לוח תאורה מקורי: רעיונות מודרניים בפנים

לוח תאורת הקיר יהפוך למרכזו של כל פנים לוח תאורה לקיר יהפוך למרכיב המרכזי של כל פנים אם ראיתם פעם לוח תאורה לרחובות, סביר להניח שחשבתם שדבר דומה יכול לקשט את הפנים שלכם. אלמנטים זוהרים, דימוי ססגוני, אנכי ואופקי, על חלונות ועל הקיר … יש אינספור וריאציות, ויש גם הרבה חומרים..

לוח אור בפנים: כיצד לבחור

אתה יכול להפוך את הלוח הזה למבטא העיקרי של החדר. זה יכול לקשט את הקיר המרכזי של הסלון, או למסגר את האזור שאתה מחשיב כעיקר בחדר. הלוח הדקורטיבי צריך להיות בסגנון הפנים – אלמנט יומרני, לא הולם, בהיר כשלעצמו, יקלקל את הרושם הכללי..

לוחות אור נראים טוב על קירות בצבע ניטרלי, בפנים שאינם עמוסים בריהוט, ובחדרים בהם הם יכולים למצוא צבע, נושא או מבטא לוחות אור נראים טוב על קירות בצבע ניטרלי, בחללי פנים שאינם עמוסים בריהוט, ובחדרים בהם הם יכולים למצוא צבע, נושא או מבטא “שיחות”.

לדלת הפנל יש ביקוש מיוחד, ויוצר אפקט של חלון נוסף בבית עם נופים שונים להפליא של נופי החלל או היופי של קרקעית הים..

לוחות קריסטל הם לוחות אור מסוגננים המקשטים את חללי הפנים של מסעדות, חנויות, מועדונים, שיכולים למצוא לעצמם מקום בעיצוב מודרני ומתוחכם..

הרכבת לוח אור על הקיר (וידאו)

לוח אור על החלון: קישוט מסוגנן

פאנל ויטראז ‘בהיר הוא תפאורה מעולה שנראית נהדר על חלונות קטנים, על חלונות, דלתות וחלונות דקורטיביים למדי.

ניתן להזמין לוחות ויטראז 'אצל בעלי מלאכה המשתמשים בטכנולוגיות שונות בייצור דברים יפים אלה. ניתן להזמין לוחות ויטראז ‘אצל בעלי מלאכה המשתמשים בטכנולוגיות שונות בייצור דברים יפים אלה.

טכנולוגיות ליצירת לוחות אור ויטראז ‘:

 • סינטור;
 • חלונות צבועים בוויטראז ‘;
 • טכנולוגיית הלחמה.

לסינטר יש שם אחר – פיוזינג. טכניקה זו של יצירת חלונות ויטראז ‘שימשה באופן פעיל רק במשך כמה עשורים. המהות שלה היא ששברי זכוכית נסתרים בתנור בטמפרטורה של 800 מעלות, בעוד שקצוות השברים נמסים. המוצרים בטכנולוגיה זו הם עמידים, רב שכבתיים, חדירים ללחות, מובלטים.

לוח אור על הקיר בדירה

לוח תאורה לקיר הוא מבנה דק עשוי בד או פלסטיק, שמאחוריו או על צדו יש תאורה אחורית.

ציור אמנותי מוחל על המטוס על ידי מאסטרים, שבזכותו הפאנל הופך למרכיב מסוגנן, מקורי ועצמאי של הפנים. ציור אמנותי מוחל על המטוס על ידי מאסטרים, שבזכותו הפאנל הופך למרכיב מסוגנן, מקורי ועצמאי של הפנים.

במקביל, מאסטרים בעיצוב פנלים יכולים להשתמש הן בתמונות ריאליסטיות והן בתמונות פנטסטיות ובהירות, שכאשר האור כבוי בחדר, יוצרים אווירה קסומה מיוחדת לחלוטין. משמים זרועי כוכבים פשוטים ועד לנופים של נופים של כוכבי לכת רחוקים.

לוח קיר בהיר בפנים (וידאו)

לוח DIY עם תאורה אחורית

אתה יכול גם להכין לוח יוצא דופן במו ידיך. איך לעשות את זה?

קח כמה רעיונות:

 • לוח עשוי מלח הימלאיה. לוח כזה משמש לעתים קרובות באמבטיה או בסאונה. הצלחות עצמן עשויות מלח, ההתקנה שלהן יקרה, כך שבדרך כלל אנשים מסתפקים בעיטור קירות הלוח. המשימה שלך היא לפרוס ציור או תבנית עם צלחות מלח, והם בדרך כלל מחוברים לקיר בעזרת דבק דו-רכיבי המבוסס על מגנזיט קאוסטי..
 • פאנל אוניקס. ניתן להתקין פאנל כזה בכל חדר. לאוניקס יש גוונים רבים, והדפוס הטבעי שלה מעביר את תנועת הגלים, טיפות, עגולות שונות. אוניקס יכול ליצור את המראה של תנועה, בהירות ומגוון בתבנית.
 • לוח מדורלייט. ראשית עליך לצייר סקיצה ולאחר מכן ליצור תבנית שעליה יצורף ה- duralight. לאחר מכן הדמות מתעגלת בעדינות ומשלימה את תהליך החיבור. דמות מורכבת וגדולה דורשת מסגרת.

פאנל באמצעות רצועת LED מיוצר גם בדרכים אחרות. פאנל באמצעות רצועת LED מיוצר גם בדרכים אחרות.

אומנות רבות לוקחות את זרי עץ חג המולד כאלמנט קליל, שהופכות את הבסיס ליצירת לוח אור..

לוח LED: אנו מקשטים את הפנים בעצמנו

כדי להכין פנל כזה במו ידיכם, תוכלו להשתמש בזר LED רגיל. כך, אתה יכול להכין כדור זר לראש השנה או לשנה החדשה..

פאנל בצורת זר ראש השנה:

 • לקשור חישוק עגול או ריק עשוי קרטון עבה, בדומה לחישוק, עם אבן עץ חג המולד שתתאים לצבע ענפי אשוח מכוסים שלג;
 • קישוטי חג המולד (עיטור נדיר מזכוכית ועיצוב מודרני), קונוסים, תפוחים, ענפי פירות יער, אגוזים וכו ‘; יכולים לשמש כתפאורה;
 • על מנת לסיים הכל, זר כזה עטוף בזר לד..

הבסיס של לוח כזה יכול להיות כל צורה שרירותית העשויה מחומר גמיש קשיח. הבסיס של לוח כזה יכול להיות כל צורה שרירותית העשויה מחומר גמיש קשיח. ואותו זר חג המולד יעזור להוסיף נפח ללוח האור. ואותו זר חג המולד יעזור להוסיף נפח ללוח האור.

כעיצוב לשנה החדשה, זר כזה נראה נהדר, וגורם לזה לקחת שעה של עבודה, לא יותר. ויופי כזה ישמח שנים רבות!

לוחות אור לשנה החדשה

אם נדבר על נושאים לשנה החדשה, תוכלו גם להכין פאנל עם הכיתוב “שנה טובה!” או בצורה של דמות לשנה החדשה, למשל, עץ, איש שלג. תמיד צריך להיות איזה סוג שאתה מקשט עם זר..

תוספת מצוינת לעיצוב השנה החדשה יהיו דמויות ראש השנה קמורות מדורלייט תוספת מצוינת לעיצוב השנה החדשה יהיו דמויות ראש השנה קמורות מדורלייט

לדוגמה, גזור את צורתו של איש שלג מקרטון עבה. אתה יכול לקשט אותו עם כדורי צמר גפן או מלח ים ודבק PVA כדי להפוך אותו למרקם. איש השלג יהיה ממוסגר עם זר לאורך המתאר. כל שיטת קיבוע לקיר – החל מתליון פשוט מאחור ועד לכפתורים אלמנטריים.

לוח אור “פתית שלג” (וידאו)

לוחות חשמל לשנה החדשה

לוחות חשמליים לשנה החדשה הינם קומפוזיציות בנושאי ראש השנה המצוידים במערכת זוהר חשמלית.

הסוגים הפופולריים ביותר של לוחות כאלה על הקיר:

 • פתיתי שלג. רגיל או מעוצב, בהיר, רב צבעוני או עשוי באותה צבעוניות.
 • אדרה. זה יכול להיות גם פשוט, התאורה האחורית עוברת רק לאורך קווי המתאר, או לוח מורכב, עם הצפות, מגע.
 • צְבִי. לאחרונה הדמויות של צבי השנה החדשה בצבע לבן כשלג או אדום הפכו לביקוש רב..

לוח אור לשנה החדשה לא קשה להרכבה במו ידיך: העיקר שיהיה מסגרת מוצקה לוח אור לשנה החדשה לא קשה להרכבה במו ידיך: העיקר שיהיה מסגרת מוצקה

אתה יכול לחבר קומפוזיציה שלמה בנושא השנה החדשה מכמה שברים.

מנורות לוח דקורטיביות

מנורות כאלה בדרך כלל מקשטות את פנים המסדרון או החדר, שם נדרשת תאורה של אזור מסוים. והכל נעשה בפשטות, אתה רוכש סרט דיודה, מדביק אותו ומתקין את המתאם. לחזק את הלוח מעל הדלת. ואת תפקיד הלוח עצמו אפשר לשחק על ידי מבנה עם חורים – מתכת או מחומר צפוף אחר. כך שהאור זורח דרך החורים.

יחד עם זאת, מבנה כזה זורח בעוצמה רבה, אור רך מציף את כל החדר. בקומת הביניים אפשר למצוא לוחות ישנים בסגנון סובייטי, שיותקנו על רצועת הלד..

מנורת פנל DIY לפנים (וידאו)

לוחות אור הם תמיד קצת קסם בפנים. זוהי דרך זולה לשנות את הבית שלך, ולא רק לחגים. אתה יכול לקנות פנל מוכן, אתה יכול לבנות אותו בעצמך, ולרצות את עצמך, בני בית, אורחים עם אור אחר של האח..

לוח אור בפנים (צילום)