טפט במבוק דקורטיבי: טבעיות בפנים

המאפיינים הדקורטיביים הייחודיים של במבוק מאפשרים להכניס את רוח האקזוטיות לפנים יחד עם נוחות הבית ופשטות מסורתית. המאפיינים הדקורטיביים הייחודיים של במבוק מאפשרים להכניס פנימה את רוח האקזוטיות יחד עם הנעימות הביתית והפשטות המסורתית. מבחינה לוגית, הסגנון האקולוגי בפנים היה צריך להופיע בבתים כפריים, ולהיות בדיוק המאפיין הייחודי שלהם. אבל בשום מקום סימני הסגנון לא נמצאים לעתים קרובות יותר מאשר במגריות. לתושבי הערים הגדולות כל כך נמאס מהאסתטיקה של הסגנון העירוני, קירות האבן והזכוכית עד שהם מנסים לעשות לפחות מראה של מקלט ידידותי לסביבה בדירותיהם, שבהן הכל טבעי ורענן..

אם בניית הפנים שלך לגמרי בהתאם לסגנון האקולוגי היא משימה די קשה, אז כולם יכולים לעשות את הצעד הראשון. בדיוק אותו דבר בעזרת טפט במבוק.

טפט במבוק בפנים: ידידותיות לסביבה ופשטות

אין ספק שלא כל בית צריך לרכוש טפט במבוק: עבור פנים קלאסי או פנים שבו רוח האצולה ממריאה, בחירה זו תהיה בלתי הולמת. אבל אם אתה אוהב לא רק סגנון אקולוגי, אלא גם טרנדים מזרחיים, אתניות – טפט במבוק יהיה בחירה טובה.

לאחר מכן, ישנן שתי אפשרויות לשימוש בטפט במבוק:

 • כחיפוי קיר מלא:
 • כאלמנט דקורטיבי.

אם תחליט לכלול רק את הטפטים האלה בפנים, זה יהיה מגע של נוחות ביתית, תעשה את האווירה חמימה יותר אם תחליט לכלול רק את הטפטים האלה בפנים, זה יהיה מגע של נוחות ביתית, תעשה את האווירה חמימה יותר

אם תחליט לכסות לחלוטין את הקירות בטפט במבוק, הבית שלך יקבל טעם כפרי. זה לא אומר שזה ייראה כפרי – ותוכלו למצוא בזה תחכום טבעי, אבל יהיה צורך בעיצוב נוסף כדי להפוך את המראה הטבעי לשכנע..

בנוסף, אתה יכול להשתמש בטפט במבוק בכל פנים:

 1. לקישוט מדרונות;
 2. לקישוט שולחנות צד, שידות, ארונות;
 3. לשיקום רהיטים ישנים אך עדיין שמיש.                                        

ניתן להשתמש בטפט במבוק לא רק למטרה המיועדת לו ניתן להשתמש בטפט במבוק לא רק למטרה המיועדת לו

תכונה ייחודית של הטפט היא שהוא משולב בצורה מושלמת עם סוגים רבים של גימורים. כדוגמה, עם אריחים, אבן טבעית, סוגים אחרים של טפטים או סתם קיר צבוע.

טפט במבוק בפנים (וידאו)

טפט בדוגמת במבוק או טפט בדוגמת במבוק

טפט במבוק עם דפוס נראה נהדר, מסוגנן להפליא בפנים האתנו. עם זאת, הם לא נמצאים לעתים קרובות במבצע, והמחיר יהיה גבוה. אבל חלופה לסוג זה של טפטים הפכה לטפט פשוט בדוגמת במבוק..

זה יכול להיות טפט נייר רגיל, או טפט לא ארוג או ויניל..

ישנם מקרים בהם מדובר בחיקוי של במבוק או בדוגמת במבוק שיהיה מוצדק יותר מטפט הבמבוק עצמו:

 • בפנים עם לחות גבוהה. במקרה זה, הגימור הטבעי עם טפט במבוק יהיה בלתי סביר, שכן הוא סופג לחות גם בהספגה מיוחדת, וטפט טבעי לא יעמוד בחיי השירות המלאים. יחד עם זאת, הציור או ההדפסה הרצויים ייצרו את מצב הרוח הדרוש ויאפשרו לך לגלם את הרעיון המקורי בצורה מסוימת..
 • על המטבח. כדי למנוע מטפט במבוק טבעי לספוג ריחות מטבח רבים, טפטים בדוגמת במבוק בפנים המטבח יהיו הבחירה הטובה ביותר. עבור החלק שמעל שולחן העבודה, אתה יכול להכין סינר מיוחד בדוגמת במבוק, אשר ישלים את הטפט הראשי..
 • במסדרון. הנוכחות של טפט במבוק רחוקה מלהיות תמיד מתאימה. מקום במסדרון או במסדרון נשחק ונשרט מהר יותר. קל יותר למצוא טפט חיקוי אנלוגי או ויניל בדוגמת במבוק, הנשטף היטב ונראה מרהיב..

ציורי קיר עם תמונת במבוק ימלאו אפילו את הפנים המשעמם ביותר באור ובנוחות ציורי קיר עם דימוי במבוק ימלאו אפילו את הפנים המשעמם ביותר באור ונוחות

בחדר ילדים, טפט במבוק טבעי הוא גם לא הבחירה הסבירה ביותר – הסיכון לפגיעה מכנית על הטפט גבוה יותר, ושוב, לאחר כמה שנים, הם עשויים לדרוש תיקון..

טפט במבוק: חיקוי איכותי

אנשים רבים תופסים את המילה “חיקוי” ביחס לטפט כמשהו באיכות נמוכה, זול. אבל זה רחוק מהמקרה. הטכנולוגיות המודרניות מאפשרות לחומרים דקורטיביים רבים לחקות כמעט את המקור..

כך, למשל, ציורי קיר מוויניל בדוגמת במבוק נראים מגניבים להפליא. אם תקשטו איתם את כל הקיר המרכזי בסלון, או רק קטע מהקיר, תמונת החדר כולו תתהפך.

כדי לגרום לחיקוי להיראות טבעי, עליך להוסיף אותו. קל לבחור אלמנטים שיהיו באותו הרכב סגנוני כדי לגרום לחיקוי להיראות טבעי, עליך להשלים אותו. קל לבחור אלמנטים שיהיו באותו הרכב סגנוני

הוסף את חיקוי הטפטים בפחית הפנימית:

 1. צמחי חיים נוי שנראים כמו במבוק;
 2. שטיח רצפה עשוי באותו ערכת צבעים;
 3. כריות בצבע שלהן כמו במבוק.

וכמובן, מזכרות שונות, תכשיטים באסתטיקה של מדינות בהן גדל במבוק.

הכל על טפט במבוק (וידאו)

כיצד להדביק טפט במבוק: הוראות שלב אחר שלב

לא משנה כמה טבעי ומגניב נראה טפט הבמבוק בפנים, הדבקתם תדמה לאותה שגרה במקום, אבל איפשהו תהליך דינאמי כמו הדבקת כל טפט אחר. כלומר, אין יוצאי דופן ופינוקים.

אז, העבודה מתחילה בהכנת הקירות. הקיר חייב להיות אחיד, והקפד לטפל בו בתרכובת שתמנע עובש וטחב להופיע.

ישנן מספר תשובות לשאלה הטבעית למה להדביק טפט במבוק. אומנים מנוסים רבים מבטיחים כי מסמרים נוזליים הם הרכב הדבק הטוב ביותר..

מהדקים משמשים לעתים קרובות כאשר טפט במבוק מחובר לסיבית. מהדקים משמשים לעתים קרובות כאשר טפט במבוק מחובר לסיבית.

 אז הדבקת טפט במבוק סטנדרטי:

 • טיפול בקיר עם פריימר. מייבש את הקיר.
 • סימון אנכי.
 • מריחת דבק על משטח הטפט. תן לדבק זמן להתייבש..
 • לחץ על הטפט לחלק העליון של הקיר והחלק אותו בעזרת מטלית. חשוב לא לאפשר להופיע שטחי טפט עם אוויר מתחת..
 • עיבוד נוסף.

טיפול נוסף מורכב ממריחת חומר אנטי -סטטי על הטפט. זה יעזור למנוע מאבק להיאסף על הטפט. וטפט במבוק מותר ללכה, להכתים ואפילו לשייף. ערכת הצבעים מאפשרת ניסויים שונים.

בנפרד, יש לומר על הדבק לטפט במבוק על בסיס בד. זהו דבק מיוחד שניתן לקנות באותה חנות שבה נמצא הטפט. הוא מתאים למשטח מסוג זה ומספק את האחיזה הטובה ביותר. במילה אחת, לטפט במבוק טבעי יש שתי אפשרויות דבק – דבק על בסיס בד ודבק מסמרים נוזליים..

טפט במבוק בפנים: סגנון כפרי

הפנים בסגנון הכפרי המפורסם לא יצא מהאופנה במשך זמן רב. זאת בשל העובדה שאנשים נמשכים יותר ויותר לעקרון הטבעי בפנים, לכל דבר טבעי וידידותי לסביבה..

מדינה היא קרבה לכפר, לפולקלור, לאורח חיים נינוח. למעשה, מוזיקת ​​קאנטרי משחזרת את עיטור בית הכפר, אך כאן חשוב להבין על איזה סגנון כפרי אנו מדברים. מדינה היא קרבה לכפר, לפולקלור, לאורח חיים נינוח. למעשה, מוזיקת ​​קאנטרי משחזרת את עיטור בית הכפר, אך כאן חשוב להבין על איזה סגנון כפרי אנו מדברים.

עיטור הבית הרוסי שונה מהעיטור של האנגלים והצרפתים. לכן, טפט במבוק במדינה הרוסית לא תהיה האפשרות הטובה ביותר, אך אם אתם יוצאים מתפיסת מדינה אחרת, תוכלו גם לבחור טפט במבוק..

תמונה של בית בסגנון כפרי עם טפט במבוק:

 1. אי הכללה של צבעים בהירים ורוויים מדי;
 2. איזון צבע – אם הקירות בהירים מספיק, אז האביזרים דיסקרטיים, ולהיפך;
 3. ריהוט עם קווים ישרים ועיצוב מינימלי;
 4. רהיטי ברזל יצוק;
 5. טקסטיל היוצר פמליה של נעימות, חמימות, שלווה.

הפנים הכפרי, שבו טפט במבוק יהווה רקע מצוין, אינו סובל מהומה, שפע של תפאורה ופרטים רבים. במקום זאת, הוא נועד לחלל, הרבה אור ואוויר.

הדבקת טפט במבוק (הדרכה בוידאו)

טפט במבוק הוא תענוג יקר, אך הנאה זו יוצרת סביבה בה נעים להירגע ולעבוד. אל תשכח עקביות בסגנון, ללא עומס יתר, איזון צבעים.

תיקון שמח!

טפט במבוק בפנים (תמונה)