בחירת קיר באולם: 3 דרכי ריהוט

קל למצוא קיר מתאים לאולם, שכן ישנם סוגים רבים השונים במרקם, בצבע ובחומר. קל לבחור קיר מתאים לאולם, כיוון שיש הרבה סוגים השונים במרקם, בצבע ובחומר. כל בעל דירה רוצה לראות את הסלון או האולם שלו יפה ויחד עם זאת פונקציונאלי. האולם מיועד לקבלת אורחים, מנוחה לאחר יום עבודה, מפגשי ערב עם כל המשפחה. בנוסף לספות וכורסאות, מותקן קיר באולם. לקירות המודרניים יש מכשירים פונקציונליים רבים, הם קומפקטיים, שונים בסגנון ובעיצוב. מפעלי ריהוט מציעים ללקוחותיהם מגוון עצום של קירות, העשויים מחומרים לא יקרים וטובים. על מנת להרים קיר במסדרון, עליך להכיר את הנושא הזה..

קירות זולים במסדרון: אפשרויות חסכוניות

הרהיטים הזולים ביותר נחשבים עשויים מחומרים מודרניים כגון MDF וסיבית. חומרים אלה זמינים באופן נרחב, ידידותי לסביבה ובמחיר סביר לכולם. קירות קטנים וקומפקטיים, שיכולים להיות מורכבים מכמה חלקים, נחשבים גם הם לא יקרים. קירות כאלה מתאימים לאולם עם קטעים קטנים..

מבחינת הפונקציונליות, קירות זולים אינם נחותים מדגמים יקרים יותר.

סיבית או MDF משמשים לעתים קרובות לייצור קירות זולים, וכתוצאה מכך הם נמכרים במחיר נמוך למדי. סיבית או MDF משמשים לעתים קרובות לייצור קירות זולים, וכתוצאה מכך הם נמכרים במחיר נמוך למדי.

מדפים וארונות לאחסון פריטים שונים מובנים בתוך הקיר הקומפקטי. בחלק מקירות הקיר ניתן לצייד דלתות זכוכית, מה שמעניק לרהיטים נופך של אלגנטיות. כמו כן, האבזור שנבחר משפיע על עלות קיר קטן. בדירה עם קטעים קטנים, ככלל, הקירות מורכבים משני ארונות אנכיים עם כמה כנים בתחתית, מקום להטמעת קולנוע ביתי ומדפים עליונים. היצרנים מייצרים קירות לא יקרים בעיצובים וצבעים שונים..

כדי לחסוך זמן, חנויות רהיטים או מפעלים רבים מציעים להרכיב קיר ממודולים מוכנים. זוהי שיטה נוחה מאוד מהסיבה שאין צורך לחכות זמן רב לייצור, ניתן לבחור ארונות לפונקציונליות הרצויה, אין סיכון לרכוש מדפים מיותרים. קירות קטנים תמיד נראים טוב בחדרים עם קירות בהירים..

קיר מובנה במסדרון: ארגונומיה בכל בית

הקיר המובנה באולם הוא פתרון טוב כאשר יש צורך לתקן ויזואלית את החלל בחדר. קיר כזה יכול להיות מורכב מכמה ארונות, כנים ומספר עצום של מדפים. הדלתות יכולות להיות שונות בגודלן ולפתוח לכיוונים שונים. הכל תלוי במעוף הדמיון והנוחות.

אתה יכול לשים קיר מובנה לאורך הקיר או בנישות של מבני בניין.

הקיר המובנה, בשל הקומפקטיות שלו, מאפשר לך לחסוך משמעותית מקום בחדר הקיר המובנה, בשל הקומפקטיות שלו, מאפשר לך לחסוך משמעותית מקום בחדר

הקיר מורכב מבלוקים המורכבים מהרצפה לנחל. ככלל, נפח שימושי של ריהוט כזה גדול פי שניים מזה של קיר מודולרי קונבנציונאלי. כמו כן, הקיר המובנה נוח מבחינת הניקוי. אין לו משטחים עליונים פתוחים ומקומות שקשה להגיע אליהם בהם יכול להיאסף אבק. ריהוט מובנה קל מאוד לביצוע במו ידיכם על פי ציורים מוכנים..

בעזרת דימיון גדול אתה יכול לעצב ציור משלך תוך התחשבות בכל הניואנסים והתכונות של החדר. חזיתות הארונות של ריהוט כזה יכולות להיות מגוונות בצבע ובחומר. מפעלים רבים מציעים את שירותיהם לעיצוב דגמים, וזה מאוד נוח אם אין זמן לעצב רהיטים בעצמכם. מעצב מנוסה יוכל לבחור את הסגנון הדרוש של דגם הקיר, תוך התחשבות בפנים החדר.

לוח צבעים: צבעי קיר לאולם

בעבר נבחרו גוונים קלאסיים של מיני עץ טבעי לקירות האולם. זה היה הצבע “אגוז”, “אלון”, “אלמון”. הוא האמין כי גוונים אלה מעניקים לחדר יוקרה ומשמעות יותר. עד כה, העדפות הצבע קצת השתנו..

דגמי קיר מודרניים מלאים בצבעים עזים ושילובי צבעים לא סטנדרטיים.

אנשים נוספים החלו לבחור רהיטים בגימור מבריק או מט. בחירת הצבע תמיד תלויה בעיצוב הכללי של החדר. זהו בעיקר צבע הטפטים והרצפות, כמו גם הרצון והטעם של הבעלים. בעת בחירת צבע הרהיטים, אל תשכח שכל גוון נוטה להשפיע על מצב הרוח של החדרים. צבעים בהירים או רוויים מדי עלולים להפוך במהירות ומעצבנים. מעצבים מייעצים בבחירת קיר באולם להתעכב על צבעים רכים יותר..

עבור הקיר, עליך לבחור צבע שיבלוט על רקע הקירות: אם הקיר לבן, אז הקיר צריך להיות בצבעים כהים עבור הקיר, עליך לבחור צבע שיבלוט על רקע הקירות: אם הקיר לבן, אז הקיר צריך להיות בצבעים כהים

אם אתה צריך להגדיל את החלל מבחינה ויזואלית, עדיף לבחור רהיטים בצבעים בהירים, כגון:

 • צבע לבן;
 • קרם;
 • בז ‘בצבעי פסטל.

כדי להוסיף יוקרה, צבעים כהים של עצים אצילים מתאימים..

לסגנון סלון מודרני ויוצא דופן יותר, שילובי צבעים מתאימים:

 • לבן ושחור;
 • בז ‘וכתום;
 • אדום ולבן.

כמו כן, אל תשכח מהצבע המקורי של האבזור, המדגיש את סגנון הריהוט. האבזור מותאם לסגנון הריהוט. זה יכול להיות זהב, כסף או נחושת. אם הקיר עשוי בצבעים בהירים, הכי נכון להדגיש את הצבעוניות בעזרת עטים צבעוניים..

הקיר במסדרון: איך לנסח זאת, דרכי ריהוט

מיקום הקירות תלוי במטר המרובע של הסלון ובנושא המרכזי של הפנים..

ישנם מספר מיקומי קיר בסיסיים:

 • ישיר;
 • פינה;
 • מיקום לפי האות פ.

עדיף למקם את הקיר ליד הקיר עם המקום הפנוי ביותר. עדיף למקם את הקיר ליד הקיר עם המקום הפנוי ביותר.

סידור הקיר הישר מתאים לחדרים גדולים וקטנים. מודל כזה יכול להיות ממוקם לאורך קיר אחד או לתפוס שטח קטן של הסלון. לרוב מדובר בריהוט מובנה, הממוקם בנישת החדר. קירות ישרים מתאימים לחדרים מרובעים ומלבניים.

קירות פינה ממוקמים בסלון קטן. בדרך כלל מותקן בפינה ארון בגדים, מזנון או מוט, אך ישנם דגמים בהם ממוקמת טלוויזיה בפינה. דגמים כאלה נראים מיניאטוריים, תופסים מעט מקום..

קירות בעלי סידור בצורת U מותקנים בדירות בהן הסלון גדול. מודלים כאלה תופסים שתי פינות בבת אחת. ככלל, ארון בגדים מלא וארונות רבים לאחסון פריטים שונים בנויים בדגמים כאלה. קירות כאלה הם רב תכליתיים והם יאהבו רבים.

כמו כן כדאי להקדיש תשומת לב מיוחדת לאופן בניית הקיר. ארונות הם ארונות ומודולריים.

ארונות ארונות הם מגושמים יותר בהשוואה לעיצובים מודולריים. ארונות מודולריים ניתנים להחלפה בקלות לאורך זמן. ריהוט ארונות מותקן במשך זמן רב, ניתן להחליף מקטעים בודדים.

דגמי קיר אולם: סיווג

למפעל הרהיטים של זמננו יש את היכולת לייצר את הדגמים המעניינים ביותר לכל טעם. לפעמים לצרכן קשה מאוד לבחור את הדגם הנכון.

עיצוב הקיר צריך להתאים לסגנון שבו החדר עשוי, למשל, קלאסי עיצוב הקיר צריך להתאים לסגנון שבו החדר עשוי, למשל, קלאסי

כדי להקל על הבחירה, מעצבי רהיטים מחלקים את דגמי הקיר לפי הסיווג הבא:

 1. על פי החומר שממנו עשוי הקיר. הפופולריים ביותר הם עץ טבעי, MDF וסיבית. בדגמים בלעדיים יותר ניתן למצוא אלמנטים מפלדה, פרזול, במבוק, פלסטיק, ויטראז ‘.
 2. על ידי הרכבת הקיר. החנויות מציעות שתי אפשרויות קיר. האחד הוא לקנות רהיטים מוכנים או לקנות מארז ולהפריד קטעים להרכבה עצמית.
 3. לפי סידור גיאומטרי. ניתן להציב דגמי קיר ישרים או בזווית.
 4. לפי פונקציונליות ומידות.
 5. לפי סגנון עיצובי. לפי העיצוב, דגמי הקיר מיוצרים בסגנון הקלאסי, מודרני, הייטק, בארוק וכו ‘..

בעת בחירת דגם קיר לאולם, נלקח בחשבון הפנים הכללי של הקירות והריהוט המרופד. כל מפעל לרהיטים מזמין אתכם להכיר את המבחר הקיים לפני רכישת קיר. קטלוג הדגמים מכיל תיאור מלא של הדגמים, וריאציות צבע אפשריות, מידות ושם. ניתן לצפות בדוגמאות קיר שנבחרו באולם התצוגה. כדי להזמין את הדגם שאתה אוהב, מספיק לספר למוכר איך קוראים לקיר.

מפעלים וחנויות טובים תמיד עוזרים ללקוחות למצוא את מה שהם צריכים.

אולם ללא קיר: האם זה נוח

היום זה הפך להיות אופנתי להשתמש בכמה מקטעים נפרדים מהקיר. מיני קירות הם דוגמה מצוינת. דגמים כאלה מורכבים מעמדת טלוויזיה ארוכה וכמה מדפים המותקנים מעליה..

אם האולם מצויד בסגנון מינימליסטי, אז קיר מיני המורכב מכמה אלמנטים ישתלב בו בצורה מושלמת. אם האולם מצויד בסגנון מינימליסטי, אז קיר מיני המורכב מכמה אלמנטים ישתלב בו בצורה מושלמת.

לפעמים במקום מדפים מצורף מדף אנכי או אופקי.

לדגם זה יש גודל קומפקטי מאוד. כל האלמנטים של עיצוב מיני זה עשויים באותו צבע ומאותו חומר. דגמים קטנים כאלה מתאימים לסלונים קטנים לאנשים שאוהבים סגנון מינימליזם. פתרון זה יסייע לפנות מקום עצום..

איך לקשט קיר באולם: תפאורה ייחודית

לפני רכישת קירות בסלון, כדאי לשקול היטב במה יתמלאו הארונות והמדפים. כדי ליצור נעימות, ריהוט בסלון יכול להיות מעוטר בפריטים יפים המביאים חמימות או מזכירים אירוע. לרוב, נהוג לשים תפאורה שונה על מדפים פתוחים, כגון אגרטלים, צלמיות, מזכרות. גם השעונים המקוריים עם פמוטים ייראו מעודנים מאוד..

אנשים רבים מעדיפים לשים תמונות ישנות במקום בולט, המוצבות במסגרות יפות..

מסגרות עם תצלומים, ספרים, עציצים, נרות או שירות יכולים לשמש קישוטי קיר. מסגרות עם תצלומים, ספרים, עציצים, נרות או שירות יכולים לשמש קישוטי קיר.

תמונות של אותו נושא יראו טוב. ניתן להניח כלים יפים על המדפים מאחורי דלתות זכוכית. זה יכול להיות קריסטל, אבנית, קרמיקה מקורית. דלתות זכוכית מעוטרות בדוגמאות ומונוגרמות שונות. ניתן גם להרכיב פס LED בקיר הסלון..

תאורה אחורית תיצור אווירה רומנטית, ואורות צבעוניים ישתקפו באופן מסתורי במדפי הזכוכית.

דגמים קלאסיים מעץ טבעי מעוטרים במראות. מראה מותקנת על הקיר האחורי של המזנון או המזנון, זה עוזר לשפר את יופי הזכוכית וליצור אפקט של שקיפות ואינסוף. ניתן לקשט דלתות עם אביזרים יפים ומקוריים. ידיות דלתות ארונות מברזל יצוק בלעדי מדגישות את האלגנטיות של דגמי הבארוק. הכלל החשוב ביותר בעת קישוט קיר באולם הוא לא ליצור עומס על מדפים וארונות. לשם כך, אין לשים יותר משלושה פריטים על מדפים פתוחים, והכל בתוך הארונות צריך להיות מסודר באופן סימטרי..

קיר מסוגנן באולם (וידאו)

ריהוט בסלון ממלא תפקיד מרכזי בפנים, ולכן יש לקחת בחשבון את כל הניואנסים בעת פיתוח עיצוב החדר. קיר המגלשה חייב להיות מספיק פונקציונלי ולהתאים לגודל החדר. דגמי ריהוט נבחרים לאולם צריכים לקחת בחשבון את צבע הקירות, את מיקום החלונות, כמו גם את העדפות הסגנון. יצרני הרהיטים המודרניים מייצרים אלפי דגמים מעניינים ובלעדיים. אם אתה רוצה שיהיו לך רהיטים בלעדיים בבית, תוכל לפנות לחברת עיצוב.

דוגמאות לקירות במסדרון (צילום בפנים)