מסדרון קטן למסדרון: 8 טיפים לבחירה

אפילו מסדרון קטן יהפוך לנעים ונוח אם הוא מצויד כראוי. אפילו מסדרון קטן יהפוך נעים ונוח אם הוא מצויד כראוי. בעיה תכנונית תכופה היא השטח הקטן מדי של המסדרון. חלל כזה דורש גישה מיוחדת לעיצוב. במחשבה על עיצוב החדר, חשוב לקחת בחשבון את מספר המסדרונות למטר, כמו גם לבחור ולהפיץ את רכיבי הריהוט בצורה נכונה. המסדרון הקטן למסדרון מורכב ממכלול מינימלי של אלמנטים הדרושים ביותר בחיי היומיום. הודות למסדרונות כאלה, אתה יכול לחסוך מספיק מקום לתנועה קלה לאורך המסדרון..

מסדרון למסדרון קטן: אפשרויות מעניינות

השטח הקטן בחדר מבצע התאמות משלו לעיצוב. המסדרון עצמו הוא חלל קטן, המשמש בעיקר חלל מקשר בין הכניסה לדירה לבין חדרים אחרים. חשוב מאוד להחליט על מספר פריטי הריהוט..

לפני שתמשיך בעיצוב המסדרון, עליך להחליט מראש על מיקום ערכת הרהיטים לפני שתמשיך בעיצוב המסדרון, עליך להחליט מראש על מיקום ערכת הרהיטים

כיום, ריהוט מודולרי פופולרי מאוד בקרב הצרכנים: הוא פונקציונלי, פרקטי ומסוגנן..

הבחירה במסדרון בחלל קטן מושפעת מגורמים רבים. החשוב מביניהם הוא כמות הדברים שהולכים לאחסן במסדרון. הכלל העיקרי הוא לא לבחור ריהוט מגושם..

אפשרויות במסדרון קטן:

 • לִפְתוֹחַ;
 • פינה;
 • סט מודולים;
 • וונגה;
 • מיני מסדרון.

אם המסדרון הוא חדר צר או קטן מדי, עדיף לבחור בארון בגדים קטן. זה יחסוך מקום ובמקביל יאפשר לך להכיל מספר מספיק של דברים. בעת בחירת מסדרון קטן, עליך לחשוב מראש על מספר המראה והמראה הכללי של החלקים שהמערכת תכלול.

סטים של מסדרונות קטנים: כיצד לבחור את האלמנטים הדרושים

מעצבים רבים ממליצים לא להתייאש אם המסדרון הוא חלל קטן או צר מדי. אפילו בשטח מצומצם אפשר לבצע עיצוב יוצא דופן ומסוגנן שאינו משבש את הפונקציונליות של החדר..

קולב מסוגנן וארון קומפקטי יתאימו באופן מושלם לפנים המסדרון הקטן. קולב מסוגנן וארון קומפקטי יתאימו באופן מושלם לפנים המסדרון הקטן.

סט למסדרון קטן יכול להכיל מגוון רחב של אלמנטים. יתר על כן, אף אחד מהאלמנטים לא צריך להיות גדול מדי..

כיום, יצרנים רבים מציעים מבחר גדול של מסדרונות קטנים שהם ארגונומיים ובעלי קיבולת גדולה למדי לגודל קטן. הפתרון האידיאלי לקישוט מסדרון הוא פרויקט מיוחד שיביא בחשבון את התכונות והמאפיינים של מסדרון מסוים. ראשית עליך לחשוב על החומר שממנו ייווצרו החלקים, מספר המדפים מהם הם יהיו מורכבים.

סט מסדרון מיני:

 • קוֹלֶב;
 • אֶבֶן שָׂפָה;
 • אָרוֹן;
 • מַרְאָה;
 • מדפים.

בחירת הסגנון לריהוט תלויה בעיצוב החדר. לא כדאי להשתמש בריהוט בסגנון אחר לגמרי. יש לשים לב במיוחד לעובדה שרהיטים לא צריכים להיות מגושמים או מפונפנים מדי.

תכונות עיצוב מסוגננות של מסדרונות קטנים

הבחירה במסדרונות קטנים לעיתים קשה מאוד. די בעייתי לבחור ריהוט פרקטי, קטן, מרווח ויחד עם זאת מתאים לסגנון הפנים הכללי. פתרון מעניין הוא לפתח פרויקט עיצוב מיוחד.

סגנון עיצוב שנבחר כהלכה יהפוך את המסדרון לנעים ויפה סגנון עיצוב שנבחר כהלכה יהפוך את המסדרון לנעים ויפה

כיום, יצרנים רבים מציעים הזמנה אישית של רהיטים באינטרנט – הדבר מאפשר לך לחסוך זמן ולהזמין ריהוט המתאים למאפייני החדר המסוים..

תנאי ביצוע ההזמנה תלויים בלקוח ספציפי. יש לקבוע לא רק את גודל המסדרונות הקטנים, אלא גם את סגנון הביצוע שלהם. מעצבים ממליצים לבחור בסגנון פשוט ותמציתי..

אפשרויות סגנון:

 • קלַאסִי;
 • מוֹדֶרנִי;
 • היי טק;
 • מדינה;
 • סקנדינבית.

עלות ההזמנה תהיה תלויה באיכות החומר למסדרון, כמו גם במורכבות המבנה. חשוב שהרהיטים לא יהיו עמוסים בדברים. לשם כך, עליך להחליט מראש על מספר הדברים שיהיו במסדרון..

העיקרון העיקרי של סידור מסדרונות למסדרונות קטנים

מסדרון קטן דורש קישוט מיוחד. ריהוט הוא חלק חשוב בכל מסדרון. מן העיצוב הנבחר שלה נכון מראה החדר יהיה תלוי. כדי לקשט שטח קטן, עדיף להשתמש בטכניקות מינימליסטיות..

כדי לא להעמיס במסדרון קטן, מעצבים ממליצים לבחור ריהוט קומפקטי אך פרקטי. כדי לא להעמיס במסדרון קטן, מעצבים ממליצים לבחור ריהוט קומפקטי אך פרקטי.

כדאי לשים לב לעובדה שבמסדרון קטן עדיף לא להשתמש בקולבים ומדפים פתוחים – זה ייצור את האפקט של עומס החלל.

יש לציין כי רהיטים לא צריכים להיות יומרניים מדי. כדאי לזכור לגבי הפינות – הן גם חלק מהחדר ויש להשתמש בהן נכון. לשם כך זמינים למכירה מבני פינה, החוסכים מקום..

טיפים לסידור מסדרון קטן:

 • השתמש במספר החלקים המינימלי;
 • בחר עומק ארון לא עמוק מדי;
 • השתמש בארון בגדים לאחסון דברים;
 • חבר את ארון הבגדים עם מחיצה בין החדרים.

חשוב להשתמש נכון בחלל הארון. לשם כך, עליך לשקול את מיקומם של מדפים, קולבים, ארגזים וסלים. ביניים נחשבים נוחים לשימוש ואחסון של דברים..

מסדרון מודולרי למסדרון קטן: תמונות ויתרונות

לכל בעל דירה או בית יש העדפות משלו לעיצוב הסגנוני של המקום. עם זאת, מסדרונות קטנים מבצעים התאמות משלהם שיש להתחשב בהם. אי אפשר להסתדר בלי רהיטים במסדרון, גם אם מדובר במסדרון קטן מאוד.

אתה יכול להפוך מסדרון קטן לתפקודי בעזרת ארון פרקטי ויפה עם מראה. אתה יכול להפוך מסדרון קטן לתפקודי בעזרת ארון פרקטי ויפה עם מראה.

נוח לעצב מסדרונות קטנים באמצעות מבנים מודולריים: הם ארגונומיים, פונקציונאליים ומאוד מסוגננים.

בשוק המודרני מוצגים דגמים יפים של מודולים, שכל קונה יכול לבחור בנפרד, תוך איסוף אוסף הרהיטים שלו. מבנים קטנים יאפשרו לכם לחסוך מקום ככל האפשר. מבחר גדול של מודולים מאפשר לך לבחור דגמים כאלה שלא יסגרו את הקירות, יחסכו מקום, ובמקביל יהיו זולים.

יתרונות המודולים:

 • ארגונומיה;
 • הִשׁתַנוּת;
 • פּרַקטִיוּת;
 • סִגְנוֹן.

כדי לקשט חדר קטן, אין להשתמש במערכות מודולים יקרות וגדולות. הם יעמיסו את החלל ויגרמו למסדרון להיות לא נוח למדי. הדבר החשוב ביותר הוא שבמידת הצורך ניתן לרכוש מודולים..

מסדרון קטן: צילום ופתרונות מקוריים

רעיונות לסידור מסדרונות קטנים מוצעים על ידי מעצבים מנוסים, אשר ברוב המקרים מייעצים לדבוק בפתרונות מינימליסטיים. אסור להעמיס מסדרונות קומפקטיים. לכן הרעיון של מינימליזם מתאים ביותר לקישוט חלל קטן..

במסדרון קטן אתה יכול להציב ארון בגדים מרווח בצורת פינה במסדרון קטן אתה יכול להציב ארון בגדים מרווח בצורת פינה

אפשרויות עיצוב מקוריות למסדרונות ניתן למצוא באינטרנט באתרים מיוחדים.

לפעמים פתרונות נועזים ויוצאי דופן יעזרו להפוך את המסדרון הקטן לנעים ונוח. לשם כך, עליך להחליט מראש על אלמנטים של רהיטים, כמו גם לחשוב על העיצוב. אסור להתעלל בהם.

רעיונות לעיצוב מסדרון:

 • אם הסלון מאפשר, ניתן להציב ארון בגדים בסלון או בחדר השינה;
 • התקן ספסל מובנה שלא יתפוס הרבה מקום, אך יאפשר לך לאחסן כמה דברים;
 • התקן מדפים פתוחים בעומק רדוד.

מסדרון קטן עם סט ריהוט מינימלי נראה מעניין. לסידורו משתמשים במספר ווים וארון נעליים נוח. אתה יכול לקשט את הסלון כך שהוא יראה רחב יותר מבחינה ויזואלית. לשם כך, השתמש במספר טריקים בעת קישוט והתקנת תאורה..

מסדרון קטן: עיצוב פנים, תמונות וטיפים

אנשים רבים מאמינים שכמות הרהיטים המינימלית היא האפשרות היחידה שתחסוך מקום במסדרון. מעצבים מתעקשים שצריך לחשוב על עיצוב החדר מראש. חשוב מאוד להשתמש בטכניקות ויזואליות כדי להרחיב שטח קטן..

מעצבים ממליצים לבחור סגנון מינימליזם למסדרון קטן וקומפקטי. מעצבים ממליצים לבחור סגנון מינימליזם למסדרון קטן וקומפקטי.

עיצוב חזותי צבעוני יעזור לקשט דירה או בית כך שהחדר יראה רחב יותר ויותר.

כדי להגדיל את החלל, אתה יכול לרהט במסדרון מראות בכל הצורות והגדלים. ניתן לתלות את המראה על הקיר או להניח על שידת לילה או שידה. ניתן לקשט קירות גם בתמונות התואמות את סגנון החדר..

טיפים לעיצוב:

 • השתמש בתכניות צבע;
 • בחדר קטן, עדיף להשתמש בגימור בצבע בהיר;
 • עיטור קיר ותקרה צריך להרחיב את החלל באופן ויזואלי.

לפני שתתחיל את העיצוב, עליך לוודא שהתרשים המקדים מנוסח כהלכה. דוגמה לעיצוב מסדרון מעניין ניתן למצוא באתרים מיוחדים, בהם מעצב פיות יגיד לך באיזה צבע להשתמש לקישוט ומה משמעות סוד השחור בחדר..

טיפים לקישוט מסדרון קטן מאוד

על מנת שמסדרון קטן מדי לא יגרום לאי נוחות, יש לבחור את האפשרות הנכונה לקישוטו וסידורו. הוא יכול להצטייד במסדרון קטן במו ידיו. לשם כך, תחילה עליך להכין פרויקט עיצוב לחדר..

לפני שתמשיך בעיצוב המסדרון, יש לחשוב מראש על עיצוב החדר. לפני שממשיכים בעיצוב המסדרון, יש לחשוב מראש על עיצוב החדר.

פריסת המסדרון יכולה להיות שונה לחלוטין: היא יכולה להיות רחבה, גבוהה, צרה או נמוכה..

בעת סידור חדר, כדאי לשים לב לצורתו הגיאומטרית. יש לבצע תיקונים לאחר שנלקחו בחשבון כל המאפיינים והתכונות של החדר. מסדרון ברוחב של עד מטר אחד נעים רק כשהוא מעוצב בצורה נכונה.

טיפים לקישוט:

 • קירבו את צורת המסדרון לכיכר;
 • התקן ארון בגדים עם דלתות הזזה;
 • שימו לב לרוחב המעבר המינימלי המותר של 80 ס”מ.

כאשר מקשטים חדר, חשוב לשים לב לדפוס הטפטים – הוא לא צריך להיות צבעוני מדי. כדי ליצור אפקטים חזותיים, השתמש ברהיטים עם משטח מבריק. בעת התכנון, עליך לשים לב כיצד נפתחות הדלתות וכיצד האור נחשף..

סוגי מסדרונות קטנים במסדרון (וידאו)

סידור מסדרון קטן הוא תהליך מסובך למדי הדורש ידע רב ומיומנויות עיצוב. ניתן לצפות באינטרנט בעיצובים לדוגמה וקטלוג של ריהוט מקורה. חשוב להבין כי ריהוט מרווח אינו מתאים לסידור סלון קטן. זה לא צריך להיות גדול מדי. ארגון החלל צריך להתבצע בהתאם לכל הכללים לעיצוב חדר קטן. בניקולייב תוכלו למצוא מסדרונות קטנים במחירים הנמוכים ביותר.

עיצוב מסדרון למסדרונות קטנים (צילום בפנים)