וילונות מסוגננים על הקשת במטבח: אפשרויות עיצוב

אתה יכול לסדר פתיחת חלון מקושת עם וילונות בגזרה מיוחדת אתה יכול לקשט פתח חלון מקושת עם וילונות בגזרה מיוחדת.אנשים שמנסים לקשט את מראה המטבח שלהם בצורה מפוארת ככל האפשר בוחרים בהצלחה וילונות על הקשת. ניתן לרכוש אותם במגוון צורות שונות ויוצאי דופן, מתוך צילום של קטלוגים שונים, או שתוכל לתפור במו ידיך, לתת להם שיק מיוחד, ולכן לכל הבית. וילונות מקושתים תמיד נראים יפים ואלגנטיים.

וילונות-קשת למטבח

בחיים, יש מקרים שבהם אתה באמת רוצה לשנות משהו בבית, אך תיקונים גדולים בוצעו לאחרונה, וזה מוקדם מדי לתיקונים קוסמטיים. כיצד לגוון את מראה הבית, ובעיקר את המטבח? אחרי הכל, המארחות מבלות שם חלק עצום מזמנם וכמובן שכל בחורה רוצה להיות במטבח יפהפה. אם במטבח יש חלונות ריקים או שנמאס לכם מעיצוב ישן – וילונות לקשת יכולים להיות מוצא מצוין..

וילונות טול בצורת קשת יוסיפו נופך של יופי ויוקרה, יהפכו את המטבח לשינוי.

ניתן לחבר וילונות קשת באמצעות כרכוב גמיש או אלמנטים נקודתיים ניתן לחבר וילונות קשת באמצעות כרכוב גמיש או אלמנטים נקודתיים

הסיבה לשם “וילון מקושת” הייתה מראהו של הוילון עצמו, שכן בקצוות הוא ארוך, בדרך כלל עד לאדן החלון, וחלקו האמצעי קצר בהרבה. נוף זה נוח מאוד, ואפילו יפה. וילונות מקושתים יכולים להיות בעלי מראה שונה מאוד. לדוגמה, הם יכולים להיות ישרים או אסופים בקפלים בגדלים שונים, עשויים מבד או באמצעות טול. לעתים קרובות, וילונות מסוג זה מעוטרים בסלסולים קטנים, לעתים קרובות יותר הם משתמשים גם בטולים, המעניקים להם מראה מיוחד. לפעמים אתה יכול למצוא בתמונה וילונות מקושתים עם lambrequins, עשויים מעט יותר צנועים מהווילונות של הסגנון הקלאסי. מאפיינים ייחודיים של וילונות כאלה הם נוכחות של תחרה ושוליים בחלק התחתון, כמו גם מיתרים יוצאי דופן שעליהם מחובר הוילון ישירות.

כיום ניתן אפילו לראות שילוב של וילון מקושת ווילון טול שקוף. ויש גם מקרים שבהם טפטה אלגנטית בצורת קשת משולבת עם וילונות בגודל קצר יותר, אשר בתורם מאובטחים על ידי אחיזה..

וילונות למטבח (וידאו)

קשת וילונות דפוס למטבח

למרבה הצער, לעיתים קרובות ישנם מקרים בהם הדבר הרצוי אינו נמצא בחנויות או בתמונה בפרסומים מקוונים: אין וילונות שבאמת יתאימו לטעמכם או שאין צבע מבוקש. עם זאת, אתה יכול לפתח פרויקט עיצוב וילונות ולתפור אותו בעצמך. ואת זה ניתן לעשות הן מטול והן מכל חומר אחר..

לפני שממשיכים בחיתוך הבד, חשוב להחליט על דגם הוילון. לפני שממשיכים בחיתוך הבד, חשוב להחליט על דגם הוילון.

וילונות עשה זאת בעצמך למטבח, הוראות שלב אחר שלב:

  • על מנת לתפור וילון מסוג קשת במו ידיך, ראשית עליך ללמוד את המאפיינים העיקריים של החיתוך של המוצר, כלומר התבנית.
  • כדי לתפור וילון מקושת טוב במו ידיך, תחילה עליך לרכוש את הבד הרצוי ברוחב של כמטר אחד. לאחר מכן, עליך לקפל אותו לשניים, למדוד את רוחב החלון ולאחר מכן לחלק את הכמות המתקבלת לשלוש. בחלק העליון של עיקול הבד יש לצייר חצי עיגול ברדיוס של שליש מרוחב החלון. לאחר מכן עליך לחתוך חצי עיגול לאורך הקו המשורטט וליישר את קו החיתוך ישירות.
  • לאחר מכן, עליך לעבד חיתוך של הבד ולתפור לו סקוטש או סרט מיוחד עם לולאות שיותקנו על הקרסים. החלק העליון כבר מוכן.
  • לתפירת החלק התחתון יש למדוד את האורך בצורה מדויקת בתחילה. אנו מכפילים את גובה החלון פעמיים ומוסיפים את כמות הרדיוס מוכפל בשניים. קיבלת את גודל אורך הוילון מתחילת הוילון ועד אדן החלון. כדי להשיג אחידות, מקפלים את הווילונות לשניים. לאורך הקו המחבר את הקצוות, מודדים עד 25 ס”מ וצמידים אזור זה לתחתית קפל הבד.
  • התבנית שלך לקשת הוילון מוכנה. לאחר מכן, עליך לפרוש את הווילון ולעבד את כל הקצוות. לאחר מכן יישאר רק הגימור, שניתן לעשות זאת בדרכים שונות, באמצעות כל עיצוב, תוך התחשבות בכל ההעדפות והפיכת החלומות לווילון חדש נפלא..

קשתות טול למטבח

קשת טול תעזור להפוך את עיצוב המטבח לקל יותר בעיצוב החלון קשת טול תעזור להפוך את עיצוב המטבח לקל יותר בעיצוב החלון

טול בצורת קשת הוא דגם יוצא דופן שאינו משמש רבים לקישוט. גולת הכותרת של וילונות אלה היא הסגנון יוצא הדופן, המציג חלון במטבח בצורת קשת. היתרון הגדול של טול הוא רמת האור הגבוהה בחדר. לעתים קרובות, עקרות הבית חסרות תאורה במטבח באופן משמעותי, וטול ישמח במידה ניכרת את ההזדמנות לקבל חדר בהיר יותר..

תפירת וילונות מקושתים: כיתת אמן (וידאו)

כך תוכלו לבחור וילון מסוג קשת לחלון המטבח, או לתפור במוצר מוצר יפה ובלתי נשכח, המתאים הן לחלון והן לדלת. נזכיר כי אתה יכול גם לבחור את המוצר הרצוי בהצלחה באמצעות תמונות של קטלוגים שונים..

אנו מאחלים לך הצלחה!

דוגמאות לוילונות על הקשת במטבח (תמונה)