לוחות אריח מקוריים: עיצוב מסוגנן בפנים

בעזרת לוח אריחים תוכלו לקשט את עיצוב החדר שלכם בצורה מודרנית ומסוגננת. בעזרת לוח אריחים תוכלו לקשט את עיצוב החדר שלכם באופן מודרני ומסוגנן. ואפילו לתקרות פותחו אריחים קלים ונוחים המאפשרים ליצור לוחות מעניינים..

מעודן: לוחות רצפת חרסינה מחרסינה

החומר האידיאלי ליצירת רצפות כאלה הוא אריחי רצפה. לוחות אריחים במטבח, במסדרון, בחדרי הרחצה מאפשרים לכם ליצור רצפות פסיפס, להשלים את פתרונות הסגנון של פנים הדירה, להשלים היטב את השטיחים או רצפות הפסיפס בחדרים. אתה יכול לייצר רצפות חמות מחרסינה מחרסינה ובחדרים

רצפת אריחי הקרמיקה היא פרקטית ונוחה. הוא עמיד, שומר על המראה המקורי שלו לאורך זמן, וקל לשטוף אותו. הודות לטכנולוגיות מודרניות, רצפה כזו יכולה להיות גם יצירת אמנות של ממש ואף ניתן להשתמש בה בחדרים, מה שמוצדק במיוחד בבתים עם אח, כי ציפוי כזה הוא גם עמיד בפני אש..

אריחי הרצפה והקיר עשויים קרמיקה או אבן טבעית. אריחי קרמיקה בעלי השם הנפוץ אריח. אחת היצרניות הגדולות של אריחי קרמיקה דקורטיביים לרצפות וקירות היא חברה רוסית עם מייסד איטלקי – Kerama Marazzi

לוח אריחי הקרמיקה נראה מעשי, אלגנטי ומקורי לוח אריחי הקרמיקה נראה מעשי, אלגנטי ומקורי

ניתן לייצר אריחי קרמיקה (אריחים) באמצעות טכנולוגיות שונות.

בואו נדבר על כמה מהם:

 • אריחי כלי חרסינה מחרסינה;
 • אריחי מטלאך;
 • אריחי קלינקר.

תהליך ייצור אריחי כלי חרסינה מחרסינה משחזר את התהליך המגמטי הטבעי של יצירת גרניט, אך בגרסה מואצת. מה לוקח לטבע מאות אלפי שנים לעשות הוא יכול להתממש בסדנה תוך מספר שעות. חומרים הדומים למרכיבים הטבעיים של גרניט: קוורץ, פלדספייר, וחימר קאולין (תוצר של הרס טבעי של פלדספים וחומרי גלם קרמיים יקרי ערך) מחוממים בתנורים ל -1300 מעלות צלזיוס תחת מכבש של 400 טון. לאחר עיבוד כזה, לחומר יש אותו כוח כמו לאבן טבעית, אך יחד עם זאת הוא נטול חסרונותיו: סדקים ואי -הומוגניות המחלישים את החומר ומפחיתים את תכונותיו העמידות למים, עמידות בפני שחיקה ושבבים מקריים..

אריח מטלאך שומר על שמה על שם העיר הגרמנית מטלאך, ששימשה מרכז תעשיית הקרמיקה בימי הביניים. תכונות החוזק של אריחי מטלאך קרובות לאלה של כלי חרסינה מחרסינה, אך יש לזכור כי הטכנולוגיות לייצור אריחים מסוג זה הופיעו הרבה יותר מוקדם. אריחי המטלך שימשו לריצוף קירות ורצפות של מבני ציבור, כגון תחנות רכבת, שכן במאה ה -19 היה זה אחד מסוגי חומרי הגמר העמידים והזולים יחסית. אז אם אתם יוצרים פנים בסגנון הישן וחשוב לכם להשתמש באותם חומרים כמו בעידן ההיסטורי ששוכפנו בפנים, הרי שאריחי המטלך הם הבחירה הנכונה. סוג זה של אריחים עשוי מחמר עקשן, שנאפה בטמפרטורה של 1200 מעלות צלזיוס. אריחי מטלאך בדרך כלל קטנים בגודלם ומשמשים לייצור לוחות פסיפס..

לוח אריחי קרמיקה יוסיף מקוריות ואינדיבידואליות לחלל הפנים, שלפעמים כל כך חסר בחדר. לוח אריחי קרמיקה יוסיף מקוריות ואינדיבידואליות לחלל הפנים, שלפעמים כל כך חסר בחדר.

אריחי קלינקר הם העמידים ביותר, המשמשים לקישוט פנים וחוץ. הוא עשוי מתערובת של מספר סוגי חימר, שטף וצבע..

ישנן מספר דרכים להכין לוח קרמיקה מפסיפס מאריחים:

 1. ייצור פנל במפעל, מוכן להתקנה;
 2. ציור עם סרט ותיקון עם זיגוג;
 3. פסיפס אריחים קטן;
 4. יצירת קומפוזיציות מורכבות על ידי חיתוך חלקים מהצורה הנדרשת ופריסת תבנית מהם.

השיטה הראשונה היא אחת הפשוטות. התבנית מוחלת על האריחים במפעל, פרטי הלוח ממוספרים על הגב כדי להקל על תהליך ההתקנה. הלוח יכול להיות בכל גודל ולכלול כל מספר אריחים. הקושי העיקרי בהנחת לוח כזה הוא לבחור את המקום הנכון למיקומו. הגודל הנפוץ ביותר של אריחי קרמיקה הוא 25 על 20 ס”מ. אך לפעמים לוחות מונחים מאריחים גדולים. זוהי עבודה שדורשת זמן רב ויקר מאחר ואריחים גדולים גדולים וכבדים. אריחים כאלה מיוצרים לפי הזמנה ומומחים ממליצים להביא אותם כשהכל מוכן להנחה ומיד להנחה..

לוח אריחי קרמיקה חזק, מקורי ועמיד יהווה פתרון מצוין לחדרים קטנים וגדולים כאחד. לוח אריחי קרמיקה חזק, מקורי ועמיד יהווה פתרון מצוין לחדרים קטנים וגדולים כאחד.

בעזרת הסרט תוכלו לקבל רישומים עם פרטים מפותחים וקישוטים מורכבים. באופן דומה, ציור צילום מוחל על האריח..

יצירת פסיפס אמיתי היא עבודה ארוכה, מייגעת ויקרה. כך נוצרות יצירות מופת. חלקים נחתכים בעזרת חותך אריחים מיוחד או סילון מים. הציור מונח על המקום המוכן, תחילה ללא דבק, כפי שאומרים המומחים “יבש”, במהלך שלב זה של העבודה החלקים מותאמים היטב זה לזה. ורק אז הציור המוכן מונח על דבק. אך מצד שני, הרצפה של פריטים כאלה בעבודת יד תהפוך לגאווה של הבית שלך..

לוח מאריחים פנימה פנים חדר אמבטיה (וידאו)

לוח קיר מקרמיקה: כיצד להרחיב את החלל

לוחות קרמיקה מתאימים על קירות מטבחים, מסדרונות וחדרי אמבטיה. ציור שנבחר היטב מאפשר לך להרחיב ויזואלית הנחות קטנות.

לוח קיר מקרמיקה ייראה הרמוני ויפה, הוא ישלים כל סגנון ופנים של החדר לוח קיר מקרמיקה ייראה הרמוני ויפה, הוא ישלים כל סגנון ופנים של החדר

בעזרת אריחים תוכלו ליצור אשליה של חיפוי קירות המסדרון באבן נוי, למשל, באמצעות אריחים בצבע שיש או הירקן האופנתי כיום.

קירות פסיפס במטבחים מוסיפים תחכום לפנים ונראים עשירים. אתה יכול לפרוס סינר או קטע קיר נפרד עם פסיפס. לוחות דקורטיביים של פסיפס יכולים להיות מופשטים או מהותיים. חשוב שהוא יהיה בהרמוניה עם אלמנטים אחרים של הפנים ועם הרצפה..

אריחי לוח אמבטיה: נותנים חיים בפנים

בדירות מודרניות חדר הרחצה קטן. אך זהו החדר בו אנו מתחילים את יומנו במקלחת ממריצה ומסיימים באמבט מרגיע. האופן שבו אנו מבלים את הדקות האלה קובע את מצב הרוח שלנו במשך כל היום..

כאשר מקשטים את קירות חדר הרחצה, הנפוצים ביותר הם לוחות פסיפס או לוחות טריים..

רישומי פרחים נפוצים:

 • צבעונים;
 • סחלבים;
 • הַרדוּף;
 • לוֹטוּס;
 • שׁוֹשָׁן.

באמצעות אריחי קרמיקה לציורי קיר לאמבטיה תוכלו ליצור נוף צבעוני ואינדיבידואלי של המקום היפה ביותר בעולם. באמצעות אריחי קרמיקה לציורי קיר לאמבטיה תוכלו ליצור נוף צבעוני ואינדיבידואלי של המקום היפה ביותר בעולם.

יצירות בנושא הימי פופולריות גם הן:

 • נוף לחוף;
 • ציורים מתחת למים;
 • פרטים דמויי ים: חלוקי נחל וקליפות.

כמובן שמגמות אלה אינן ממצות את האפשרויות לשימוש באריחי פסיפס לחדר האמבטיה. בואו עם העיצוב המקורי שלכם.

מעודן: לוח אריחי זכוכית

בנוסף לחומרים קרמיים, ניתן להשתמש בחתיכות קטנות של זכוכית צבעונית לקישוט הקיר. לפסיפס הזכוכית יש את לוח הצבעים הרחב ביותר. ההיסטוריה של סמלט מתחילה ברומא העתיקה. אמנות יצירת הפסיפסים מסמלט הייתה ידועה בקייב רוס. במאה ה -18, הטכניקה של יצירת לוחות סמלט ופסיפס התגלתה מחדש עבור רוסיה על ידי M.V. לומונוסוב.

בייצור זני יוקרה מובחרים של פסיפסי זכוכית, אבנים יקרות למחצה ורדיד זהב וכסף משמשים..

ניתן להשתמש בלוחות אריחי זכוכית הן במטבח והן בחדר בתקרה ניתן להשתמש בלוחות אריחי זכוכית הן במטבח והן בחדר בתקרה

היצרנים המפורסמים ביותר של אריחי פסיפס זכוכית:

 • מְגַמָה;
 • Bisazza;
 • סיסיס;
 • ורד.

פאנל מאריחי תקרה

אריחי פוליאוריטן פופולריים לתקרות חיפוי. אריח כזה מיוצר על ידי הטבעה או שחול (שחול) אריח שחול יכול להיות לא רק לבן, אלא שהוא צבוע בצבעים שונים ומוחלים דפוסים. הודות לתבליט ולדפוסי הצבע על האריחים, אתה יכול ליצור לוחות על התקרה. העיקר הוא לבחון את המידה ולשמור על הפנים באותו סגנון..

פאנל עשוי אריחי תקרה מראות נראה מקורי מאוד, אשר לא רק הופך את החדר לגדול מבחינה ויזואלית, אלא גם נותן תאורה נוספת לחדר. פאנל עשוי אריחי תקרה מראות נראה מקורי מאוד, אשר לא רק הופך את החדר לגדול מבחינה ויזואלית, אלא גם נותן תאורה נוספת לחדר.

>לוחות אריחים בפנים אינם עוד חדשות. האפשרויות לשימוש בסוגים מסוימים של אריחים בעיצוב קירות, רצפות ותקרות יכולות להיות מגוונות מאוד החל ממגרשים פשוטים ולא מסובכים ועד לקישוטים מורכבים. אתה יכול לבחור שילוב מוצלח במו ידיך או ליישם פתרונות מוכנים..

>לוח יפה של אריחי תקרה בפנים (וידאו)

בהצלחה בבחירה!

פאנל מאריחים (תמונה)