הווילונות הטובים ביותר לחדר הילדים: גולת הכותרת הפנימית

עיצוב הטקסטיל של חדר הילדים צריך להיות מסוגנן ומקורי, עם מנגנונים קלים להתאמה עיצוב הטקסטיל של חדר ילדים צריך להיות מסוגנן ומקורי, עם מנגנונים קלים להתאמה כמובן, כמו כל בחירה, החיפוש אחר הווילונות הנכונים יכול להסתיים בפתרון הנכון ביותר-קל יותר לתפור אותם בעצמך ידיים, תוך התחשבות בכל המאפיינים העיצוביים של החדר, החלונות וכו ‘אבל גם אם הם תופרים, מה צריך להיות הווילונות, מה באופנה עכשיו, איך צריך לשלב אותם עם פנים החדר.?

וילונות בחדר הילדים: כללי בחירה

כמה כללים פשוטים אך חשובים יעזרו לך לנווט את הבחירה.

כללים לבחירת וילונות:

  • וילונות כבדים וכהים אינם אופציה. אם אתה צריך לארגן האפלה, תן לזה להיות תריסים, אבל גם אם הילד אוהב צבעים כהים בשילוב מסוים, הם יהיו תפאורה מדכאת. ועם הזמן זה בהחלט יראה.
  • וילונות צריכים להיות פשוטים בעיצובם. העיקר שניתן להסיר אותם בקלות, מכיוון שתצטרך לעשות זאת לעתים קרובות למדי. ובכל זאת, ילדים יכולים להכתים את הווילונות מהר יותר, ולעתים קרובות יהיה עליהם לכבס אותם..
  • וילונות יקרים אינם הפתרון המעשי ביותר לחדר ילדים.. ממש תזעזע עליהם, מחשש שהילדים ירסקו אותם, יכתמו אותם וכו ‘..
  • צבע נחמד. גם אם אתה מאוהב בטירוף בכחול קורנפלור למשל, וקראת על התכונות החיוביות של צבע זה על נפשו של ילד, אם הילד עצמו אינו רואה בצבע זה חמוד, אל תכפה את החלטתך.

עיצוב הווילונות בחדר הילד יכול לשכפל באופן חלקי את התבנית על הטפט. דמויות מצוירות הן win-win לקטנטנים עיצוב הווילונות בחדר הילד יכול לשכפל באופן חלקי את התבנית שעל הטפט. דמויות מצוירות הן win-win לקטנטנים

תפירת וילונות במו ידיך היא החלטה חכמה מאוד. הם יכולים לקבל גזרה פשוטה, להשתמש בבדים טבעיים. לפעמים עבור חדר הילדים הם בוחרים לא וילונות על הרצפה, אלא דגמים קצרים. תסתכל על התמונה של וילונות “בית הקפה”, הם ייראו חמודים מאוד בחדר ילדים קטן, ותוכל לתפור אותם במו ידיך בערב אחד, הדוגמאות הן יסודיות.

כיצד לבחור וילונות לחדר ילדים (וידאו)

וילונות לחדר הילד

כמובן, חשוב בן כמה הילד. אם התינוק אינו עולה על שלושה, הווילונות צריכים להיות קלים. אם החדר צפוני, עדיפים גוונים חמים.

בנוסף, וילונות בחדר הילדים לילד עד גיל שלוש:

  • הם לא צריכים להיות צבעוניים במיוחד, התינוק פשוט יגרור אותם פנימה, והמראה מתעייף מבהירות כזו;
  • הווילונות צריכים להיות קלים לסגירה / פתיחה, התינוק עדיין ישן במהלך היום, ולפעמים בתנועה פשוטה יהיה צורך לעמעם את האור בשקט;
  • אם תחליט לתפור במו ידיך, קח דפוסים פשוטים, התינוק עדיין לא יעריך את כל הקסם של וילונות רב שכבתיים, אבל הוא רוצה לשחק איתם מחבואים..

צבעים רגועים מהטווח הכחול-ירוק ועיצוב פשוט כך שהבריון הקטן לא ישחק עם הווילונות, וגורם להם להיראות לא הכי יפים צבעים רגועים מהטווח הכחול-ירוק ועיצוב פשוט כך שהבריון הקטן לא ישחק עם הווילונות, וגורם להם להיראות לא הכי יפים

אם יש צורך בוילונות בחדר לילד מבוגר יותר, או וילונות בחדר של נער, הגיוני לבחור איתו בחירה. אולי הוא יאהב איזו תמונה מהגלריה, עיצוב או בד מסוים, ותוכל לתפור את הווילונות האלה במו ידיך..

סולם כחול לבן, סגנון ימי הוא אופציית win-win. אם יש לך ילד כולי, הצבע לא צריך להיות בהיר, והווילונות צריכים להיות צבעוניים. כחול קר, צבעי פסטל, אפור עדין, ירוק רגוע – אלו האפשרויות הטובות ביותר..

רעיונות מקוריים לווילונות לחדר ילדים (סקירת וידאו)

וילונות בחדר הילדים לילדות

במשך זמן רב, הכל לא הופחת לוורוד. כפי שמראה בפועל, למרות שבנות אוהבות את ערכת הצבעים הזו, הן רוצות שינויים די מהר..

אתה יכול לעצב וילונות לילדות בעצמך וליצור במו ידיך.

וילונות כאלה יכולים להיות מעוטרים:

  • תופס חמוד בצורה של חיות או פרחים מצחיקים;
  • סיכות לווילונות בצורת ציפורים ופרפרים שונים על סיכה;
  • זרים יוצאי דופן – מחוט עם פנסי קרטון מתוחים, ועד זרים אנכיים של עיגולים, כוכבים, לבבות.

עיטור הטקסטיל של החלון בחדר הילדה תלוי ישירות בגיל הילד ובהעדפותיו עיטור הטקסטיל של החלון בחדר הילדה תלוי ישירות בגיל הילד ובהעדפותיו

וילונות טורקיז, כחול, סגול, חלב וקרמל לחדר בנות הם אופציה טובה. אם ההדפסה, אז לא מסובך מדי, אם כי אתה יכול לשחק עם גיוון. דוגמא לעיצוב חלון הגון אפשר למצוא בקטלוגים של מותגים סקנדינביים. הם מתייחסים לטקסטיל בזהירות, ובחירה כזו תדגיש את טעמך הטוב..

וילונות בחדר לילדה: אפשרויות עיצוב (וידאו)

חוט וילונות בחדר הילדים: עיצוב מסוגנן

אותן בנות בהחלט יאהבו חוטי וילונות. תציע להם לפחות את האפשרות הזו. חוטים הם משהו מזרחי, נהדר, ילדותי ומסוגנן בו זמנית. מוסלין כזה לא יצא מהאופנה במשך זמן רב, וזה מובן – החוטים באמת משנים את החלון.

אתה יכול להרהר במשך שלוש תופעות במשך שעות: כיצד התלקחות אש, התזות מים ווילונות חוט מתנדנדים.

אתה יכול גם להכין וילונות חבל כאלה במו ידיך. אגב, זו אופציה מאוד פרקטית – החוטים אינם חוסמים את הגישה לאור, אך הם יסתתרו מעיניים סקרניות..

ניתן להכין וילונות נימה מסוגננים וצבעוניים או ססגוניים ובהירים במו ידיכם יחד עם ילד גדל ניתן להכין וילונות נימה מסוגננים וצבעוניים או מגוונים ומוארים במו ידיכם יחד עם ילד גדל

אך יתכן וילונות אלה אינם מתאימים לחדר לתינוקות עד גיל שנתיים, הקטנים מתעניינים מאוד בחוטים יפים, וזה לא תמיד מסתיים בשמחה אוניברסלית..

רעיונות טקסטיל לחדר נוער (סרטון)

וילונות חבלים יכולים להיות גם בחדר הבנים. ואם יש לך ילד וילדה באותו חדר ילדים, חפש פשרות. וזה לא רק צהוב ניטרלי, ירוק, ירוק בהיר. הוא חלבי, קרמל, לילך, כחול חודר. אלה כלובים סטנדרטיים, פסים, או הווילונות החומים האופנתיים כיום בעיגולים בהירים..

תהיה בחירה טובה!

עיצוב וילונות לחדר הילדים (תמונה)