טפט אבן: חלקיק בעל אופי מקורי בכל בית

המראה של טפטים מאבן הוא אסתטי במיוחד. המראה של טפטים אבן הוא אסתטי במיוחד. לפני זמן מה, טפטים מנייר יצרו מהפכה של ממש בעולם העיצוב: אנשים החלו לקשט את קירות ביתם בדוגמאות ודוגמאות שונות, זה הפך לאומנות של ממש. אי אפשר להכחיש שבמאה השנים האחרונות, טפטים מנייר אכן היו החומר הפופולרי ביותר לקישוט פנים. בשלב מסוים, מעצבים רבים הבינו שטפטים מנייר כבר לא כל כך מעניינים ויוצאי דופן: כמעט בכל דירה אפשר למצוא טפטים מנייר. מכיוון שאדם יצירתי הדבר החשוב ביותר הוא הייחודיות והבלעדיות של עבודתו, מעצבים רבים החלו לחפש פתרון חדש לקישוט טפטים, תוך התנסות בחומרים שונים. ויום נפלא אחד הוצגו טפטים מאבן לעולם. קיר אבן זה ייראה נהדר בכל פנים..

טפטים מאבן בפנים: פתרון נועז לאנשים יצירתיים

טפט אבן הוא שכבה דקה מאוד של אבן מלאכותית העשויה בצורת אריחים. עובי טפטים כאלה אינו עולה על 15 מילימטרים: הם די קלים להתקנה במו ידיכם, הם עמידים יותר מחלופת הנייר שלהם. אם ניקח בחשבון את ההבדלים מהגימור הרגיל באבן מלאכותית, אז יתרונות הטפט הם שהם הרבה יותר זולים: בניגוד לגימור אבן, גם אנשים עם הכנסה ממוצעת יכולים להרשות לעצמם לקנות טפטים מאבן..

טפט אבן אינו נדלק אפילו במגע ישיר עם האש טפטים מאבן אינם נדלקים אפילו במגע ישיר עם האש

ניתן להתקין טפטים מאבן על כל משטח מכיוון שהוא קל מאוד.

לטפט האבן אין אלמנטים פינתיים חיצוניים, מה שמאפשר להתקין את טפט האבן כמו אריח רגיל. ככלל, טפטים מאבן עשויים טיח: חומר זה מפורסם בזכות חוזקו ועמידותו. כתוצאה מכך, הם אינם מפחדים מניקוי רטוב או ממכות חזקות. כידוע, אבן מלאכותית דקורטיבית די קרה למגע: בניגוד לגימורים קונבנציונליים, טפט אבן חם ונעים למגע..

עיצוב טפטים מאבן (וידאו)

מהו טפט אבן גמיש

אבן גמישה היא גם פתרון מעניין לקישוט הקירות. חומר זה מבוסס על שכבת אבן חול: ניתן להשתמש באבן גמישה לקישוט לא רק קירות: ניתן להשתמש בחומר זה לקישוט חזיתות, קשתות, בריכות שחייה – כל דבר. אבן גמישה קיבלה את שמה מכיוון שהיא גמישה מספיק בשימוש, ואינך יכול להגביל את עצמך רק לטפט מעוצב אחד. בנוסף, ניתן לגלגל טפט אבן גמיש: בדיוק כמו מקבילו מנייר..

אבן גמישה היא חומר גימור טבעי אבן גמישה היא חומר גימור טבעי

טפט אבן גמיש הוא עמיד, מה שיחסוך בתיקונים עתידיים. היצרנים מבטיחים שטפט אבן גמיש יחזיק מעמד 20-25 שנים.

בנוסף, גם אם אתה צריך להדביק את הטפט על שטח גדול, אתה יכול לעשות זאת גם ללא תפרים. למרות הימצאות המילה “אבן” בשם, ניתן לחתוך חומר כזה בקלות במספריים בנייה רגילים..

היכולת לשלב טפט ואבן בפנים

אם אתה משלב את שכבת הטפט עם תוספת אבן, אתה יכול לקבל הרכב יוצא דופן. אבנים דקורטיביות הן חומר ידידותי לסביבה שאינו דורש טיפול מיוחד: בנוסף, הוא עמיד בפני פטריות ועובש שונים.

אבן דקורטיבית משתלבת היטב עם טפטים אבן דקורטיבית משתלבת היטב עם טפטים

האם אפשר להדביק אבן דקורטיבית על הטפט

אנשים רבים מתעניינים בשאלה האם אפשר להדביק אבן מלאכותית על הטפט. תשובה: ניתן לעשות זאת אם מתקיימים תנאים מסוימים; לסוג זה של גימור יתרונות רבים.

להלן כמה מהם, למשל:

  1. קישוט בצורה של שילוב של טפט ואבן מלאכותית ייראה יוצא דופן בכל פנים: הוא קובע את מצב הרוח הכללי של החדר, ומגדיר את תושביו בצורה חיובית..
  2. אפשר להדביק את האבן הדקורטיבית אפילו על קיר גבס. אם ניקח בחשבון את האפשרות היקרה יותר – אבן טבעית, יש לציין כי לא ניתן להשתמש בחומר זה יחד עם קיר גבס, מכיוון שהוא כבד מדי. החיקוי שלו הרבה יותר קל, וקיר גבס יכול לעמוד במשקל של חומר זה..
  3. למרות שאבן מלאכותית יקרה יותר מטפטים מאבן, כמעט הכל יכול להרשות לעצמו כמות קטנה של חומר זה. כדי לא לבזבז הרבה כסף על כיסוי כל פני הקיר באבן, יש לשלב אותם עם טפטים..

אבן דקורטיבית, אפילו בצבעים בהירים, מפחיתה את התאורה אבן דקורטיבית, אפילו בצבעים בהירים, מפחיתה את התאורה

אם תחליט להדביק אבן דקורטיבית על הטפט, עליך לקחת בחשבון את העובדה כי אינך צריך להדביק חומר זה ישירות על הטפט. במקום בו אתם מתכננים להדביק את האבן, עליכם פשוט להסיר את הטפטים ושאריות הדבק. אם יתגלו אי סדרים, ניתן לטייח את מקום ההתקנה של האבן. לאחר שווידאתם שהקיר מישור ונקי מספיק, תוכלו להתחיל בחיפוי הקיר באבן. לחיזוק האבן, כדי להפוך אותה לאטרקטיבית יותר בפנים, מומלץ לכסות אותה בלכה מיוחדת..

מהם היתרונות של אבן מחקה טפטים

טפטים מאבן הם פתרון תקציבי לאנשים שרוצים להשיג את האפקט של קירות אבן, אך אין להם מספיק כסף כדי להרשות לעצמם אבן אמיתית או מלאכותית. עכשיו יש מבחר עצום של מגוון רחב של טפטים: החל מטפטים זולים של נייר שמחקים לבנים ועד לאפשרויות יקרות שקשה להבחין בהן מהמקור. ככלל, טפט יקר דמוי אבן עשוי בכמה שכבות, מה שיוצר את האפקט של חומר אמיתי. גם אם מסתכלים על טפטים כאלה ממרחק קרוב, קשה מאוד להבחין בטפטים באיכות גבוהה מבנייה אמיתית. ההבדל הבולט היחיד הוא התחושה המישוש. פתרון מצוין יהיה הדבקת טפט פרחי האבן – הם נראים כמו יצירת אמנות אמיתית.

גימורים חלופיים הופכים יותר ויותר פופולריים, כלומר טפטים לאבן דקורטיבית גימורים חלופיים הופכים יותר ויותר פופולריים, כלומר טפטים לאבן דקורטיבית

בכל מקרה, אתה זה שמחליט איזה גימור ייראה הכי טוב בפנים שלך..

טפט אבן (וידאו)

כדאי להתחיל מגורמים רבים: מאפייני המקום, התקציב, המשאלות. אם אתה רוצה להשיג תוצאה טובה, עליך להתאמץ ולחסוך כסף: התוצאה לא תאחר לבוא..

עיצוב טפטים מאבן (תמונה)