טופיארי פירות: עץ של אושר במו ידיך

טופיארי מדהים להפליא - סמל ליוקרה ורווחה טופיארית מדהימה כלפי חוץ-סמל ליוקרה ורווחה זהו טופרי הפירות שהוא סמל לרווחה ועושר. לייצור טופיארי עם פירות מלאכותיים, אתה יכול להשתמש לא רק בובות פירות, אלא גם ירקות ופירות טריים. לא קשה לעשות עץ כל כך יוצא דופן במו ידיך, כיתת המאסטר המתוארת להלן תעזור לך. תוכלו להכין אביזר ביתי נהדר או מתנה נפלאה לאהוביכם..

טופיארי פירות DIY: שלב הכנה

טופיארי העשוי מפירות וירקות הוא פיסת נוחות קטנה בבית. כמו כן, עץ אושר כזה יכול להיות מוצג בפני מישהו כמתנה. חומרים שונים משמשים ליצירת מלאכות כאלה. כיתת המאסטר שלנו תספר לך איך להכין עץ מפירות וירקות מלאכותיים במו ידיך.

טופיארי יכול להביא חג לחיי היומיום טופיארי יכול להביא חג לחיי היומיום על ידי הוספת ממתקים לפרי, תקבלו פנינה של ממש על ידי הוספת ממתקים לפרי, תקבל פנינה של ממש

לצורך ייצור אנו צריכים:

 • סיר;
 • עיתונים;
 • חוטים;
 • ספוג פרחוני;
 • לְסַכֵּל;
 • סקוֹטשׁ;
 • מקל עץ;
 • שיפודי עץ;
 • פירות, ירקות מלאכותיים

טופיארי פירות DIY: כיתת אמן, הכנת הבסיס

החומרים הדרושים מוכנים, כעת אנו מתחילים להכין טופיארי מפירות וירקות, עליהם יידונו בכית אמן הבאה.

ניתן להציג טופיארי כמתנה, המעניקה פיסת יופי ונוחות ניתן להציג טופיארי כמתנה, המעניקה פיסת יופי ונוחות

כיתת אמן להכנת הבסיס של טופרי פירות וירקות:

 1. נתחיל את כיתת המאסטר כיצד להכין את הבסיס לטופיארי מפירות וירקות דקורטיביים במו ידינו. לשם כך, עליך לקמט כמה זוגות עיתונים ולעטוף אותם בנייר כסף..
 2. כעת עטפו את כדור העיתון הזה היטב בעזרת סרט מסקינג. עדיף לעשות שכבה אחת או שתיים יותר, כדי שהיסודות לא יאבדו את צורתם..
 3. מקל עץ ישמש לנו כגזע, אותו נצמיד לכדור המתקבל.
 4. לאחר מכן, עוטפים את הכדור בחוטים או חוטים, ומשנים כל הזמן כיוון כך שהפניות מצטלבות. לאחר עטיפת הכדור, התחילו לעטוף את גזע העץ העתידי, לנוע מלמעלה למטה.

טופיארי יקשט כל חגיגה טופיארי יקשט כל חגיגה

על מנת שהחוט יתאים היטב לתא המטען, עליך למרוח עליו שכבת דבק דקה ולחכות עד שהוא מתייבש לגמרי..

DIY פירות טופי (וידאו)

טופיארי פירות DIY: הכנת סיר

לאחר מכן, כיתת המאסטר תספר לך כיצד לקשט את הסיר. אם אין לך סיר, אתה יכול להכין אותו מקרטון עבה על ידי הדבקת הצורה. לאחר מכן עוטפים את הסיר בחוט או בחוט ומכסים את פניו בדבק שקוף. לאחר מכן, הניחו ספוג פרחוני בתחתית הסיר ותקעו בו גזע עץ..

עבור טופיארי, אתה יכול להשתמש בפירות אמיתיים ומלאכותיים כאחד. עבור טופיארי, אתה יכול להשתמש בפירות אמיתיים ומלאכותיים כאחד. אתה יכול לשלב כל פירות ופרטים על ידי הכנתם אתה יכול לשלב כל פירות ופרטים על ידי הכנתם "הִתלַהֲבוּת"

ייתכן שיהיה עליך חומרי שקלול כדי להפוך את הטופיאר מירקות ליציב יותר..

ממלאים את הסיר בקצף פוליאוריטן או בטיח. אם בחרת קצף פוליאוריטן, לאחר הייבוש הקפד לנתק את העודף.

אנו מקשטים טופיאר מפירות במו ידינו

כעת כיתת המאסטר תראה לך כיצד לקשט את הטופיאר במו ידיך. אתה צריך להכין את הכמות הנדרשת של ירקות, פירות, פרחים. כדי להפוך אותו למעניין יותר, אתה יכול לחתוך אותם לשניים..

הכנת טופיאה במו ידיך היא פשוטה, אם מתייחסים אליה ביצירתיות ואפילו בחלק מהומור הכנת טופיאה במו ידיך היא פשוטה, אם מתייחסים אליה ביצירתיות ואפילו בחלק מהומור

חבר הכנסת שלב אחר שלב:

 • אנו יוצרים חור קטן בכדור בעזרת מרפד. לאחר מכן אנו מנקבים את הפרי בעזרת מקל הצביע בקצותיו ומתקנים אותו על הכדור.
 • באותו אופן מניחים את שאר הפירות והירקות על פני הכדור..

חברת הפירות והירקות שלנו כמעט מוכנה. נותר ליצור תפאורה נוספת.

מקשטים את העץ בסרטים, עלים, מוסיפים גם כמה פירות יער ופרחים להבהירות.

ניתן לייצר טופיארי בצבעים בהירים באמצעות אביזרים ופרטים שונים של גוונים עסיסיים. ניתן לייצר טופיארי בצבעים בהירים באמצעות אביזרים ופרטים שונים של גוונים עסיסיים.

אנו באמת מקווים כי כיתת אמן עשה זאת בעצמך תהיה שימושית מאוד לך ביצירת עץ פרי יוצא דופן. טופיארי כזה יתאים בהרמוניה לכל פנים. ואפילו בכפור הקר ביותר הוא יזכיר לכם קיץ חם.

בובות פירות וירקות DIY: כיתת אמן

אנו מציגים לתשומת ליבך 4 דרכים ליצירת דמים.

בובות פירות: שיטה 1

תזדקק לנייר כסף, עיתון, נייר דבק, נייר צבעוני ודבק.

מקמט עיתון וצור את צורת האובייקט שאתה רוצה ליצור. לאחר מכן, תקן את טופס העיתון בנייר כסף, ואבטח בעזרת סרט. לאחר מכן יש למרוח שכבות של עיתון ודבק, ולאחר מכן להשאיר את הטופס המוגמר לייבוש.

היופי האמיתי של הטופיארי טמון בשילוב של פירות עסיסיים עם גוונים עשירים ועדינים. היופי האמיתי של הטופיארי טמון בשילוב של פירות עסיסיים עם גוונים עשירים ועדינים.

כדי להפוך אותו לנוח יותר, חוררים את הבובה בעזרת מקל עץ דק ובעוד מחזיקים אותה בידיים, ממשיכים למרוח שכבות של עיתון ודבק..

לאחר שהטופס מוכן, התחילו להדביק אליו נייר צבעוני בשכבות עד לקבלת הצבע הרצוי..

השיטה השנייה להכנת פירות מלאכותיים

תזדקק לדגם של פרי או ירק, דבק, מברשות וצבעים (גואש).

אתה יכול להכין טופיארי מכל פרי בהישג יד אתה יכול להכין טופיארי מכל פרי בהישג יד

שיטה זו חוזרת על זרימת העבודה של האפשרות הראשונה, רק נשתמש בירק או בפרי עצמו לדיוק הצורה הרצויה. למשל, להכנת בננה לוקחים עיתון בננה ושכבה אמיתיים ומדביקים עליו. לאחר הייבוש חותכים את הדמות בעזרת סכין חדה ומוציאים את הפירות מהאמצע ומדביקים את הקצוות. נותר לצבוע את הבובה המתקבלת כרצונו.

שיטה – 3

קח מסגרת קצף כבסיס ומרחי שכבות של נייר צבעוני ודבק, והשארי אחריה עד שהיא מתייבשת לגמרי.

טופיארי היא מעוף פנטזיה טופיארי היא מעוף פנטזיה

שיטה – 4

הזדמנות מצוינת להעסיק את עצמך ואת ילדיך ביצירת ירקות ופירות מלאכותיים, שאפשר פשוט לשחק איתם או להכין איתם מלאכות שונות. פירות כאלה לעולם לא יבשכו ותמיד ישמחו אותך. אפשרות זו ליצירת דמה מרמזת על ייבוש במובן המילולי. הוא מתאים יותר לירקות כגון דלעת, דלעת ואחרים. לשם כך, שטפו את הירקות היטב והניחו בשמש. הקפד להפוך ירקות פעם ביום. דמה כזו תהיה מוכנה בעוד שבועיים..

טופייר פירות למתחילים (וידאו)

אם עולה השאלה היכן ניתן להשיג או לקנות פירות או ירקות מלאכותיים יפים למלאכת יד, יש פתרון – הכינו אותם בעצמכם! בעתיד תוכל להשתמש בפסלונים דקורטיביים לקישוט כל החדרים או לשחק עם ילדים..

פירות טופי (צילום)