מדפי זכוכית פינתית על הקיר – מודרניים ומסוגננים

אתה יכול להכין מדפי זכוכית פינתית במו ידיך. אתה יכול להכין מדפי זכוכית פינתית במו ידיך לייעל את החלל בבית ולהשתמש בו עד למקסימום, תוך שמירה והגדלה של המראה האסתטי, מדפים יעזרו. לא רק שזה נוח לאחסן עליהם דברים, הם יכולים להפוך גם לקישוט אמיתי של הפנים, גולת הכותרת והדומיננטיות שלו. מעניינים במיוחד מבחינה זו הם מדפי הזכוכית הפינתיים, שיש להם הרבה יתרונות והאפשרויות הרחבות ביותר..

למה זכוכית זה טוב

מדפי זכוכית מגיעים בעוביים שונים, מה שקובע את חוזקם מדפי זכוכית מגיעים בעוביים שונים, מה שקובע את חוזקם

אנשים רבים מסרבים להשתמש במבני זכוכית בפנים, מחשש שמדובר בחומר שביר מאוד. אף על פי כן, איש אינו מופתע מכך שחלונות ראווה עשויים זכוכית ויכולים לעמוד בעומס כבד מאוד של סחורות. למעשה, לא ניתן להשוות זכוכית מודרנית כלל לזכוכית מהמאה הקודמת, כאשר כל סוגיה היו זכוכית חלון, שלא הייתה קשה לשבירה..

כיום, רהיטים, ויטרינות ואביזרים אחרים עשויים מסוג זכוכית מיוחד בעל חוזק מוגבר. זכוכית מחוסמת ומחוסמת גם עמידה בפני השפעות. לכן, ריהוט זכוכית מודרני הוא חזק, עמיד בפני השפעות, עמיד ואסתטי. ריהוט כזה, כולל מדפים, נראה מסוגנן ומודרני. בעזרת מבני זכוכית תוכלו ליצור חללי פנים בסגנון אולטרה מודרני ועתידני. מדפים כאלה מתאימים גם בחללי פנים בהייטק, מינימליזם. מדפים מעוקלים נראים נהדר בכל פנים.

יתרונות הזכוכית

מדפי זכוכית המיוצרים כיום הם בעלי חיי שירות ארוכים מדפי זכוכית המיוצרים כיום הם בעלי חיי שירות ארוכים מדף הזכוכית ישמור על מראהו האטרקטיבי גם לאחר זמן רב מדף הזכוכית ישמור על מראהו האטרקטיבי גם לאחר זמן רב

אז מה היתרונות של החומר:

 • לא מפחד מלחות וממים;
 • עמיד בפני כימיקלים וכל חומרי ניקוי ביתיים;
 • היגייני – אינו סופג לכלוך ואבק וקל לניקוי;
 • אינו סופג ריחות;
 • עמיד – לאורך שנים הוא אינו משנה את הצגתו ואינו מעוות;
 • עמיד לאור אולטרה סגול ואינו משנה את מראהו במהלך חשיפה ממושכת לשמש;
 • מבחינה אסתטית.

מדפי זכוכית עלולים לסבול לא מעט מתח אם הם עשויים זכוכית עבה או זכוכית למינציה. הם בהחלט יכולים לשחק את התפקיד של מדף טלוויזיה ומכשירים ביתיים כבדים אחרים..

היתרון העיקרי של מדפי זכוכית הוא שניתן להשתמש בהם ליצירת עיצובים חינניים שנראים חסרי משקל, קלילים, תלויים באוויר..

זכוכית בפנים

מדפי זכוכית יקשטו את עיצוב המטבח שלכם וישלימו את הפנים מדפי זכוכית יקשטו את עיצוב המטבח שלכם וישלימו את הפנים הודות לשקיפות מדפי הזכוכית במטבח, שום דבר לא מונע מהשמש ביום להאיר את החדר ולמלא אותו באור. הודות לשקיפות מדפי הזכוכית במטבח, שום דבר לא מונע מהשמש ביום להאיר את החדר ולמלא אותו באור.

מדפי זכוכית בפנים מאפשרים לך ליצור פתרונות מקוריים ויוצאי דופן מאוד. אם אתה מתמקד בשימוש במדפים כאלה, תוכל להשיג תחושה של שטח לא מסודר. מדפים כאלה מתאימים במיוחד בחדרים קטנים. הם נותנים להם נפח, קלילות.

זה הגיוני להכין מדפי זכוכית אם אתה רוצה ליצור אשליה שכל הדברים בבית צפים באפס כוח הכבידה. במקרה זה, המדפים צריכים להיות מחוברים לקיר באופן בלתי מורגש – אז הם כמעט בלתי נראים.

זכוכית מעניקה לסביבה ברק וברק. ואם המדפים מצוידים בתאורה, אז אתה יכול לשנות לגמרי את הבית ולהוסיף נופך של עתידנות וחגיגה לאווירה..

סוגי מדפים

מדפי זכוכית תקרה מאפשרים לך להתקין אותם, ללא קשר למיקום הקירות, מה שיקל מאוד על בחירת מיקומם. מדפי זכוכית תקרה מאפשרים לך להתקין אותם, ללא קשר למיקום הקירות, מה שיקל מאוד על בחירת מיקומם. מדפי זכוכית על הקיר יכולים לשמש לא רק להנחת פריטי בית שונים, אלא גם לפרחים מדפי זכוכית צמודים על הקיר יכולים לשמש לא רק להנחת פריטי בית שונים, אלא גם לפרחים באמצעות מדפי זכוכית פינתית, אתה תופס את החלק במטבח שלרוב פשוט ריק. באמצעות מדפי זכוכית פינתית, אתה תופס את החלק במטבח שלרוב פשוט ריק.

מדפי זכוכית יכולים להיות מסוגים שונים:

 • מותקן על הקיר;
 • מוּשׁהֶה;
 • פינה.

מדפים צמודים לקיר הם אסתטיים מאוד וניתן לבצע אותם בעיצובים שונים. המתלים מושעים מהתקרה באמצעות כבלים והתקנים אחרים. החיסרון שלהם הוא הצורך בתיקון לתקרה. כיום ישנם סוגי מחברים המאפשרים לתקן את המדף התלוי לגמרי בלתי נראה. זה לא מפר את הפתרון הכולל של הפנים ואינו מקלקל אותו..

מדפי פינות מאפשרים לך להפיק את המרב מהחלל של החדר, כולל זה שנשאר, ככלל, ללא שימוש. בעזרת מדפי פינות תוכלו להפוך את כל פינות החדר לא רק למקום לאחסון דברים, אלא גם לקישוט אמיתי של הפנים, גולת הכותרת שלו. אתה יכול להכין מדפי פינות עשה זאת בעצמך כמעט בכל חדר..

היכן מתאימים מדפי זכוכית פינתית?

מדפי זכוכית פינתית ישלימו יפה את עיצוב המטבח מדפי זכוכית פינתית ישלימו יפה את עיצוב המטבח ניתן גם להניח עליהם שעון או כל פריט רצוי אחר. כך תיצור פינה נעימה. ניתן גם להניח עליהם שעון או כל פריט רצוי אחר. כך תיצור פינה נעימה.

באופן מסורתי, מדפים פיניים נראים טוב בחדר האמבטיה. כאן זכוכית שימושית – היא ממש לא מפחדת ממים ואינה מתדרדרת מהתזות חמות עליה; קל לנקות. ניתן להשתמש בזכוכית לייצור ארון פינתי ומדפים לכל דבר קטן או לאחסון מגבות.

בסלון ובמטבח המדפים הפינתיים הופכים לפתרון מקורי.. הם יכולים לבצע פונקציות שונות:

 • לשמש כקישוט;
 • משמש להנחת ציוד;
 • נהג לאחסן דברים.

מדפי פינות זכוכית בחדרי שינה ובחדרים אחרים יכולים לשחק בדיוק אותו תפקיד..

חָשׁוּב: המקום היחיד בו לא מומלץ מדפי זכוכית הוא לילדים. בחדר הילדים דברים שיש בהם אפילו הסכנה הקטנה ביותר לביטחונם אינם הולמים. זכוכית, לעומת זאת, יכולה להישבר באופן תיאורטי, במיוחד עם השפעה חזקה..

יישום מדפים

למדפי זכוכית מגוון רחב של שימושים שישמחו כל עקרת בית למדפי זכוכית מגוון רחב של שימושים שישמחו כל עקרת בית

ניתן להשתמש במדפי פינה במטבח לאחסון כלים, תבלינים, פריטי פנים המקשטים את החדר. מדפי הזכוכית עם התאורה האחורית נראים יפים במיוחד.

בסלון ניתן להשתמש במדף הפינתי להנחת ספרים או פריטי פנים. אתה יכול להכין מדף במו ידיך כך שייראה שהפריטים הממוקמים עליו תלויים באוויר. פתרון זה מעניין במיוחד להנחת ספרים..

בחדר שינה, מדף פינתי יעזור לך לעשות שימוש בפינת החדר, שהיא בדרך כלל תמיד שטח מת. אתה יכול להניח עליו קוסמטיקה, ספרים, מגזינים.

חָשׁוּב: אתה יכול להכין מדף להנחת פרחים. כך תיווצר פינה ירוקה של ממש בדירה, תוך חיסכון במקום. פתרון זה הוא אידיאלי עבור בתים שבהם אדן החלון צר, ואתה רוצה שיהיו לך פרחים פנימיים.

מדפי זכוכית מרובי שכבות הם פרקטיים ופונקציונליים יותר מכיוון שהם מחזיקים דברים נוספים.

פנס אחורי

התאורה של מדפי הזכוכית יכולה לשמש כמנורת לילה. הדבר ימשוך במיוחד אנשים שאוהבים לבקר במטבח בלילה. התאורה של מדפי הזכוכית יכולה לשמש כמנורת לילה. הדבר ימשוך במיוחד אנשים שאוהבים לבקר במטבח בלילה. מדפי זכוכית הדגשה יוסיפו צבעים בהירים לחלל המטבח שלך מדפי זכוכית הדגשה יוסיפו צבעים בהירים לחלל המטבח שלך

תאורה אחורית מאפשרת להפוך את המדף ליצירת אמנות ולדומיננטי העיקרי של הפנים. במקרה זה, התאורה האחורית משחקת מספר פונקציות בבת אחת:

 • מאיר את המדף;
 • זהו מרכיב של תאורה נוספת לחדר, והופך לחלק מפתרון התאורה הפנימית.

הפתרון המעניין ביותר הוא תאורה אחורית LED, שיכולה לשנות צבעים. תאורת לד מובנית במדפים.

עשה זאת בעצמך

לפני שתתחיל לייצר מדפי זכוכית, צייר תבנית - זה יקל מאוד על עבודתך. לפני שתתחיל לייצר מדפי זכוכית, צייר תבנית – זה יקל מאוד על עבודתך.

על מנת להכין מדף זכוכית במו ידיכם תצטרכו:

 • מברג או מקדחה;
 • זכוכית;
 • ברגים הקשה עצמית;
 • מחזיקי מדפים;
 • עִפָּרוֹן.

קודם כל, אתה צריך לצייר את תבניות המדף. לשם כך יש צורך לא רק לקבוע את גודל המדפים, אלא גם להסיר בזהירות את ממדי הפינה שבה היא אמורה לייצר את המוצר במו ידיך. אז המדף יתבצע בדיוק לפי הגודל ויהיה צמוד לקיר באופן אידיאלי. התבנית דומה לצורת מחומש. ההבדל בין המדפים יכול להיות רק באורך הצדדים..

חותכים מדפי זכוכית לפי התבנית. בבית זה די קשה. אם אין לך את הכישורים לחתוך זכוכית, עדיף להזמין עבודה זו בסדנאות זכוכית. במקרה זה, שולי המדפים יסתיימו בצורה מקצועית ואסתטית. פינות המדפים חייבות להיות מעוגלות. עדיף לבחור עובי זכוכית של 5 מ”מ לפחות..

יתר על כן, ההתחברות של מדפי הזכוכית המיוצרים לקיר ספציפי מתחילה. שוב, אין צורך להמציא את הגלגל מחדש באזור זה – עדיף פשוט לרכוש מחברים למדפי זכוכית בחנות חומרי הגמר והבנייה, ולאחר מכן לתקן אותם על הקיר במו ידיכם..

המדף התחתון מחובר תחילה. על הקיר, סמן את מקום המדף על ידי הצמדת המדף עצמו והמחזיק אליו. השתמש בעיפרון כדי לסמן את מיקום החור עבור המחברים במחזיק. לאחר מכן, נקדחים חורים בקיר ומוחדרים דיבלים.

מדף זכוכית עשה זאת בעצמך מותקן במחזיק ומהודק בעזרת בורג. המדף מפולס ומקובע לקיר.

כיצד להתקין מדף זכוכית על קיר (וידאו)

גם המדף השני קל להכנה במו ידיכם. המרחק בין המדפים נמדד על בסיס גובה הפריטים שאמורים להיות מוצגים על המדף התחתון..

לפיכך, אתה יכול לצרף את מספר המדפים במו ידיך הדרוש במהירות מספקת..

סוף כל סוף

אתה יכול להכין מדפי זכוכית בעצמך. הידוקם לקיר אינו קשה אפילו למתחילים בעסק זה. אבל חלקי הזכוכית עצמם נעשים בצורה הטובה ביותר בסדנה – אז הם ייראו אסתטיים מאוד..

דוגמאות למדפי זכוכית במטבח (תמונה)