טפטים הדבקה עצמית: 4 רעיונות בסיסיים לשימוש

טפטים דביקים לעצמם פופולריים בזכות הביצועים המעולים שלו וקלות השימוש בהם. טפטים דביקים לעצמם פופולריים בשל הביצועים המעולים שלו וקלות השימוש בהם. אולי העניין בציפוי כזה ירד בשל סולם הצבעים המצומצם למדי. כיום, טפטים דבקים מוצגים במגוון ממש רחב, יתר על כן, עכשיו אתה יכול לבחור לא רק צבע, אלא גם מרקם.

טפט דבק או הדבקה עצמית

נכון לומר, כמובן, הדבקה עצמית. השם מדבר בעד עצמו – טפטים כאלה שונים מהרגילים בכך שבצד הציפוי של הציפוי יש שכבה מיוחדת המאפשרת לתקן את הטפט על פני השטח ללא דבק.

הסוגים הראשונים של טפטים כאלה היו קנבס מבריק או מאט שנמתחו היטב. אבל סרט כזה לא תמיד נראה ייצוגי, ולכן לעתים קרובות יותר שימשו טפטים להדבקת רהיטים. הסוגים הראשונים של טפטים כאלה היו קנבס מבריק או מאט שנמתחו היטב. אבל סרט כזה לא תמיד נראה ייצוגי, ולכן לעתים קרובות יותר שימשו טפטים להדבקת רהיטים.

סוגים מודרניים של הדבקה עצמית נראים הרבה יותר טוב – לדוגמה, טפטים לפקק מבוקשים מאוד. הפקק הוא גם מבודד קול ומבודד חום. מכיוון שבזמן ייצור טפט כזה הפקק משחרר חומר דביק, אין צורך להדביק טפט זה בדבק מיוחד. אבל זה חל רק על אותם מקרים בהם יש הספגה מיוחדת (בדרך כלל מצוין על האריזה שאין צורך להשתמש בדבק).

לאיזה מקום עדיף להשתמש בטפטים דביקים:

 • אלה חדרים עם לחות גבוהה, מה שאומר שאפשר להדביק איתם אמבטיה, חדר אמבטיה, מטבח;
 • לחדרים הרגישים ביותר לעיוות הקיר.

טפטים כאלה יכולים להיקרא ייחודיים לא רק מכיוון שהם טובים הן למטבח והן לשירותים, אלא בשל העובדה שזה יכול להיות לא רק חיפויי קיר, אלא גם ריהוט. טפטים כאלה יכולים להיקרא ייחודיים לא רק מכיוון שהם טובים הן למטבח והן לשירותים, אלא בשל העובדה שזה יכול להיות לא רק חיפויי קיר, אלא גם ריהוט.

כיצד ניתן להשתמש בקלטת הדבקה עצמית (וידאו)

טפט דבק לעצמו לקירות

ישנם טעמים רבים לטפטים אלה המשמשים סיבות לרכישתם..

יתרונות הטפט הדביק לעצמו לקירות:

 • חזק, עמיד;
 • מבחר הצבעים והמרקמים המודרניים הוא עצום;
 • התיקון איתם מהיר יותר;
 • בטוח לבריאות האדם;
 • מחיר סביר;
 • הם מאופיינים בהתנגדות לחות מוגברת.

לחיפוי קירות, אתה יכול לבחור טפט על בסיס פקק או עם חיקוי של פני השטח של חומרים טבעיים. לחיפוי קירות, אתה יכול לבחור טפט על בסיס פקק או עם חיקוי של פני השטח של חומרים טבעיים.

טפטים להדבקה עצמית מבוקשים מאוד להדבקת קירות.:

 • מדבקות ויניל מבריקות או מט;
 • טפט פקק עם רמה גבוהה של בידוד קול וחום;
 • טפט עם חיקוי מעץ טבעי, מעביר היטב את מרקם החומר הטבעי;
 • פוטומורליות הדבקות עצמית.

אם אנחנו מדברים במיוחד על טפטים מודרניים להדבקה עצמית לקירות, הם מצוינים במאפיינים שלהם לא רק מתאימים להדבקת מגורים, אלא גם לתיקונים במשרד, בגני ילדים וכו ‘..

תמונות מטפטים דביקים (וידאו)

טפטים דביקים לריהוט: עיצוב מודרני בפנים

לעתים קרובות מאוד, סרט דקורטיבי כזה משמש לקישוט רהיטים. לרוב, הסרט משמש להדבקת שולחנות קפה, משטחים, חזיתות של ערכות רהיטים, דלתות ארונות, משטחים פנימיים של ארונות, ארונות, מזנונים..

לרוב, סרטים דקורטיביים נרכשים לשתי מטרות:

 • שיקום רהיטים ישנים. שידת המגירות של תקופת סבתא אינה מתאימה לחלק הפנימי המודרני, אך היא עדיין חזקה וקלה לשימוש. אתה יכול לשנות אותו בדרכים אחרות, אבל אם אתה רוצה את זה במהירות ובפשטות, הסרט צולם.
 • עיצוב של חפצים מודרניים בפנים. לדוגמה, אתה יכול להדביק מעל המטבח או המקרר, זה גם יהיה מהיר והתדמית של החדר כולו תשתנה..

טפטים או סרט דבק טובים כיוון שגם כסף וגם זמן הם חסרי חשיבות ומראה הדברים משתנה באופן משמעותי טפטים או סרט דבק טובים כיוון שגם כסף וגם זמן הם חסרי חשיבות ומראה הדברים משתנה באופן משמעותי

הדבר היחיד הוא שהדבקה כזו צריכה להיות מסודרת ומתקדמת טכנולוגית. אם הריהוט בעל מבנה מורכב, פינות וכיפופים רבים, זה בעייתי להשתמש בטפטים דביקים. המשימה שלך היא ליצור משטח שקשה להבדיל מטבעי. אם ציפוי הסרט מיד מושך את העין, זה לא הפתרון הטוב ביותר..

אבל לא רק ריהוט ניתן להדביק עם טפטים כאלה, לעתים קרובות משתמשים בטפטים דמויי לבנים מודבקים ליצירת קמינים דקורטיביים. לדוגמה, קח קופסה מטלוויזיה פלזמה גדולה, גזור נישה והדבק עליה עם טפט כזה. בנישה, אתה יכול לשים כמה צינורות עץ או פשוט לקפל בזהירות זר המדמה את החום של האח. עבודת יד טובה לחג בעלות מינימלית.

עיצוב ריהוט דביק (סרטון)

האם אפשר להדביק טפטים דביקים על טפט

התשובה תהיה פשוטה – אם הקיר שטוח, אז אתה יכול. אינך יכול להדביק את הדבק העצמי רק על הקיר הצבוע, ההדבקה תהיה נמוכה.

אם הקיר שטוח, אין פגמים גלויים, הטפט הקודם אינו עבה ואינו מוטבע, אז ניתן להדביק עליו טפט דבק.

כיצד להדביק נכון:

 • החלק העליון של הבד עם שבר מהסרט המקולף מוחל על החלק העליון של הקיר;
 • כשהוא נדבק, מסיר את סרט ההגנה;
 • הבד מודבק לקיר ומוחלק בזהירות כדי להימנע מהיווצרות בועות;
 • לאחר ההדבקה, הוא מוחלק שוב בעזרת גליל..

הרצועה הבאה מודבקת מקצה לקצה.

מתחת לסרט הדבק, במיוחד מתחת לזה המבריק, כל אי סדרים במשטח נראים בבירור - אפילו נזק קל או פסולת קטנה. לכן, אפשר, למעשה, רק תיאורטית, להדביק אותו על שכבת הגמר שכבר קיימת. מתחת לסרט הדבק, במיוחד מתחת לזה המבריק, כל אי סדרים במשטח נראים בבירור – אפילו נזק קל או פסולת קטנה. לכן, אפשר, למעשה, רק תיאורטית, להדביק אותו על שכבת הגמר שכבר קיימת.

כיצד להסיר טפט דבק עצמי מהקיר

אם להיפך, עליך לשחרר את הקיר, תוכל להשתמש בכמה טריקים.

לא תמיד קל להסיר טפט מהקירות באופן מיידי, כך שתוכל:

 • השתמש במייבש שיער רגיל. הוא מחמם את הקיר, מה שמקל על ירידת הטפט.
 • מנורת חימום. העיקרון זהה, הטפט עצמו יתחיל לאט לאט לאחור מאחורי הקיר, ופשוט תסיר אותו בזהירות.
 • מגרד פוליקרבונט. הוא קל לשימוש, הוא מסיר את הציפוי היטב ובמהירות מספקת, בזמן שהוא אינו מגרד את הקיר.

יש דרך אחרת – חורטים את קצה הרצועה, ומושכים אותה מהקיר בזווית של 30 מעלות.

כיצד להדביק סרטון טפט דביק

שיטה יעילה להסרת דבק עצמי מהמשטח (וידאו)

טפטים דביקים מהווים חלופה טובה לטפטים סטנדרטיים, דרך מצוינת להחליף משטח כזה או אחר במהירות ובצורה מקורית. וגם – לתת חיים חדשים לדברים ישנים.

שיפוץ מוצלח!

טפט דביק בפנים (צילום)