קשת במקום דלת – מראה חדש לדירה

הקשת במטבח מסוגננת ונוחה מאוד הקשת במטבח מסוגננת ונוחה מאוד שימוש בדלת במטבח הוא פתרון משעמם למדי, וחוץ מזה, היא לא נוחה מספיק בחיי היומיום. החלפת דלת מטבח בקשת היא אלטרנטיבה מצוינת. מאמר זה יעזור לך להחליט על המראה ולהבין כיצד לממש את התוכנית שלך במו ידיך.!

סוגי קשתות

קשת עם דלפק בר מתאימה בחדרים גדולים כאשר יש צורך להדגיש את החלל קשת עם דלפק בר מתאימה בחדרים גדולים כאשר יש צורך להדגיש את החלל גודל הקשת הוא עניין של טעם, אבל קשת קטנה במטבח גדול תראה במקומה גודל הקשת הוא עניין של טעם, אבל קשת קטנה במטבח גדול תראה במקומה ניסוי בצורת הקשת יכול להשיג תוצאות מעולות. ניסוי בצורת הקשת יכול להשיג תוצאות מעולות. במעבר צר, הצורה הקלאסית של הקשת תיראה לא פרופורציונלית, ולכן מומלץ אפשרויות אחרות במעבר צר, הצורה הקלאסית של הקשת תיראה לא פרופורציונלית, ולכן מומלץ אפשרויות אחרות הרבה יותר קל להתקין קשת ללא פינות חלקות, אך היא אינה משולבת עם כל חללי הפנים הרבה יותר קל להתקין קשת ללא פינות חלקות, אך היא אינה משולבת עם כל חללי הפנים

לאחר שהגהת לעצב קשת במקום דלת, עליך להחליט איזו צורה של הקשת תתאים לסגנון פנים הבית. סוגי הקשתות בצורתן הן כדלקמן:

  • קלאסי, או בצורת חצי עיגול בצורה הנכונה;
  • סגלגל, סוג אליפסה;
  • בצורת נדנדה;
  • הקלד “רומנטיקה” כאשר רק הפינות מעוגלות;
  • הקלד “Framuga”, אם החלק החצי -עגול מנותק וממולא במסגרת זכוכית, והפתח עצמו הופך למלבני;
  • סוג הפורטל – מלבן רגיל;
  • אסימטרי, כאשר אחד הצדדים מעוגל וכו ‘..

איך יוצרים קשת בפתח

פרופיל המתכת הוא הבסיס לקשת, ולכן שלב זה דורש תשומת לב מירבית ואיכות העבודה פרופיל המתכת הוא הבסיס לקשת, ולכן שלב זה דורש תשומת לב מירבית ואיכות העבודה פרופיל קבוע שלא יכול לגרום לאחר מכן לסדקים וידרש תיקון פרופיל קבוע שלא יכול לגרום לאחר מכן לסדקים וידרש תיקון

הקשת צריכה להיות גבוהה כך שהמעבר מתחתיה יהיה נוח ואינו יוצר את הרושם המעיק שתמיד יהיה עליך להשאיר את הראש למטה. גובה הפתח הוא בדרך כלל 2050 – 2010 מ”מ.

מי שרוצה להפוך את הפתח גבוה יותר יצטרך לדפוק חצי עיגול לקשת בקיר שמעל הדלת, וזה בעייתי, מכיוון שיש משקוף מעל הדלת, לרוב זה בטון מזוין. לאחר שהפרת את תקינות המשקוף, יהיה עליך לנקוט באמצעים כדי לקחת את העומס מקטע הקיר שמעל הדלת, או במקום המשקוף, מסגר את הפתח החדש בעזרת מסגרת מתכת העשויה מפרופילים, הנרכשת בדרך כלל לגבס. מעטפת.

הדרך הקלה ביותר היא לעגל את החלק העליון במקום פתח מלבני ולסדר קשת מכל סוג שהוא.

לאחר שדמיינת במדויק כיצד ליצור קשת בפתח, תוכל להתחיל ליישם את הרעיון. הדרך הקלה ביותר היא למצוא אנשי מקצוע שיכולים לבצע את העבודה הזו במהירות וביעילות, אך עלות העבודה כזו תהיה יקרה מאוד. לכן עדיף לעשות קשת למטבח בעצמך..

כיצד להכין קשת קיר גבס במו ידיך

קיר גבס - החומר חזק למדי, אך אינו סובל קפלים קיר גבס – החומר חזק למדי, אך אינו סובל קפלים

גם בהעדר ניסיון, אתה יכול לאט לאט, בהסתמך על עצות, להתחיל בעיצוב הקשת. האפשרות הטובה ביותר היא לעבוד עם יריעות קיר גבס. יש לזכור כי על פי הכללים, מטוסים אנכיים עטופים ביריעות בעובי 12.5 מ”מ ואופקיות – בעובי 9.5 מ”מ. זה ייקח רק גיליון אחד מהראשון, כלומר הקיר וגיליון אחד של התקרה, עם מידות סטנדרטיות של 2500×1250 מ”מ.

יש להשלים ציור. על פיסת טפט בגודל מלא יש ליישם את מידות הפתח ולצייר, לזכור את בית הספר, את קווי המתאר של הקשת. כעת המידות לחישוב הצורך בחומרים מדויקות, במקום תיאורטיות.

הקשת למטבח, העשויה במקום דלת, מתחילה עם מסגרת. יש פרופיל מקושת מיוחד עשוי מתכת מגולוונת במכירה, פרופיל כזה ניתן לחתוך בקלות במרווחים של 15-20 ס”מ כך שניתן לכופף אותו ביתר קלות בחצי עיגול.

החלק הפנימי של הקשת עשוי גם הוא מפרופיל מתכת, לאחר ביצוע חתכים לכל אורכו. החלק הפנימי של הקשת עשוי גם מפרופיל מתכת, לאחר שחתכו לכל אורכו. לאחר מעטפת עם גבס, יש שלב של ציפוי עם פריימר, לאחר - עם גימור סופי לאחר מעטפת עם גבס, יש שלב של ציפוי עם פריימר, לאחר – עם גימור סופי

האורך המדויק של הפרופיל המקושת יהיה שווה ל- PD + 50 ס”מ (לאזורים שטוחים). עם רוחב דלת של 80 ס”מ, החישוב נראה כך:

3.14 מ ‘x 0.8 מ’ + 0.50 מ ‘, כלומר פיסת פרופיל אחת באורך 4 מ’ מספיקה מספיק כדי למסגר את הקשת עם פרופיל משני הצדדים. במקום פרופיל מקושת, אתה יכול לקחת רגיל, מחורר.

אתה צריך גם לקחת בחשבון נקודה אחת קטנה, אבל מאוד חשובה: יריעות קיר גבס בעובי 12.5 מ”מ, על פי גודל זה יש לעקור את המסגרת מכל צד, כך שלאחר לעטוף הקשת נשטפת איתה הקיר הקיים.

כדי לתקן את המסגרת בצורה קשיחה למעלה, אתה צריך לקנות 10 חתיכות של קולבים מהירים, המשמשים בדרך כלל למסגרות תקרה.

מהדקים את המסגרת לפתח בעזרת ברגים הקשה עצמית. ניתן לראות בציור את גודל יריעת קיר הגבס הנדרשת ליצירת תחתית הקשת. אך על מנת לכופף קיר גבס בחצי עיגול, עליך גם לדעת כמה טריקים, ואז הקשת בין המטבח לסלון תצא ברמה הנכונה.

עיצוב קיר הגבס עצמו פשוט וידוע: שתי שכבות קרטון במילוי גבס. אז, בכדי לכופף פיסת גיליון, קרטון נחתך עליה מבלי לגעת בשכבת הגבס, אחרת היריעה תתפרק.

עדיף לכפות את תחתית הקשת עם יריעה בעובי 9.5 מ”מ.

קשתות בעלות צורה לא סטנדרטית - טרנד עיצוב המטבח המודרני קשתות בעלות צורה לא סטנדרטית – טרנד עיצוב המטבח המודרני

קיר גבס קבוע על ידי הברגה בברגים הקשה עצמית כך שיש שקע של 2-5 מ”מ לחלק העליון של הסדין, ואז הראשים לא יבלטו מעבר למישור היריעה..

הסדינים עצמם נחתכים היטב בעזרת סכין ומסור.

נותר לחתוך את קיר הגבס ולתקן את מטוסי הצד. כעת, כשברור כיצד תוכל לסדר קשת במטבח בעצמך, המשך בביטחון מלא לפתחים אחרים.

פתח המכוסה בגבס יכול להיות מרק, דרוך וצבוע. במקום לצייר אפשר למרוח טפטים או סוג אחר של גימור.

לאחר שהצליח לסדר במו ידיהם פתח מקושת, כל בעל לא רק מגביר את ההערכה העצמית שלו, אלא גם צובר ניסיון חשוב והכרחי בחיים..

ישנן צורות של קשתות ומתארים יוצאי דופן לחלוטין. במקום מנורות מסורתיות, אתה יכול לקשט את הקשת בתאורה עם זרקורים, שבשביל בניית המסגרת אתה צריך להניח את כבלי התאורה..

איך להכין קשת גבס במו ידיך (וידאו)

קשת במקום דלת היא מקורית ומעשית מאוד.

דוגמאות לקשתות במטבח (תמונה)