משטח עבודה של סיבית עשה זאת בעצמך: מסוגנן ומעשי

על ידי יצירת והתקנת משטח המטבח שלך בעצמך, תרגיש תחושת גאווה נעימה בעבודתך. לאחר שהכנת והתקנת את משטח המטבח בעצמך, תרגיש תחושה נעימה של גאווה בעבודתך. על מנת שהמטבח יהיה נוח ופונקציונאלי ככל האפשר, חשוב לא רק את מספר המכשירים והגופים הדרושים, אלא גם איכות הרהיטים. המשטח של שולחן המטבח הוא החלק הפגיע ביותר של האוזניות ולעתים קרובות יכול להיכשל לפני שהמודולים עצמם הופכים לבלתי שמישים..

כיום זה באופנה להשתמש ב”איי מטבח “מוצקים המכוסים לוחות שיש או גרניט. אך ניתן להכין שולחן שאין בו חיבורים במו ידיכם בעזרת לוחות סיבית ופלסטיק.

צמרת סיבית

כל מה שנעשה במו ידיך זול בהרבה. כל מה שנעשה במו ידיך זול בהרבה.

משטח העבודה למטבח הוא המרכז המעצב את פנים המטבח. בנוסף, הוא מבצע פונקציות חשובות ולוקח על עצמו את העומס העיקרי במהלך פעולת המטבח..

שולחן המטבח בהחלט חייב להיות עמיד מאוד, עמיד בפני כל מיני השפעות, קל לניקוי ועמיד..

משטחי מטבח יכולים להיות עשויים מעץ מלא, בטון, מתכת, אבן טבעית ומלאכותית, סיבית, MDF ואפילו זכוכית. משטח סיבית נחשב לאפשרות החסכונית ביותר, לא נחותה בהרבה מחומרים כמו אבן מלאכותית או עץ..

בחירת מידות

גודל המשטח צריך להיות תלוי קודם כל בתפקיד אזור העבודה במטבח: אם תהליך הבישול לוקח הרבה זמן, יש להגדיל את השיש כדי להפוך את העבודה לנוחה יותר. גודל המשטח צריך להיות תלוי קודם כל בתפקיד אזור העבודה במטבח: אם תהליך הבישול לוקח הרבה זמן, יש להגדיל את השיש כדי להפוך את העבודה לנוחה יותר.

גודל השיש למטבח תלוי בגורמים כגון:

 1. היחס בין גודל המטבח לסט;
 2. מיקום המודולים התחתונים;
 3. העדפות הדייר.

הרוחב הסטנדרטי של משטח השולחן, ככלל, אינו עולה על 60 ס”מ, האורך עשוי להשתנות בהתאם לעיצוב הכנים, העובי המרבי הוא 4 ס”מ.

צמרת סיבית. יתרונות וחסרונות

הטכנולוגיה של יצירת משטח מטבח במו ידיך מתוך סיבית מאפשרת לה להיות היתרונות הבאים:

 • משטח מוצק. הודות לציפוי יריעת הפלסטיק נוצר משטח שאין לו תפרים, מה שמגדיל משמעותית את ביצועי משטח העבודה עצמו, בניגוד לדגמים למינציה מוכנים.
 • מגוון דקורטיבי רחב. מבחר הצבעים והמרקמים של פלסטיק גיליון רחב בהרבה מזה של משטחי סיבית למינציה מוכנים. בנוסף לצבעים אחידים ומרקמים מסורתיים, מוצעים דוגמאות גיאומטריות, מוטיבים של טקסטיל ואפילו הדפסים של בעלי חיים..
 • זמינות. כל מה שנעשה במו ידיך, כמובן, זול בהרבה מדגמים שנרכשו. בנוסף, פלסטיק ויריעות סיבית אינן יקרות..
 • טיפול חסר יומרות. משטח העבודה של הסיבית אינו דורש תחזוקה מיוחדת: בניגוד לאבן טבעית, הוא אינו זקוק לשחיקה או ליטוש קבועים. בנוסף, מכסה הפלסטיק עמיד בפני חומרי ניקוי אלקליין.

חתכו את החור לכיור לפני התקנת ציפוי הפלסטיק. חתכו את החור לכיור לפני התקנת ציפוי הפלסטיק. בעת החלפת משטח שולחן מומלץ לשים בלוקים קטנים על הכנים בעת החלפת משטח שולחן מומלץ לשים בלוקים קטנים על הכנים

לרוע המזל, שום דבר אינו מושלם בעולם, ומשטחי סיבית תוצרת בית אינם יוצאי דופן.. החסרונות שלהם כוללים:

 • פְּרִימִיטִיבִיוּת. שלא כמו חומרים יקרים יותר, משטח השולחן העשוי סיבית מכוסה ביריעות פלסטיק ייראה צנוע יותר ממילא..
 • הסתברות לעיוות. במקומות של שריטות ושבבים פלסטיק יכול להתנפח ולהתקלף מהמשטח הראשי.
 • התנגדות חלשה. הפלסטיק חושש מנזק מכני וחשיפה לטמפרטורות גבוהות, כך שניתן להפחית משמעותית את חיי השירות של שולחן כזה.

בעזרת שימוש זהיר במשטח עשה זאת בעצמך, ניתן להימנע בקלות מרוב החסרונות שלו..

כלים וחומרים

מבחר המרקמים רחב במיוחד כיום, כך שבחירת חומר המתאים באופן מושלם למטבח שלכם אינה קשה. בחירת המרקמים רחבה במיוחד כיום, ולכן בחירת חומר המתאים באופן אידיאלי למטבח שלכם אינה קשה. ראשית כל, עליכם לבצע מדידה מדויקת של המשטח שיכוסה ולרכוש את הכמות הנכונה של חומרים ומחברים. דעל מנת להכין משטח מטבח עשה זאת בעצמך, תזדקק ל:

 1. יריעות סיבית;
 2. גיליון פלסטיק;
 3. ברגים הקשה עצמית;
 4. סיכות סיכות 0.6 ס”מ;
 5. דֶבֶק;
 6. איטום סיליקון.

לפני ביצוע משטח מומלץ להכין את הכלים הדרושים. בתהליך העבודה תצטרך:

 1. חצץ;
 2. בנייה או עיפרון פשוט;
 3. פטיש גומי;
 4. רמת בנייה;
 5. פאזל;
 6. מקפיא ידני;
 7. מברג;
 8. מספריים או סכין בנייה;
 9. מהדק ריהוט;
 10. אקדח סיליקון.

פלסטיק גיליון לחיפוי יכול להיות בעל הקישוטים יוצאי הדופן ביותר. פלסטיק גיליון לחיפוי יכול להיות בעל הקישוטים יוצאי הדופן ביותר.

משטח עשה זאת בעצמך

כאשר כל מה שאתה צריך בהישג יד, אתה יכול להתחיל לעבוד:

 • רכישת חלקים. על פי הממדים שצוינו, בעזרת פאזל, אנו חותכים חלקים מהשולחן מתוך סיבית. אם השולחן מורכב מכמה חלקים (וזה סביר למדי), יש לחבר את חלקיו יחד עם מהדק.
 • הכנת החור לכיור. אנו מודדים את מידות הכיור, מציירים קו מתאר על חומר העבודה במקום הנדרש. יוצרים בזהירות חריץ.

לא מומלץ לחתוך את הכיור רחוק מדי מקצה השיש, כיוון ששימוש נוסף בו יהיה לא נוח..

 • עיבוד משותף. גם אם המשטחים של חלקי משטח העבודה נמצאים בגבהים שונים, החיבור חייב להיות מושלם. לשם כך יש ליישם מספר משיכות בעזרת עיפרון במפרקים ולעבד אותם בנייר זכוכית עד שסימני העיפרון אינם נראים עוד..

את כל חתכי הקצה מומלץ לטפל בחומר איטום לפני ציפוי. את כל חתכי הקצה מומלץ לטפל בחומר איטום לפני ציפוי. ניתן לסגור את קצה הקצה בעזרת לוח מתכת או יריעת פלסטיק לחיפוי. ניתן לסגור את קצה הקצה בעזרת לוח מתכת או יריעת פלסטיק לחיפוי.

 • חיפוי ריק. פלסטיק גיליון לחיפוי נחתך בעזרת סכין בנייה או מספריים. רצועות הקצוות צריכות להתארך קצת יותר: עדיף לנתק את העודף במהלך תהליך החיפוי. החיתוכים לא חייבים להיות מושלמים שכן יש צורך לשייף את הקצוות עוד יותר.

יש לטפל בכל חתכי הקצה הפנימיים והחיצוניים של השיש עם איטום סיליקון לפני החיפוי..

 • גימור משטח. הדביקו בעדינות את הפלסטיק לחיפוי ותקנו אותו במקומות מסוימים בפטיש גומי. רצועות הקצה מודבקות לאורך המפלס התחתון של הקצה, העודף מנותק בעזרת חותך כרסום. על מנת שהשטח יהיה שטוח לחלוטין, יש להחליק אותו. ניתן לעשות זאת בעזרת מוט עטוף במגבת. החור לכיור בפלסטיק נחתך על ידי נתב.
 • הרכבת המבנה. משטח השולחן מחובר לבסיס בעזרת מברג.

למי שאוהב לעצב משהו במו ידיו, לא יהיה קשה להכין משטחים למטבח. אם תעקוב אחר ההוראות שלב אחר שלב ותעקוב אחר עצות בעלי מלאכה מנוסים, תוכל להכין משטח עבודה שלא ישתנה במידה רבה ממוצר יצרן..

דוגמאות למשטחי מטבח עשויים סיבית (תמונה)