וילונות רחוב לביתן: פונקציונאליות ויתרונות

הווילונות בביתן, בנוסף לאסתטיקה, נחוצים לשהייה בטוחה ונוחה. הווילונות בביתן, בנוסף לאסתטיקה, נחוצים לשהייה בטוחה ונוחה. ביתן הוא לא רק תפאורה לגינה, אלא גם מקום נעים להירגע בו, ואלמנט כגון וילונות לביתן מסייע ביצירת אווירה ביתית נעימה. אך בנוסף למאפיינים אסתטיים, וילונות מרפסת יכולים להגן מפני גשם, רוח ואמצעים שונים..

למה אנחנו צריכים וילונות לביתנים ולמרפסות

לקשט מרפסות עם וילונות היא החלטה אינדיבידואלית, מכיוון שאין כללים אחידים לקישוט, אך אל תשכח מהיתרונות הבלתי מעורערים של נוכחותו של תפאורה מסוימת זו..

הפוך מבטא בהיר, הוסף רכות ואלגנטיות, או השלם עיצוב מן המניין - כל זאת ניתן לעשות בעזרת סוגים שונים של וילונות הפוך מבטא בהיר, הוסף רכות ואלגנטיות, או השלם עיצוב מן המניין – כל זאת ניתן לעשות בעזרת סוגים שונים של וילונות

יתרונות הווילונות בביתן ובמרפסת:

 1. כמה נעים להתרחק מהזמן, לשבת על המרפסת או בביתן ולהתפעל מיופיו של העולם שמסביב. אך לא תמיד תופעות מזג האוויר מסתגלות לאדם ויכולות לגרום לחג להיות לא נוח. וילונות שנבחרו בצורה נכונה עבור ביתנים ומרפסות יעזרו להגן מפני טפטוף קל, יותר מדי אור או משבי רוח.
 2. ובכן, איזה סוג של דאצ’ה יכול לעשות בלי שכנים סקרנים? וילונות אטומים מבד או במבוק יעזרו ליצור מחסום לא בולט בין פרטיות לנופים הנמצאים בכל מקום..
 3. האמצעים בכל מקום, היתושים והעכריות לא יאפשרו לך להירגע בנוחות אפילו ביום המשובח ביותר. וילונות האפלה לביתן עשוי פוליוויניל כלוריד לא ישאירו ולו פרצה קטנה לחרקים המזיקים הללו.
 4. וללא ספק, וילונות לביתנים ולמרפסות יהוו קישוט נפלא לחלל מודע..

הווילונות בביתן מבצעים שתי פונקציות עיקריות: מגן ודקורטיבי הווילונות בביתן מבצעים שתי פונקציות עיקריות: מגן ודקורטיבי

לאחר שהחלטת לרכוש וילונות לביתן, ייתכן שתתקל בבעיית הבחירה מבין כל המגוון המוצג למכירה. בואו נסתכל על המאפיינים של סוגים שונים של וילונות..

וילונות לביתן על גלילים (סרטון)

וילונות ביתן PVC שקופים

לרבים, חומר זה להכנת וילונות ייראה יוצא דופן, מכיוון שלרוב PVC משמש לעתים קרובות ליצירת אפקט חממה בחממות..

וילונות PVC שקופים מבצעים פונקציית הגנה גרידא עבור הביתן: הם מגנים על החדר מפני רוחות ומשקעים, מבלי להפריע לחדירת אור השמש. וילונות PVC שקופים מבצעים פונקציית הגנה גרידא עבור הביתן: הם מגנים על החדר מפני רוחות ומשקעים, מבלי להפריע לחדירת אור השמש.

אך לווילונות העשויים פוליוויניל כלוריד יש מספר מאפיינים שאם משתמשים בהם נכון יהפכו ליתרונות ללא ספק:

 1. את הראשונים ביותר יש לקרוא תכונות ההגנה הגבוהות של PVC, שהן טובות פי כמה מחומרים אחרים מהם עשויים וילונות לביתנים. הם יהוו ישועה מצוינת לחופשתכם מרוח וגשם, אך לא מקרני השמש..
 2. חומר זה הוא די פרקטי – וילונות PVC יכולים להחזיק זמן רב מאוד וניתן לתקן אותם בקלות אם הם ניזוקים. וילונות מחומר זה אינם מוסרים ממרפסות פתוחות או משמרות אפילו לסתיו וחורף, ובכך מגינים על החלל מפני מים ושלג..
 3. וילונות שקופים לא רק יגינו על חופשתכם מפני תופעות טבע שונות, אלא גם לא יהוו מכשול להתפעל מהנוף היפה הנשקף מהביתן או מהמרפסת. אחרי הכל, אם מקום המנוחה שלך ממוקם במקום יפהפה, שאת נופיו אתה רוצה להתבונן כל הזמן, למה לחסום את עצמך מכל זה עם וילונות בלתי חדירים. וילונות PVC חסרי צבע יהוו פתרון מצוין.

וילונות PVC טובים בחורף או במזג אוויר גשום קריר בקיץ. יהיה חם מדי בימי שמש עם וילונות כאלה. וילונות PVC טובים בחורף או במזג אוויר גשום קריר בקיץ. יהיה חם מדי בימי שמש עם וילונות כאלה.

אך לחומר זה יש גם חיסרון שיכול להשפיע על בחירת הוילונות מחומר זה..

כאשר וילונות PVC תלויים היטב, אוויר צח לא יזרום היטב לחדר, כלומר, נוצר אפקט חממה כמו בחממות.

ניתן לחסל את החיסרון הזה בקלות על ידי שידור מרפסות וגזיבו למשך זמן מה..

וילונות שקופים להגנה על גזיבו, טרסות ומרפסות (וידאו)

איך בוחרים בד לווילונות לביתן

וילונות ארבור מבדים סינתטיים משמשים בעיקר רק בקיץ. לרוב, בדי אקריליק משמשים לתפירת וילונות למרפסות פתוחות, הם עמידים וצפופים יותר.

לסוג זה של וילון יש גם יתרונות עצומים לתת להם עדיפות בקיץ:

 1. מתוך כל מגוון המרקמים והצבעים של וילונות מבד אקרילי, אתה יכול לבחור כאלה שהם אידיאליים עבור הפנים שנוצרו. וילונות שקופים אור יעזרו ליצור את האפקט של הרומנטיקה ולקשט אפילו את התפאורה הכי לא מסובכת..
 2. לווילונות בד תכונות הגנה טובות – הם יגינו מפני עודף אור במזג אוויר שטוף שמש, לא ייכנעו לגשם ולכלוך ביום גשום..

וילונות אקריליק לביתנים ולמרפסות, באחסון נכון, ישמחו בתכונות האסתטיות שלהם במשך כחמש שנים וילונות אקריליק לביתנים ולמרפסות, באחסון נכון, ישמחו בתכונות האסתטיות שלהם במשך כחמש שנים

לאחר השימוש מנקים וילונות אקריליים במי סבון ומגלגלים אותם. חשוב לא לאפשר לבדים כאלה להתקפל, אחרת במקום בו הבד כופף הוא נהיה דק יותר ויכול לקרוע במהירות.

וילונות חורף בביתן (סקירת וידאו)

וילונות הביתן בחוץ

האפשרות הנוחה ביותר לווילונות רחוב מבד אקרילי או PVC תהיה תריסי גלילה. העיקרון שלהם די פשוט, כשהוא מקופל או נפרש, הרשת הנעת לאורך המדריכים נפתלת על הפיר. מערכת זו יכולה להיות ידנית או אוטומטית..

וילונות גלילה מעט יותר יקרים מאשר וילונות אקריליק או PVC קונבנציונליים, אולם יש להם יתרונות. וילונות גלילה מעט יותר יקרים מאשר וילונות אקריליק או PVC קונבנציונליים, אולם יש להם יתרונות.

היתרונות של וילונות גלילה:

 1. הודות למדריכים המחוברים כהלכה, הוילונות חוסמים את נתיבי משבי הרוח וטיוטות מיותרות, למרות שהם משאירים גישה לאוויר צח..
 2. וילונות גלילה מגינים באופן מושלם על החדר מפני לחות, גם בעת גשם כבד ושמש עודפת. בין היתר, הם גם עמידים בפני כפור..

בנוסף לעלות, לווילון מסוג זה יש חסרון נוסף. וילונות גלילה אינם פשוטים להתקנה כמו הסוגים לעיל, מכיוון שלא כולם יכולים לצרף כראוי את כל המדריכים והקופסאות עם הפיר..

וילונות רחוב לביתן: התקנה והצגה (וידאו)

אתה יכול להכין וילונות בביתן הקיץ ולעשות זאת בעצמך. לשם כך, יש להתקין עיניים לבדים לאורך שולי בד PVC הנמדד. בעזרת מסמרים העוברים בין העפעפיים, אנו מתקינים את הווילון, ומהדקים אותו בחבל חזק. הגרסה הפשוטה ביותר של הווילון מוכנה. כפי שאתה יכול לראות, ישנן אפשרויות רבות לווילונות. אבל מה לבחור תלוי רק בטעם שלך..

תהיה בחירה טובה!

וילונות לביתן (צילום)