת תקציב, דברים ישנים יכולים להועיל למטבח בסגנון כפרי בגרסת תקציב, דברים ישנים יכולים להועיל

נכון לעכשיו, ישנם שלושה כיוונים פופולריים עיקריים:

 1. פנים קלאסי נצחי. היכן שהבסיס נלקח, לעתים קרובות, סט עץ, או ערכה “מתחת לעץ”. פינת אוכל עם שולחן קטן, שלפעמים משחקת בו “פינה” נעימה. מינימום של פלסטיק ואביזרים מודרניים באלמנטים דקורטיביים.
 2. מוֹדֶרנִי. חומרים מודרניים מהווים את הבסיס לסגנון הארט נובו. אלה הם פלסטיק, אביזרי כרום, ידיות ומשטחים, צבעים בהירים מבריקים. מכשירי חשמל ביתיים בצבעים וצורות מודרניים. פמוטים ושטיחים מעץ על הרצפה בסגנון זה אינם מתאימים לחלוטין. סגנון הארט נובו מאופיין לעתים קרובות גם כסגנון גברי לקוני, או כסגנון של משפחה צעירה ומודרנית שמשתמשת במטבח אך ורק למטרתו המיועדת – רק לבישול.
 3. סגנון קאנטרי. המניעים של סגנון זה מצטלבים בדרך כלשהי עם הקלאסיקה, רק בהבדל שהם שופעים הרבה יותר באביזרים קטנים של בית כפרי נעים. הנוכחות של מכשירי חשמל ביתיים עתיקים למחצה ומעין אווירה נפשית חמה מאוד בשילוב עם צבעים חמים רכים, מערכת תאורה “חמה”..

רצף העבודה

שינוי, למשל, סוג הריצוף, אתה יכול לשנות באופן קיצוני את הרושם של המטבח שינוי, למשל, סוג הריצוף, אתה יכול לשנות באופן קיצוני את הרושם של המטבח

אז, החלטנו על התקציב, בחרנו בסגנון העיצוב של המטבח המשופץ העתידי שקרוב אלינו ברוחו. הרגע המכריע הבא הגיע. כמו בתכנון תקציב, כדאי לקחת את זה בזהירות רבה ככל האפשר ולנסות לקחת בחשבון את כל הדברים הקטנים. מדובר בערך בסדר רצף העבודה.

עבודות שיבוצעו במסגרת שיפוץ המטבח:

 1. לפנות מקום לשיפוצים עתידיים. המשמעות היא שאתה מכבה בזהירות את כל המכשירים החשמליים המפעילים, סוגר את שסתומי הגז והמים. לפרק ולהוציא רהיטים.
 2. תכנן והתחל לרכוש כל מה שאתה צריך לביצוע השיפוץ.
 3. התחל לעצב מחדש.
 4. ולבסוף, לבצע ניקיון כללי אחרון, לסדר את כל מכשירי החשמל הביתיים הקטנים במקומם בהתאם לתוכנית שהמצאנו. הוסף נגיעות קטנות בצורה של אביזרים מועדפים, ישנים ואהובים וחדשים, שנועדו להביא את המטבח שלנו למראה “המחודש הסופי”.

תִקרָה

לעשות סדר בתקרה במו ידיך ולהשלים את משימת הכלכלה, ישנן שלוש אפשרויות פשוטות שיש לקחת בחשבון:

 • טפט תקרה
 • לוחות תקרה
 • ציור תקרה

השימוש בצבע מנוגד בתקרה יכול לשנות את המטבח באופן משמעותי. השימוש בצבע מנוגד על התקרה יכול לשנות משמעותית את המטבח. גימור התקרה בפנלים יכול גם לחסוך כסף מכיוון שהיא אינה דורשת פילוס ראשוני של התקרה. גימור התקרה בפנלים יכול גם לחסוך כסף מכיוון שהיא אינה דורשת פילוס ראשוני של התקרה.

קל לשפץ את התקרה בעזרת טפטים הניתנים לצביעה. הוא יפה וגם לא יקר, ועם הזמן ניתן לשנות את הטפט שאיבד את צבעו המקורי על ידי צביעתו. בדרך כלל לוקחים טפטים בעלי מרקם לבן, שאחרי זמן מה ייצבעו בצבע לבן..

לוחות תקרה משמשים פחות ופחות – אך זוהי גם מחלקת תיירים והזדמנות להפוך את החלל לשונה.

שיפוץ מטבח לא יקר כרוך גם בצביעה הרגילה של התקרה. התייעץ עם חנויות חומרה לגבי צבע, היום הבחירה שלה כל כך גדולה שהתקרה אולי לא רק לבנה, אלא עם אם הפנינה או המתכת.

ונברשת רגילה יכולה להאיר את הרושם הכללי של גישת הכלכלה. ליתר דיוק, לא רגיל, אבל מעוטר במקור. למשל, עם אהיל בצבע וילונות למטבח, או צורה מעניינת.

קירות

הדרך הזולה ביותר להחליף את הקירות היא להדביק אותם בטפט עמיד בפני לחות. אינך צריך לקחת טפט יוקרתי, אפשרות זו טובה לחדרים אחרים, והיא בהחלט לא תתאים לתקציב..

טפט יכול לשמש כקישוט קיר בתקציב במטבח. אנא וודא שהן הוכחות ללחות לפני הרכישה טפט יכול לשמש כקישוט קיר בתקציב במטבח. אנא וודא שהן הוכחות ללחות לפני הרכישה

טובים שילובי טפטים למטבח בסגנון חסכוני:

 • מונוכרומטי ירוק בהיר + לבן עם דוגמה גדולה;
 • כחול אחיד + לבן עם הדפס גדול;
 • לבן עם דוגמא קטנה בחלקו העליון + אפור-כחול לסיום לוחות דמיוניים;
 • אפור + לבן + ירוק בהיר;
 • טפט מחקה הדפס ירקות + מונופוני בהיר.

עיצוב מחדש של המטבח עשוי להיות כרוך בצביעת הקירות. אבל החלל יהיה מעניין אם תשלבו אותו גם עם צבעים. לא קל לבצע מעברים מורכבים במו ידיכם, אך לצבוע, למשל, את הקיר המרכזי באפרסק עשיר, ואחרים בריצה רכה אפילו למתחילים.

קוֹמָה

שיפוץ מטבח לא יקר מרמז גם על ריצוף זול. וטוב יותר מהלינוליאום שאפשר לחשוב עליו. אפשרות זו טובה מכיוון שיצרני הלינוליאום המודרניים מצליחים לייצר לא רק חומר טוב באיכות גבוהה, אלא גם לחקות כמעט את הריצוף של מעמד העילית. ובמבט ראשון יהיה קשה להבחין ביניהם..

בנוסף, הנחת הלינוליאום היא מהירה, פשוטה ובוודאי שהכל נעשה ביד ללא מעורבות של אדונים..

למינציה המותאמת לגווני המטבח תדגיש בנעימים את העיצוב ולא תיראה תקציבית למינציה המותאמת לגווני המטבח תדגיש בנעימים את העיצוב ולא תיראה תקציבית אם אתה רוצה להפוך את עיצוב המטבח שלך לבהיר יותר, בחר בלינוליאום בגוונים מנוגדים יותר. אם אתה רוצה להפוך את עיצוב המטבח שלך לבהיר יותר, בחר בלינוליאום בגוונים מנוגדים יותר.

יש, כמובן, אופציה נוספת – ריצוף למינציה. כיום בחנויות ניתן לראות מכירות של ציפוי זה, במחירים נמוכים מאוד ניתן לרכוש שאריות חומר, ולאחר מכן לשלב אותו ביצירתיות במטבח. לדוגמה, בפינת האוכל – סוג למינציה אחד, באזור הבישול – אחר. שוב, לא קשה לעשות זאת במו ידיך..

אבל הרבד חייב להיות עמיד ועמיד בפני לחות, אחרת, בקרוב יהיה צורך לעצב מחדש את המטבח. למינציה אינה מחלקת תיירים במטבח ואינה נחוצה כלל.

בחירת ריהוט

אין צורך להתקין ערכת מטבח מן המניין, במיוחד אם המקום מגביל. אתה יכול לעשות את זה אחרת: בנה מתלה מעץ במו ידיך, מעין סגנון פרובנס (דבר בשיעור צרפתי, אגב). שם תוכלו לסדר מכולות שונות בתפזורת, או לאחסן כלים, כלי מטבח אחרים..

פתרון נוסף הוא decoupage של אוזניות ישנות. עם זאת, לא ניתן לבצע הליך זה במהירות, ואין סיכוי למתחילים להשתלט עליו. אבל לאחר תרגול על רהיטים אחרים, אתה יכול להפוך באופן יוצא דופן ארונות מטבח במו ידיך. ולא תצטרך לחרוג מהתוכנית הכלכלית.

שיפוץ תקציב של מטבח קטן (וידאו)

סיכום

כמובן, בעת ביצוע תיקונים קוסמטיים, כפי שהוא מיושם, יתעוררו ניואנסים רבים. בשלב מסוים אולי נראה ש”הכל אבוד “כיוון שאחד כזה או אחר לא נלקח בחשבון, פספס או נשכח. זהו תהליך יצירתי רגיל ואסור להיבהל..

אפילו התוכנית המפורטת ביותר לפעמים נכשלת, מראה את הניואנסים שאפילו לא חשבו עליהם קודם.

אז לסיכום:

מן המניין או עיצוב מחדש של המטבח יכול להיות פחות יקר אם אתה משתמש באמצעים חלופיים:

 • אין לרצף את הקירות, אלא לצבוע בשילוב של צבעים;
 • אל תוציאו כסף על ריצוף יקר, אלא בחרו בלינוליאום שמעניין מבחינת פקטור והדפסה;
 • אל תעשה תקרה תלויה, אלא השתמש בטפט מרקם לציור;
 • חלק מריהוט המטבח, פשוט למדי, לבנות בעצמך, בהשראת תמונות של פנים פרובנס.

ואז תוכנית הכלכלה תיושם במלואה, והמטבח לא יאבד את המראה האטרקטיבי שלו..

עליך תמיד לזכור שכל תיקון, אפילו קוסמטי, הוא תהליך יצירתי יותר מתוכנית עסקית קשה, חריגה ממנה אינה מקובלת..

הראו מעוף דמיון, מצאו פתרונות לבעיות, והתוצאה לא תשאיר אתכם מחכים – תוכלו ליהנות ממראה המטבח החדש והעדכני שלכם.!