וילונות לבנים מסוגננים: מה שהופך את הפנים לנעים

וילונות לבנים יכולים לרענן כל פנים וילונות לבנים יכולים לרענן כל פנים נייטרלי, למשל, וילונות לבנים משתלבים בהרמוניה בכל אנסמבל סגנוני. הניגודים הפנימיים יוצרים אווירה חמימה ומסבירת פנים. למשל, וילונות בהירים וערכת מטבח כהה, או להיפך – וילונות כהים ורהיטים בהירים. הפנים חייב להיות מאוזן, ואז כל פרט יכול למלא לא רק תפקיד מעשי, אלא גם אסתטי..

וילונות למטבח שחור ולבן: אפשרויות ורעיונות

ניתן לשפר את העיצוב המחמיר והמאופק בעזרת וילונות בצבע אחיד בצבע הקירות או בצבע האוזנייה. פתרון נוסף הוא להשלים את לוח השחור -לבן עם כתם אחד בצבע בהיר, למשל וילונות בצבע ירוק טרי. הבחירה הסופית תלויה תמיד בהעדפות האישיות של המארחת של המטבח, כי אף אחד לא יודע את כוונת המחבר חוץ ממנה. כיצד לקשט וילונות אם אתה מתכנן לעמוד בפנים כולו בשני צבעים בלבד, שחור ולבן?

אם אין לך רצון להדגיש את הווילונות בפנים, אז וילונות בצבעים בהירים מושלמים עבורך. אם אין לך רצון להדגיש את הווילונות בפנים, אז וילונות בצבעים בהירים מושלמים עבורך.

ניתן לקשט וילונות עם:

 • צִיצִית וקפלי חיתוך;
 • סיכות שיער, בעזרתו הווילונות מורמים כמו וילון;
 • טבעות מסוגננות לאבטח את הווילונות;
 • סרטים, צמה או מרקם מובלט של בד וילון.

מטבח בשחור-לבן תואם את כל הווילונות, מהקלאסי ועד האוונגרד.

וילונות לבנים – הרבה אור

פריטים לבנים תמיד נראים גדולים יותר מפריטים כהים. לכן, וילונות לבנים מרחיבים ויזואלית את החלון, מגדילים את שטח החדר. במטבחים קטנים, וילונות לבנים הם מהלך צבע חכם שמוסיף מיד נפח לחדר..

מכיוון שווילונות לבנים מרחיבים ויזואלית את החלל, מומחים ממליצים לתלות וילונות כאלה במטבח. מכיוון שווילונות לבנים מרחיבים ויזואלית את החלל, מומחים ממליצים לתלות וילונות כאלה במטבח.

וילונות לבנים יכולים להיות מבריקים או מטים, צירים או מכווצים, מעופפים או וילון.

גם אם צבע הווילון נקבע על ידי לוח המטבח, עדיין יש מקום להראות את דמיונך.

וילונות ניגודיות: בד אדום ולבן

הצבע האדום מעורר תיאבון, מגביר את החיוניות וממריץ את האדם. הלבן הוא צבע ניטרלי ורגוע שמשלים באופן מושלם את האדום..

וילונות אדומים ולבנים מפעילים את מערכת העצבים המרכזית ומקדמים תיאבון וילונות אדומים ולבנים מפעילים את מערכת העצבים המרכזית ומקדמים תיאבון

אפשרויות לווילונות אדומים ולבנים:

 • בכלוב גדול או קטן;
 • פסים אופקיים או אנכיים;
 • שני צבעים;
 • שכבה כפולה.

השילוב של אדום ולבן הוא מבטא עוצמתי ובהיר בפנים, שנראה כמו סט מטבח כהה..

וילונות שחורים: טקסטיל מסוגנן

אפילו שחורים ניתנים להבהרה על ידי שקיפות הבד. מרקם הטול או הרשת של הבד מאפשר לאור השמש לעבור דרכו ואינו מטשטש את המטבח. אם אתם מתכננים למשוך את הווילונות בחוזקה, למשל, בדירה בקומת הקרקע, תוכלו להכין וילונות דו שכבתיים: השכבה העליונה היא בד אטום שחור, השכבה התחתונה היא טול בהיר.

יש להימנע משימוש מוגזם בצבעים כהים בפנים שלך: מותר שילוב של גוונים כהים ובהירים יש להימנע משימוש יתר בצבעים כהים בפנים שלך: מותר שילוב של גוונים כהים ובהירים

על מנת שהעלים ינועו באופן עצמאי זה מזה, הכרכוב חייב להיות בשורה כפולה.

וילונות שחורים מתיישבים היטב עם סט מטבח כהה, ובשל קירות גוון בהיר, אתה יכול להרחיב את החלל באופן ויזואלי..

וילונות מטבח בשחור -לבן: איך לנצח

צבעים מנוגדים מושכים תשומת לב מיד עם הכניסה למטבח.

השילוב של לבן ושחור ניתן להכות לטובה בשל סידור הצבעים:

 • הצבע העיקרי הוא לבן, הפס למטה הוא שחור;
 • הצבע העיקרי הוא שחור, החלק התחתון של הבד (1/5) הוא לבן;
 • חלוקה אנכית של וילונות לפסים בשחור ולבן 50 עד 50.

וילונות שחור ולבן יתאימו בצורה מושלמת לסגנונות עיצוב רבים: מרבית חללי הפנים המודרניים מתאפיינים בשילוב של ניגודים. וילונות שחור ולבן יתאימו בצורה מושלמת לסגנונות עיצוב רבים: מרבית חללי הפנים המודרניים מתאפיינים בשילוב של ניגודים.

עם הפרדה אנכית, החלק הלבן חייב להיות ממוקם במרכז, ואז החלון ייראה טוב והרמוני. בעת שימוש בווילונות שחורים ולבנים, חשוב לא להעמיס על הפנים, לא לשכפל את דפוס הווילונות על כל ריפוד הריהוט, כך שלא יקלקל בעיניים. פתרון טוב לבדים בשחור ולבן הוא צ’ק או פס עם מעבר אפור.

וילונות אפורים ולבנים: סגנון דיסקרטי

וילונות אפורים ולבנים הם לא רק מאט פשוט, אלא גם חלק, מבריק, עם ברק. למטבח בצבעים קפדניים ומאופקים, הידוק בעזרת לולאות בד מתאים. אם הווילונות ייסגרו וייפתחו באופן פעיל, עדיף להשתמש בעפעפיים..

בחר גווני אפור בהירים ככל האפשר, קרובים ללבן, שכן גוונים כהים יכולים ליצור מחשבות שליליות. בחר גווני אפור בהירים ככל האפשר, קרובים ללבן, שכן גוונים כהים יכולים ליצור מחשבות שליליות.

טבעות מיוחדות מותקנות ישירות בבד הוילון ומגינות על הבד מפני שחיקה.

עפעפי כסף או אלומיניום מדגישים את האפור. בשל הכנס הלבן הווילונות נראים בהירים יותר, אווריריים יותר, והחלון גדול יותר. וילונות עשויים מבד אפור ולבן יכולים לעבור בכתמים או בשורות, יש להם סלסולים, עיטורים בצורת קשתות וסרטים, כרכוב מבד.

כיצד לבחור וילונות חומים ולבנים

לעתים קרובות משתמשים בווילונות חומים ולבנים בסגנון כפרי, צבעי צ’ק גדולים ומינימום קישוטים נראים פרקטיים ויפים.

בראון עוזר להתמקד בעבודה ולצבור ביטחון עצמי: וילונות בצבע זה מומלצים לשימוש בפנים של משרדים או משרדים בראון עוזר להתמקד בעבודה ולרכוש ביטחון עצמי: וילונות בצבע זה מומלצים לשימוש בפנים של משרדים או משרדים

לחום גוונים אטרקטיביים ונעימים רבים.:

 • שוקולד קל;
 • שוקולד מריר;
 • אגוז;
 • Ecru;
 • חיטה.

וילונות שחור ולבן לחלון במטבח

כשהם אומרים “וילונות”, הם מתכוונים או וילונות קצרים, או וילונות שקופים למחצה באורך בינוני, עד לקצה אדן החלון. מבחינה פרקטית, וילונות מתאימים יותר למטבח..

אחד היתרונות של וילונות הוא שבניגוד לוילונות, וילונות אינם דורשים תחזוקה רבה. אחד היתרונות של וילונות הוא שבניגוד לוילונות, וילונות אינם דורשים תחזוקה רבה.

יש להם יתרונות רבים.:

 • הם תופסים מעט מאוד מקום בחדר;
 • לגרום לחלון להיראות אטרקטיבי;
 • קל לשטוף, לגהץ במהירות;
 • אינו דורש מוט וילון כבד.

וילונות בשחור ולבן ייראו טוב על כרכוב מחרוזת. השילוב של שחור ולבן משתלב באופן מושלם בפנים קלאסי או אוונגרדי קפדני.

וילונות אדומים ולבנים: הוספת נעימות למטבח

לווילונות דו-גוונים מבד אדום ולבן יש פרופורציות שונות בחלוקת הצבעים.

כדי להוסיף נופך של רומנטיקה לפנים, מומחים ממליצים להשתמש בווילונות אדומים ולבנים. כדי להוסיף נופך של רומנטיקה לפנים, מומחים ממליצים להשתמש בווילונות אדומים ולבנים.

השילובים המוצלחים ביותר:

 • חלק עליון אדום, תחתון לבן;
 • חלק עליון לבן, תחתון אדום;
 • רוב הבד אדום;
 • רוב הבד לבן.

זה נראה אורגני יותר כאשר הפרופורציות בין החלק העליון האדום לתחתית הלבן הן 3: 1. אם החלק העליון לבן, אז יש לצמצם את החלק האדום בתחתית ליחס של 5: 1. אם אתה צריך להגדיל את גובה החלון, השתמש בווילונות מפוספסים אנכיים, ואם הרוחב – אז אופקי.

וילונות אדומים ושחורים: מה הולך עם

בנוסף למטבח, וילונות בצבעים אדומים ושחורים מתאימים לחדר השינה בנוסף למטבח, וילונות בצבעים אדומים ושחורים מתאימים לחדר השינה

השילוב של אדום ושחור יוצר אווירה נעימה, בדיוק מה שאתה צריך למטבח.

אדום-שחור הוא בהרמוניה עם שחור, לבן, אפור, גווני אדום וחום בפנים, אם תבחר את הגזרה הנכונה, וילונות כאלה יכולים לשמש למטבח מכל כיוון סגנוני.

כיצד לבחור וילונות לחדר השינה (סרטון הדרכה)

וילונות עם דוגמה שחורה

אתה יכול להוסיף אלגנטיות לוילונות שחורים על ידי חיתוך או דפוס הבד..

השילוב של שחור ולבן הוא אוניברסלי: הוא מתאים גם לטפטים בהירים וגם בהירים השילוב של שחור ולבן הוא אוניברסלי: הוא מתאים גם לטפטים בהירים וגם בהירים

הדרך הקלה ביותר לבחירה מבוססת על הסגנון העיקרי של המטבח, למשל, אם הפנים בסגנון מזרחי, בחר וילונות שחורים עם הדפס של פרחי לוטוס, דרקונים או הירוגליפים לבנים..

ציור קווי מתאר שחור עם דוגמאות גיאומטריות או פרחוניות הופך וילונות לעיצוב פנים.

וילונות כחולים ולבנים

פנים מינימליסטי עם שניים או שלושה צבעים לא משתעמם יום אחרי יום ואף פעם לא יוצא מהאופנה. וילונות ארוכים קלאסיים ללא קישוטים, עם גזרה פשוטה וצירים – מסגרת אלגנטית של פתח החלון.

על פי מחקר שנערך על ידי מדענים, הכחול מרגיע את האדם ומסוגל לכוון אותו בצורה חיובית: ובשילוב עם הלבן האפקט משופר על פי מחקר שנערך על ידי מדענים, הכחול מרגיע את האדם ומסוגל לכוון אותו בצורה חיובית: ובשילוב עם הלבן האפקט משופר

מה צריך לחפש בבחירת וילונות כחולים ולבנים:

 • וילונות כחולים אינם מתמזגים עם קירות בהירים, הדבר הופך את פתיחת החלון לגלויה יותר ומוגבלת בהחלט;
 • לבנים מגדילים ויזואלית את החלון;
 • וילונות שקופים מכניסים הרבה אור שמש, מחייה את המטבח.

וילונות בצבע חלב אפוי עם מוסיף כחול מאט יהפכו את החלון לנעים והמטבח חמים ומסביר פנים..

כיצד לשלב וילונות בפנים (וידאו)

ישנן הרבה אפשרויות לווילונות לבנים, ולכל אחת מהן יש טעם משלה. אבל מה לבחור תלוי בך.

וילונות לבנים (תמונה)