וילונות אופנתיים למטבח: תמונות של דגמים קצרים ומוצרים חדשים 2019

וילונות קצרים נוחים מאוד במטבח עם פינת עבודה ליד החלון: הם אינם תופסים מקום נוסף וקלים יותר לשימוש וילונות קצרים נוחים מאוד במטבח עם פינת עבודה ליד החלון: הם אינם תופסים מקום נוסף וקלים יותר לשימוש מדוע לרוב נבחרים וילונות קצרים במטבח? העניין הוא, קודם כל, מבחינה פרקטית. הם יתלכלכו פחות, ישתמשו בהם, ואחרי הכביסה וילונות קצרים יתייבשו מהר יותר. אתה יכול גם להגביל את עצמך לטול קצר, זה יגרום לחלון להיפתח, אם הטול, כמובן, שקוף.

טול קצר למטבח: תכונות עיצוב

טול הוא בד שהוא די דמוקרטי. המחיר שלו סביר לכולם, העיצוב מרשים עם וריאציות ושמלת החלון לא הופכת להיות מחסום לאור..

אתה יכול לקנות טול מוכן, ולקצר אותו או לכפוף אותו במו ידיך לפי הצורך. מאלמנטים אנכיים פשוטים בעזרת אחיזה ניתן ליצור עיצוב ייחודי של חלון המטבח אתה יכול לקנות טול מוכן, ולקצר אותו או לכפוף אותו במו ידיך לפי הצורך. מאלמנטים אנכיים פשוטים בעזרת אחיזה ניתן ליצור עיצוב ייחודי של חלון המטבח

עיצוב וילון טול:

 • נֶטוֹ. וילונות פופולריים למטבח. הרשת יכולה להיות עשויה מחומרים טבעיים (למשל, פשתן ומשי) וסינתטיים (ניילון ולבסאן). זהו בד רשת, הצפיפות יכולה להיות שונה. יש רשת טול, שבה השתלבות החוטים היא הטובה ביותר, ישנן אפשרויות גסות יותר.
 • וילון על עיניים. דגם זה נחשב לאופנתי יותר מכיוון שיש בו אלמנטים מעניינים כמו עפעפיים. הטבעות בעפעפיים יכולות להיות מתכת או פלסטיק. זה לא רק תפאורה, העפעפיים עוזרים לווילונות לנוע לאורך הכרכוב..
 • אטריות טול. אופציה אופנתית נוספת שבהחלט תהיה מבוקשת בשנת 2018. זהו וילון בצורת חוטים, שרוחבם בדרך כלל אינו עולה על 5 ס”מ. ניתן לקשט את החוטים בחרוזים..

וילונות טול עם lambrequin הם דגם אחר של וילונות שהם הרבה פחות נפוצים, וילונות מטבח אינם לרוב מרובי שכבות וילונות טול עם lambrequin הם דגם אחר של וילונות שהם הרבה פחות נפוצים, וילונות מטבח אינם לרוב מרובי שכבות

למד את התמונה, מנסה מנטלית על וילון על החלון שלך. אנחנו בהחלט יכולים לומר ש -2019 לא תזיז את הטול ממקומו הגבוה על כף התלבושות לחלון..

רעיונות לקישוט טול של חלון המטבח (וידאו)

וילונות קצרים למטבח 2019: טרנדים אופנתיים

למרות תקופות ההיי-טק, פשטות ותמציתיות מוערכות יותר מכל בימים אלה. לכן קל לחזות שמגמות של פרקטיות נעימה ייראו באופנה הפנימי של 2019..

מוצר אחד, במיוחד בכל הנוגע לטקסטיל, צריך להיות פרקטי ומעניין כאחד, אך פשוט בעיצובו ומסוגנן. טעם טוב, רציונליות ומודרניות הם מה שאתה צריך להפגין בשנת 2019 בבחירת פריטי עיצוב לביתך..

וילונות קצרים הם טרנד מובהק לשנה הקרובה. אם אתה עדיין בספק, פשוט נתח את כל היתרונות..

אם אתה אוהב בהירות, אז וילונות בהירים קצרים הם יותר ויזואלית יותר יפים והרבה יותר נעימים לעיניים. אם אתה אוהב בהירות, אז וילונות קצרים בהירים הם יותר ויזואלית יותר יפים והרבה יותר נעימים לעיניים.

מהם היתרונות של וילונות קצרים:

 • וילונות קצרים אינם “גונבים” צילומים נוספים במטבח, אלא להפך, מוסיפים לו מקום;
 • חופש פעולה עם אדן חלון (וריאציות – בתמונה);
 • הם יכולים להיות מבטאים בצבע נהדר מבלי להעמיס על עיצוב המטבח;
 • טיפול בוילונות קצרים בהחלט קל יותר.

הפונקציונליות חשובה, מכיוון שהמרחב ליד החלון נשאר פתוח, ותוכל לארגן אותו במו ידיך למטרותיך..

וילונות קצרים למטבח: קונספט עיצובי

מכיוון שיש מספר אינסופי של דגמים, ורבים מהם יעברו לאופנת 2019, כדאי להתעכב על מה שכבר מסמך את תשומת ליבם של מעצבים רבים ולא רק.

אם אתה מצייד את הבית שלך במו ידיך, חשב על עיצוב שהוא לא רק אופנתי, אלא נעים, אז אתה כנראה רוצה את עצמך אחד מהדגמים האלה.

וילונות אופנתיים למטבח 2019:

 • “חלון הכפר”. זה לא הסגנון של כפר נידח, אלא הזיכרונות או הרעיונות הנעימים ביותר על בתים קטנים בני קומה אחת מחוץ לעיר. וילונות יפים עם למברקין וקשרי גב, ציור מסוגנן בסגנון פרימיטיביזם או אתנו, בתכלוסי צבע בהירים – זוהי נוחות וחמימות חד משמעיים במטבח.
 • וילונות צרפתיים. העיקר כאן לא להגזים. בכמה פתרונות פנים, זה יהיה רמז לפאר רב. לכן, וילונות כאלה אינם מתאימים למטבח עמוס בעיצוב..

הוילון האוסטרי משולב עם תריסים, יכול להיות לו הדפס בהיר וקישוט בצורת צמה וציציות. למטבח בצבעים מרגיעים, תוכלו לבחור באפשרות בהירה יותר ולהיפך. הוילון האוסטרי משולב עם וילונות, יכול להיות לו הדפס בהיר וקישוט בצורת צמה וציציות. למטבח בצבעים מרגיעים, תוכלו לבחור באפשרות בהירה יותר ולהיפך.

אם אתה לא אוהב אופציה אחת אופנתית, נסה להכין וילונות חינניות במו ידיך..

וילונות קצרים DIY למטבח: הוראות שלב אחר שלב

אם אתה בגלל חומרה, ואפילו סגפנות מסוימת, אם כי לא נטול האסתטיקה שלה, אז אתה יכול לתפור וילונות מ … שק. כן, זוהי אופציה די פופולרית, במיוחד עבור בתים בסגנון כפרי. כמובן, רק קנבס בד לא ייראה הגיוני על החלון, ויופי אינו בא בחשבון. כאן כל ה”צימוקים “בעיצוב.

אתה יכול לקשט וילונות כאלה במו ידיך:

 • מוסיפים עשויים כותנה יפה – בד פרחוני, תאים, עבודת גג;
 • תחרה ניטראלית;
 • רקמת נוי;
 • פרחים מחוט וחרוזים;
 • יישום.

העיצוב של וילונות כאלה יכול להיות פשוט, ולהיפך, מקורי. פנים בצבעי פסטל יהיה בהרמוניה עם וילונות אופנתיים כאלה. העיצוב של וילונות כאלה יכול להיות פשוט, ולהיפך, מקורי. פנים בצבעי פסטל יהיה בהרמוניה עם וילונות אופנתיים כאלה.

אתה יכול גם להכין מוט וילון באמצע החלון במו ידיך, כך שהווילונות האלה יהפכו לדגם “בית קפה”, שגם הוא מבוקש כיום. ובכן, העיצוב הסופי צריך לחפוף עם פנים המטבח שלך..

כיתת אמן: אנו תופרים וילונות קצרים למטבח במו ידינו (וידאו)

וילונות קצרים תמיד קפדניים ומשכנעים, בעוד שהם יכולים להיות עם רעיון עיצובי מעניין, או להיפך, פשוט ככל האפשר.

תהיה בחירה טובה!

עיצוב וילונות קצרים למטבח (תמונה)