בחירת lambrequins באולם: תמונות, סוגים וכללי עיצוב

במאה ה -15 שימשו למברקינים לקישוט חדרי השינה של העשירים. במאה ה -15 שימשו לברקינים לקישוט חדרי השינה של העשירים. בתקופת הרנסנס. אחר כך קישטו את מקומות השינה של העשירים, וקצת מאוחר יותר העבירו תפאורה כזו לחלון. אילו דגמים של lambrequins קיימים וכיצד לסדר איתם חלון כראוי – עוד על כך בהמשך.

למברקין לאולם: סוגים

ישנם סוגים שונים של תיקון למסגרת זו – כחלק נפרד או כחלק מהווילונות. או שאתה יכול לקשט את הסלון בלמברקין אחד ללא וילונות ואז תוכל להרחיב את החדר באופן ויזואלי. 

ישנן מספר עצום של אפשרויות שונות עבור lambrequins, המאפשרות לך ליצור סגנון ייחודי של חלונות בכל חדר. בנוסף, הם יכולים להתאים בקלות כמה תכונות של חלונות והחדר בכללותו, למשל, חלונות קטנים או תקרות נמוכות..

Lambrequins הם קישוט דקורטיבי של החלק העליון של הווילונות Lambrequins הם קישוט דקורטיבי של החלק העליון של הווילונות

שקול בפירוט רב יותר את סוגי הלמרקינים וכיצד לעטוף אותם.

Lambrequin קשה

דגמים כאלה נוצרים מבד צפוף מאוד, אשר ספוג בבד לא ארוג, דובלרין, ולפעמים הוא פשוט נמשך מעל מסגרת עץ או עשוי לגמרי מעץ. Lambrequins עשוי עץ אמיתי הם תענוג יקר והם אינם מתאימים לדירות קטנות. 

מגוון רך

נחשבים לפשוטים ביותר, מעניקים לכל חדר מראה אלגנטי. דוגמאות פשוטות אלה מתאפיינות בבדים זורמים בגדלים שונים, אותם ניתן לעטוף כרצונך. ראוי לציין כי כיום אין טרנדים מיוחדים בכיוון זה, לברקינים שופעים וצנועים, עם סרטים ועם ציציות באופנה..

אלמנטים משולבים

Lambrequins אלה מדברים בעד עצמם, דגמים אלה משלבים בהרמוניה בסיסי עיצוב רכים וקשים. אגב, סוג זה של למברקינים נחשב לטרנד העיקרי של העונה הנוכחית. Lambrequins שנבחרו בצורה נכונה יכולים להוסיף צניעות מעולה לפנים או להיפך, להפוך לגולת הכותרת של החדר..

הייחודיות של הלמברקינים המשולבים היא שזה משתלב היטב עם כל בדים הייחודיות של הלמברקינים המשולבים היא שזה משתלב היטב עם כל בדים

שיטות וילון

אומנות לעטוף למברקינים רכים ומשולבים מתחילה בבחירת השיטה המתאימה:

 • Jabot או jabot – פרט על lambrequins הממוקם בצד החלון, אלה קפלים רכים המתקבלים מבד שנחתך לאורך הצד;
 • עניבת עניבה – בדומה לשיטה הקודמת, אך קפלים נעשים במרכז החלון, לעתים קרובות יותר משתמשים באפשרות זו בסגנון הקלאסי;
 • Swagas נקראים אלמנטים חצי עיגולים הנבדלים באותה צורה על ידי קפלים, וילון כזה הוא אוניברסלי – הוא מכובד הן על ידי פנים קלאסיים והן על ידי סגנונות מודרניים; סוואגות יפות משלימות לעתים קרובות עם ציציות או שוליים;
 • Restrub, או אצל האנשים הפשוטים פעמון, מובחן בקפלים חרוטים;
 • הפחזניות מייצגות איזושהי אריגה או מכלול מיוחד בחלקו העליון של החלון.

קוקיל הם קפלים כפולים המונחים אחד אחרי השני קוקיל הם קפלים כפולים המונחים אחד אחרי השני

וריאציות של וילונות יכולים להיות קיימים בעיצוב של lambrequins, הן בנפרד והן במצטבר.

למברקינס לאולם: תמונות, חדשות

אילו פריטים חדשים בעיצוב הלמברקינים נמצאים בשיא הפופולריות שלהם? ראשית, הלמברקין הנוקשה נחשב למועדף בעיטור חלונות. אם האולם מעוצב בסגנון בהיר מודרני, lambrequins ישר ולקוני ייראה טוב, במקרה זה עדיף לבחור בהדפס בצבע אחד או בפס לא מסובך. שנית, המוצר החדש נחשב לצבעי זיקית, המסוגלים לשנות צבע בהתאם לתאורה בחדר..

בעת שימוש בחומר כזה, כדאי להרים צעיפים או גווני גוונים בהירים..

שלישית, העיטור הפרחוני על הלמברקינס הפך לאופנתי מאוד – ענפים, עלים, פרחים גדולים וגבעולים מעוקלים. החידוש הבא נחשב למברקינים בשילוב בדים שונים – השילוב המתחלף של פסי בד ומבריקים מבד נותן צליל חדש אפילו לפנים קלאסי. קישוטים נוספים למברקינים הם באופנה – אבני חן, שוליים או חרוזים. הם משתלבים היטב עם מניעים מזרחיים לאומיים בפנים החדר, והם נחשבים גם כנציגים של סגנון הזוהר הפופולרי כיום..

Lambrequin פתוח (נחשבת) נחשב לחידוש. סוג זה של lambrequin נוצר באמצעות עיבוד לייזר, היוצר חיתוכים מתולתלים על פניו של lambrequin קשיח. Lambrequin פתוח (נחשבת) נחשב לחידוש. סוג זה של lambrequin נוצר באמצעות עיבוד לייזר, היוצר חיתוכים מתולתלים על פניו של lambrequin קשיח.

תפאורה כזו מחוברת לכרכוב עם סרט או אבזמים מיוחדים ונותנת את הטון להרכב החלון כולו. Lambrequins פתוחים יוצרים אווירה נעימה ורומנטית בחדר, הם נראים טוב לא פחות עם אורגנזה בהירה ווילונות ברוקד. כל הפריטים החדשים יכולים להתאים באופן הרמוני לכל סגנון פנים – החל בסגנון כפרי ועד מודרני.

דגמי lambrequins לאולם: צילום בשילוב וילונות

תריסים רומאיים וילונות צרפתיים הפכו לפופולריים במיוחד. תריסים רומאיים ומברקינים יוצרים צליל חדש של קישוט חלונות במשרד. על מנת למסגר וילון רומאי על החלונות מתאימים למברקינים רכים עשויים פשתן, קטיפה ושטיחים וניתן ליצור דגמים קשים מבמבוק. וילונות צרפתיים הם אחד מסוגי הווילונות שמשתלבים עם lambrequins, במיוחד בסלון ובחדרי שינה קלאסיים. בחירת בד לווילון צרפתי מתחת למברקין, כדאי להעדיף סוגים יקרים – סאטן או משי.

כיום, מספר רב של עקרות בית מנסות לשלב lambrequins עם סוגים מודרניים של וילונות. כיום, מספר רב של עקרות בית מנסות לשלב lambrequins עם סוגים מודרניים של וילונות.

Lambrequins מתולתל וסוגים משולבים מקובלים יותר בפנים מודרניים, ומעניקים להם קלילות ומצב רוח רומנטי.

כללים לעיצוב חדרים שונים

להלן מספר טיפים לקישוט חדרים שונים בבית בלמברקינים..

כללים:

 • סלון – בחדר זה, lambrequins הם המקום, בחירת עיצוב חלון כזה, כדאי לשקול אפשרויות קלאסיות ואלגנטיות;
 • חדר שינה – וילונות הלמברקינים הרכים מתאימים כאן כמו בשום מקום אחר, פחזניות, אריגה, אפשרויות רב שכבתיות יעניקו לחדר הזה את מצב הרוח הנכון של הרפיה ויופי;
 • מִטְבָּח – עבור חדר כזה, כדאי לבחור בדים אוניברסליים בשילוב עם lambrequin משולב, עיצוב כזה על בסיס נוקשה יהיה פונקציונלי לא פחות; ייראה טוב על חלון המטבח ועל הלמברקינים מבמבוק, כותנה או פשתן.

Lambrequins הם הטובים ביותר לקישוט סלון, חדר שינה או מטבח. Lambrequins הם הטובים ביותר לקישוט סלון, חדר שינה או מטבח.

למברקינים עם רישומי פנטזיה, קישוטים או צבעים יתאימו לחדרי ילדים. אפשרויות מתולתלות יכולות לתת לילד סגנון משלהם – אתה יכול לגלף חיה אהובה על ילד או גן חיות שלם על lambrequin. חשוב לזכור: לא משנה מהו חדר הילדים, עדיף לנטוש חומרים סינתטיים בלמברקין, כדאי לבחור במרכיבים טבעיים. באמצעות כללים פשוטים אלה, תוכלו ליצור חללי פנים יפים ומתוחכמים בחלקים שונים של הדירה..

איך להכין lambrequin בעצמך

ניתן לתפור lambrequins רכים קלים באופן עצמאי. כך שגם מתחיל יכול לבצע אפשרויות מלבניות, במיוחד אם תבחר בד טוב ויקר. יש טריק אחד בתפירת lambrequins – ככל שהאופציה נראית מסובכת יותר כך קל יותר לתפור, למשל, לחצאי קשתות עטופים יש דוגמאות פשוטות מאוד.

הדגם המלבני יהיה תלוי בכמות הבד לתפירה הדגם המלבני יהיה תלוי בכמות הבד לתפירה

העיקר להכנת lambrequins במו ידיכם הוא להשתמש בתמונות רמז או פשוט בהוראות:

 1. אפשר לתפור lambrequins ממגוון חומרים, חשוב שמברקינים ישמרו על צורתם, ולכן כדאי לתת עדיפות לבדים צפופים..
 2. אם הלמקרקין יהיה עטוף, יש צורך ליצור תבניות ארוכות פי 1.5.
 3. למברקין רך כרוך בתחתית, התפר מעובד היטב מהצד ומחברים עשויים מלמעלה.
 4. אם הלמקרקין צריך להיות קשוח, בעזרת אותה תבנית כדאי להכין בטנה מודבקת לבסיס.
 5. עיצוב חצי עיגול מתחיל בדוגמת טרפז.

למברקין עם זמירה (וידאו)

Lambrequins הם דרך טובה להחיות את עיצוב החלונות, להעניק להם חסד. ובאיזו לבחור, המארחת היא להחליט וכיצד לעטוף אותה – זו השאלה העיקרית בעיצוב מחברי חלונות בדירה..

עיצוב lambrequins באולם (תמונה פנימית)