“חיפשתי ב- Fix Price, אבל מצאתי אותו ב- Wildberries!”: 12 האביזרים הנרכשים ביותר להזמנה במטבח ובבית

אילו דברים מעניינים תוכל למצוא לבית שלך בשוק הגדול ביותר ברוסיה? בחרנו מוצרים שיעזרו לכם לעשות סדר בדברים, להיפטר מרעש חזותי או פשוט להקל על כל מארחת.

1. עמדו לאחסון מכסים קומפקטי עבור 324 רובל

מכסים לסירים ומחבתות תופסים מקום רב, ודוכן שכזה הוא הדרך הטובה ביותר לשמור עליהם קומפקטית ומסודרת. המעמד מספיק להכיל שמונה כיסויים, הרגליים לא מגרדות את פני השטח, והציפוי אינו מפחד מלחות ואינו מאיים על קורוזיה.

כיסוי

כיסוי

לַעֲמוֹד

לַעֲמוֹד

קישור למוצר ב- Wildberry

2. סלסלות תיל תמורת 394 רובל

ניתן להשתמש בסלים אלה כמעט בכל חדר: בארון הבגדים הם יסייעו בארגון אחסון של דברים קטנים כמו כפפות וכובעים, במטבח הם יוסיפו מקום על מדפים גבוהים, במזווה הם יהפכו למיכל נוסף לאחסון כישרונות שונים. אבל מה אני יכול להגיד, אפשר אפילו לתלות אותם במקרר! כך שאף סנטימטר אחד מהבית לא יישאר בשימוש..

קישור למוצר ב- Wildberry

3. מדפים מתקפלים ב -266 רובל

עוד גאדג’ט רב תכליתי שיועיל בכל חדר. אתה יכול להשתמש במדפים מתקפלים אלה במסדרון כמדפי נעליים וכמדפים לאביזרים. בחדר האמבטיה – לאחסון כלי כביסה, קוסמטיקה ומגבות קטנות, בחדר השינה – כמו מדפים לספרים ומגזינים. במטבח היקף השימוש הוא הרחב ביותר – אחסון כלי בית, קופסאות שימורים, תה, תבלינים, כלים קטנים ושאר דברים קטנים. המדף עצמו עשוי מפוליפרופילן, והרגליים עשויות חוט מתכת. עומס החלוקה המרבי לכל דוכן הוא 5 ק”ג.

קישור למוצר ב- Wildberry

4. מיכלים לירקות Polymerbyt עבור 298-350 רובל

מיכל פלסטיק זה נהדר לאחסון ירקות. יש לו כריכה נוחה, קומפקטית ועמידה. אם תרצה, אתה יכול לערום כמה מיכלים זה על זה. הביקורות מצביעות על נישואין אפשריים, ולכן אנו ממליצים לך לבדוק את המיכל עם קבלתו. במגוון ישנם מספר צבעים, אך למרבה הצער, אינך יכול לבחור אחד ספציפי בעת ביצוע ההזמנה..

קישור למוצר ב- Wildberry

5. סל תלוי על דלת הארון תמורת 289 רובל

מישהו משתמש בסל כזה לאחסון כימיקלים ביתיים בחלק הפנימי של הדלת מתחת לכיור, ומישהו – לאחסון חיתולים ליד השידה. בכל מקרה, היקף השימוש רחב מספיק.

קישור למוצר ב- Wildberry

6. מיכל על גלגלים Polymerbyt תמורת 539 רובל

מיכל כלי עזר אוניברסלי בן 10 ליטר על גלגלים יכול לשמש לאסוף ולאחסן פריטי בית שונים. המיכל עשוי מפלסטיק עמיד, והגלגלים הנוחים מקלים על התנועה ברחבי הבית בעת הצורך.

קישור למוצר ב- Wildberry

7. מחזיק סכין מגנטי עבור 218 רובל

המחזיק המגנטי מאפשר לך לשמור על סכינים נגישות בקלות. אפשרות נחמדה עם סרט דביק כדי להימנע מיצירת חורים בקיר. אם לשפוט לפי הביקורות, הוא מודבק היטב.

קישור למוצר ב- Wildberry

האפשרות זולה יותר על ברגים הקשה עצמית (218 רובל), אך אם תרצה, ניתן להדביק אותם גם לקלטת דו צדדית. אגב, בנוסף למטבח, ניתן להשתמש בו במזווה או במוסך לאחסון כלים ופריטים קטנים עשויים פלדה..

קישור כאן

8. מחזיק לנגבים 150-530 רובל

כדי למנוע מהגבים לעמוד על הרצפה ולנפול ברגע הכי לא מתאים, נוצרו מחזיקים כאלה. אביזרי הפיקוד ידועים כרצועות הוולקרו הקשות ביותר. האפשרות אינה התקציבית ביותר, אך אמינה ונוחה – בכל עת ניתן לקלף את המחזיק מבלי להשאיר עקבות של דבק על הקיר.

מחזיק סמרטוט

קישור למוצר ב- Wildberry

האפשרות זולה יותר (150 רובל) ולא גרועה יותר עם ביקורות. עם זאת, מישהו מציין תחבורה לא אמינה – הקפד לבדוק את הסחורה עם קבלתה לאיתור שבבים או פגמים.

קישור כאן

9. מארגן לתבלינים

אם יש בלבול בתבלינים שלך, אז אנחנו מגיעים אליך! עם מגש כזה שיעזור לעשות להם סדר. הרוחב משתלב באופן מושלם עם אריזות התבלינים, והמחלקים מאפשרים למיין אותם לקטגוריות.

קישור למוצר ב- Wildberry

10. מחזיקי חוטים במחיר של 563 רובל

חוטים רבים מהטכנולוגיה הם מקור לרעש חזותי. כדי “לרסן” את הפקדות החוטים, ישנם מחזיקים מיוחדים שהכל נראה להם הרבה יותר נחמד. עקרות בית בעלות תושייה משתמשות בהן גם לתיקון זרים פנימיים..

חוטים

חוטים

קישור למוצר ב- Wildberry

11. ווים על הדלת עבור 146-308 רובל

דלתות משמשות באופן מסורתי לא רק לחלק את החלל, אלא גם כמחזיק למגבות ודברים אחרים. ווים אלה ניתנים לתלייה ישירות על החלק העליון של הדלת, ועל הקרסים עצמם – כל מה שחפץ לבכם. נוח שהוו הם בודדים, ותוכל לתלות על הדלת כמה שאתה צריך, ואם יש צורך, להסיר או להוסיף עוד.

קישור למוצר ב- Wildberry

כמו כן במבחר יש קולב עם כמה ווים למי שרוצה לתלות בגדול!

קישור כאן

12. ווים דביקים לעומסים כבדים במחיר 151-395 רובל

ווים דביקים הם מתקן אמבטיה שימושי אם לא בא לכם לרדוף אחרי קירות. מצאנו שתי אפשרויות. הראשון הוא 3M ווים הפיקוד המפורסם, שיכול להתמודד עם יותר מקילוגרם. לפני השימוש הראשון, חשוב להסיר את שומן פני הקיר ולאחר מכן להתקין עליו פס דבק שעליו מחוברת הקרס עצמו. באופן נוח, ניתן להסיר את הקרס ללא עקבות במידת הצורך.

קישור למוצר ב- Wildberry

האפשרות החסכונית יותר היא ווים Youma מתוצרת רוסיה, המבטיחים לעמוד בעומס של עד 25 ק”ג. עקרון ההתקנה דומה לוו הפקודה, והמבחר כולל סטים עם המספר הנדרש – מאחד לעשרה ווים לכל סט..

קישור כאן