צעצועי נייר עשויים נייר לילדים

עבודות יד Papier-mâché יכולות לקשט את פנים הסלון או חדר הילדים עבודות יד Papier-mâché יכולות לקשט את פנים הסלון או חדר הילדים פירושו מתרגום מצרפתית הוא “נייר לעוס”, אך בפועל הוא עיסת נייר מקומטת או מורטבת. כמו כן, נייר נייר הוא דרך טובה ללמד ילד עבודה והתמדה, כמו גם לפתח מוטוריקה עדינה של ידיים..

עבודות יד Papier-mâché לילדים

כשנכנסים לחנות צעצועים, כולם מבינים שקניית משהו חדש לילדים היא תענוג יקר. ובעוד האם עדיין בחופשת לידה, לא כל משפחה יכולה להרשות לעצמה צעצוע חדש ואיכותי. יש גם בעיות בעיצוב עץ חג המולד, כשהילד מושך ידיות לכל דבר וצעצועים נופלים ונשברים, ובאמצעות טכניקת נייר הנייר אפשר להכין הרבה קישוטי עץ חג המולד במו ידיכם..

Papier-mâché יהיה חומר מצוין ליצירת מסכה. Papier-mâché יהיה חומר מצוין ליצירת מסכה.

מה ניתן להכין מפייר מאש לילדים מתחת לגיל 3 שנים:

 • צעצועים מגושמים;
 • קישוטי חג המולד;
 • כלי בית בובות;
 • סט מוצרים (פירות, ירקות, נקניקים, גלידה);
 • מסיכות ראש השנה;
 • בעלי חיים שונים.

מגוון כזה של צעצועים ימשוך כל ילד, ולכן אמהות צעירות מוכנות להכין מספר עצום של צעצועים במו ידיהם. למרבה המזל, תיבת הדואר מספקת חומרי עזר בקביעות מעוררת קנאה, מאחר ועיתוני פרסום ועלונים מגיעים בכל יום בכמויות אדירות, לא יהיה קשה לבשל עמילן או משחת קמח, ותצטרך לקנות צבעים ומכחולים..

ניתן להכין צעצועי נייר מאפיי בשתי דרכים: על ידי הדבקת פיסות נייר על הבסיס ושימוש בנייר קרוע ספוג..

ככל שחתיכות הנייר הספוג קטנות יותר כך העבודה תהיה טובה יותר. ככל שחתיכות הנייר הספוג קטנות יותר כך העבודה תהיה טובה יותר.

הדרך הקלה ביותר להכין קישוטי עץ חג המולד מעוצבים היא פשוט לגלוש כדורים מנייר ספוג, לשם כך תזדקקו: עיתוני פרסום, מפיות (אפשר עם דוגמה) דבק PVA או הדבק, צבעים, מברשות, חוטים או חוט דק. לאחר שקרעו את העיתון לחתיכות קטנות, יש להשרות אותו במים למשך יום, ולאחר מכן לסחוט אותו מהמים ולהוסיף דבק. מרתיחים מעט, מערבבים מדי פעם, ומצננים. מהמסה המתקבלת נוצרים צעצועים בצורת כדורים או בצורת ביצה. פיסות מפיות לבנות מודבקות על חומר העבודה ומיישרות בעדינות בעזרת אצבע או מברשת. אתה צריך ליצור כמה שכבות כאלה. הניחו לצעצוע להתייבש לחלוטין וצבעו אותו בצבעים, חוט או חוט דרך חומר העבודה עצמו לפני הדבקתו במפיות. הצעצועים יבשים וניתן להניח אותם על העץ. תכשיטים כאלה לא ישברו, יפגעו בילד והם קלים מאוד..

אם יש בבית פיסות בד או צמר ישנות, ניתן לבצע קישוטי עץ חג המולד בצורה של בעלי חיים שונים על ידי הדבקת אוזניהם, כפותיהם וזנבותיהם. במקרה זה, אתה רק צריך לצייר את הפנים בעזרת עפרונות קוסמטיים..

כל החומרים בהישג יד יכולים לשמש בסיס לצעצועים בעבודת יד. בקבוקי פלסטיק, קופסאות טלפון, מגשי ביצים, נורות משומשות ושרופות, סלסלות פירות ומיכלי פלסטיק יכולים כולם לשמש בסיס לניירות והכנת צעצועים לילדים..

בעזרת נייר-נייר מסכת ראש השנה לילד נעשית בעבודת יד, עמידה הרבה יותר מאלו שנמכרו לפני השנים החדשות בשווקים ועשויה פלסטיק דק. בתקופה הסובייטית נעשו מסכות בצורת פנים של בעלי חיים לילדים בטכניקה זו, רק בקנה מידה תעשייתי..

עבודות יד מעשה נייר (סרטון)

הכנת נייר מאפה עם ילד

כדי לפתח מוטוריקה עדינה, אתה יכול לערב את הילד שלך בייצור צעצועים או קישוטים שונים לבית. דברים שנוצרו במו ידיו, התינוק יאהב ויעריך יותר, מכיוון שהשקיע בזה הרבה כוח ואנרגיה.

יצירת מלאכת נייר מפתחת מיומנויות מוטוריות עדינות של הידיים, ובהמשך משפרת את הדיבור יצירת מלאכת נייר מפתחת מיומנויות מוטוריות עדינות של הידיים, ובהמשך משפרת את הדיבור

בשל העובדה שילדים לא אוהבים לעסוק בעבודה מונוטונית ומונוטונית במשך זמן רב, הכנת צעצועים מנייר ספוג מתאימה להם יותר. ראשית, הם אוהבים לפסל יותר מאשר להדביק, ושנית, תהליך הייצור מואץ באופן משמעותי.

הורים צריכים רק להכין עיסת נייר למלאכות נייר ולהגדיר את הכיוון הנכון..

כיתת אמן על הכנת סט כלים למארחת צעירה

לילדים שאוהבים לפסל מגוון דמויות, זה יהיה תענוג גדול. בנות רבות אוהבות לשחק אמא, מארחות צעירות כאלה זקוקות לעזרה בהכנת כלים וסט מוצרים למשחק. לבנים יש פחות התמדה, ולכן הם כמעט ולא אוהבים את טכניקת נייר המאפה, למרות שמטוס תוצרת עצמית מבקבוק פלסטיק והודבק עם פיסות נייר יאהב מאוד.

כדי להכין סט מנות של בית בובות תצטרך:

 • עיתונים או עלונים;
 • צבעים;
 • סכין חדה;
 • דבק או הדבק PVA;
 • כלי מטבח קטנים;
 • מפיות לבנות;
 • מברשות;
 • חוּט;
 • Petrolatum.

כדי לתת מראה אסתטי, צריך לכה את המלאכה. כדי להעניק מראה אסתטי, צריך לכה את המלאכה.

הדבר הפשוט ביותר הוא צלחת. יש צורך למרוח את תחתית הקפה בג’לי נפט ועל בסיס זה להדביק שכבה אחר שכבה את הנתחים הקרועים מהעיתונים. כדי לא לשכוח את מספר השכבות, כל אחת חייבת להתחיל ביצירה בהירה. לאחר מריחת 2-3 שכבות, המתן לייבוש, ולאחר מכן המשך עד 9-10 שכבות. לאחר שהמבנה כולו יבש, חותכים את עודפי הנייר מסביב לקצוות בעזרת סכין חדה או מספריים ומסירים את הצלחת מהבסיס בעזרת להב דק. לאחר מכן, אנו מדביקים חתיכות של מפיות לבנות על המשטחים החיצוניים והפנימיים של חומר העבודה ומחכים לייבוש. לאחר מכן, אתה יכול לצבוע את הצלחת עם צבעי אקריליק ולעשות עליה ציורים..

חזור על פעולות דומות עם משקפיים או ספלים ללא ידיות (צילומי וודקה רגילים עובדים היטב).

להכנת סירים, יהיה עליך להשתמש בקערת סוכר רגילה כבסיס, להצמיד ידיות עשויות תיל לסיר לסיר המוגמר. כפיות, מזלגות, מצקות עשויים גם מכפיות וכפות.

באופן כללי, בעזרת טכניקת נייר נייר תוכלו להכין שירות שולחני משלכם למשחק בובות לכמה שיותר אנשים, העיקר שהמארחת העתידית תיקח חלק פעיל בתהליך זה.

חתול, תרנגולות, פרה ובעלי חיים אחרים

בעזרת נייר-נייר תוכלו להכין חווה שלמה לילד עם כל תושביו במו ידיכם. פרות, סוסים, חתולים וכלבים יתגוררו במתחמים קטנים. בעת יצירת בעלי חיים, אתה יכול לקחת נייר עבה או קצף כבסיס. אם הדמויות עשויות מנייר, אין צורך בצורת הגוף והראש המדויקים בעת יצירת הריק, שכן ניתן להתאים הכל על ידי שכבת שכבות נוספות של נייר רגיל..

יהיה יותר מעניין לילד לשחק בצעצועים שיצרו בעצמו: בנוסף, הוא יוכל ליצור צעצוע כזה שהוא רוצה הילד יהיה מעניין יותר לשחק בצעצועים שיצרו בעצמו: בנוסף, הוא יוכל ליצור צעצוע כזה שהוא רוצה

כפות בעלי חיים קטנות עשויות תיל. השכבה הראשונה של עיסת הנייר מוחלת על כל חומר עבודה, ואז נוצרות הרגליים או הכפות של החיה, וכאשר השכבה השנייה של העיסה מוחלת על הגוף, יש צורך לתפוס את הגפיים. מכיוון שהמסה הבצקית צפופה למדי, יהיה עליך לייבש כל שכבה. לאחר הייבוש הסופי של כל השכבות, עליך להתחיל לצייר את החיות, לנסות לקרב את צבע הצעצוע קרוב ככל האפשר לצבע המקורי של החיה. צייר עיניים ופה על הפנים, וקשט את הגוף בפסים וכתמים שונים.

לבעלי חיים עם שפם בולט (חתול, כלב), צרף שפם עשוי תיל או חוט חזק מודבק.

סדנת Papier-mâché (סרטון)

כל מלאכה תשמח את הילד אם ישתתף בייצורו וישהה זמן רב ליד הוריו האהובים.

דוגמאות DIY-papier-maché לילדים (תמונה)