טפט נוזלי במטבח: צילום בפנים, אסתטיקה בפורמט חדש

טפט נוזלי הוא אחת האפשרויות הפופולריות ביותר לעיצוב מטבחים טפט נוזלי הוא אחת האפשרויות הפופולריות ביותר לעיצוב מטבחים. המטבח הוא לא רק המקום בו מכינים אוכל, אלא גם הפנים של מארחת הבית. בארצנו נהוג לקבל אורחים במטבח, מכיוון שזהו החלק הנוח, החם ביותר (וגם מבחינת האווירה) בבית. ותיקונים בדרך כלל מתחילים מהמטבח. אינסטלציה, רצפות, חלונות – משתמשים כאן בחומרים מסורתיים, אך קישוט הקיר דורש תשומת לב מיוחדת. אחרי הכל, המטבח הוא מקום שבו יכולות להיות כתמי שומן, שמן ואדים, ולחות מוגברת. לכן, הקירות חייבים להיות מוגנים בנוסף..

האם אוכל להשתמש בטפט נוזלי במטבח

יש דעות הפוכות ביותר לגבי האם ניתן להשתמש בטפט נוזלי במטבח; ביקורות רבות אומרות שזה לא מומלץ. באופן עקרוני, סוג זה של טיח (וטפט נוזלי שייך לסוג זה של חומרי גימור) אינו יכול לעמוד בפני לכלוך, לחות וריחות מטבח, אך קיומם של עזרים וטכנולוגיות יכול להתאים את החומר הקפריזי הזה בקלות לתנאי מטבח קשים..

טפט נוזלי אינו מתאים לקישוט המטבח כולו. עדיף לסיים את קיר העבודה עם אריחים או פסיפסים מסורתיים..

טפטים נוזליים אינם נוגעים היטב במים: במטבח קיים סיכון עצום להתזת הקירות בנוזלים שונים. כתוצאה מכך, הטפט עלול להידרדר. טפטים נוזליים אינם נוגעים היטב במים: במטבח קיים סיכון עצום להתזת הקירות בנוזלים שונים. כתוצאה מכך, הטפט עלול להידרדר.

כדי להפוך את הטיח למתאים למטבח, הוא מטופל בכל לכה על בסיס אקריליק. ואז הטפט יפסיק לספוג ריחות, ואם יש צורך, אפשר גם לכבס אותם..

אם הטפט מוחל על הקיר הרחוק ביותר ממשטח העבודה, אין צורך אפילו בעיבוד נוסף: ניתן פשוט להרטיב את המקום המלוכלך או הפגום מהמרסס, לנקות ולהחליף אותו בשבר..

עצה: ברכישת חומר רצוי להגדיל את הנפח באריזה אחת. זה יכול להיות שימושי לתיקונים קלים נוספים במטבח..

טכנולוגיה ליישום טפטים נוזליים במטבח

טפט נוזלי הוא תערובת של דבק, צבע והמרכיב העיקרי – תאית. התערובת יבשה בתחילה ויש לדלל אותה במים לפני השימוש. באופן כללי, הטכנולוגיה לא מסובכת, מישהו ישתלט עליה תוך כמה דקות.

לפני החלת טפט נוזלי, הקיר חייב להיות דרוך לפני החלת טפט נוזלי, הקיר חייב להיות דרוך

העבודה מתבצעת במספר שלבים:

 1. נקו את כל המשטח בצורה יסודית ככל האפשר מציפויים קודמים ועיבדו אותו מלכלוך. יש לסבסד את כל הסדקים העמוקים והבורות העמוקים, פגמים קלים יתקנו את הטפט.
 2. חלקי מתכת – צבע למניעת כתמי חלודה.
 3. לטפל בכל האזורים המושפעים מהפטרייה; לשם כך משתמשים בחיטוי. לאחר ייבוש המשטח.
 4. יש להדביק את הקירות. פריימר איטום יעזור להגן על הקירות מפני כתמים צהובים..
 5. יש לדלל את התערובת בזהירות בהתאם להוראות. יתר על כן, מים מתווספים לתערובת, ולא להיפך. מערבבים היטב כך שלא יהיו גושים. לאחר מכן הוא מונח בצד לנפיחות. לאחר התערובת שוב מערבבים.
 6. ככלי שאתה צריך לרכוש: מרית קשה, גליל צבע (זה חייב להיות קשה). חלק קטן מהתערובת מוחל על פני השטח ומחליק. השכבה תלויה בלחץ, היא צריכה להיות לא יותר מ -3 מ”מ. אם התערובת מוחלת עם מרית, הקירות יהיו חלקים, אם עם גליל מיוחד – מבני.

את כמות המים המדויקת לשקית תערובת יבשה ניתן למצוא בהוראות הטפט הנוזלי את כמות המים המדויקת לשקית תערובת יבשה ניתן למצוא בהוראות הטפט הנוזלי

מגלגלים את התערובת המדוללת הנותרת אך לא בשימוש על סרט, ממתינים לייבוש (3 ימים), ואז אורזים ושומרים במקום יבש..

טפט נוזלי בפנים המטבח (וידאו)

כיצד ליצור רישומים מטפטים נוזליים במטבח

רק הדבקת טפט זה משעמם, אבל יצירת רישומי עיצוב בודדים מעניינת מאוד בסגנון. ראשית עליך להעלות ציור ולהחיל אותו על הקיר (או התקרה) בעזרת טוש.

אם כישרון אמנותי אינו מספיק, השתמש בתבניות מחשב ושבלונות. אתה יכול ליצור אותם בעצמך, לשאול מישהו מוכשר יותר או להשתמש באלה הזמינים באינטרנט..

לפני יצירת תמונה, עליך לנקות ולחדד את המשטח ולאחר מכן:

 • החומר של הצבע הנדרש מוחל כך שיבצבץ מעבר לקצה המיועד ב -1 מ”מ.
 • לאחר מכן מרית גומי מיני (עבור תבנית קטנה, כף מתאימה יותר, עליך לעבוד עם קצה הכלי) כל החומר מועבר בעדינות אחורה על קצה התבנית, כך שנוצר גבול מתאר.
 • כעת עלינו לחכות עד שהאלמנט כולו יתייבש לחלוטין, ואז אנו מצטרפים אליו לחלק הבא של התמונה. כך ממלאים את כל המשטח בשלבים..
 • אם הפנים כולל ציור עם קווי מתאר ברורים, ניתן ליישם אותם עם טוש על טפטים כבר יבשים. המעצבים היצירתיים ביותר יעזרו בחרוזים, חוטים מתכתיים, פאייטים, חרוזים וכו ‘..

ניתן לראות את התוצאה רק לאחר שהטפט הנוזלי התייבש לחלוטין. ניתן לראות את התוצאה רק לאחר שהטפט הנוזלי התייבש לחלוטין.

ניתן להגביל את גימורי המטבח האינדיבידואליים האישיים רק על ידי דמיון. אחרי הכל, אתה יכול לערבב צבעים שונים, אפילו יוצאי הדופן ביותר, ליצור ציורים מופשטים או עתידניים. ערבוב צבעים יכול ליצור את הגוונים הבלתי צפויים ביותר. השלילי היחיד הוא שאתה יכול לברר את התוצאה הסופית רק כשהתערובת יבשה לחלוטין. גם מבנה הטפט שונה. אפשר ליצור תבניות מובלטות על משטח חלק. הכף המשוננת מסוגלת לייצר מגוון פסים וגלים. כשהם משחקים במרקם ובעובי היישום, הם יוצרים גבולות ואפקטים שונים: שיש, אבן, לבנים וכו ‘..

דרך נוספת ליצור ציור על הקיר היא באמצעות אפליקציה. אתה צריך להדביק אותו על גבי המשטח שכבר סיים עם טפט נוזלי..

אבל יש כאן כמה ניואנסים:

 1. טפט עם ערכת צבעים כשהוא ספוג יצבע את הקצה התחתון של האפליקציה.
 2. קיימת אפשרות שהשכבה התחתונה של הטפט תרטב, וכאשר לוחצים עליה תתרחש גם דפורמציה..
 3. אם איש מקצוע עוסק בעיצוב הקירות, תוכל להשתמש במדבקת היישום. יש הרבה מהם בשוק של חומרים מודרניים בטווחי מחירים שונים..

אזהרה לבעלי חתולים: לקשט את הקירות בטפט נוזלי בטוח ישמח את חיות המחמד שלכם. זה יהיה עמוד הגירוד הגדול והנוח ביותר עבורם. רק סבלנות בלתי מוגבלת עם תיקונים קבועים, או גידול טבעי של החיה יכולה לעזור כאן..

אופציה נוספת לטפט נוזלי תהיה תערובות בתוספת משי. זה לא רק יפה, זה מפואר. נוצר הרושם של סיום בטקסטיל יקר. אבל החומר הזה הוא לא התקציב ביותר. גימור יעלה כמו שהוא נראה – יקר מאוד.

טפט נוזלי במטבח: ביקורות

ביקורות של צרכנים המשתמשים בקישוט מסוג זה על קירות המטבחים שלהם מסתכמים ברובם בדבר אחד: טפט נוזלי במטבח הוא מסוגנן, יפה ומעשי..

ניתן לנקות טפטים נוזליים באמצעות שואב אבק ניתן לנקות טפטים נוזליים באמצעות שואב אבק

 • “לאחר הייבוש הופיעו כתמים צהובים על הטפט. מומחים הציעו כי לפני היישום, חובה להשתמש בפריימר מיוחד. בדרך כלל הוא נמכר באותו מקום כמו הטפט. ולכן היה צריך להסיר הכל ולחדש אותו. אם לשפוט לפי ביקורות אחרות, הבעיה דחופה מאוד “.
 • “רצינו לשפץ את המטבח כך שיהיה יפה, מקורי ויקר בינוני. חברים ראו גימור עם טפט נוזלי. קראנו את המידע, ביקורות, החלטנו לנסות אותו. אבל הם הניחו לכה מגן על הטפט. האפקט מדהים. כתוצאה מכך, נכסה גם חדרים אחרים “.
 • “ישנן שתי אפשרויות לטפט נוזלי: טיח דקורטיבי – כשהוא מתייבש, הוא הופך להיות קשה וקשה ליישום. אבל ילדים יכולים גם למרוח טפטים עם סיבי משי. הם פשוט רכים, נעימים למגע, אך הם עולים יותר “.
 • “לטפט נוזלי יש יותר יתרונות מכל כיסוי דומה אחר. אם ילד אוהב לצייר על הקירות, די קל להחיות אותם ולהחזיר אותם לצורתם המקורית “..
 • “אתה רוצה חוות דעת של בונה-מסיים? מי שיודע פשוט לעשות מרק יכול להתמודד בקלות עם טפטים נוזליים. הם מוחלים מפינה לפינה לאורך הקיר כולו. יש להשלים אותו בפעם אחת. שני קירות מקבילים מעובדים ביום אחד ולאחר מכן הקירות הבאים הסמוכים להם. קירות שלא נצפו בלכה מכוסים בקלות בעובש בחדרים רטובים, ואי אפשר להסיר אותו מטפט נוזלי “.

יישום טפט נוזלי עשה זאת בעצמך (וידאו)

אתה יכול למצוא יתרונות וחסרונות בשימוש בכל חומר, אך כאשר מקשטים עם טפט נוזלי, ניתן לעקוף את החסרונות בקלות. אבל טכנולוגיית היישומים כל כך פשוטה שאפילו מי שאינו מומחה יכול להשתלט עליה. ואפילו יותר פשוט מהדבקה עם טפטים מנייר. כל השגיאות מוסרות בקלות, כמו גם פגמים וכל פגם אחר. אין צורך במרק או פילוס – טפט נוזלי עשוי בהחלט להסתיר את כל פגמי הקיר הקטנים. בידוד חום וקול יהווה בונוס נוסף ברכישה. הם גם עמידים בפני אש, אינם יוצרים תפרים בעת החלתם ואינם דוהים באור שמש בהיר. קל לטפל בהם: אם הטפט לכה, אתה יכול פשוט לנגב אותו במטלית לחה, אם אין לכה, לשאוב אותו. חיי שירות בהעדר נזק מכני – 10 שנים.

דוגמאות לטפט נוזלי במטבח (צילום)