וילונות משולבים: גרסה פשוטה ויחד עם זאת מקורית

בדים במרקמים וצבעים שונים מאפשרים לך ליצור עיצוב מקורי ומודרני לכל חדר בדים במרקמים וצבעים שונים מאפשרים לך ליצור עיצוב מקורי ומודרני לכל חדר הם מורכבים מבדים בעלי מרקם ו / או צבע שונים. ניתן לתלות אותם בכל חדר ולשנות את החדר ממש. אגב, אין צורך לרוץ לחנות על מנת לבחור בדים שאחר כך יתיידדו בחלון, אפשר להכין משהו מהשאריות, מווילונות ישנים.

וילונות שילוב: כיצד למצוא את השילוב הטוב ביותר

הדרך החשובה ביותר היא לשלב שני צבעים. עם מרקמים, הכל קצת יותר מסובך, לפעמים פשוט אי אפשר להבין מיד אם הם ישולבו על החלון. אבל צבע הוא כלי טוב לשינוי פנים..

ניתן לשלב וילונות בשתי דרכים:

  • באופן הרמוני. כאשר נלקחים צבעים סמוכים, סביר להניח מאותו סולם צבעים. הצבע העיקרי נלקח, ולידו הוא זה שישחק יחד איתו. או כאלה – יתכנו יותר משני פרחים.
  • נוֹגֵד. במקרה זה, צבעים בודדים יעמדו בניגוד לשאר, ובמקביל ייווצרו אפקטים מעניינים של צבע בהיר..

אם אתה רוצה לעצב עיצוב ייחודי של החדר שלך, וילונות משולבים הם אופציה מצוינת עבורך, כולל את כל יכולות העיצוב והדמיון שלך אם אתה רוצה לעצב עיצוב ייחודי של החדר שלך, וילונות משולבים הם אופציה מצוינת עבורך, כולל את כל יכולות העיצוב והדמיון שלך

לפי מה, לפי איזה קריטריון לבחור צבעים? ובכן, למשל, אם תשנה את הטפט, ואז את הווילונות, התשובה פשוטה. הוילונות והטפט שלך קשורים זה לזה. תראה את השילוב שלהם. אבל אפשרות זו מניחה כי הריהוט משחק את התפקיד של כינור שני, וזה תמיד די שמרני איתך..

אם אתה יודע שהטפט יהיה בערך אותו דבר, רקע, ניטרלי, רגוע, אז אפשר כבר לשלב את הווילונות, לבנות סיפורי צבע באנסמבל עם רהיטים.

כיצד לשלב וילונות שונים (וידאו)

איך לשלב וילונות משני צבעים: טיפים

וילונות שילוב דו-גוונים הם טכניקה קלאסית. אגב, מעצבים ממליצים להשתמש בו בחדרים נמוכים, להשגת האפקטים החזותיים הרצויים..

וזה מוסבר בקלות – אתה יוצר עיצוב מפוספס עם שני צבעים, ופסים אנכיים מעלים מעט את התקרה ויזואלית..

כל אדם שהולך בהתאם לזמנים יכול לעסוק בשילוב וילונות: הפיתוי להתנסות ולסיים עם פרט פנים מודרני ואופנתי לא ישאיר אף אחד אדיש. כל אדם שהולך בהתאם לזמנים יכול לעסוק בשילוב וילונות: הפיתוי להתנסות ולסיים עם פרט פנים מודרני ואופנתי לא ישאיר אף אחד אדיש.

ועכשיו ספציפית על אופן שילוב הצבעים:

  1. אדום ובורדו. שילוב הצבעים הללו יחד הוא עסק מסוכן, הדואט שלהם כבר אגרסיבי מאוד. אתה יכול לדלל את הגוונים האלה באפור, אפור עם מתכתי. אבל צבעים כאלה צריכים להיות במינימום בשאר פרטי הפנים. והאפשרות הסטנדרטית ביותר היא אדום (בורגונדי) + לבן או מעט מעושן.
  2. טווח בז ‘. זהו צבע רגוע היוצר אווירה שלווה בבית. צבע בז ‘משתלב היטב עם זהב, כמו גם כחול דהוי או ירוק.
  3. צבע חום. וזה כמעט הצבע המושלם, כי הוא מצליח להתיידד עם כמעט כל הצבעים, ולא רק את ערכת הצבעים שלו..
  4. צבע סגול. אופציה טובה לחדר שינה, עם מה לשלב אותו – עם גוונים של ירוק, אדום, צהוב. התוצאה היא אווירה מסתורית למדי, אפילו נפלאה, שאליה כל כך נעים לצלול אחרי יום קשה בעבודה..
  5. כָּחוֹל. אין דואט טוב יותר מכחול + לבן, אופציה טובה, אגב, למטבח, חסר רעננות.
  6. כתום צהוב. הם צבעים משמחים ואנרגטיים מאוד. טוב להשתמש בהם בחדר נטול חום טבעי. כתום וצהוב אפשר לשלב עם ירוק, כחול, אדום ולבן.

על ידי שילוב בדים וצבעים שונים, ניסויים ודמיון, תוכלו ליצור אלמנט פנים נפלא שיהפוך את החדר שלכם למתוחכם ויוקרתי. על ידי שילוב בדים וצבעים שונים, ניסויים ודמיון, תוכלו ליצור אלמנט פנים נפלא שיהפוך את החדר שלכם למתוחכם ויוקרתי.

באופן כללי, וילונות דו-גוונים הם תמיד קצת ניסוי. אחרי הכל, לילך חם וסגול קר יכולים להיות קרובים למראה כפי שהם נראים לכם, אך למעשה, בשילוב עם צבעים אחרים, הם נותנים אפקטים שונים. לכן כדאי לנסות, לנסות, לחפש תגובות בעצמך ולבטוח בבחירה אינטואיטיבית.

וילונות משולבים למטבח: אילו ייראו מושלמים

הבחירה כלפי וילונות דו-גוונים רלוונטית במיוחד אם המטבח שלכם גדול והחלון עליו גדול למדי. או למשל, חלון עם דלת מרפסת.

אתה יכול לשקול אפשרות אחת ספציפית. יש לכם חלון גדול במטבח המרווח, שנראה די דהוי, אולי עדיין לא מרוהט במלואו. כדי איכשהו לאזן את השפעת הריק הזה, עליך לקחת שני בדים – אחד צפוף, למשל, צבע הקפה עם החלב. קח את הבד השני כהה יותר, למשל, בורדו. אבל לא צפוף, אבל שקוף. הווילונות יהיו על הרצפה, אתה תולה אותם ותרים אותו צבע, קפה טוב יותר עם חלב, תתאחד אחד עם השני. וצריכים להיות שלושה זוגות משולבים כאלה על החלון – שניים בצדדים, אחד באמצע.

וילונות משולבים יעזרו לך ליצור תחושת רוגע ושלווה במטבח, יתר על כן, חדר זה הוא אחד המקומות העיקריים שבהם אתה ומשפחתך מבלים. וילונות משולבים יעזרו לך ליצור תחושת רוגע ושלווה במטבח, יתר על כן, חדר זה הוא אחד המקומות העיקריים שבהם אתה ומשפחתך מבלים.

וילונות דו-גוונים כאלה הם אופציה טובה לסלון..

וילונות משולבים: רעיונות משאריות

בין הרעיונות הרבים לשילובי וילונות, הרעיון ליצור וילונות מבד צ’ינץ בולט בצורה מיוחדת, חמודה, לא יומרנית ויפה..

אתה יכול להכין וילונות משולבים במו ידיך אם יש לך פיסות בד נהדרות למטרות אלה, אך רוחבן או אורכן אינן מספיקות לחלון. אתה יכול להכין וילונות משולבים במו ידיך אם יש לך פיסות בד נהדרות למטרות אלה, אך רוחבן או אורכן אינן מספיקות לחלון.

מה שאתה צריך: שרידי צ’ינץ, שונים מאוד, אבל לא קטנים במיוחד. ואז אתה עושה סקיצה הגיונית, שם תראה כמה סוגים של צ’ינץ אתה משתמש.

הצבע העיקרי הוא אחד, ואתה מקשט את התחתית בפסים בצבע אחר. לדוגמה, צבע עיקרי בצבע בז ‘עם דוגמה קטנה דהויה, ולמטה יש פס ורוד ובורדו. ייתכן שיש פס ורוד בחלקו העליון. וילונות כאלה יכולים להיות מעוטרים בתחרה או בצמה, להפוך אותם לחמודים מאוד, ביתיים. סגנון כפרי או פרובנס יקבלו בחום וילונות כאלה העשויים משאריות, מכיוון שהם עשויים רק בחוקיה..

צבעים שונים של וילונות משולבים (וידאו)

שילוב וילונות לא רק יעיל מבחינת העיצוב, אלא גם מעניין. כל ניסוי יכול להסתיים בממצא בלתי צפוי שישנה לחלוטין את מראה החדר. נסה למצוא את האפשרות האידיאלית שלך שתעזור לבית שלך להיות אפילו יותר חם ונוח..

וילונות משולבים (תמונה)