רצפה ברמה עצמית: הדרך למטבח המקורי

ריצוף תלת מימד יכול לשנות לחלוטין את תפיסת החדר, ולמלא אותו בחיים ריצוף תלת מימד יכול לשנות לחלוטין את תפיסת החדר, למלא אותו בחיים. רצפה ברמה עצמית היא פתרון אופנתי למטבחים מודרניים. בונים ומעצבים רבים בוחרים רצפות לפילוס עצמי לפרויקטים שלהם. הדבר החשוב ביותר בתחום המילוי הוא יופי ומעשיות יוצאת דופן. ידידותיות לסביבה, עמידות בפני נזקים והרבה יותר אפשרית רק עם רצפה בפלוס עצמי.

תכונות של רצפת פילוס עצמי

בשנים האחרונות, רצפות פולימר בפלוס עצמי הפכו לפופולריות. הם משלבים סגנון, פרקטיות וזמני התקנה קצרים..

למטבח בצבעים כהים, רישומים בשחור-לבן על רצפת פילוס עצמי הם אידיאליים למטבח בצבעים כהים, רישומים בשחור-לבן על רצפת פילוס עצמי הם אידיאליים

למטבח, הרצפה בפלוס עצמי מחליפה בהצלחה את הציפוי המסורתי – אריחים או לינוליאום. בשל היעדר מפרקים, הרצפה בפלוס עצמי מספקת ניקיון אידיאלי, עמידות מוגברת בלחות ושחיקה נמוכה. כמו כן, ראוי לציין את החוזק הטוב ביותר, בין שאר החומרים, וקלות ההתקנה..

יתרונות וחסרונות

היתרונות העיקריים של רצפות פילוס עצמי:

 1. חוזק גבוה של רצפת הרמה העצמית;
 2. לחות קבועה אינה מזיקה, דבר החשוב במיוחד למטבח;
 3. עמידות UV;
 4. חיי שירות ארוכים, ללא אובדן תכונות מקוריות;
 5. ידידותיות לסביבה – הרצפה בפלוס עצמי אינה מכילה חומרים מזיקים;
 6. חסר ריח – לאחר השלמת התיקון, לא יופיעו ריחות מהרצפה המפלסת את עצמה, גם אם השמש זורחת כל הזמן על הרצפה;
 7. רצפות פילוס עצמי עמידות באש, אינן פולטות חומרים מזיקים בזמן הבעירה;
 8. מהירות ההתקנה המהירה ביותר – זמן ההתקנה המרבי הוא לא יותר מחמישה ימים;
 9. ההזדמנות הגדולה ביותר ליצירתיות ועיצוב. אתה יכול להתקין רצפות תלת מימד, צבע אחד או ליישם כל דפוס;
 10. אידיאלי לכל עיצוב, על ידי יישום כל דפוס.

על ידי ביצוע הקירות והרצפה באותו סגנון, אתה יכול להשיג תוצאה מדהימה. על ידי ביצוע הקירות והרצפה באותו סגנון, אתה יכול להשיג תוצאה מדהימה.

חסרונות של רצפות פילוס עצמי: 

 1. החיסרון העיקרי הוא שרצפת הפילוס העצמי תהיה קשה מאוד להסרה לאחר ההתקנה, בשל נחיתתה המוצקה על בטון;
 2. אנשים רבים מציינים שריטות מיותרות בשדה המילוי, אך הדבר נובע בעיקר מהתקנה לא נכונה;
 3. למילוי הרצפה נדרשים כלים נוספים, או צוות עובדים המתמחה ברצפות פילוס עצמי.
 4. הדבר החשוב ביותר בעת יצירת רצפה פילוס עצמי הוא שימוש בחומרים איכותיים בלבד. ריחות, שריטות ושבריריות הם סימן לשימוש לא נכון וחסר שימוש בחומרים בעת יצירת רצפה בפלוס עצמי. אותו דבר לגבי קיימות. אל תהיה זול ובחר את החומרים שלך בקפידה.

סוגים ואפשרויות לריצוף פילוס עצמי

שדות המילוי מתחלקים ל -2 סוגים: מינרל ופולימר.

רצפות מינרלים הן תערובת של מותגים שונים של מלט וחומרי מילוי מינרליים, המסדירים את גמישות החומר ומבטיחים זרימה גבוהה של המרגמה. רצפות כאלה משמשות בעיקר ליציקת והנחת לינולאום, למינציה ואריחי קרמיקה עליהן..

רצפת הרמה העצמית למטבח חייבת להיות עמידה, עמידה בפני נזקים ונקייה היגיינית. לשם כך משתמשים ברצפות פילוס עצמי בפולימר..

"שטיח אבן" מתייחס לסוג המינרלי של רצפת פילוס עצמי מטבח לבן יכול להיות מגוון מאוד בצורה יוצאת דופן עם רצפות ברמה עצמית עם דפוס מטבח לבן יכול להיות מגוון מאוד באופן יוצא דופן עם רצפות בפלוס עצמי עם דוגמה קלמנטינה תלת מימדית על רצפת המטבח יכולה לעודד אותך קלמנטינה תלת מימדית על רצפת המטבח יכולה לעודד אותך

 • ציפויי אפוקסי מאופיינים בהתנגדות לחות מוגברת ועומדים בסטנדרטים הטובים ביותר של תכונות סניטריות והגייניות.
 • רצפות אפוקסי אורתאן משמשות עם דרישות בלאי גבוהות, יש להן עמידות בלאי אפילו יותר מאשר סוגים אחרים של ציפויים.
 • רצפות פוליאוריטן ומתיל מתאקרילט משמשות בעיקר בתעשיות כאשר הדרישות לציפוי קשות אף יותר, ולא כל ציפויי אפוקסי יכולים לעמוד בפני שנת פעילות..

עבור מטבחים, עדיף להשתמש בציפוי אפוקסי או אפוקסי אורתאן מכיוון שהם מתאימים ביותר ליצירתיות עיצובית..

שימוש ברצפה בפלוס עצמי במטבח

המטבח הוא המקום המושלם לשימוש בו ריצוף בפלוס עצמי. העברות הגבוהה ביותר, לחות מוגזמת ליד הכיור, טיפות שומן ושמן ליד הכיריים. כל שאר הציפויים נחותים מהרצפה בפלוס עצמי מכל הבחינות. לא ניתן להשוות את ההיגיינה המושגת על ידי שימוש ברצפה בפלוס עצמי אפילו עם אריחים.!

רישומים נועזים הם פתרון מצוין עבור מטבחים קטנים וגדולים כאחד רישומים נועזים הם פתרון מצוין עבור מטבחים קטנים וגדולים כאחד

הערה: ניתן להניח את הרצפה בפלוס עצמי גם על מערכת החימום התת רצפתי. עבור מערכת לחימום מים, אנו ממלאים מראש את הצינורות במים בטמפרטורת החדר. אתה יכול להפעיל אותו לא לפני שבוע לאחר התקנת הרצפה.!

סוגי קישוט ועיצוב

הנוחות של רצפה כזו היא שעם הקלה חזותית הרצפה חלקה לחלוטין הנוחות של רצפה כזו היא שעם הקלה ויזואלית הרצפה חלקה לחלוטין

הרצפה בפילוס עצמי יכולה להיות מכל צבע. כמו כן, על רצפת הפילוס העצמי ניתן למרוח ציור ולאחריו לכה, או לבצע אפקט תלת מימד יוצא דופן..

האופן בו תוכל לשנות את הרצפה תלוי רק בדמיונך ובכספים! כדי למנוע דהייה של דפוס בהיר במיוחד, יש למרוח לכה עמידה לקרינת UV על שכבת האורן..

ישנם מספר כיוונים עיקריים המשמשים בעיצוב רצפה בפלוס עצמי:

רצפה ברמה עצמית עם אפקט תלת מימד

אפקט התלת מימד מושג על ידי שבירת אור בשכבה העליונה והשקופה של הרצפה. כדי ליצור אפקט תלת מימד, מוחלות מספר שכבות של לכה שקופה, שביניהן ממוקמים מספר פרטי תמונה נפרדים. רצפה שכזו מפלסת את עצמה היא היפה והבלתי שגרתית ביותר. זה נעשה על ידי החלת צבע בין שכבות לכה, או שהודפס לראשונה על בד ויניל או בד. לאחר מכן, מוחלת שכבת לכה, המגנה ונותנת את אותו אפקט תלת מימד. העלות של פתרון כזה היא גבוהה למדי, אך החריגות והמוצקות של המטבח שלכם יגדלו באופן משמעותי!

התייחסות היסטורית: ההיסטוריה של רצפות תלת מימד מודרניות עוד משנות ה -70 של המאה הקודמת באיטליה. שם נולדה אמנות מסוג חדש – ציור רחוב. אמנים ציירו תמונות או סקיצות עם גיר שונה על האספלט. לאחר מכן, ריצוף תלת מימד עשה את דרכו למשרדים ובתי מלון יוקרתיים, ובתחילת שנת 2000 סוף סוף עשה את דרכו לצרכנים בארה”ב. רצפות תלת מימד נמצאות בכל מקום כיום.

רצפה ברמה עצמית עם דוגמה פשוטה

רצפות מראות כאלה יכולות להגדיל את החדר. רצפות מראות כאלה יכולות להגדיל את החדר.

אם אתה לא אוהב ציור תלת מימד, אתה יכול גם להזמין עיצוב פשוט עם ציור בגודל מלא ללא פרטים קטנים. במקרה זה, אתה יכול להשתמש בשכבה עליונה לא מבריקה, אלא מאט, שהיא אפילו יותר עמידה בפני שריטות מאשר תרכובות ולכה..

רצפה חד פעמית מונוכרום

יש לו את החוזק הגבוה ביותר בין היתר, בעיקר בשל פחות שימוש בלכה בשכבה העליונה. חוזק גבוה והיעדר שריטות לאורך זמן הם ההבדלים העיקריים של רצפה זו. מכיוון שמשתמשים במילוי מונוכרומטי, אפילו המקומות הכי סבירים לא מאבדים את האטרקטיביות שלהם.

אם אתה רוצה משטח מבריק מונוכרומטי, עדיין יש להשתמש בלכה, מה שמקטין במקצת את חיי השירות של השכבה העליונה..

פתרונות עיצוב למטבח שלכם

מבריק גורם למטבח להיראות מסוגנן ומודרני יותר מבריק גורם למטבח להיראות מסוגנן ומודרני יותר

רצפה ברמה עצמית במטבח היא האפשרות הטובה ביותר להראות את דמיונכם. גם אם כבר יש לכם רהיטים ושיפוץ כמעט מלא, למצוא את הרצפה שמתאימה לכם קל כמו להפגיז אגסים. ניתן לבצע את הרצפה בפלוס עצמי כתוספת לאלמנטים של המטבח, או שיהיה לכם סגנון ייחודי משלכם.

בעת שימוש בוויניל, ניתן להדפיס חלק מהעיצוב לא רק לרצפה, אלא גם לקירות או לרהיטים. הציור יעבור בצורה חלקה מהרצפה לקירות, ואם תרצה, אפילו לתקרה! פתרון זה יהפוך את המטבח שלך ליותר יוצא דופן ומעניין..

חָשׁוּב: למעט אנשי מקצוע בעיצוב, אף אחד לא יכול להתחייב לתוצאה של עבודה. אם תזמין מעצב העוסק ברצפות פילוס עצמי, הוא יעזור לך בבחירת קומפוזיציה ועובדים אשר בהנהגתו יגשימו את כל הרעיונות שלך..

עבודות הכנה ודרישות חדר

הרצפה בפלוס עצמי נשכבת בשכבה אחידה, וזה מאוד נוח אם יש לרצפות פגמים הרצפה בפלוס עצמי מונחת בשכבה אחידה, וזה מאוד נוח אם יש לרצפות פגמים. ראשית, עליך להיפטר מכל הרהיטים שנמצאים על הרצפה, כמו גם לנקות את הרצפה מהציפוי הישן. עדיף לא למרוח את הרצפות על משטחי עץ, כך שגם תצטרך להיפטר ממנה. הרצפה צריכה להיות מישורית ככל האפשר, נקייה מאבק, פסולת ולכלוך. לאחר מכן תוכל להתחיל לעבוד. כל העבודה מופקדת בצורה הטובה ביותר לאנשי מקצוע.

רצפות ברמה עצמית אידיאליות הן לחדרים קטנים והן לגדולים.

בעת הצפת חדר קטן, כדאי לבחור את העובדים שיטפלו ברצפה בצורה הטובה ביותר האפשרית, מכיוון שהאי סדרים בציפוי יהיו בולטים יותר מאשר בחדרים קטנים..

טיפול רצפה ברמה עצמית

ריצוף לפילוס עצמי דורש הרבה פחות תחזוקה מכל ציפוי אחר. הוא דוחה אבק, ולכן הניקוי מהיר וקל. לאחר ניקוי רטוב, מומלץ לנגב את הרצפה במטלית יבשה. ניתן לטפל ברצפות גם בחומרי חיטוי, בפרופורציות המצוינות על אריזת המוצר..

רצפות פילוס עצמי אינן זקוקות לטיפול ספציפי ומיוחד. רצפות מבריקות לפילוס עצמי אינן דורשות שימוש במוצרים מיוחדים או מניפולציות כלשהן.

דעת מומחה

כבר חברות עיצוב רבות משתמשות ברצפות פילוס עצמי כפעילותן העיקרית.. להלן כמה מהביקורות הרבות של נציגיהם:

 • יבגני סטוקרטוב: ידידותיות לסביבה וקלות יישום הם היתרונות החשובים ביותר של רצפות פילוס עצמי! ציפויים בטוחים לחלוטין משמשים גם בחדרי ניתוח ובבתי חולים, יש הרבה מסקנות אפידמיולוגיות על חומרים אלה!
 • מריה לוקשבע: תיקון רצפות זו משימה קשה מאוד, אבל אפשר להתמודד, כמה שכבות של לכה חדשה, לנקות את כל הסדקים והרצפה מוכנה. אם הרצפה נסדקת, אז התקלה היא כולה של העובדים. או רצפות באיכות ירודה או שהיתה טיוטה בזמן ייבוש הרצפה. אני יכול לספר לכם סיפור על סדקים: הלקוח כל כך אהב את הסדקים שהוא לא רצה להחליף את הרצפה ורק ביקש למלא אותו בשכבת לכה נוספת. הסדקים באמת יצרו דפוס יפה במרכז החדר..
 • מיכאיל קראגודין: בהחלט הפתרון הטוב ביותר לחדר אמבטיה ומטבח. מאוד קשה ליישם לכה וציור נכון, אבל בסופו של דבר זה מרגיש שאתה עושה אומנות! קלות הביצוע היא הדבר החשוב ביותר עבורי. כאשר אתה ממלא את היד, ניתן לסיים את הרצפה תוך שלושה עד ארבעה ימים, וזו הדרך היחידה שבה אנו עובדים. הלכה, כמובן, מריחה במהלך העבודה, כך שלפעמים צריך לאטום את החדר, אך אין בכך כל רע..

איך להכין רצפות ברמה עצמית במו ידיך (וידאו)

סיכום

רצפת פילוס עצמי למטבח, אם כי לא הפתרון החסכוני ביותר – העלות נעה בין 60 ל -100 דולר למ”ר, אך בהחלט האטרקטיבית ביותר. מתקיימות כל התכונות העיקריות החלות על רצפת המטבח. קל להתקנה, ידידותי לסביבה. כל זה הופך את הרצפה לפילוס עצמי לרצויה לכל עקרת בית..

רצפה ברמה עצמית במטבח (תמונה)