וילונות-חוטים במטבח-בחירה, טיפול, ייצור עשה זאת בעצמך

וילונות חוט הופיעו אצלנו לא כל כך מזמן. יחד עם זאת, עיטור זה היה מוכר בפנים כמעט אלף שנה. לקיסיי יש היסטוריה עשירה והומצאה לראשונה במדינות המזרח. הוא שימש ליצירת הצללה קלה של החדר מבלי לחסום את הדרך למחזור האוויר הטבעי..

מדוע הם טובים בתנאים ובפנים המטבח??

Kiseya תעזור להפוך את החדר לנוח יותר והאווירה נינוחה. ניתן לקשט אותו בקלות בדרכים שונות, בשילוב עם וילונות רגילים או וילונות חוטים בצבעים אחרים..

קיסייה בשילוב וילונות ווילונות פנל

בעת חיתוך, החוטים אינם מרופטים, הם נקשרים בקלות לקשרים, שזורים בינם לבין עצמם ופשוט נפרמים ולוקחים את אותו המראה, מבלי לעוות..

וילונות חוטים - שיטות קשירה וקישוט

וילונות חוטים - שיטות קשירה וקישוט

עם זאת, עיצוב מסוגנן הוא רק אחד המאפיינים העיקריים המאפשרים שימוש בווילונות חוט בפנים המטבח..

וילונות נימה בפנים המטבח

וילונות נימה בפנים המטבח

 • לכן, אם היום שטוף שמש ובהיר, וילונות החוט יגינו על עיניכם מפני אור השמש המסנוור, וביום מעונן הם לא יפריעו מאוד למעבר האור למטבח;
 • אתה לא צריך לפחד מהחוסר מעשיות של מוצרים כאלה – למעשה, למעשה, וילונות החוט כמעט אינם מתלכלכים בהשוואה לטקסטיל מסורתי. אז אתה כמעט ולא צריך לשטוף אותם..

וילונות חוט יכולים לשמש לא רק לקישוט פתיחת חלון – ניתן להשתמש בהם לייעוץ יעיל על ידי הדגשת פינת האוכל או חלוקת החלל בדירת סטודיו. האטריות ייצרו “קיר” שקוף שלא יפריע לאחדות הפנים ולא יהיה קשה לעבור דרכו..

ייעוד עם וילונות חוט

ייעוד עם וילונות חוט

ייעוד עם וילונות חוט

בנוסף, וילונות חוט תורמים לגידול החזותי בחלל על ידי הרמת תקרות. לכן, וילונות כאלה מומלצים לשימוש במטבחים קטנים עם תקרות נמוכות..

וילונות חוט בפנים המטבח

וילונות חוט בפנים של מטבח קטן

האם יש חסרונות?

חסרונות של וילונות כותנה

 • אם יש לך חיות מחמד, ובעיקר חתול, עדיף להשתמש בווילונות רגילים;
 • וילונות חוט בפנים המטבח נראים יפה מאוד, אך יש לחשוב היטב על הצבע, העיצוב והעיצוב שלהם כך שהם ישולבו עם העיטור, הריהוט וסגנון החדר. אז, במיוחד בזהירות אתה צריך לבחור וילונות עם באגים, פאייטים ותפאורה אחרת. יותר מדי קישוטים יכולים להיראות חסרי טעם ולהשתעמם מהר..

סוגי וילונות נימה

וילונות נימה המשמשים בפנים יסייעו להפוך את המטבח לנוח יותר. יתר על כן, עיצוב הפתרונות המגוון יאפשר לך לבחור אופציה לכל סגנון – מקלאסיקות יומרניות ועד אתניות מקורית.

נכון לעכשיו, העיצוב של וילונות כאלה שונה מאוד מאוד – זה יכול להיות:

 • מחרוזות צרות או אטריות רחבות;

חוט וילונות ואטריות וילונות

 • ספירלות, “שרשראות”, חבלים עבים ורכים, כמו חוטי קטיפה;

קיסאי בעובי וסוג שונים

 • וילונות חוט רגיל;

קיסייה מונופוני

 • שילובי גוונים הנקראים “קשת”, מעברים חלקים או ניגודים חדים;

קיסייה ססגוני

 • עם אלמנטים דקורטיביים שונים – נוצות, חרוזים, פאייטים, באגים ואפילו “גשם” לשנה החדשה;

וילונות חוט עם עיצוב

 • חוטים עם פונפונים.

חוט וילונות עם פונפונים

איך לתלות מוסלין נכון כדי לא להסתבך את החוטים

קיסייה היא שורה או מספר מפלי חוטים הנופלים מבסיס גבול כזה, כפי שמוצג בתמונה.

וילונות חוט - 2 דרכים לתלייה

לפיכך, ניתן לתלות את הווילונות בשלוש דרכים:

 1. השחילו את המוט (כרכוב) בתוך כיס הגבול (אם אין חור בגבול, תוכלו פשוט לקפל אותו לשניים ולתפור אותו);
 2. אתה יכול פשוט לתלות את הווילונות על הקרסים;
 3. דרך אוניברסלית – לתפור את סרט הוילון ולתלות את המוסלין על הקרסים לכרכוב.

איך תולים את וילונות החוט כדי שהחוטים לא יסתבכו? הדבר נעשה בפשטות.

אנו מוציאים את הווילונות מהחבילה ורואים שהם קשורים במספר מקומות עם סרטים, כך שהיצרן דאג שהחוטים לא יסתבכו..

כיצד לתלות חוטי וילונות בצורה נכונה

כעת אנו מסירים את הקלטת העליונה הראשונה ותולים את הווילונות בכרכוב בכל דרך שתוארה לעיל. לאחר מכן אנו מסירים את שאר הסרטים לפי הסדר ומתחילים בזהירות לפרק את החוטים הסבוכים, דוחפים את המוסלין לאורך רוחב הכרכוב. העיקר לא למשוך את החוטים ולנתק אותם מלמעלה למטה..

כיצד לתלות חוטי וילונות בצורה נכונה

וילונות חוט עשויים להיות ארוכים בהתחלה. אין מה לדאוג – ניתן לחתוך את המוסלין בקלות בעזרת מספריים חדים. ניתן לבצע זאת תוך מספר דקות בלבד..

כיצד לקצר ולחתוך וילון חוט

איך לשטוף כמו שצריך

 • כדי לשטוף את הווילונות, יש לסובב חוטים בזהירות לתוך בד, לקשור עם מטלית במספר מקומות (אפשר גם לקשור קשר או לשזור צמה), ואז לשים אותם בשקית מיוחדת (גרביונים ניילון מתאימים). אם לא תקשור את המיתרים תחילה, הם יסתבכו ויהיה קשה מאוד לבטל אותם;
 • לאחר הכביסה האטריות מתייבשות במהירות – אין צורך לייבש אותה בכוונה, פשוט לתלות אותה על הכרכוב מיד, שם היא תתיישר מתחת למשקל שלה ותייבש. במקרה זה, תחילה עליך לתלות אותם בצורה קשורה, ולאחר מכן להתיר את החוטים בהדרגה ולנתק את החוטים הסבוכים;
 • ניתן גם לנקות יבש את המוסלין.

איך להכין וילונות חוט בעצמך?

Kiseya עשה זאת בעצמך

זה בכלל לא קשה להכין מוסלין במו ידיך, אפילו מתחיל יכול להתמודד עם זה. יתר על כן, כדי להביא את הרעיון לחיים, אתה צריך רק חוטים או סרטים רחבים לווילונות אטריות. חוטים יכולים גם להחליף כפתורים, קונכיות, פקקי יין, סרטים בצבעים שונים, רצועות בד, למשל, טול.

וילונות חוט DIY - רעיונות

וילונות חוט DIY - רעיונות

וילונות חוט DIY - רעיונות

בנוסף, תזדקק לתכשיטים מתאימים, כגון חרוזים, חרוזים, פאייטים, אבנים. אך יש לזכור כי וילונות עם נוצות, מוך, מוך, כדורי בד או פונפונים למטבח אינם מתאימים מבחינה פרקטית..

אם אתה רוצה שהמוסלון שלך ייראה כמו מפעל, בחר בחוט ויסקוזה חלק לתפירה במו ידיך, שיזרום, מנצנץ בשמש. וילון באורך 2.5 מ ‘ורוחב 3 מ’ ייקח לפחות 10 פקעות חוט.

איזה חוט להכין וילונות במו ידיכם

לפני ביצוע הווילונות של החוט במו ידיך, עליך לחשב נכון את אורך המוצר על ידי מדידת פתיחת החלון ולבחור את הצעד האופטימלי בין הקווים המקבילים. כבסיס לעיצוב עשה זאת בעצמך, נבחרת צמה, סרט רחב או רצועת עץ (מתכת)..

וילונות חוט DIY - הוראות

וילונות חוט DIY - הוראות

וילונות חוט DIY - הוראות

קצות החוטים נשרפים או נקשרים בקשר. האפשרות הקלה ביותר היא לחתוך טול (או בד אחר שאינו דורש קצוות) לרצועות באורך וברוחב זהה ולקשור למוט הווילון..