שליטה בטלאים: מאסטר: כיתה מאנשי מקצוע

טלאים או טלאים כוללים מערכת כלים וחומרים סטנדרטיים טלאים או טלאים כוללים סט סטנדרטי של כלים וחומרים.טלאים שורשים בעבר הרחוק. הטכניקה של “אפליקציית בד או decoupage” כבר הייתה מוכרת למצרים הקדמונים, ופריטים העשויים סמרטוטים נמצאים גם בתלוליות קבורה סקיות. כיום טלאים הם מגמה סמכותית באמנות הדקורטיבית. אומנות הטלאים, הרקמה, הדקואז ‘והטלאים מאפשרת לכם לקשט את הבית ולשמח את יקיריכם. ניתן ליצור מוצרים כל כך יפים, בהירים ושמחים כמו קליידוסקופ: שמיכה, כיסוי מיטה, כריות כף למטבח, תיק יד, תיק קוסמטי, ציפית, שטיחים, לוחות.

טלאים, רקמה, דקואג ‘הם לא טכניקות מסובכות כמו שזה נראה. ישנם שיעורי אמן ושיעורים הדורשים שליטה, אך קיימות אפשרויות רבות גם למתחילים. בחירת דגם שניתן לתפור במהירות (למשל, מפית, ציפית או תיק קוסמטי) תעורר השראה להישגים חדשים..

אומנות הטלאים: טלאים עשה זאת בעצמך

נשות טירונות המתעניינות באפליקציה – תפירה, רקמה ומפרק בסגנון טלאים, צריכות לזכור כמה כללים פשוטים המקלים על השליטה באמנות המדהימה..

ניתן לעצב שמיכות, כריות, כריות וכריות מיטה בעזרת טכניקת הטלאים ניתן לעצב שמיכות, כריות, כריות וכריות מיטה בעזרת טכניקת הטלאים

בלוקי טלאים הם השלב העיקרי והמכריע בייצור מוצר טלאים. כל השלבים מוצגים בפירוט עם הדרכות וידאו ותמונות.

תבניות באות להציל כדי להקל על חיתוך מדויק.

 1. תבניות. קרטון או תבנית פלסטיק של חלק בצורה מסוימת. תבניות לטכניקות טלאים וטכניקות decoupage נמכרות בחנויות בעבודת יד, אתה יכול להכין אותן בעצמך. לשם כך, צייר דמות גיאומטרית על נייר ללא הפרשות תפר. לאחר מכן הם עושים כניסה של 5 מ”מ ומייחסים את קווי המתאר השניים לקצבה. יש לחתוך את קווי המתאר מקרטון עבה ולהשתמש בשני החסר. הצד המתאים בדיוק למידות היצירה המוגמרת הוא הצד הפנימי, זהו קו התפירה. בחוץ קו החיתוך, הגודל כולל קצבאות תפר. למתחילים קל יותר לעבוד עם תבניות פשוטות – ריבוע, מלבן. עיבוד או אליפסה קשה יותר לעיבוד.
 2. כללי חיתוך. טכניקת הטלאים משתמשת בבדים שונים, אך בתור התחלה עדיף לבחור בטלאים מכותנה, מכיוון שהם קלים יותר לעיבוד, קלים יותר לחיתוך, לשמיכה ולתפור. כדי למנוע מעוות הגושים לאחר הכביסה, יש לכבס את הבד. ההמלצות חלות רק על בדים טבעיים, סינתטיים אינם משנים את צבעם והצטמקותם. עדיף לעמיל ולגהץ את הסמרטוטים המשומשים. הסימונים נעשים בגיר או בסבון, ומשאירים סימנים בלתי נמחקים מהעט ומהעיפרון. אם חותכים אותו על חוט משותף, המוצר לא יוטה. עם בד חדש, אתה יכול להתמקד במכפלת. כדי לחתוך חלק, יש לצרף תבנית עם כניסות לצד האחורי ולהקיף בגיר, ולאחר מכן להניח את התבנית ללא הקצות על גבי הבד ולעקוב אחר המתאר שוב.
 3. תוכניות. לאחר החיתוך, החלקים נתפרים בהתאם לתוכנית. קל יותר להתחיל לשלוט בחלת הדבש של התוכנית עם פריטים גדולים, למשל, שמיכת טלאים. מחיתוכים גדולים יותר, קל יותר ליצור קליידוסקופ של תבנית שבעזרתה תוכל להפתיע מיד את חבריך. בנוסף, מוצר כזה ייקח פחות זמן מחזיקי עציצים, שקיות קוסמטיות או כרית חימום לקומקום. באינטרנט, אתה יכול למצוא ולהוריד בקלות את כל הדפוסים שאתה אוהב למוצרים באמצעות טכניקת הטלאים, האפליקציות או הדקופאז ‘. אם הלקח נלמד, נותר להכין חומרים, כלים ולאסוף קלידוסקופ של צבעים להנאת כולם..

עבור כל מוצר, תחילה עליך ליצור ריק על פי התבנית עבור כל מוצר, תחילה עליך ליצור ריק על פי התבנית

תפר הצלב הטלאי בשילוב תפירה נראה מקורי. עיינו בשיעור צילום ווידיאו בייצור כדורי מטבח.

רקמת טלאים (סרטון הדרכה)

טלאים לעצלנים: כיתת אמן

מוטיבים רוסיים של טכניקת טלאים מובחנים תמיד בקלידוסקופ של צבעים, בהירות, עושר דפוסים ועליצות. שמור על כללים אלה, ולאחר מכן עשה טלאים עשה זאת בעצמך, רקמה ודקואז ‘יביאו נחמה, חמימות לבית ויתנו חלקיק נשמה לכל הקרובים אליך. אתה יכול לפתח את המיומנות של עיבוד ותפירת דשים על הריק “רוזטה”. דפוסים פשוטים אלה לא ידרשו תבניות וחישובים מורכבים. העיקר הוא להכין חומר מעניין, למשל, עבור מחזיק מטבח, תיק קוסמטי או ציפית..

טלאים מטורפים - טכניקה טלאים מטורפים – טכניקה “לעצלנים”

“ורד” – כיתת אמן פשוטה לטלאים לעצלנים וחסרי ניסיון

 1. מרכז ערכת “הפרח” צריך להיות מצולע עם יותר מ -4 פינות. זה יאפשר לך ליצור “ורד” שופע עם הרבה עלי כותרת.
 2. קל לבצע את תיקון השברים במצולע, כל החלקים מופצים ברצף במעגל.
 3. צורת הדשים יכולה להיות שונה, חשוב להתאים אותם בהצלחה בצבע כך שהקליידוסקופ של התבנית לא יתמזג. לאחר טחינת כמה עלי כותרת יש לגהץ אותם כדי שהעבודה תיראה מסודרת..
 4. כאשר ה”וורד “מגיע לגודל התכנון המיועד (בערך ¼ ממושב כיסא או מחזיק למטבח), יש לחתוך את הקצוות כך שיתאימו לסרגל..
 5. מילוי חלת הדבש בכמה מניעים יכול ליצור שכמייה מעניינת לכסא, ציפית או רהיט אחר. אם היישום מורכב (שקית, שקית קוסמטיקה), אתה יכול לפרוס את הדשים מראש ולצלם, לפיו האלמנטים נתפרים.

הוראות מפורטות, צעד אחר צעד, ליצירת מחזיק כד למטבח ואביזרים מעניינים נוספים-עוד.

טלאים (סרטון הדרכה)

דפוסי טלאים

אם שיעור הווידאו הקודם, צילום וכיתת אמן שולטים, אתה יכול ללמוד דוגמאות מורכבות יותר, אך לא פחות מעניינות, שבעזרתן תוכל ליצור לא רק כריות כף למטבח, אלא גם לוחות, כריות (ציפות), כיסויים..

ריבוע בריבוע

 • בשלב הראשון, עליך לתפור 4 משולשים שווה שוקיים, שאת גודלם יש לבחור בנפרד, העיקר שהריבוע הפנימי הראשון הוא קטן.
 • ניתן לעקוב אחר רצף ההתקשרות שלהם בתמונה, העיקר הוא לדבוק בסדר שצוין. כתוצאה מכך, אתה אמור לקבל ריבוע אחיד ומסודר..
 • בצידי הריבוע הזה קבועים משולשים חדשים, שגודלם נקבע בחישובים פשוטים: הצד הארוך ביותר צריך להיות זהה לדופן הריבוע..
 • השלבים הבאים חוזרים על הקודמים, כאשר המשולשים גדלים כל הזמן. מתי להפסיק – תלוי בבחירת המוצר – מפית, מחזיק כד, וכו ‘…
 • כדי שהמוצר ייראה אלגנטי ואקספרסיבי, חשוב שקלידוסקופ הצבעים יתחלף בין פרטים כהים ובהירים..

המרכיבים המרכיבים של הריבועים יכולים להיות עשויים מרצועות קטנות. המרכיבים המרכיבים של הריבועים יכולים להיות עשויים מרצועות קטנות.

אם תהליך עיטורי הטלאים מתעכב, אתה יכול להתנדנד על מוצר מוצק יותר, למשל כיסוי מיטה. יש צורך להכין ריבועים רבים עבורו, הטכניקה של יצירת חלקים זהים רבים, המשולבים בהרמוניה במוטיבים של הקישוט, תעזור לחסוך זמן בייצור כל שבר. בדיוק מה שאתה צריך בשביל כיסוי מיטה.

המארחת תשמח את המארחת עם מחזיקי סירים צבעוניים למטבח ויצירה לילדים בטכניקת טלאים, כי הם כל כך אוהבים את הכל בהיר ויוצא דופן. המארחת תשמח את המארחת עם מחזיקי סירים צבעוניים למטבח ויצירה לילדים בטכניקת הטלאים, כי הם כל כך אוהבים הכל בהיר ויוצא דופן.

 כיכר אוניברסלית רוסית

 1. עבור “מוצרים מוגמרים למחצה” עליך להכין 3 סוגי בדים – 2 עם אותו הדפס (פרח, רצועה), השלישי – רגיל, בהיר.
 2. עבור בטנה, אתה יכול לבחור בד מנוגד או בשילוב הרמוני עם מניעי התבנית.
 3. עבור שוליים, עליך להכין סרט סאטן ברוחב 6-8 ס”מ. כדי להקל על ההתמודדות עם הקצה, ניתן לגהץ אותו ברוחב, ולקפל את הקלטת לשניים לאורך.
 4. 2 פסים נחתכים מבד גוון, באורך מעט יותר ממטר. כאשר עקרון רכישת החלקים נשלט, אתה יכול לבחור רצועה ויותר. הרוחב של פסים כאלה הוא זהה, פי 2 מהריבועים הצפויים. פסים מודפסים נתפרים לאורך והתפרים מגוהצים.
 5.  רצועה נחתכת מבד רגיל ואלגנטי, שרוחבה שווה לרצועה הכפולה שנתפרה. הפסים הרחבים הבהירים ושני הצרים חייבים להיות מקופלים בצד ימין ותפרים. זה נראה כמו סוג של צינור שטוח.
 6. ועכשיו – העיקר: אין צורך לחתוך, לטחון, לאסוף חומרים קטנים לגושים. מספיק לנתק את החלקים הסימטריים המוגמרים מהצינור. כדי לעשות זאת, אתה צריך סרגל מיוחד (אתה יכול לראות את זה מהמאסטרים בסרטון ובתמונה), אבל אתה יכול להסתדר עם משולש גדול בזווית ישרה. איך לחתוך את הריבועים נכון, אפשר לצפות בשיעור צילום ווידאו, העיקר לעשות הכל בצורה מסודרת. תחילת קו החיתוך נעוצה בתפר, לא בקצה חיתוך הבד.
 7. מזיזים את הסרגל בזיגזג, חותכים את המשולשים לשבר האחרון. הריבועים אמורים להיות משני סוגים, ניתן לחבר אותם בדרכים שונות.
 8. חשב כמה ריבועים דרושים כדי שכיסוי המיטה ימלא את חלת הדבש, וחזור על ההליך.
 9. יש לסחוף את החלק העליון של כיסוי המיטה באטם בצבע אחד, להניח תפר לאורך הרצפה עם לכידת שכבת הטלאים והרירית – הדבר יהפוך את התחתית לחזקה יותר, והקצוות קלים יותר לעיבוד..
 10. נותר לכסות את הקצוות בעזרת סרט סאטן, על גבי חיתוך כפול של הבד ולעטוף את הפינות ב”מעטפה “.

טלאים על קצף: כיתת אמן

ולסיום – שיעור חדש: טלאים ללא מחט. ניצור תמונות צבעוניות (טכניקת decoupage + טלאים) יחד עם הילדים על פלסטיק קצף.

במקום חוט עם מחט, האלמנט המחבר בטכניקה זו הוא דבק. במקום חוט עם מחט, האלמנט המחבר בטכניקה זו הוא דבק.

כלים וחומרים:

 • דבק PVA;
 • צִיוּר;
 • מספריים;
 • בסיס קצף מלבני;
 • סט של רסיסים.

הדרכה שלב אחר שלב:

 1. ראשית, ציור מועבר על הקצף, ולאחר מכן קו המתאר המיועד נחתך בסכין.
 2. דשים נחתכים תוך התחשבות בקצבאות, משומנים בדבק וקליידוסקופ מניעים קבוע על בסיס טקופק או טכניקת אפליקציה..
 3. לפני תחילת העבודה על פוליסטירן, עליך לחשוב על ההר שעליו תתקיים התמונה..
 4. נותר לתלות תמונה – קישוט מצוין לחדר ילדים.

Decoupage טלאים (וידאו)

רעיונות של דוגמאות למוצרים בסגנון טכניקת טלאים (רקמה – דפוסי חלת דבש) יתבקשו על ידי קליידוסקופ של תמונות, ושיעורי וידיאו ושיעורי אמן יעניקו שעות יצירה מרתקות ויעזרו ביצירת אביזרים נעימים ומתנות מקוריות לאהובים..

בהצלחה בעשייה שלך.!

טלאים: כיתת אמן בטכניקות שונות (צילום)