כיתת אמן: איך להכין טופיארי במו ידיך, הוראות שלב אחר שלב, תמונה

אתה יכול ליצור טופיארי במו ידיך, תוך שימוש בכל החומרים העומדים לרשותך לעיצובו אתה יכול ליצור טופיארי במו ידיך, תוך שימוש בכל החומרים העומדים לרשותך לעיצובו. תמונות, שיכולות להיחשב כפרסומת קטנה, מראות עד כמה טופיארי יפה ומושלם. עץ מזכרות קטן ישלים פנים אחד, השני יהפוך, השלישי יהפוך אותו לבהיר יותר. ואתה יכול לבצע את השינויים האלה במו ידיך. שיעורי אמן לתמונות ווידאו רבים מראים בפירוט כיצד ליצור תמונה חדשה מהדברים הרגילים ביותר. כיצד להכין טופיארי בעצמך, מה נחוץ לשם כך ואילו עדינות יש לקחת בחשבון?

כיתת אמן שלב אחר שלב: טופיארית. איפה להתחיל

כיתת אמן זו היא, נניח, מתכון אוניברסאלי. לא כל כך חשוב איזה סוג של טופירי אתה הולך לעשות, כיתת אמן זו תתאר בפירוט כל שלב והוריאציות שלו.

טופיארי עשוי פרחים מלאכותיים יכול להיעשות על בסיס כדור, לב או כוס צפה טופיארי עשוי פרחים מלאכותיים יכול להיעשות על בסיס כדור, לב או כוס צפה

הדבר הראשון שמתחיל בדרך כלל ביצירה הוא חיפוש חומרים. אומניות, שעוסקות יותר ממלאכה אחת במו ידיהן, רגילות למלאי. לייצר מניות פירושו לרכוש לא ריק אחד, אלא חמישה בבת אחת. לכן, אל תחלפו על פני ערמונים יפים, זרדים משוררים, פרחים מיובשים. קח הכל הביתה לחפצים שלך בעבודת יד.

באופן דומה, עם תפאורה אפשרית – שאריות בד, חרוזים, כפתורים, אבני חן, סרטים, חוטים. כל זה יכול להפוך לבסיס לקישוטים שאתה מכין במו ידיך..

עץ הכסף עשוי בדרך כלל משטרות ומטבעות למזכרות עץ הכסף עשוי בדרך כלל משטרות ומטבעות למזכרות

טיפים למתחילים:

 • שמור תמונות של הטופרי שאתה אוהב בתיקיה נפרדת, שמור את כיתת המאסטר הרצויה, הוראות שלב אחר שלב.
 • חלקו הכל בקופסאות: חוטים באחד, חומרים טבעיים באחר, בד בשלישית וכו ‘..
 • לך לחנויות יצירה. שם תוכלו למצוא ריקים שונים שיקלו על העבודה שלכם. והם לא יקרים..

אם כבר קיבלתם לפחות טופיאייר מצליח אחד, חשבו על העובדה שהתהליך שווה צילום. זה יכול להיות תמונה או סרטון, אבל חומר כזה עשוי להיות שימושי לך שוב, ותוכל לפרסם אותו על משאבים מיוחדים ואגב, לפעמים הם משלמים על זה.

עשבי תיבול יבשים ריחניים (סרטון MK)

אנו מכינים טופיארי: הוראות שלב אחר שלב

אז, אתה צריך לעשות את האלמנטים של הטופיארי ישירות. בדרך כלל הם מתחילים ביסודות. הבסיס הוא מה שהכתר יחזיק. והכתר במקרה של עץ מזכרת הוא החלק העיקרי שלו. לכן, בסיס הכדור חייב להיות חזק, אמין, מוצק. אתה יכול לקנות חלק קצף מוכן, ריק זה יתאים לכל עץ.

הרעיונות לחברת השנה החדשה הם אינסופיים. זה יכול להיות רק כדור מעוטר בטימר או אשוחית מלאכותית, זה יכול להיות אדרה מאותו סיסל או מ- cfe. הרעיונות לחברת השנה החדשה הם אינסופיים. זה יכול להיות רק כדור מעוטר בטימר או אשוחית מלאכותית, זה יכול להיות אדרה מאותו סיסל או מ- cfe.

אבל אתה יכול ליצור כדור במו ידיך:

 • שיטה ראשונה. עיתונים, חוטים, דבק. אתה צריך להכין צרור עיתונים יציב ומוצק. משרים אותו בעזרת דבק וקושרים אותו בחוטים עד לקבלת כדור.
 • דרך שנייה. כדור, קצף פוליאוריטן, סכין. לנפח את הבלון, אבל לא הרבה, מעט פחות מהגודל שצריך להיות לבסיס. ואז אתה שם את הכדור על בלון הקצף, וכך אתה ממלא אותו. הקצף מתנפח, אז מלאו מעט. ניתן לעשות זאת בלילה על מנת לזהות כדור מוגדל באופן ניכר בבוקר. לאחר מכן, זכור כיצד חיתך את הקליפה מתפוז במו ידיך. אתה צריך לעשות את זה גם כאן עד שתקבל את כדור הבסיס שאתה צריך..
 • דרך שלישית. עיסת נייר. אתה בטח זוכר את ההנחיה הזו צעד אחר צעד מהילדות. מצא אובייקט, שאת צורתו אתה הולך לחזור, והדבק אותו בכמה שכבות בנייר או במפיות. ואז אתה חותך, מוציא את החפץ, מהדק את הדמות.

השיטה האחרונה משמשת לעתים קרובות יותר אם הבסיס לכתר אינו כדור, אלא לב..

כדור טופייר DIY (וידאו)

איך להכין טופיארי במו ידיך

קרונה צריכה לעמוד על משהו. ליד העץ, משימה זו מבוצעת על ידי הגזע, ועץ המזכרת עוקב אחר אותו שביל. כיתות אמן שונות מציעות אפשרויות שונות. יש האומרים שרק ענפים יכולים להיות גזע טבעי וטוב. אחרים משתמשים הן בחוט והן בכבל אלומיניום למטרה זו..

טופיארי של ממתקים הוא קישוט מתוק לכל חג טופיארי של ממתקים הוא קישוט מתוק לכל חג

אם תבחן בפירוט כל כיתת אמן צילום, תראה שהדברים הכי לא צפויים משמשים כחבית. למשל מקלות סושי.

כדי ליצור תא מטען, ייתכן שיהיה עליך:

 • מוטות קרטון מגלילי מגבות נייר;
 • עפרונות;
 • מקלות תיפוף;
 • פקקי יין;
 • ידיות דלתות מתולתלות.

קישוט הטופי עם מטריות קוקטייל הוא אופציה מצוינת לקישוט מסיבה מהנה קישוט הטופי עם מטריות קוקטייל הוא אופציה מצוינת לקישוט מסיבה מהנה

כן, הידיות הן שיכולות להפוך לגזע – אם תסיר מהן את כל המיותר ותשאיר רק את החלק האנכי החינני, הוא עשוי להפוך לגזע של איזה עץ כסף אלגנטי..

בעצם, מה שמשמש כבסיס לתא המטען, עליך לקשט – לצבוע, לעטוף, להדביק וכו ‘..

תא מטען לטופיארי: לקשט נכון (כיתת אמן וידאו)

איך להכין סיר במו ידיך

העץ נמצא בדרך כלל בעציץ. הדרך הקלה ביותר היא לקנות אחד חדש, שאתה אפילו לא צריך לקשט אותו. אבל קורה שאתה מסתכל על תמונה ואתה רוצה לעשות הכל בדיוק בשביל התמונה הזו..

מתנה נהדרת ליום האהבה - טופיארית בצורת לב מתנה נהדרת ליום האהבה – טופיארית בצורת לב

לדוגמה, מכוס פלסטיק פרוטה פשוטה, אתה יכול להכין סיר מעולה עם הידיים שלך..

כיתת המאסטר פשוטה מאוד:

 • מכסים את הכוס בצבע ריסוס הצבע שאתה צריך;
 • ניתן לעצב את העציץ במרקם – ניצוצות, מלח, דגנים, כל זה יכול לשנות את הזכוכית, ולהפוך אותה להבלטה;
 • עיצוב טקסטיל מתאים – זה יכול להיות סרט סאטן, בהתאמה בצבע או עם סיר, או עם כתר, כמו גם צמה, תחרה, חוט, חוט;

אתה יכול לצרף תמונה קטנה לסיר בעזרת קליפ דקורטיבי, למשל, היכן שאתה נמצא עם אהובך, או עם מי שהעץ הזה מיועד לו כמתנה.

סיר לטופי (סרטון)

הוראות שלב אחר שלב: יצירת צורות

עץ מזכרות יכול להיות בעל צורה יוצאת דופן. יש יותר מטריק חכם אחד המשמש ליצירת צורות שונות. אתה יכול לעשות דברים יוצאי דופן במו ידיך, ומעטים האנשים שינחשו איך עשית זאת בכלל.

כדי לבנות דמויות אתה צריך:

 • שימוש בחומרים גמישים;
 • סקיצה של ההרכב העתידי;
 • עיצוב אלגנטי שמסתיר את כל מנגנון המוצר.

עץ ריחני שעשוי מפולי קפה ימשוך תשומת לב לאורך זמן. עץ ריחני שעשוי מפולי קפה ימשוך תשומת לב לאורך זמן.

בדרך כלל אנו מדברים על בניית דמויות בכל הנוגע לייצור פסלי גן. גינון יוצא דופן כזה נלכד בתמונות רבות. לצורך הדמויות יש צורך במניפולציות מסוימות בעזרת סריגה או חוט נגרות. קבלו פסלים טופייריים, קומפוזיציות שלמות של דמויות ירוקות.

הכנתם אינה כה פשוטה, אך מכשירים מודרניים הפכו את התהליך לקל יותר. אז כיום ייצור הדמויות פשוט יותר על ידי רכישת רשתות מתולתלות מיוחדות או מסגרות מתכת. הם הניחו את הצמח, הוא כמובן מוגבל בצמיחה. כאשר יורים עושים את דרכם ברשת, אתה צריך לגזום.

כך תוכל לקבל מספר דמויות חינניות באתר שלך. למתחילים יש עצה – קח לראשונה מסגרות פשוטות יותר, אל תנסה לבנות מספר דמויות בבת אחת, זה דורש טיפול ומיומנות מסוימת.

טופייר DIY: טעויות עיצוב (וידאו)

עץ מזכרות, עץ בעל כתר בצורה אידיאלית – שיעורי אמן רבים מציעים כיצד ליצור יופי כזה בעצמך. אם אתה גר בדירה, אין לך מגרש משלך, ואז התחל לקרב את החלום בשלבים. ראשית, עץ דמוי בבית, על שולחן, ולאחר מכן ניתן להגדיל אותו בסביבתו הטבעית.

תוכניות מאושרות והתגלמותן!

דוגמאות DIY topiary (תמונה)