חוות דעת: פרקט למינציה במטבח, כיצד לבצע את הבחירה הנכונה

יחסית לאחרונה, לרבד עמיד למים למטבח הוכיח את עצמו בשוק חומרי הבנייה והגימור. יחסית לאחרונה, לרבד עמיד למים למטבח הוכיח את עצמו בצורה מושלמת בשוק חומרי הבנייה והגימור, לאחרונה הופיע בשוק לרבד מיוחד המומלץ למטבח לחומרי גימור. יש לו יתרונות רבים, הן על פני “אח” פשוט יותר וציפויים אחרים. עומד בכל מתח, נראה נהדר, דוחה מים. זוהי לא רשימה מלאה של היתרונות שאומרים ביקורות לקוחות..

אתה כבר לא צריך לחשוב על השאלה איזו למינציה יש לבחור למטבח, היכן מחכות לו השפעות תרמיות ומכניות רבות, איתן עליה להתמודד בצורה מושלמת.

בחירת למינציה למטבח: מגיע לך את הטוב ביותר

שים לב כי ציפוי זה מעתיק בצורה מושלמת חומרים יקרים, בעוד שאינו נחות מהם מבחינה פרקטית ועוצמה. המחיר שלו הרבה יותר זול מחומרים דומים, כמו גם כמה קנבס אחרים..

יש לו גם מספר יתרונות חשובים:

 • “חדירות” עם כמות מים גדולה (עד שש שעות);
 • תחזוקה קלה, מכיוון שהמוצר אינו צובר שומנים, אבק ומזהמים אחרים;
 • בִּטָחוֹן. כלים שפוגעים ברצפה לא יישברו;
 • נוכחות של צבע תחת קרינה אולטרה סגולה;
 • עמיד בפני שחיקה, הלם, סדקים, שריטות ונזקים מכניים אחרים;
 • מגוון רחב של טקסטורות וצבעים.

ריצוף למינציה איכותי הוא ידידותי לסביבה ועמיד, מה שאי אפשר לומר על האפשרות הזולה שלה, שעדיף לא לקנות ריצוף למינציה איכותי הוא ידידותי לסביבה ועמיד, מה שאי אפשר לומר על האפשרות הזולה שלה, שעדיף לא לקנות

סביר להניח שאנשים שמשאירים ביקורות שליליות בפורומים התקינו את הגימור הזה בצורה לא נכונה או רכשו את הגרסה הזולה שלו..

לרבד אין כמעט פגמים. ניתן לייחס להם רק מלאכותיות, שכן בכל מקרה מדובר בהעתק של החומרים המקוריים בלבד..

כיצד לבחור למינציה למטבח כך שיתאים לפנים

סוג גימור זה מתאים באופן מושלם לכל עיצוב מטבח, הודות לנוכחות כל מיני וריאציות. זה יכול לחקות מתכת, זכוכית, אדמה, לבנים, פלסטיק, עור, עץ. הסוג האחרון משמש לרוב. רצפת ה”עץ “מתחת לקרש המוצק היא הפופולרית ביותר כיום. עדיף לבחור את הצבע, “גזע” העץ והמרקם לבד, תוך התמקדות בפנים המטבח.

אתה יכול לקנות למינציה עם שיפוע בצד האורך והרוחבי, מקרבת אותו ללוחות פרקט אמיתיים עשויים עץ. אתה יכול לקנות למינציה עם שיפוע בצד האורך והרוחבי, מקרבת אותו ללוחות פרקט אמיתיים עשויים עץ.

כדי לבחור לוח צבעים, זכור אילו גוונים שוררים במטבח. אם הם קרים, אז צריך לקנות את הציפוי בדיוק בגוונים דומים. עם זאת, גוונים ניטרליים “גרגר עץ” יתאימו בהרמוניה לכל חדר..

לא מומלץ לבחור בדים בהירים וכהים במטבח, מכיוון שקשה לטפל בהם. צבעים בהירים יחשפו את כל פגמי החדר, ולכלוך הקטן ביותר יהיה גלוי על משטח כהה..

אם אתה מעוניין בפרקטיות, העדיף את הצבעים המסורתיים – אפור וחום.

לרבד עמיד למים למטבח: סקירות, הרכב, יתרונות

יש לרבד רגיל, המתאים לסלון ולחדר השינה. למטבח, עליך לבחור לרבד עמיד למים, העולה על הקודם בחוזקו, עמידותו בפני שחיקה ופרמטרים רבים אחרים. עדיף לרכוש ציפוי אמין על בסיס פלסטיק. עם זאת, יהיה עליך לשלם יותר מדי על עמידות ואמינות במים. אבל “זה שווה את זה”, על פי ביקורות של לקוחות..

השתמש בחומרי איטום משותפים כדי להאריך את חיי הלמינציה העמיד למים שלך השתמש בחומרי איטום משותפים כדי להאריך את חיי הלמינט העמיד למים שלך

לקנבס העמיד למים יש את התכונות הבאות:

 • המעמד הגבוה ביותר של עמידות בפני שחיקה (32, 33, 34);
 • צפיפות מוגברת;
 • מנעולים שטופלו בדוחי מים;
 • נוכחותם של חומרים דוחי מים נוספים;
 • טיפול בחומרים אנטי פטרייתיים ואנטיבקטריאליים.

הנחת למינציה במטבח (וידאו)

מה עדיף להכניס למטבח: למינציה או אריחים

באיזה אופן עדיף פרקט למינציה על פני חיפויי רצפה אחרים? יש לו מספיק יתרונות, במיוחד על פני אריחים..

הוא כמעט שקט וחם, שאריחים אינם יכולים להתפאר בהם. אין עליו שקעים, והאריחים, כידוע, יכולים אפילו להיסדק בהשפעת נזק מכני..

אריחים אינם זולים כמו סוגי למינציה שונים. אפשר לקנות אותו לא בכל מקום ובמחירים גבוהים למדי. אריחים אינם זולים כמו סוגי למינציה שונים. אפשר לקנות אותו לא בכל מקום ובמחירים גבוהים למדי.

אמנם, אם אתה לוקח בחשבון ביקורות משתמשים בפורומים, אתה יכול לבחור כל ציפוי, אבל מתוך מותג איכותי המבטיח את עמידות המוצר שלך. אתה יכול לשים כל בד ריצוף במטבח, ואפילו שילוב של סוגים שונים של גימורים..

למינציה או אריחים במטבח: ביקורות של בעלים “מנוסים”

“קנינו למינציה לפני שש שנים, באותו זמן זה היה ממוצע במחיר. לעתים קרובות אני שוטף את הרצפות במטלית לחה. אני אבהיר שאנחנו חיים עם ילד. במשך כל הזמן לא נמצאו פגמים. הרצפה חמימה, היא נראית נעימה, אבק לא בולט על רקע בהיר. אני לא רואה חסרונות “. אולג

“כשהם ביצעו את התיקונים, הפניתי את תשומת לבי לרבד. אהבתי את האמינות, העמידות, העיצוב הפשוט, העמידות לחיידקים וכתמים, תחזוקה קלה. הודות לתמיכה קיבלנו גם בידוד תרמי ובידוד קול “. מרינה

אם לשפוט לפי ביקורות רבות, אריח הוא חומר עמיד יותר. אם לשפוט לפי ביקורות רבות, אריח הוא חומר עמיד יותר.

“חיפשנו ציפוי המחקה אבן טבעית במשך זמן רב. הקטלוג הציג גם סוגי למינציה לאריחי קרמיקה ולעץ אקזוטי. היינו מרוצים מאיכות המוצר. אנו ממליצים לך לא להמשיך את כלכלת הכספים ולרכוש את קנבס ברמה הגבוהה ביותר “. משפחת בליקוב

“הנחתי למינציה במטבח, ואני מאוד שמח, למרות שפחדתי לחרוג מהגרסה הקלאסית עם אריחים. אני מאמין שהעיקר ברבד הוא לקחת את הרכישה ברצינות ולבחור רק במוצר יקר ואיכותי של מותג מוכר. אתה יכול לקרוא עליו ביקורות מראש ”. יוליה

רצפה משולבת בפנים המטבח: אריחים ולמינציה

פתרון טוב, במיוחד למטבח מרווח, יהיה שילוב של למינציה ואריחים. האחרון צריך להיות ממוקם באזור העבודה, ליד הכיור, המקרר והתנור. כסו את שאר הרצפה ברבד. כך תקבלו חדר מעוצב. הוא נראה יפה ומהווה את האפשרות המעשית ביותר למטבח..

שילוב ריצוף הוא הדרך הפופולרית ביותר לייצוב חלל מטבח. שילוב ריצוף הוא הדרך הפופולרית ביותר לייצוב חלל מטבח.

קל למצוא מרקם ודפוס דומים, בהתחשב באפשרויות הקיימות כיום בתחום הגמר. מעברי כיסוי בין ציפויים עם פרופיל חיבור..

זהו השילוב הטוב ביותר כדי לחסוך כסף ולהוסיף נופך מודרני לסגנון..

אריח או למינציה: סקירות (וידאו)

ביקורות ברשת אומרות שרצפת למינציה נהדרת למטבח. עם זאת, יש לבדוק היטב לפני הרכישה לגבי חוזק, איכות, חומר, תקופת אחריות, כמו גם כמה נקודות אחרות עליהן דנו קודם לכן. אלה שבחרו נכון את הסיקור השאירו רק ביקורות חיוביות בפורומים רבים.

למינציה במטבח (תמונה)