טפט לצביעה: רעיונות פנים לאנשים יצירתיים

טפטים לציור הם בעלי ספיגת רעש גבוהה טפטים לציור הם בעלי ספיגה גבוהה של רעש לצביעת הטפט – אפילו לפני כמה עשורים אף אחד מבני העם לא יכול היה לדמיין פוטנציאל כזה, אך כיום תוכלו להפוך את הקיר במו ידיכם על ידי צביעת הטפט. הטכנולוגיה התקדמה עד כדי כך שניתן לעשות זאת ללא מעורבות של מומחים, ותקבלו קיר חדש ללא פסים. אם אתה רוצה שהמרקם והצבעים של הצבעים הם המדהימים ביותר, ורעיונות הציור אינם מוגבלים לכמה אפשרויות.

טפט לציור בפנים

למתחילים ולאלו שרק מתעמקים בשאלה, כדאי לומר מיד – לא כל הטפטים נחוצים וניתנים לצביעה. וגם אם קניתם טפט בעל מרקם יקר, יתכן שזה לא סוג טפט לצביעה. טפטים לציור הם בעלי רמת העמידות הנדרשת בלחות, מובחנים בהקלה עמוקה, אין להם דפוס רב צבעים, וזה קורה, מכיל פיגמנט.

בעת בחירת טפט לציור, עליך להקדיש תשומת לב מיוחדת למרקם שלהם ותאימותו עם הפנים העתידי שלך בעת בחירת טפט לציור, עליך להקדיש תשומת לב מיוחדת למרקם שלהם ותאימותו עם הפנים העתידי שלך בפנים ניתן לשלב טפט כזה עם ציפויים אחרים, המשלבים טקסטורות וצבעים בכל דרך אפשרית. בפנים ניתן לשלב טפט כזה עם ציפויים אחרים, המשלבים טקסטורות וצבעים בכל דרך אפשרית.

כיצד להדביק טפטים לציור (וידאו)

טפט לציור: “יתרונות” ו”חסרונות “

כקונה, אתה שוקל את היתרונות והחסרונות של רכישה פוטנציאלית כאשר בוחנים אפשרויות. וזה סביר, כי נכון להעריך את כל הצדדים.

“יתרונות” של טפטים הניתנים לצביעה:

 • היכולת לצבוע מחדש את הטפט מספר פעמים, ובכך לעדכן אותו;
 • הטפט עמיד מאוד לקרינה אולטרה סגולה;
 • טפט מסווה ליקויי קיר;
 • אתה יכול לצייר בכל צבע – לוח עשיר של בחירה יוצר אפשרויות ייחודיות בפנים.

טפטים לציור מקסימים בכך שהם מאפשרים לך להחיות את הפנים מבלי לבצע שיפוץ מפואר. טפטים באיכות גבוהה יכולים לעמוד בעד 10 מחזורי צביעה טפטים לציור מקסימים בכך שהם מאפשרים לך להחיות את הפנים מבלי לבצע שיפוץ מפואר. טפטים באיכות גבוהה יכולים לעמוד בעד 10 מחזורי צביעה

“חסרונות” של טפטים לציור:

 • סוגים מסוימים של טפטים דורשים טיפול עדין במיוחד;
 • יהיה עליך לרכוש בנוסף צבע.

ואלו רק התכונות הבסיסיות של הטפט. לפני הקנייה, קרא לא רק את הביקורות, אלא גם את האיכויות הטכניות של הטפט..

סוגים ויתרונות של טפטים שניתן לצבוע (וידאו)

טפט לציור: מפרטים

בדרך כלל אתה קונה טפט מדמיין איך זה ייראה בפנים שלך. הנה אופציה נוספת – טפט לציור קיים בצבעים ניטרליים, היצרן יכול להוסיף מעט פיגמנט לבן כך שהציור יתבסס על בסיס בהיר..

מאפיינים נוספים של הטפט:

 • רק לעתים נדירות טפטים כאלה מבריקים. אפשרויות חלקות, כמובן, נמצאות, אבל מבריק כמעט אף פעם. למה? זה פשוט: מרקמים מט וחצי מאט מבטיחים את ההדבקה הטובה ביותר להרכב הצבע והלכה..
 • המשטח הטבוע הוא המאפיין העיקרי של טפטים כאלה, הודות לו, לאחר החלת צבע, הטפט הופך להיות אטרקטיבי ככל האפשר.

ישנם טפטים עם אפקט תלת מימד, אחד מהסוגים המודרניים ביותר. אלה גלילים עם תבליט עמוק מאוד, שאחרי הציור יוצרים אשליה של תמונה תלת מימדית. ישנם טפטים עם אפקט תלת מימד, אחד מהסוגים המודרניים ביותר. אלה גלילים עם תבליט עמוק מאוד, שאחרי הציור יוצרים אשליה של תמונה תלת מימדית.

אם בכל זאת טפט מובלט הוא לא מה שאתה רוצה, אז יש גרסה חלקה יחסית עם משטח דק..

איזה טפט לצביעה עדיף: סוגים

טפטים המיועדים לציור יכולים להיות משלושה סוגים – טפטים מנייר, טפטים לא ארוגים וטפטים מפיברגלס. כדאי לשקול את כל שלושת הסוגים, וכבר תחליטו איזה טפט לציור עדיף.

מאפיינים של סוגי טפטים:

 • עיתון. הם מיוצרים בשתי גרסאות-סימפלקס (זהו ציפוי חד שכבתי, טפט זול, קל להתקנה, אך לא כל כך עמיד), דופלקס (טפט דו שכבתי, שבו יריעה תחתונה עבה ודק דק, דקורטיבי) . כאן אתה יכול לזכור על סריגי סיבים גסים, במהלך הייצור מתווספים לחומר שבבי עץ קטנים, מתקבל בד מחוספס כלפי חוץ או כיסוי הדומה לשטה..
 • לא ארוגים. אלטרנטיבה ראויה לטפט נייר, לא ארוגים משמשת גם בתעשיית הבגדים, כך שהטפט שלך יכול להיות טקסטיל רגיל. טפט כזה נבחר אם אתה צריך להסוות אי סדרים במשטח. אם הפגם אינו עולה על 5 מ”מ, המבנה הספוגי של הטפט יכסה אותו. בנוסף, לבד לא ארוג יש חדירות אדי טובה וחדירות אוויר, שהיא באיכות מעולה – אוורור טבעי אינו מופרע.
 • סיב זכוכית. כדי לייצר אותם יש להשתמש בחומר אנאורגני לחלוטין. שם נוסף לטפט הוא פיברגלס. אלה הם טפטים מודרניים מבניים, המתקבלים כדלקמן: סיבים נמשכים מזכוכית מותכת, ואז הם משולבים לבד. טפט פיברגלס נוצר מתוך הבד לציור: יש טפט עם מרקם, יש ללא מרקם. סוג זה של טפט הוא בהחלט לא מפחד פטריות..

בניגוד לא ארוגים, טפטים מנייר לציור עמידים פחות, הם עמידים לכל היותר 2 - 3 מחזורי צביעה בניגוד לא ארוגים, טפטים מנייר לציור עמידים פחות, הם עמידים לכל היותר 2 – 3 מחזורי צביעה

ראוי לציין כי הסוג האחרון של טפטים, למרות שהוא נראה יפה, ותעודת האיכות של טפטים כאלה בדרך כלל מדברת בעד עצמה, הבחירה צריכה להיעשות לקראת אפשרויות אחרות, שכן טפט פיברגלס יקר מאוד.

סוגי טפטים שניתן לצבוע (סקירת וידאו)

טפט לציור: ביקורות

יש להבין כי הסקירות עשויות להיות שונות, גם בהתבסס על אופן ביצוע עבודת ההדבקה והצביעה. מישהו במו ידיו יכול להרוס את התמונה כולה, רק להרים את הצבע הלא נכון.

אגב, לגבי איזה צבע לבחור – כאן תוכל לפנות לאותם ביקורות בלבד. הצביעה צריכה להתבצע רק עם מוצרים על בסיס מים. לרוב, הם בוחרים את התחליב הרגיל ועל צבעי אקריליק על בסיס מים. האפשרות השנייה עדיפה, מכיוון שאין ממסים וחומרים מזיקים אחרים בצבעי אקריליק..

אם לשפוט לפי הסקירות הרבות, מומחים, בחירה טובה היא צבע פיזור לטקס אם לשפוט לפי הסקירות הרבות, מומחים, בחירה טובה היא צבע פיזור לטקס

צבע פיזור לטקס בטוח לבריאות האדם. ברגע שנפתח הצבע, עליך לדלל אותו במים ולמרוח על המשטח. לאחר הצביעה הקיר מתייבש כשלושה ימים. ליטר צבע מדולל, על פי ביקורות, מספיק לשטח של שישה מטרים.

כיצד לבחור טפט לציור (וידאו)

עיצוב חדר עם טפטים לציור

מעצבים אומרים כי לא רק הצבע חשוב, אלא המרקם. מרקם הוא תבליט של משטח הטפט, היוצר דפוס מסוים, יוצר חריצים, בליטות, סדקים וכו ‘..

והנה כמה טריקים, אתה יכול ליצור קירות שונים לגמרי בפנים במו ידיך. במקרה זה, אתה יכול להשתמש באותו טפט לציור..

תכונות עיצוב טפטים:

 • הדפוס הנכון, המדויק כמעט מבחינה מתמטית, יוצר את האפקט של קיר מונוטוני (טוב למשרד);
 • ציור כאוטי מדי ייצור אפקט של קיר מחוספס, אפילו לא מסודר;
 • דפוס רך יתגלה אם המרקם קטן יותר וחלק;
 • דפוס המחצלות פופולרי מאוד, והוא מתאים לאוהבי פתרונות פשוטים, והצבעים הפופולריים ביותר במקרה זה הם בז ‘וחום;
 • אין להשתמש בדוגמת האדרה בפנים של חדר קטן, מידותיו יפחתו ויזואלית.

אלמנטים פשוטים וקווים ישרים יוצרים מראה מעט משעמם, שאינו מתאים לכל פנים. אלמנטים פשוטים וקווים ישרים יוצרים מראה מעט משעמם, שאינו מתאים לכל פנים.

בסופו של דבר, הכל יהיה תלוי בציור. עבודות “צביעה” יהפכו טפטים ניטרליים לצבע, ותהפכו לחלוטין את עיצוב החדר שלכם.

טפט לציור: איך לצייר

אתה יכול לצייר טפט כזה במו ידיך, אך אם, למשל, אתה משתמש בפיברגלס או אפשרות יקרה אחרת, הגיוני לפנות למומחה.

באמצעות קלטת פשוטה, אתה יכול ליצור דפוס אנכי על הטפט, ושימוש בשבלונות מאפשר לך לבצע הדפסים ייחודיים במו ידיך. באמצעות קלטת פשוטה, אתה יכול ליצור דפוס אנכי על הטפט, ושימוש בשבלונות מאפשר לך לבצע הדפסים ייחודיים במו ידיך.

ציור טפטים:

 • וודא כי הטפט יבש לחלוטין, ושום מקום, לא במפרקים, ולא בפינות קשות, ירד;
 • לפני דילול כל הצבע, בצע בדיקת צבע במקום לא בולט, אם אתה אוהב הכל, המשך;
 • הקיר צבוע ברולר או באקדח ריסוס (איזה רולר עדיף לצבוע – קטיפה);
 • ציור ואקדח ריסוס הם אידיאליים, מכיוון שתוכל ליישם כ -10 שכבות על הקיר, והרולר יכול לעמוד רק ב -6, מקסימום – 8;
 • צובעים רק אזורים שקשה להגיע אליהם בעזרת מברשת.

ראוי להזכיר טפט מסוג זה כאנטי ונדאלי. אפשרות זו היא שמחה להורים צעירים ובעלי חתולים. בגסות, מדובר בטפט עמיד בפני שחיקה שאינו מפחד משריטות או מ”ציור סלעים “של ילדים עם חפץ חד כלשהו. ואתה צריך לצבוע אותם באותו אופן כמו כל שאר הסוגים..

איך לצייר טפט לציור (וידאו)

האם אפשר לצבוע טפטים לא לצביעה

רוסיה מפורסמת בכך שאנשים משנים הוראות רבות, כמו שאומרים, “לעצמם”, וזה מוביל לעתים קרובות להצלחה. אבל במקרה של ציור טפטים, עדיף להימנע מביצועים חובבים..

מומחים מבטיחים שאתה יכול לצייר באופן תיאורטי, ואולי אפילו תאהב את התוצאה. אבל! הוא לא יהיה עמיד, בקרוב מאוד הקירות ייראו כמו משטח הזקוק לתיקון..

סטנסילים לטפטים הניתנים לצביעה

אם תחליט להדגיש אזור אחד בחדר עם קישוט, אינך צריך לחפש טפטים דומים, רק עם דוגמה. מספיק לרכוש שבלונה מיוחדת שמורחים על הקיר, ואתה עצמך מצייר שבר מסוים.

סטנסיל מונוכרומטי וצבע מנוגד יכולים להחיות את הפנים בצורה יוצאת דופן ולהוסיף לו נגיעה מיוחדת סטנסיל מונוכרומטי וצבע מנוגד יכולים להחיות את הפנים בצורה יוצאת דופן ולהוסיף לו נגיעה מיוחדת

סוגי סטנסילים:

 • חַד גוֹנִי. פשוט, יפה, מדויק ומהיר.
 • סַסגוֹנִיוּת. קשה יותר לייצר צבע פוליקר, אך גם עבודה כזו נראית מרשימה יותר. במקרה זה, יהיה צורך בחסר סטנסיל נוסף..
 • נפחי. במקרה זה, אין עוד צורך להשתמש בצבע, אלא במרק מיוחד, שאינו האפשרות הטובה ביותר במיוחד לטפט..
 • הפוך. משמש לאפקט תאורה. בגרסה זו, המשטח צבוע מחוץ לטופס..

אין לקחת שבלונות עם הרבה פרטים קטנים, השבלונה צריכה להיות תמציתית.

מה עדיף: טפט או טפט לציור

קשה לתת תשובה אובייקטיבית. זה תלוי באיזה אפקט סופי אתה מעוניין. כדאי להתחיל עם התשובה לשאלה – כמה פעמים ניתן לצבוע טפט כזה (כלומר, לציור). מומחים מבטיחים שטפטים טובים יכולים לעמוד בעשר צביעות מחדש. מרשים, מה שבטוח – אפשר לשנות את צבע הקירות כמעט עשר פעמים..

על כל אחד לקבוע איזה טפט עדיף לבחור בעצמו, שכן לכל אחד יש סדרי עדיפויות משלו בעיצוב פנים על כל אחד לקבוע איזה טפט עדיף לבחור בעצמו, שכן לכל אחד יש סדרי עדיפויות משלו בעיצוב פנים

העיקר שאתה צריך להחליט מה יותר חשוב לך – צבע או דפוס. אם אתה קשוב לדברים הקטנים, הרי שהציור בהחלט עדיף, מה שאומר שכדאי לקחת טפט פשוט. אם אתה תופס הכל כמכלול, ומתעמק בפרטים קטנים, אז קח טפט עם אפשרות לצביעה מחדש.

טפטים לציור בפנים: 58 אפשרויות העיצוב הטובות ביותר (וידאו)

הטכנולוגיות המודרניות מציעות מספר רב של אפשרויות עיצוב פנים, ואותו צביעה מחדש של טפטים מאפשרת לך להפוך חדר בפעולות פשוטות. זה נכון לגבי טבע משתנה, למשפחות עם ילדים קטנים ורק לאוהבי חידושים בחיים..

תיקון שמח!

טפט לציור בפנים (צילום)