אולם, בשילוב המטבח: תמונות פנים וכללי סידור

חיבור הסלון והמטבח מאפשר לארגן חדר נוסף חיבור הסלון והמטבח מאפשר לארגן חדר נוסף הרעיון לשלב אזורי קבלה ומקום להכנת אוכל אינו חדש כל כך. לעתים קרובות, יש לפנות לפתרון זה על מנת להגדיל את השטח. לאחרונה, מעצבים מודרניים מציעים יותר ויותר לשלב את אזורי האוכל והאירוח, ומניעים קבלת פנים כזו עם מגוון פתרונות מעניינים, אפשרות להגדיל את החלל ולתת נוחות מיוחדת..

העברת המטבח לאולם: האם זה כדאי או לא

לפני שתגדיר לעצמך מטרה להעביר את המטבח לסלון אחר, למשל, לאולם, עליך לחשוב לא רק על שינוי הפנים והפריסה של המקום, אלא גם על חוקיות החלטה כזו. הנקודה היא שכל פעולה כזו חייבת להיות מתואמת בהכרח עם הרשויות הרלוונטיות. כמובן, אין בעיות כאלה לבית פרטי. אבל הבעלים של שטחי המגורים בבנייני דירות עשויים לחכות להפתעות.

אם השיפוץ ישפיע על הקיר הנושא את העומס, יהיה עליך לקבל אישור ממוסדות הדיור ושירותי הקהילה הרלוונטיים..

דרישה זו נובעת מכך שדווקא הקירות הללו נושאים את העומס העיקרי והפגיעה בשלמותו או הסרתו המלאה עלולים לגרום לאסון של ממש..

כל שיפוץ בדירה חייב להיות מאושר על ידי הגורמים הרלוונטיים כל שיפוץ בדירה חייב להיות מאושר על ידי הגורמים הרלוונטיים

לכן, אפילו בשלב פיתוח הפרויקט, עליך לפנות לארגון הביתי. לאחר מכן, ועדה שמיועדת במיוחד תצטרך לבדוק את החפץ עצמו ולקבל החלטה על האפשרות של הפרעה כלשהי. בנוסף, אם בעלי הדירה הם מספר אנשים, יידרש אישורם לפרויקט העתידי..

בנוסף, לפני שאתה עושה את המטבח, כלומר מעביר אותו למקום אחר, עליך לקחת בחשבון את העובדה שניתן להעביר את האזור ה”רטוב “בבטחה רק על ידי המתגוררים בקומת הקרקע. עבור תושבי הקומות העליונות, ניתן יהיה להציב מטבח חדש מעל החדרים הלא-מגורים של השכנים המתגוררים מתחת: מסדרון, חדר אמבטיה, מחסן, אולי אכסדרה. שוב, המשימה העיקרית במקרה זה תהיה תכנון והעברת תקשורת, בפרט, צינורות מים וביוב. בנוסף, בבתים מגונסים, אי אפשר באופן עקרוני להעביר את המטבח למקום אחר – דרך כזו להצטייד בפנים לטעמך כפופה רק לבעלי דירות עם תנורים חשמליים..

ישנן אפשרויות רבות לשלב את המטבח עם החדר הסמוך, וליצור נעימות ונוחות ייחודיות באמת. ישנן אפשרויות רבות לשלב את המטבח עם החדר הסמוך, וליצור נעימות ונוחות ייחודיות באמת.

גם אם תעבירו את מקום הבישול למקום אחר ונוח יותר לפי תוכניות הבעלים, זה לא אפשרי, אל תתייאשו.

סלון מטבח משולב: כל היתרונות והחסרונות (וידאו)

אולם המחובר למטבח: פתרונות אפשריים

לכן, הוחלט ליצור פרויקט משותף שבו יש לשלב בהצלחה את חלל הבישול, קבלת הפנים ומקום הבידור לאורחים ולמלא את תפקידו ב -100%.

הרעיון לשלב חדר לקבלת אורחים עם מטבח יכול לבקר לא רק תושבי דירות קטנות עם שטח עבודה של לא יותר מארבע ריבועים..

לרוב, בעלי בתים כפריים ודירות סטודיו אופנתיים נוקטים בשיטה זו ליצירת פנים ייחודיות. לרוב, בעלי בתים כפריים ודירות סטודיו אופנתיים נוקטים בשיטה זו ליצירת פנים ייחודיות.

רצוי ביותר לשלב את המטבח ואזורי האירוח יחד במקרים הבאים:

  1. בדירה בגודל קטן בחדר אחד-כאן האפשרות המשולבת מתאימה למדי, כאשר הפנים כולל רק את הפריטים הדרושים ביותר לקיום נוח. במקרה זה ניתן לעצב את הדירה כסטודיו..
  2. ב”חתיכות קופיקות “ו”טרשקאס” אופנתיות, בקוטג’ים ובתים – יש פשוט מרחב בלתי מוגבל לדמיון, במיוחד אם הבעלים שמים את הנוכחות של שטח פתוח מעל הכל ומעדיפים חופש תנועה..
  3. אם למטבח יש שטח קטן, והאולם פשוט עצום, זוהי האפשרות הנפוצה ביותר בעת פיתוח מחדש של דירה. יש כאן הרבה הזדמנויות: אפשר להזיז את הקיר, לצייד חדר בעל מטרה פונקציונלית אחרת בשטח קטן יותר (חדר שינה, ארון וכו ‘), ולרוב לשלב את המטבח וחדר האירוח וכו’..

כשמפתחים פרויקט לחדר עתידי, כדאי מיד לחשוב על כל הפרטים והזוטות. אז, זה בכלל לא הכרחי כי פנים האולם ישולב עם המטבח ויעקוב בדיוק אחר סגנון העיצוב שלו..

כדי להדגיש את המטרה הפונקציונלית של כל אחד מהאזורים, חשוב לאזור את החדר בצורה נכונה. כדי להדגיש את המטרה הפונקציונלית של כל אחד מהאזורים, חשוב לאזור את החדר בצורה נכונה.

מיד עליך לקחת בחשבון כי חללי פנים אופנתיים ונוחים כלפי חוץ שעיצבו מדינות מערביות לא יתאימו במיוחד למשפחה מסוימת..

אכן, במערב קיימת גישה שונה להכנת מזון: מזון מוכן ממוצרים מוגמרים למחצה או מרכיבים הדורשים עיבוד מינימלי בבית. במקומות פתוחים ביתי המטבח לוקח על עצמו את העול העיקרי. לכן, יש צורך לחשוב מיידית על נוכחות של מכסה מנוע רב עוצמה ולצייד מקומות לאיסוף והסרת פסולת – ניואנס חשוב נוסף. אחרי הכל, שילוב של אזור האירוח עם המטבח מחייב סדר מושלם בראשון. פחי אשפה ואביזרים אחרים לא יוסיפו נוחות ואסתטיקה. בנוסף, עליך להיות מוכן לשמור על ניקיון וסדר ללא הרף, הן באזור המטבח והן בחדר המשולב איתו..

שילוב המטבח עם המסדרון: עצות מעצבים (וידאו)

עיצוב המטבח בשילוב האולם

על מנת לשלב באופן אורגני את המטבח עם המסדרון, אין צורך כלל לעקוב אחר המיזוג המלא של עיצוב, סגנון, אביזרים משומשים ואלמנטים אחרים. חשוב לנסות להבטיח את ההרמוניה של שני חללי הפנים האישיים המתאימים זה לזה בצורה הטבעית ביותר. במקרה זה, יש צורך לזהות בבירור את קו הגבול בין אזורי העבודה לאוכל..

סידור דלפק בר הוא שיטת הייעוד הנפוצה ביותר. ניתן להשאיר חלק מהמחיצה בין החדר למטבח, לצייד אותו במשטח ולקשט אותו בחומרי גימור (אבן לחיפוי, אריחים, עץ וכו '). סידור דלפק בר הוא שיטת הייעוד הנפוצה ביותר. ניתן להשאיר חלק מהמחיצה בין החדר למטבח, לצייד אותו במשטח ולקשט אותו בחומרי גימור (אבן לחיפוי, אריחים, עץ וכו ‘).

ישנן טכניקות רבות להפוך את העיצוב המשולב לייחודי:

  1. ציוד לקומה דו-מפלסית – במקרה זה אזור המטבח בולט על ידי העמקה או הרמה של הרצפה מעל שאר החדר.
  2. אפשרות “אי”: יצירת מעין אי, עשוי שולחן אוכל או דלפק בר בעל צורה מיוחדת, שנעשה לבקשת הלקוח. שיטה זו תעזור להפריד את פינת האוכל הנעימה ולשלב את דרך תחימת המרחב והמטרה הפונקציונלית..
  3. עיצוב מובנה של הפתח – אפשר לא להסיר לגמרי את הקיר, אבל מעניין לעצב את הפתח הקיים (אם הוא רחב מספיק). קשתות עם אורות שקועים התומכים בקורות עץ כפריות או עמודים יווניים יעזרו ליצור תפאורה ייחודית באמת.
  4. התקנת מחיצות יתאים למי שרוצה להסתיר את המתרחש במטבח מעיניים סקרניות. כאן באים להציל מחיצות נעות קלות העשויות מחומרים מט או שקופים, שבמקרה הצורך ניתן לקפל אותן בקלות או להזיז אותן הצידה..

העיצוב המשולב יעזור להחיות את נציגי החי והצומח הממוקמים בצומת האזורים. אקווריום עם דגים אקזוטיים, מחיצות מפרחים טריים יעניקו טעם ייחודי באמת לכל החדר ויהפכו את מנוחתכם לנעימה ומרגיעה. העיצוב המשולב יעזור להחיות את נציגי החי והצומח הממוקמים בצומת האזורים. אקווריום עם דגים אקזוטיים, מחיצות מפרחים טריים יעניקו טעם ייחודי באמת לכל החדר ויהפכו את מנוחתכם לנעימה ומרגיעה.

איזו מהאפשרויות שנבחרה לשלב את המטבח עם המסדרון, תמיד עליך לזכור מספר כללים חשובים החלים בעת עיצוב הבית..

פנים מטבח-סלון (וידאו)

הגישה הנכונה לעיצוב

כאשר עובדים על פרויקט לשלב אולם עם מטבח, כדאי מיד לחשוב על צבע ופתרונות סגנוניים. במקרה שהמטבח נועד רק להכנת מזון, יש לאפשר אזור זה נוח ככל האפשר לעבודה עם מינימום מבטאים בהירים. אם אתה רוצה לשלב כמה שיותר את האולם והמטבח, הגישה לשימוש במערך הצבעים צריכה להיות זהה..

הייחום של שני האזורים בעזרת חומרי גימור או פריטי בית נראה מרשים מאוד הייחום של שני האזורים בעזרת חומרי גימור או פריטי בית נראה מרשים מאוד

ניתן לשלב את שפע חפצי המתכת (כלי מטבח, מכשירי חשמל ביתיים) ופלסטיק באזור המטבח בניגוד לאלמנטים מעץ וטקסטיל באזור הקבלה והבילוי..

אולם משולב עם מטבח: עושים את זה נכון (וידאו)

כפי שאתה יכול לראות, ישנן אפשרויות עיצוב רבות. אבל, הדבר העיקרי שיש לזכור בעת עיצוב הפנים הוא נוחות ונוחות לכל המשפחה..

עיצוב האולם בשילוב המטבח (צילום)