בחירת טפטים בחדר השינה: תמונות בפנים, רעיונות לעיצוב

טפט יכול להוסיף כל אווירה לחדר שלך טפט יכול להוסיף כל אווירה לחדר שלך חדר השינה הוא לא רק מקום להירגע. אנשים רבים משלבים חדר שינה עם חדר הלבשה, חדר עבודה או אפילו סלון. בכל מקרה, חדר השינה הוא, קודם כל, נוחות, שבה אתה רוצה להירגע בנוחות או לעבוד בפירות. בחירת הטפט יכולה להשפיע על המראה הכללי של החדר, כך שעליך לקחת זאת בזהירות ובאחריות. טפט יעזור לתת לחדר קסם מיוחד ועוזר לתמוך בסגנון שבחרת בפנים..

כיצד לבחור טפט לחדר השינה

במבט ראשון, קשה מאוד לבחור טפטים לחדר השינה, שכן בין המגוון הגדול אתה יכול בקלות להתבלבל. אבל העיקר לעצמכם הוא לבחור את עיצוב הפנים המתאים לכם ולפעול אחר עצות נוספות. איזה טפט נכון יותר לבחור, עליך ללמוד את הסיווג שלהם.

הטפטים האיכותיים ביותר הם ויניל: ניתן לכבס אותם, הם לא מפחדים מלחות הטפטים האיכותיים ביותר הם ויניל: ניתן לכבס אותם, הם לא מפחדים מלחות

סיווג טפטים בבחירת פנים לחדר שינה:

 1. עיתון. טפטים מנייר עשויים תאית ונייר. היתרונות של טפטים כאלה כוללים, קודם כל, ידידותיות לסביבה, היכולת להעביר קיטור ואוויר, כמו גם קלות הדבקה, סבירות ומגוון צבעים. ישנם גם חסרונות, כגון חיי שירות קצרים וחוזק נמוך.
 2. טֶקסטִיל. הם חומר גליל המורכב מכמה שכבות. הצד הקדמי של טפט הטקסטיל הוא בד (פשתן, כותנה, צמר, משי), והצד הפנימי הוא נייר או לא ארוג. מבין היתרונות של טפטים כאלה, יש להדגיש את האטרקטיביות הגבוהה של העיצוב והגימור קרוב לטבעיות, מה שיוצר אווירה נוחה בפנים החדר. קשיי הדבקה ועלות גבוהה נחשבים לחסרונות..
 3. לא ארוגים. הם דו שכבתיים-השכבה העליונה היא ויניל בעל נקבוביות עדינות, והשכבה התחתונה עשויה בד לא ארוג. מאוד נוח לעבוד איתם, מספיק למרוח רק שכבה אחת של דבק על הקיר, שם יודבק הטפט. בינתיים תקטין את זמן הדבקת החדר ומפרקי הטפט הלא ארוג חלקים ומדויקים יותר. טפט לא ארוג הוא אופציה מצוינת לקירות בעלי שריטות קלות ומשטחים לא אחידים. כל הפגמים יוסתרו בצורה מושלמת.
 4. ויניל. או טפט לכביסה. הבסיס הוא נייר או לא ארוג, והשכבה העליונה היא פוליוויניל כלוריד. תקרות מתיחה וחלונות פלסטיק עשויים מאותו פולימר. זהו פוליוויניל כלוריד שהופך את טפטי הוויניל לייחודיים, כלומר הם עמידים בפני מים, ידידותיות לסביבה, עמידות וחוזק מכני..
 5. נוזל. טפט נוזלי מבוסס על דבק ותאית. בהתאם לעיצוב, ניתן להוסיף לקומפוזיציה צבעים שונים, סיבי משי וכותנה או כל מיני אלמנטים המעניקים הקלה, כגון חול, שבבי עץ ואחרים. לטפט נוזלי יש הרבה יתרונות – קלות היישום לקיר, ידידותיות לסביבה, חוסר רעילות, בידוד קול וחום, לא דוהה בשמש, עמידות בפני שינויים בטמפרטורת החדר, תיקון המשטח במהלך היישום. יש גם חסרונות, אבל יש הרבה פחות מהם: מחיר גבוה, מפחד מלחות, ניתן לנקות אותו רק יבש.
 6. טפט לציור. לא ניתן לצבוע כל טפט, ולכן ישנם שלושה סוגים של טפטים כאלה – לא ארוגים, זכוכית ונייר. לייצור טפטים כאלה הם משתמשים בחומרים וטכנולוגיות שונות לחלוטין. לכן, סוגים שונים של טפטים ניתנים לצביעה ושונים בצפיפות ובעלות לכל גליל..

בחירת הטפט מגוונת ורחבה, אך אל תיבהלו מבעוד מועד. השווה את כל היתרונות והחסרונות, כמו גם את המחיר של קנבס מסוג זה, שהוא חשוב כרגע. וצור סגנון שינה ייחודי משלך.

פנים חדר שינה עם טפט צילום: טיפים בבחירה

פנים חדר השינה עם טפט צילום יכול להיות מגוון כמו התמונות על הטפט עצמו. אל תשכח שחדר השינה הוא העולם הקטן שלך שבו אתה מבלה עם היתרונות של שינה ומה תהיה בחירתך של טפט תמונות וכל עיצוב הפנים של חדר השינה יהיה תלוי.

עבור חדר שינה קטן, ציורי קיר עם תמונות קטנות הם הטובים ביותר. עבור חדר שינה קטן, ציורי קיר עם תמונות קטנות הם הטובים ביותר.

ציורי קיר בחדרי שינה בגדלים שונים:

 1. חדר גדול. עבודה בחדר שינה הרבה יותר קלה מעבודה בחדר קטן. רישומים מופשטים, נופים אמנותיים מושכים תשומת לב בצורה מושלמת. גוונים כהים, אך בו זמנית רכים יעזרו לצמצם שטח נוסף ולהעניק לחדר נוחות. ניתן לרכוש ריהוט גם בצבעים כהים.
 2. חדר בגודל מותאם אישית.השימוש בנייר פוטו בחדרים בעלי צורה לא סטנדרטית הוא רק מזל. אם בסוף חדר שינה קטן וצר נציב תבנית מוגדלת של פרחים, אז נשיג מרחב רחב יותר. ועל ידי הדבקת הטפטים בנישה של חדר בגודל מרובע, החלל יגדל באופן משמעותי.
 3. חדר קטן. עבור חדר שינה קטן עם תאורה לא מספקת, בחרו טפט פסטל בהיר עם תמונות מבטיחות. הודות לתמונות כאלה, החדר יתבהר והחלל יתרחב ויזואלית, מה שיתרום למנוחה ורגיעה. בנוסף, תמונות אופקיות יגדילו את החדר, ותמונות אנכיות יגרמו לתקרות גבוהות יותר..

לאנשים שיש להם מזל שיש להם חדר גדול יש הרבה יותר אפשרויות עיצוב חדרים. לדוגמה, אתה יכול להדביק טפטים בצבעים כהים. לאנשים שיש להם מזל שיש להם חדר גדול יש הרבה יותר אפשרויות עיצוב חדרים. לדוגמה, אתה יכול להדביק טפטים בצבעים כהים.

הטריק הקל ביותר להגדיל חדר שינה קטן עם טפט צילום הוא ליישם תמונות צילום עם משהו צר וארוך. לפיכך, חדר השינה יגדל מיד בכמה מטרים..

הדבקת טפט תמונות על הקיר (וידאו)

טפט עם פרחים בחלק הפנימי של חדר השינה: אילו פרחים היית מעדיף

טפטים עם פרחים בחדר השינה נבחרים על פי העדפותיהם שלהם, לפעמים בעקבות מגמות או עצות אופנה. כפי שאומרים פסיכולוגים, תמונות בחלקת פרחים אידיאליות לחדר שינה, שכן הן תופסות קיר שלם ויוצרות אווירה של אור וחום..

טפט עם תמונות של פרחים אידיאלי לחדר השינה: כל פרח מסוגל להשפיע על נפש האדם בדרכו שלו. טפט עם תמונות של פרחים אידיאלי לחדר השינה: כל פרח מסוגל להשפיע על נפש האדם בדרכו שלו.

איזה סמל נושא כל פרח:

 • הורד – סמל לנאמנות ואהבה;
 • קמומיל – נוער, תמימות, רומנטיקה;
 • לוֹטוּס – חוכמה, אושר, אריכות ימים;
 • שֵׁן הַאֲרִי – שמחה ואושר;
 • צִבעוֹנִי – סמל להרמוניה ואהבה טהורה.

עכשיו, בידיעת המשמעות של הפרח האהוב עליך, אתה יכול לקנות בבטחה טפטים כאלה וליהנות מיופיים.

זה בכלל לא הכרחי להחיל טפט פרחוני על כל חדר השינה. עדיף להתמקד בקיר אחד ובשל כך, לחדר יהיה עיצוב ייחודי משלו ולענג אותך. אל תשכח כי בעת בחירת טפטים עם פרחים, הם חייבים להיות משולבים עם הרקע העיקרי של חדר השינה, רהיטים ופריטים פנים..

טפטים לחדר השינה בסגנונות שונים

טפטים לחדרי שינה בסגנונות שונים יהוו עיצוב ייחודי לחדר השינה והרגיעה שלכם. במקביל, שימו לב במיוחד לשילובי הצבעים שנבחרו ולשימוש בטקסטיל..

אמנם הסגנון הקלאסי אינו חף מפאתוס, אבל זה אמנם הסגנון הקלאסי אינו חף מפאתוס, אבל זה "פאתוס ראוותני" מהפנט ויוצר אווירה של טירת אגדות

סגנונות פנים לחדר שינה:

 1. קלַאסִי. סגנון זה מניח תבנית מסוימת שחוזרת על עצמה, נושאת מעט יומרות בפני עצמה. טווח הצבעים נע בין אור לגוונים עמוקים ועשירים..
 2. מוֹדֶרנִי. במקרה זה, חשוב לשמור על האיזון העיצובי הנכון, שכן ארט נובו מביא עמו שילוב מוכשר של כל האלמנטים הדקורטיביים. הטפט צריך להיות עשוי מחומרים אקולוגיים, לא המולה בציור ולשמש רקע לכל המצב..
 3. עֲלִיַת גַג. הסגנון נושא את מה שמכונה “המראה הבתולי”, כאשר נאמר על חיקוי של אותה לבנה של הקיר. חלק נוסף של החדר צריך להתבצע בגרסת אור נייטרלי. בחר טפט בטון אחד או עם הפשטה. אם קיים ציור, הוא צריך להיות רך וגיאומטרי..
 4. פרובנס. בסגנון זה, חדר השינה נראה כמו חדר חמוד עם ריהוט אלגנטי ואלמנטים לא יוקרתיים על הטפט. יש הרבה צבעים בבחירת הטפטים – לבן, בז ‘, כחול, ירוק בהיר, צהוב זהוב. סביר להניח כי ניתן למצוא את כל הגוונים הקשורים לסגנון בדוגמת הטפט..
 5. מדינה. יש לבחור טפט בגוונים בהירים וחמים, לרוב בפרח או בכלוב. העיקר להתבונן במתינות ולא להגזים עם פרטים קטנים. פתרון מצוין יהיה טפט רגיל של גוונים דהויים עם דפוס משעמם..
 6. מִעוּטָנוּת. חדר שינה בסגנון זה מרמז על פנים לקוני, כלומר, צבע הטפט יכול להיות כמעט כל דבר, הכל יהיה תלוי במערך הצבעים של החדר. עדיף לבחור טפט ללא אלמנטים או עם הפשטה לא בולטת..

על מנת שהכל יתאים בצורה מושלמת, בחירתך חייבת להיות בהרמוניה עם סגנון העיצוב הכולל של חדר השינה. טפטים וטקסטיל שנבחרו בצורה נכונה יעשו את העבודה ויהפכו את המקום שלכם לפינה נעימה להירגעות..

איזה צבע של טפט מתאים לחדר השינה

צבע הטפט חשוב מאוד, כי זה תלוי איך תרגישו בחדר השינה. בואו נסתכל באילו צבעים עדיף להשתמש ובאילו לא..

להרפיה מלאה, מומלץ לארגן מקום שינה בגוונים חומים, כחולים, בז ‘, ירוק, אפור. עם שחור, אתה יכול להפוך את מקום החופשה שלך לחדר שינה יוקרתי, אך היזהר שלא להוסיף טרגדיה לאווירה כל כך יפה..

צריך לנטוש צבעים בהירים מדי: הם מעצבנים. פתרון הרבה יותר טוב יהיה לקשט את חדר השינה שלך בצבעים ניטרליים. לדוגמה, באפור, בז 'או לבן צריך לנטוש צבעים בהירים מדי: הם מעצבנים. פתרון הרבה יותר טוב יהיה לקשט את חדר השינה שלך בצבעים ניטרליים. לדוגמה, באפור, בז ‘או לבן

אבל גוונים סגולים, כתומים וצהובים, כמו גם אדומים, אינם רצויים לשימוש, שכן יש להם השפעה ישירה על מערכת העצבים ויהיה בעייתי להירדם בחדר כזה..

הירוקים מקדמים רגיעה לאחר יום עמוס, כך שחדר שינה ירוק מושלם לרופאים, אנשי חינוך או מנהלים. במקום כזה תרגיש כאדם נח לגמרי ומלא אנרגיה..

כיצד לבחור טפט בחדר השינה (וידאו)

על ידי משחק עם צבעי הטפט בחדר השינה, אתה יכול להפוך את החדר לחמים יותר, או להיפך, לקריר יותר. שימוש בכחולים ובאפורים יוסיף קרירות חזותית, ואילו שימוש בחומים ובצבעים בז ‘יוסיף נופך של חמימות..

דוגמאות לטפטים בפנים חדר השינה (תמונה)