טפט בפועל לחדר ילדים: עיצוב משולב

להתפתחות הילד, חשוב מאוד לבחור את הפנים הנכון: כולל טפט להתפתחות הילד, חשוב מאוד לבחור את הפנים הנכון: כולל טפט שימוש בטפטים משולבים לחדר הילדים יעזור לקשט את הקירות וליצור סביבה נעימה ומתאימה לגיל הילד. עבור הקטנים, טפטים עם הדפס גדול מתאימים; ככל שהם מתבגרים הציור עשוי להיות קטן ומפורט יותר. ילדים שמים לב לתמונות חיות וזוכרים אותן עד סוף חייהם. מתנה אמיתית לילד היא טפט יפהפה עם תמונות של הדמויות המצוירות האהובות עליכם או חיות מצחיקות, דגים, ציפורים.

איך לשלב טפטים בחדר ילדים: פתרונות הרמוניים

הפנים נוצר על פי כללי הרכב. יש צורך לחשוב לא רק על צבע הקירות, אלא גם על סידור נוח של רהיטים. על ידי שילוב של 2 סוגי טפטים, אתה יכול לחלק את החדר לאזורים. טפטים משולבים הניתנים לכביסה יפשטו מאוד את הניקוי, וטפטים בעזרתם תוכלו למחוק סמן יעניקו לילדכם הרבה יצירתיות..

האפשרויות העיקריות לחלוקת החדר:

 1. אופקי;
 2. אֲנָכִי;
 3. אזורית;
 4. צור קיר מבטא.

ייעוד הוא פתרון חדש בעיצוב פנים: סגנון זה שימש בעבר בחברות גדולות. כיום הוא משמש לעתים קרובות גם בחדרי ילדים. ייעוד הוא פתרון חדש בעיצוב פנים: סגנון זה שימש בעבר בחברות גדולות. כיום הוא משמש לעתים קרובות גם בחדרי ילדים.

לכל אחת מהאפשרויות הללו יש יתרונות משלה, עליך לבחור על פי העדפות אישיות וגודל החדר. טפט משולב יעזור לך להתאים ויזואלית את אורך, רוחב וגובה החלל, אם אתה יודע כיצד להשתמש באשליות אופטיות..

פיצול אופקי: הגדלת שטח החדר

עם אפשרות שילוב זו, החלק העליון מעוטר בטפטים בהירים, והתחתון – רווי יותר. אין צורך להשתמש בטפט לבן כשלג לראש, כל גוון פסטל יפה יעשה: ורוד בהיר, אפרסק, צהוב בהיר, שמימי. החלק התחתון יכול להתבצע באותו צבע של גוון אחר: ורוד עסיסי, אפרסק עשיר, צהוב בוהק, כחול עמוק. קו ההפרדה מכוסה לעתים קרובות בדפוס. זוהי פס צר מיוחד המקשט את התפרים והמפרקים של הטפט. הדפוס הוא לרוב בהיר, לבן, שמנת או שנהב.

החלוקה האופקית של החדר יכולה להגדיל באופן ויזואלי את החלל: אם הוא משולב גם עם תמונת הפסים על הטפט, תוכל להשיג את האפקט המרבי החלוקה האופקית של החדר יכולה להגדיל באופן ויזואלי את החלל: אם הוא משולב גם עם תמונת הפסים על הטפט, תוכל להשיג את האפקט המרבי

הייחודיות להפרדה אופקית היא שבדרך זו אתה יכול:

 • הגדל את שטח החדר באמצעות צבעים בהירים;
 • הפוך את חדר הילדים למעשי, החל טפטים הניתנים לשטיפה לסיום מלמטה.

פיצול אופקי יכול לעבור לאורך קיר אחד או על כל הארבעה. לאותם ילדים שאוהבים לצייר, נוח לקשט את החלק התחתון של הקיר בטפט ציור מיוחד. מתנה זו מגיעה עם טושים הניתנים להסרה מהקיר בקלות..

זה יחסוך תיקונים מקראקול של ילדים ברחבי הבית, וייתן לילד את ההזדמנות לתרגל ציור כמה שהוא רוצה..

הפרדה אנכית: הגדלת גובה החדר

אם התקרה נמוכה בחדר הילדים, ניתן לתקן פגם זה על ידי הפרדה אנכית. בדרך זו תוכלו לקשט נישות, פתחי חלונות, מדרונות דלתות..

כאשר מחלקים טפטים במאונך, עליך לקחת בחשבון את העובדה שצריך להדביק סוגים שונים של טפטים בדרכים שונות: עליך להתייעץ עם מומחה בנוגע למקרה האישי שלך. כאשר מחלקים טפטים במאונך, עליך לקחת בחשבון את העובדה שצריך להדביק סוגים שונים של טפטים בדרכים שונות: עליך להתייעץ עם מומחה בנוגע למקרה האישי שלך.

הפרדה אנכית מאפשרת:

 1. בחר חלק מהקיר;
 2. צור מסגרת לטפט צילום;
 3. הפוך את הקיר צר או רחב יותר לפי הצורך;
 4. צור מסגרת לעריסה, שולחן או ארון בגדים.

כשמשלבים טפטים אנכית, חשוב לא לשכוח שצבעים כהים מצמצמים ויזואלית את שטח הקיר, ואור בהירים מגדילים אותו. אם משתמשים בצבעים מנוגדים (חום וצהוב, למשל), אז בדרך זו תוכל להגדיר מבטאים בפנים. לעתים קרובות ההפרדה האנכית משולבת עם תוספת טפטים לצילום..

חלוקה אזורית: אזורי שינה ומשחק

בחדר הילדים הילד לא רק משחק, אלא גם נח בלילה. גוונים רגועים ליד העריסה יעזרו לך להתכוונן לשינה, וצבעים דינאמיים יותר בחדר המשחקים יהפכו את האווירה נינוחה. כדי לגרום לעיצוב הפנים להיראות מסוגנן והרמוני, ניתן להשתמש בחלוקה לאזורים באמצעות גוונים קרובים לרוויה, אך שונים בצבעם. למשל, ירוק טרי וכחול נעים. טפט משולב לחדר הילדים יכול להיות מט או מבריק.

חייו של ילד צעיר מורכבים משני שלבים: משחק והרפיה. החלק בחדר שבו הילד משחק צריך להיות בהיר ככל האפשר, עם הרבה ציורים יפים. חייו של ילד צעיר מורכבים משני שלבים: משחק והרפיה. החלק בחדר שבו הילד משחק צריך להיות בהיר ככל האפשר, עם הרבה ציורים יפים.

עם חלוקה אזורית, כדאי לבחור במאט או מבריק, אל תשלב טקסטורות בעלות ברק שונה.

צור קיר מבטא

צבעים בהירים מושכים תשומת לב, כך שאם אתה רוצה להדגיש בכוונה קיר אחד, עליך להשתמש בטפט הרווי ביותר בצבע בחדר בשביל זה. שלושת הקירות האחרים צריכים להיות בצבעים ניטרליים יותר, בהירים או כהים יותר מהראשיים. עבור משתלה קטנה, אפשרות יתרון יותר היא טפטים רקע פסטליים, הם מוסיפים חזותית לחדר ויזואלית..

ניתן להדביק את קיר המבטא עם טפטים עם פס אנכי: זה יגרום לחדר גבוה יותר מבחינה ויזואלית ניתן להדביק את קיר המבטא עם טפטים עם פס אנכי: זה יגרום לחדר גבוה יותר מבחינה ויזואלית

אם אתה רוצה לתת מתנה לילד, עליך לברר מה הדמויות האהובות עליו, מה בדיוק הוא היה רוצה לראות בחדרו..

אם המבטא אינו זקוק לכל המטוס של הקיר, אלא רק לחלק, ניתן לקשט את הקצוות בדפוס. הקרש יגן על הטפט המשולב מפני התקלפות, וייצור הדגשה דקורטיבית. טפט הרקע לחדר הילדים יכול להיות רחיץ, זה יקל על ניקיון החדר.

כיצד לבחור טפט לחדר ילדים: משולב לבנים

באופן מסורתי, ערכת צבעים קרה משמשת לבנים: כחול, תכלת, אינדיגו, אקוומרין. אבל כל הילדים משחקים טוב ושמח בחדרים חמים ושטופי שמש עם קירות צהובים, לבנים, כתומים, ירוקים. אין צורך להיות מוגבל ללוח כחול, חדר בנים יכול להיות בכל צבע. עדיף לשלב טפטים משני צבעים כך שהצבעים יהיו שווים ברוויה. אם צבע אחד בהיר מאוד והשני חיוור מאוד, הרי שכאשר תיכנס לחדר, כל תשומת הלב תגיע לנקודת הצבע הבהירה יותר..

טפטים לחדר ילדים יכולים להיות עשויים מחומרים שונים.:

 1. ויניל עמיד;
 2. נייר לא יקר;
 3. תחום ביניים יפה;
 4. פוטומורלים צבעוניים על גבי גיבוי לא ארוג, נייר או ויניל;
 5. טפט זכוכית נוצץ;
 6. טפט נוזלי שופע;
 7. טפט דמוי משי נוזלי המעניק לקירות מרקם נעים.

לטפטים בחדר ילדים, הדבר החשוב ביותר הוא היכולת לשטוף או לנקות את הטפט. יש סימון מיוחד על הטפט, שבזכותו ניתן לראות אם אפשר לשטוף טפט ספציפי לטפטים בחדר ילדים, הדבר החשוב ביותר הוא היכולת לשטוף או לנקות את הטפט. יש סימון מיוחד על הטפט, שבזכותו ניתן לראות אם אפשר לשטוף טפט ספציפי

בטיחות סביבתית היא איכות הכרחית של כל החומרים בחדר הילדים. לפני הקנייה, עליך לוודא כי הרכב הבד מצוין על הטפט, יש הוראות להדבקה.

המלצות לשילוב של טפטים בחדר לבנים:

 • בחר טפט מאותו חומר (לדוגמה, 2 סוגי ויניל);
 • וודא שהבדים מתאימים בעובי;
 • השתמש בבדים מבריקים או מאט.

בנים אוהבים את הטפט עם ברק מתכתי כמו קירות חללית. אתה יכול לקשט את חדר הילדים בסגנון נושאי, תוך הדגשת קיר אחד או שניים לטפט מתכת.

אנו משלבים טפטים בחדר ילדות: ניואנסים

חלק מהבנות אוהבות טפטים ורודים עם פיות פיות, ואילו אחרות אוהבות ספינות ושודדי ים. כדי לגרום לבתך להרגיש טוב, עדיף לדבר איתה על מה שהיא הייתה רוצה לראות על קירות חדרה מדי יום..

אם תנסה, תוכל ליצור לילדה עולם נפרד, שבו הילד עצמו הוא הדמות הראשית והאמן. אם תנסה, תוכל ליצור לילדה עולם נפרד, שבו הילד עצמו הוא הדמות הראשית והאמן.

כיצד לפתור את בעיות הטפט הנפוצות ביותר:

 1. אם התברר שהבדים שנבחרו שונים בעובי, עליך לסגור את המפרק בעזרת דפוס. במקרה זה, המעבר ייראה מסודר..
 2. אם דבק מופיע בצד הקדמי, עליך לנגב אותו בעזרת ספוג לח מיד, אל תעזוב עד שהוא מתייבש. כתמי דבק אינם נשטפים, מקלקלים את מראה הקיר ומובילים להחלפת טפט שלם.
 3. אם אתה צריך לשחזר לעתים קרובות טפט, למשל, יש חתול בבית שקורע את הקירות, עליך לבחור טפט נוזלי. האפשרות הנוחה ביותר לתיקון היא טיח נוזלי דקורטיבי..

בחדר הילדה ניתן לקשט באופן מעניין את הקירות בטיח משי משני סוגים, צבועים בצבעים שונים. נצנצים ופלטת צבעים עדינה ייצרו אווירה נהדרת וקסומה.

טפט בפנים לילדה (סרטון)

שילוב טפט לילדים מגדרים שונים

יש הרבה הדפסים לילדים שילדים משני המינים אוהבים. אם יש שני בעלים בחדר הילדים בו זמנית, עליך לברר על העדפותיהם. לפעמים ההורים בוחרים בוורוד לבנות, כחול לבנים ואפילו לא חושבים על העובדה שילדים עשויים לאהוב צבעים שונים לגמרי..

כדי שילדים ירגישו שהחלל באמת שלהם, אישי ובטוח, צריך לתת להם חופש בחירה..

עבור ילדים ממינים שונים, פתרון מצוין יהיה להדביק טפט על הקיר עם תמונות של בעלי חיים או דפוסים מופשטים. עבור ילדים ממינים שונים, פתרון מצוין יהיה להדביק טפט על הקיר עם תמונות של בעלי חיים או דפוסים מופשטים.

בחירת הילדים יכולה להיות מונחית על פי התקציב המשפחתי והאפשרויות. ישנם טפטים זולים מנייר זולים שהם חזקים מספיק ויכולים להימשך יותר מחמש שנים..

צבעים קלאסיים או יוצאי דופן:

 • משבצות, אפונה, פסים אנכיים או אופקיים, זיגזגים, עיגולים;
 • קישוטי ירקות או פרחים;
 • פירות טריים, עצים;
 • בעלי חיים, ציפורים, פרפרים וחיפושיות קרבות קרנפים.

אם קירות מבטא אמורים להיות בחדר הילדים, אתה יכול לתת לכל ילד קיר אחד ליד העריסה. ולקשט את 2 הקירות האחרים בצורה ניטרלית. על קירות מבטא תוכלו להציב ציורי קיר עם הדמויות, הנופים או המדבקות האהובים עליכם.

טפט לחדר הילדים: טיפים מאנשי מקצוע (וידאו)

מדבקות טפט מעורבות יכולות להיות קטנות, מסודרות או גדולות ותופסות הרבה מקום בקיר. ילדים מאוד אוהבים מדבקות, הם אפילו אוהבים את תהליך הבחירה, הקנייה, היישום על הקיר. כדי שהמדבקות ייראו יפות, קירות הרקע לא צריכים להיות מגוונים מדי, והכי טוב אור.

דוגמאות לטפטים לחדר ילדים משולב (צילום)